Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
126.555
Cevap
189
Favori
1.948.824
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    15 Mesaj
    Giu'yu sattıysan takır takır transferini yapacaksın yerine. Bakalım plan program varmıymış.
    |
    |

4 3 3 ve 4 3 2 1 birbirine çok uzak olmayan sistemler ama 4321'i tek önliberolu oynarsan seyir zevki olur aykut gibi çift DOS Çakarsan olmaz. 4321 sisteminde 10numara mevkisi var ekiciyi oynat valbuyu oynat uyar bu sistem. topal önlibero önünde eljif.

bizde sorun ekici ve eljif 8numara tamam da ikisi bir arada yanyana arkada çakılı topal oynatmıyor ki cocu

dün josef topal ile 433 oynatmaya kalktı olmaz ki. canavar gibi 8numara gelirse örneğin appiah,emre gibi o zaman 433 olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Steven Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Yoo gayet iyi oyuncu her Anadolu'dan gelen iş yapmayacak değil ki.Adamin istatistiği de sizin Giuliano kadar var 24 gole falan katkı yapmış.

Alıntıları Göster
    Kardeşim istatistik her şey olsa ohooo. Aatıf ve Fernandao da buraya gol krallığıyla geldi ama verdikleri katkılar ortada. Küçük takımda sivrilen bir futbolcu olunca herkes onun üzerine oynar, toplar onda toplanır. O istatistikler normal oluyor haliyle. Ama BJK, FB veya GS'de öyle bir sistem yok. Sivri futbolcular birden fazla. Emre belki de başarılı olur gerçekten bilemeyiz ama takımımda istemediğim bir futbolcuydu. Bize geleceğine dair haber çıktığı akşamdan beri tepki verdim. Allah'tan GS aldı da kurtulduk.
    |
    |

• Yüzbaşı
    679 Mesaj

Ayağında ne top tutabiliyor ne adam geçebiliyor ne oyunu açabiliyor berbat oyuncu kaç defa canlıda izledim beceremiyor sağ bek nasıl oynar bilmem ama sağ açık oynayamıyor
    |
    |
    Mr. Pink kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

İki 8 ile oynamamız zor. İki 8 ile oynamak isterseniz 8 numaralar birbirine yakın olmalı ve arkadaki oyuncunuz Topal gibi 5 değil pas yapabilen bir 6 numara olmalı. Bizde geriden oyun kuracak adam olmadı için mecburen ortasahada 5-8-10 formatında oyuncular ile oynamamız lazım.

Valbuena serbest bırakmalı. Kanatta durunca durduğu kanat otoban oluyor. 10 numara pozisyonu verilirse defansif anlamda sırıtmaz hem de sırt dönük faul alabilir, bizim en yapamadığımız şeylerden biri. İleride sırtı dönük faul alabilecek oyuncumuz az ve modern bu futbolda bu rakibi itmek ve ileride çoğalıp set hücumuna geçmek için çok gerekli.

Ayew, Aatif, Alper gibi adamlar henüz formayı hak etmiyor. Sağ kanat Şener'e emanet edilmeli, delici bir isim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 19 Ağustos 2018; 18:45:34 >
    |
    |

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.

• Binbaşı
    1411 Mesaj
    Madem Giu gideceği belliydi Cabella için zorlasaydık ya. Shatov için uğraşalım bari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Üç türlü aristokrasi vardır: birincisi yaş ve kıdem, ikincisi servet, üçüncüsü akıl ve bilgidir.

En şereflisi sonuncusudur.
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    Giuliano geçen sezon iyiydi genel itibariyle, en azından gömülecek kadar kötü değildi. Lakin geçen sezonun 2.yarısından bu yana vasat bir peformans sergiliyordu. Giuliano/Talisca gibi oyun görüşü iyi olmayan, pas kalitesi ortalama olan 10 numaralar her takımda yer bulamazlar ne yazik ki, bu adamlar bir sisteme oturtması zor oyuncular. Maç boyu oyunda görünmezler ama bir bakmışsın tak bir gol atmış. Dezavantajları da avantajları da çok böyle oyuncuların.

