Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
126.555
Cevap
189
Favori
1.948.928
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    4654 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Ne Souzası yahu o adam bu teknikle ancak Çinde oynayabilir.

Dünyada artık ortasahalarda Hüseyin Çimşirler kalmadı

Souza tek yönlü bir oyuncu topu getiremiyor defanstan

Yine çıkamayacağız topla Eljifin yanında Top yapabilen güvenilir biri olmalı Souza değil bu

Eljif Souza ortasahası ile en iyi ihtimal Gs Başak Bjkden kötü olanının önüne geçeriz şampiyon olmaya yetmez

Alıntıları Göster
    Tekniği o kadar kötü değil. Ne bekliyorsunuz ki casemiroyla karşılaştır ne farkı var ayağı ısınınca o da bir şeyler yapıyor işte bence şu an için yeterli. Ama ben de diyorum zaten yetenekli bi adam lazım orta sahaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    814 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

BJK'nin kadrosunun geçtiğimiz 3 seneyle alakası yok. Bayağı zayıf. Şenol'un bir suçu yok, Cenk Tosun gidiyor yeri dolmuyor, Talisca gidiyor yeri dolmuyor, Fabri gidiyor yeri dolmuyor. Adam ne yapsın
    Oyuncular golleri atarken millet Şenol'u göklere çıkarıyordu, oyuncuları değil. Oyuncular gidince "Şenol ne yapsın" olmaz.

Valla sattırmıyorsa ben desteğimi keserim. Bu iki adamdan birine gelmiş 50 bin euro teklif bile iş görür. Gerçekten futbolu baltalıyorlar. Souza'nın Topal'dan iyi olduğunu düşünüyorum ancak görünen o ki bu ikisi gitmeden ayrılı olmayacak.
    |
    |
    Lord Joker. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Adam takır takır konuşuyor helal olsun.

Geçtiğimiz 3 sene takımın sorunu kale, defans, orta saha iken hala müdahale yok hala yok

|
    |
    Volkan sakatlandiginda serdar kulbilge kaleye gecmis ve harikalar yaratmisti. Keske o tarz bir kaleci gelse. Serdar bursa dan gelmisti belki harun olabilir. Bu ramirez konusunu arastirdigimda 2018 ocakta da yazilmis. Aykutun listesindeymis.umarim en az ziegler veya kadlec etkisi yaratir. Daha once rusya dan devre arasinda birini almistik. Kupa macinda gol atmisti sonrada kadro disi oldu. Umarim boyle bir transfer olmaz.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Akhisara 2 atti , 2-0 geriye dustu avrupada son dk da gölü atti , berbat oynadığı ilk yarı 3 gol yiyeceği maçta şimdi 2-1 önde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yersiz Yurtsuz -- 19 Ağustos 2018; 20:55:8 >

Üç türlü aristokrasi vardır: birincisi yaş ve kıdem, ikincisi servet, üçüncüsü akıl ve bilgidir.

En şereflisi sonuncusudur.
  • Yarbay
    3458 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

2014'tü heralde bu sistemi oynatırdım. Ne günlerdi be.

Alıntıları Göster
    2012 bu hocam.

Şu müthiş kadroya kim unutabilir ki ve bu kadronun o usta mimarını...

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

4 3 3 ve 4 3 2 1 birbirine çok uzak olmayan sistemler ama 4321'i tek önliberolu oynarsan seyir zevki olur aykut gibi çift DOS Çakarsan olmaz. 4321 sisteminde 10numara mevkisi var ekiciyi oynat valbuyu oynat uyar bu sistem. topal önlibero önünde eljif.

bizde sorun ekici ve eljif 8numara tamam da ikisi bir arada yanyana arkada çakılı topal oynatmıyor ki cocu

dün josef topal ile 433 oynatmaya kalktı olmaz ki. canavar gibi 8numara gelirse örneğin appiah,emre gibi o zaman 433 olur
    Alacaklar bi tane öyle bi oyuncu diye bekliyorum bakalım.
    |
    |
    |
    |

3-1 oldu artık bu saatten sonra kontralar ile çıkmaya başladılar. Beşiktaş çok yaşlı bir takım olabilir ama tecrübeleri var bu lig için. Lige baktığımızda kadroları lig için yeterli.
    |
    |
    William F. Buckley Jr. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bianconera

Bu mesaj silindi.
    gençlerle yola çıkıp malatyaya yenilmek sorun değil zaten
    ama 30 yaş ortalamasıyla sahaya çıkıp, geleceği olmayan çöplerle oynayıp, biraz sabırlı olun yeniden yapılanıyoruz falan denirse benim ona itirazım olur

berke nerde, burak albayrak nerde, oğuz kaan nerde, eljif nerde, ferdi kadıoğlu nerde ?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Şu müthiş kadroya kim unutabilir ki ve bu kadronun o usta mimarını...
    O maç ilk yarıda Alper'e yapılan 2 müdahale net kırmızıydı ama çalınmadı.

