Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (1957. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19551956195719581959
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kjaer yalnızca bir stoper değil, bütün defansı ve hatta takım geri yaslanınca takımı organize eden bir lider, bir kaptan. O varken bizim diğer salakları pozisyonuna yerleştiriyordu duran toplarda, hücum karşılamada falan ve gol yemiyorduk. Kaptan Kjaer gelirse sevinç göz yaşları dökerim. Ama tabi ki gelmez, zor zamanlarda yollayıp parasıyla dirar,soldado alınan Kjaer Galatasaray'a gider, biz de izleriz. Çünkü Fenerbahçe'lilik bunu gerektirir. Fenerbahçe'li olmak cefa çekmek demektir. Makus talihimiz kırılmadı gitti. Aziz belki bu kadar içine etmeden bıraksaydı farklı olurdu ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Renato'yu hiçbir şekilde alabilecegimizi zannetmiyorum. Orta saha rotasyonunda düşünüyorlar. Tolisso-James-Goretzka-Thiago-Martinez-Renato.

Alıntıları Göster
    vidal gitti yerine Goretzka geldi, renato ortasahanın 6-7. adamı, çünkü mülleri de ortasahada oynatıyo kovac

renatonun oynaması çok zor

ama kiralayabilir miyiz tabi ?
  • Renato sanchez Fener'e gelmez, gelemez. Gelirse pm den istediğiniz kadar sövün. Futbolda bazı şeyler bellidir. Abartmanın anlamı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En büyük transferimiz Josef ve Topal'ın satılması olur, hatta Volkan da. Defolup gitsinler yeter be kanser ettiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

https://twitter.com/SolakSagAcik/status/1031227511747821568
    20 saniye dayanabildim bunlar futbolcu değil benim gözümde emekli olmuş kimseninde ne iş yapıyorsun diye sormadığı eski futbolcu gibiler aynı.
  • Renato sanchezi kim istemez her turlu is yapar bizde. Elifle muthis ikili olurlar.

• Ramirez yalanmış kulüp açıkladı

• Fenerbahçe ramirezi yalanladı

• Be4die kullanıcısına yanıt
    İnan üzüldüm hocam. Şu Hasan aliden kurtuluyoruz diye sevinmiştim

• Bu Ramirez işi yalan bence . Ses seda yok. Belli ki adam tatile gelmiş
    Edit: Bunu yazdığım sırada yalanlama gelmiş zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senertheking -- 20 Ağustos 2018; 15:11:33 >
  • Sol bek transferi olmayacak sanırım
  • AIchera kullanıcısına yanıt
    Bence ramirez haktan ortalar dışında daha fazla bir şey yapmazdı.Mesela iso gibi düşünün.3.bir çöp sol bek istemezdim takımda.Ama tabi başka alınmayacak olsa isterdim ramirezi.En azından ortaları var

• Ramirez'e ilgimiz yok demiş sizinkiler.
  • Ramirez nasıl yalan ya? Kurtulacaktık Hasan Ali'den. Alın birini sol beke. Ramirez Martinez o su bu fark etmez.

• Ben varken solbek arıyormuşsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycho Cepkin -- 20 Ağustos 2018; 15:10:52 >
  • Orta açmayı bilmeyen Jesus'a kaldık yine, onun yedeği de iso güzel kadro planlaması.

• Arkadaşlar benim anlamadığım bir olay var sürekli Volkan'a yükleniyoruz hatalı gol yedi diye eyvallah, ulan Fenerbahçe kalecisi hata yaptı 1 gol yediyse yedi. Fenerbahçe kulübünün malatya gibi dandik bir takıma bunun dönüşünü 3 gol olarak yapması gerekmez mi ? Ben nedense kalecide hata bulmayı çok doğru bulmuyorum. Fenerbahçe 5 yiyorsa 6 atacak bizim tarih olarak bildiğimiz Fenerbahçe bu iyi alışmışsınız siz sürekli 1 kişiye saldırmaya..
  • Afonso54 kullanıcısına yanıt
    1 gol mü her sezon başı volkanın hatalı golleri yüzünden şampiyonluktan kopuyoruz. Benfica maçlarında da gördük

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkan - Çöp

Isla - Çöp demeyelimde bir tık üstü

Şener - Çöp

HAK - Çöp

Topal - Çöp

Souza - Çöp

Soldado - Çöp

Dirar - Çöp

Ozan - Çöp

Alper - Çöp

Duyar kasmaya ya aslinda bu iyi topçu yok kariyeri böyle yok şöyle golu var böyle çalımı var demenin gereği yok bu adamlar Fenerbahçede oynamayı haketmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19551956195719581959
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.