Giuliano transferine ne üzüldüm ne sevindim ben. O parayla ne yapacağımıza bağlı, 1 kaleci, 1 8 numara, 1 tane de Stoper alırsak/kiralarsak her türlü kârlı bir iş yapmış oluruz

Yalnız bir sıkıntı daha var, Ayew böyle devam edecek, Valbuena da böyle 30 dakikada tikanacaksa bu sezon da gol sıkıntısı yaşarız.

|
    |
    |
    |
    Bizim 2 yıl içinde defansın ve orta sahanın komple değişmesi lazim. Bana gore bu yıl yapılması lazımdı. İlk 11 de oynayacak tek Türk Barış belki bir ihtimal Ekici ya da Topal olmalıydı. Dirar Souza Isla Valbuena Neus gönderilmeliydi. Hasan Ali Şener yedek oğlu yedek olmalıydı. Comolli'nin bir hatası da hep maliyeti yuksek adamlara bakması bana gore. Mesela gidip 2 milyona Hasan Ali den iyi 1000 tane sol bek bulunabilir. Adamın bence Güney Amerika Asya Doğu Avrupa Afrika vs de hicbir gözlemlemesi yok. Arkadaşlar bakin hor gördüğümüz anadolu takımları bile 300 bine 500 bine adam alıyor. Biz de alalım sol bek sağ bek. Çok fark ediyor beyler bek kalitesi. Caner varken o kanattan oyun kuruyoduk. Hasan Ali yemin ediyorum futbolcu değil.

Yani sunu demek istiyorum. Herhangi bir sol bek Hasan Ali den iyidir. Alalım birini. Takimi baltaliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugtim -- 19 Ağustos 2018; 18:50:37 >
    1245 Mesaj
    Neden kadro oluşturan herkes Barış'ı sol tarafa yazıyor? Adamın asıl mevkisi sağ kanat.
    Stoper için San Lorenzodaki Marcos Senesiye teklif yapmışız. Fmciler bilir 😂

Hiç maçını izlemedim iki üç videoya baktım topal ve joseftennayağı daha iyi😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    19357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek Arası Klavye

Neden kadro oluşturan herkes Barış'ı sol tarafa yazıyor? Adamın asıl mevkisi sağ kanat.
    Bakınca sağ tarafta görününce öyle zannediyorlardır

Orijinalden alıntı: Yersiz Yurtsuz

Valbuena yerine 8 numara Ayew yerine Alper 3 maç izledik göremedinizmi hala ? Ayew kariyerindeki her maç böle oynayan arada ekstra işler yapan dümdüz bir oyuncudur Alper'i 50 kere tercih ederim Ayew'e torpilli overatted bile değil hatta gittiği her takımda nefret edilen bir oyuncu Marsilya'da dahil.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ekmek Arası Klavye

Hoca Barış'ı sol tarafta içe kat eden rolde oynatıyorda ondan. Maçların tamamını izlemiyorsun sanırım.

|
    |

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Bakınca sağ tarafta görününce öyle zannediyorlardır

Alıntıları Göster
    Heralde ondan hocam. Ayew iki kanatta oynayabiliyor diye hadi neyse de Barış'ın solda ne yapacağı belirsiz. Bana göre son maçta o mevkide çok da iyi değildi.

• Yüzbaşı
    319 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Ozan Tufan zu Beşiktaş
    Ozan-tolgay kafa kafaya takası beni çok mutlu eder. Olmadı giuliano parasından 1-2 ateşleyelim

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8720 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Turin Turambar.

barış solda oynar arkadaşlar sağa çekip köşeye vurduğunda aha dedim bu ters ayaklı messi

şutları geliştirsin her sezon böyle en az 10 tane sallar
    |
    |
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.