Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
126.555
Cevap
189
Favori
1.948.910
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    319 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Stoper için San Lorenzodaki Marcos Senesiye teklif yapmışız. Fmciler bilir 😂

Hiç maçını izlemedim iki üç videoya baktım topal ve joseftennayağı daha iyi😂
    O ayakla ortasahada bile oynar. İyi bilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: tugtim

Bizim 2 yıl içinde defansın ve orta sahanın komple değişmesi lazim. Bana gore bu yıl yapılması lazımdı. İlk 11 de oynayacak tek Türk Barış belki bir ihtimal Ekici ya da Topal olmalıydı. Dirar Souza Isla Valbuena Neus gönderilmeliydi. Hasan Ali Şener yedek oğlu yedek olmalıydı. Comolli'nin bir hatası da hep maliyeti yuksek adamlara bakması bana gore. Mesela gidip 2 milyona Hasan Ali den iyi 1000 tane sol bek bulunabilir. Adamın bence Güney Amerika Asya Doğu Avrupa Afrika vs de hicbir gözlemlemesi yok. Arkadaşlar bakin hor gördüğümüz anadolu takımları bile 300 bine 500 bine adam alıyor. Biz de alalım sol bek sağ bek. Çok fark ediyor beyler bek kalitesi. Caner varken o kanattan oyun kuruyoduk. Hasan Ali yemin ediyorum futbolcu değil.

Yani sunu demek istiyorum. Herhangi bir sol bek Hasan Ali den iyidir. Alalım birini. Takimi baltaliyor.
    Bizde beterin beterini bulma yeteneği var. Mesela yüzyılın transfer çalımı İso.

|
    |

• Yüzbaşı
    656 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek Arası Klavye

Heralde ondan hocam. Ayew iki kanatta oynayabiliyor diye hadi neyse de Barış'ın solda ne yapacağı belirsiz. Bana göre son maçta o mevkide çok da iyi değildi.

Alıntıları Göster
    Hoca A.Ayew'i sağ tarafta içe kat eden rolde deniyor ama bir türlü verim alamıyor. En iyisi onun asıl mevkisi olan sol tarafta oynatmak.

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Stoper için San Lorenzodaki Marcos Senesiye teklif yapmışız. Fmciler bilir 😂

Hiç maçını izlemedim iki üç videoya baktım topal ve joseftennayağı daha iyi😂
    bu adam nasıl stoper ya

tekniği ortasaha oyuncusu gibi çok şaşırdım
    quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Hoca A.Ayew'i sağ tarafta içe kat eden rolde deniyor ama bir türlü verim alamıyor. En iyisi onun asıl mevkisi olan sol tarafta oynatmak.

Alıntıları Göster
    Cocu taş kafalı bir teknik adam değil, buna şükrediyorum. Bir şey olmadığında alternatif deniyor. Benfica maçı sonrası kestiği futbolcular bunun göstergesi. Aykut Kocaman olsa sene sonuna kadar işkence çekerdik.

Hocam ben bunu fmde alıyodum.

Tuanzebe,uduokhai ve bu, değişik rakamlara gidiyolar 😂 şimdi bir kaç videosuna baktım yani sol bekmoynamanın avantajıyla iyi pas yapıyo. Bu ve ramirez alınsa geri problemini volkan hariç çözeriz gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    he_man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    157 Mesaj
    Yeni sol bek cristian ramirez

|
    |

• Yarbay
    3020 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aleyna.

https://www.sporx.com/fenerbahcede-2-hafta-kabusu-ersun-yanal-SXHBQ727240SXQ

ahh be hocam şimdi çıkıp gelsen geç olmadan nisanda şampiyon yapsan
    Yalnız haber Ersun yanal gelsin gibisinden haber yapmıyor. Ersun yanal döneminde 2. Maçta galibiyet almisiz onu belirtiyor. Öyle bir başlık atmışlar ki sanki cocu dan kimse memnun değil Ersun yanal ı getiriyorlar gibi haber yapmış çakallar.

|
    |
    Yukarıda arkadaş yazmış. Marcos Senesi bedava. 21 yaşında daha. Stoper ve sol bek oynayabiliyor. Kaçırmayın.

https://www.transfermarkt.com.tr/marcos-senesi/profil/spieler/469781

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 19 Ağustos 2018; 19:25:1 >
    |
    |

|
    |

Üç türlü aristokrasi vardır: birincisi yaş ve kıdem, ikincisi servet, üçüncüsü akıl ve bilgidir.

En şereflisi sonuncusudur.
  • Binbaşı
    1326 Mesaj

marcos senesi için yıl içinde everton ve tottenham lazio haberleri çıkmış. ben sol bek sandım çok teknik ama stoper oynuyo galiba

bizim yönetimden beklentimiz bu tarz transferler... al bu adamı 2 yıl sonra 30M euro
    |
    |
    Giuliano Terraneo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Epl işi yalan, lazionun zaten ortalama ve üzeri bir dolu stoperi var. Tercih edeceklerini pek zannetmiyorum.

30da değiliz ya 10a gitse kafi 😂

|
    |
    he_man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    656 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek Arası Klavye

Cocu taş kafalı bir teknik adam değil, buna şükrediyorum. Bir şey olmadığında alternatif deniyor. Benfica maçı sonrası kestiği futbolcular bunun göstergesi. Aykut Kocaman olsa sene sonuna kadar işkence çekerdik.

Alıntıları Göster
    İnşallah hocanın istediği transferler yapılırda yine aynı problemleri yaşamayız.

|
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Erzurum'un şu yarım saatte oynadığı topu Fenerbahçe oynasın Cocu'nun heykelini dikeriz.
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: huso

Bari Eljif ile Slimani yi yazsaydınız :):) Guzel ironi...

Alıntıları Göster
    Hocam Eljif, Slimani, Ayew, Skrtel ve Ekici banko şuanki kadroda. Gerisi tartışılır.

Orijinalden alıntı: august landmesser

Takımda herkesi kötüleme gibi bi durum var

Adam barışa da çöp diyo ekiciye de çöp diyo, ayewe de diyo yarın slimaniye de diyecek

Ulan senin teknik, kafası çalışan, koşu yapanın önüne ara pası atabilen, topla driplingi olan ekiciden başka kaç oyuncun var da ekiciyi beğenmiyosun.

Bu takımda eljifle ekiciden başka ortasaha oyuncusu mu var
    Hocam Ekici'nin bu saydıklarını yaptığını hiç hatırlamıyorum o yüzden çöp demiş olabilirler

|
    |
Canlı Tv izle
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.