Fenerbahçe Trabzonspor'a karşı yarı sahada baskı uyguladı ve pas oyununu iyi yaptı. Bunu en sağlam haterlar bile söyledi. Geçen sezonun konusuna gidip mesajları getiririm kendini 1 ay çizdirmen şartıyla.

Trabzonspor yaptığı iki ataktan birinde golü buldu.

|
    |

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.

• Yarbay
    4595 Mesaj

Şimdi kesinlikle Cocu çöp falan demiyorum ama Souza- Topal çöptür yani. Bu ortasahayı halısahaya bile götürmem ben. Cocu'ya sabrederim, Valbuena'yı oynatır, Ayew'i oynatır, Barış'ı yanlış maç oynatır. Ozan'ı oynatır, 2-3 maç üst üste kötü olduğu halde kesmez.Ama takımın temposunu bulduğu ve o temponun kilit adamı oynamazsa eleştiririm. Eleştirmekle karalamak aynı şey değildir. Son maçı kaybetmemiz Volkan'ın, kazanamamız ise Cocu'nun hatasıdır. Benfica gibi maçta dossuz oynadı ama bu maçta iki tanesini de oyunda tuttu. Sağ bek çıkarttı yerine Elifi aldı. Ben bunu eleştiririm. İsterse Guardiola olsun..
    |
    |
    OneForSorrow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bırakın eski leş kadroları ve Bjk yi. Sol beke transfer gelirse harika olur. Çok heyecanlandim. Bir stoper + en az 1 orta saha daha lazim takima

|
    |
    1981 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Şimdi kesinlikle Cocu çöp falan demiyorum ama Souza- Topal çöptür yani. Bu ortasahayı halısahaya bile götürmem ben. Cocu'ya sabrederim, Valbuena'yı oynatır, Ayew'i oynatır, Barış'ı yanlış maç oynatır. Ozan'ı oynatır, 2-3 maç üst üste kötü olduğu halde kesmez.Ama takımın temposunu bulduğu ve o temponun kilit adamı oynamazsa eleştiririm. Eleştirmekle karalamak aynı şey değildir. Son maçı kaybetmemiz Volkan'ın, kazanamamız ise Cocu'nun hatasıdır. Benfica gibi maçta dossuz oynadı ama bu maçta iki tanesini de oyunda tuttu. Sağ bek çıkarttı yerine Elifi aldı. Ben bunu eleştiririm. İsterse Guardiola olsun..
    Kesinlikle Cocu taktiksel olarak bence büyük hata yaptı. Biraz önde pres yapsaydik Malatya'nin tüm defolari çıkardı ortaya. Çok kolay top yaptirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugtim -- 19 Ağustos 2018; 21:25:7 >

• Yarbay
    10336 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Beşiktaş'taki balın yarısı bizde yok anasını satayım lanetlenmiş bir kulübüz
    Rakibin de beceriksizliği ilk yarı belki 4 olurdu, tecrübesizlikten olsa gerek güle oynaya harcadılar.
    |
    |

Haftaya olucakları size söyliyim yine deplasman maçımız var yenilicez rakipler yenicek sonra 6 puan farkı kapatmak için bi yerlerimizi yırtıcaz.

O yüzdende kötüde oynasan sezonu iyi başlangıç yapman gerekiyor yoksa tren kaçıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    4595 Mesaj

Ya Aykut, Advocaat gibi oynadık bildiğin. Basan yok pas yapan yok. Elif yok, top 3. bölgeye çok yavaş geliyor. Ekici kötüydü. Barış tek başına alamazdı sorumluluğu. Ayew bence bu işi yapacak yetenekte adam değil. Slimani bence iyiydi. Ölü olduğumuz maçta 2-3 %100 pozisyonumuz var ama Feynoord'a o topu oynayan Fenerbahçe Malatyayı dağıtırdı.
    |
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
Sohbet
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.