Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
126.555
Cevap
189
Favori
1.948.832
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    3419 Mesaj

Dirar gitti. Boşuna yazma
    |
    |
    Curieux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynı düşüncedeyim hala sponsorumuz olmaması çok üzücü en son 3-4 sponsorla görüşülüp anlaşmaya yakın olduğumuzu söylemişti başkan üzerinden 1 ay geçti.En kısa zamanda bu iş çözülmeli kesinlikle.

Comolli de kısmen katılıyorum. Bilmiyorum bana saçma geliyor Güney Afrikadan ordan buradan adam getirmek vs. Bu scoutun işidir Comollinin değil. Oyuncu satma konusunda haklısınız transferler gecikti bu da doğru. Eldeki oyuncuları satmakta çok zor bu da gerçek bu adamların aldığı maaşları başka yer veremez yerlisi/yabancısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arnold_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ariesnet

Benimle ayni dusunen birine rastladim. Bana da oyle geldi. Truva ati olduguna inanmak istemiyorum. İmkansizliklar yuzunden cekmek zorunda kaliyoruz. Benfica macinda yedigi gole ne demeli.

Alıntıları Göster
    Volkan 3-4 senedir berbat zaten adamdan geçmiş beyler

|
    |

Bu seviyede sadece sol bek bile bu fiyatlarda olmasına rağmen 2.maçtan yönetim gömülmeye başlanıyor.

Halbuki ekvator 2.liginden, seria b den 100 binlik oyuncularla gelene geçene 5 atmalıydık

Guardiola bile takımı yeni oturttu, bunlar cocuyu gömüyor..

Bence hasan ali ve şenerle bu sene idare etmemiz lazım. Hasan ali geçen sene derbilerde falan iyi oynadı belli bi kumaş var adamda hatta dün bile iş yaptı. Ortaları eleştiriyorlar ama onları da geliştirmiş baya benfica maçında falan ayağına oturtunca iyi ortalar çıkarabiliyor şimdilik yeterli bence.

Şenere gelince şener otursa baya iş yapar onda baya yetenek var iş yapacak kalite var güveniyorum ben. Bursadaki gibi oynayabilir burada hep bir sorun çıktı ama oturmuş bi düzende sürekli oynasa çok katkı verecek bir oyuncu.

Souza da defansif orta saha anlamında ligimizde olabilecek en iyi oyunculardan biri, atibadan falan iyi bence, sağlamlık katıyor, koşuyor, uğraşıyor. Ayağı ısınınca çalım falan da atıyor, şu an daha iyisini bulmamız çok zor.

Bunlar fark yaratacak oyuncular değil ama iyi oyuncularla destekleyip bunlardan faydalanmamız lazım. Yoksa bir halt yiyemeyiz. Valbuenayı satma dedikoduları var, bu takımda tek fark yaratabilecek oyuncu belki de valbuena. O giderse anadolu takımından pek farkımız kalmaz. Yeni fark yaratacak adamlar lazım. Slimani ve ayew iyi oldu bence, 1 stoper ve bir de yetenekli orta saha ile bu seneyi götürürüz.

|
    |

• Yüzbaşı
    959 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Bizim taraftar takımı liverpool falan zannediyor 5-6mlik adamdan 50-60mlik performans bekliyor ve herkesi gömüyor sıkıntı burada.
    Aynen öyle. Örneğin hazırlık maçlarında hatta 2 benfica maçında da çok güzel top oynayan Eljif'i beğemeyen bir kitle var. Keza oynadığı zaman kumaşını belli eden, aralara kaçan, topu hızlı süren ve adam geçebilen barış'a yetersiz diyen var. 2 maç bir şey yapamadı diye ayew'e çöp oğlu çöp diyen var. Var oğlu var.

Şimdiden söylüyorum ligte 30 hafta var ve önümüzde uefa grup maçları olacak. Eljif,barış,slimani bu oyuncular illaki performans düşüklüğü yaşayacaklar. Siz asıl o zaman görün şamatayı. Ali Koç'a bile şu an sallayabilen bir kitle var. Bu oyunculara neler diyecekler bir düşünün. Bizim taraftar taraftar falan değil bunu son yıllarda iyice gördük.
    |
    |

• Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 8 saat 15 dakika kadarı kaldı.
    3 Not
    Adamlar ciddi ciddi Giuliano yerine Akbaba'yı alacaktı ya la.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

5 milyon Euro yazıyor transfermarkta

|
    |
    Mr.Prestige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ariesnet

Benimle ayni dusunen birine rastladim. Bana da oyle geldi. Truva ati olduguna inanmak istemiyorum. İmkansizliklar yuzunden cekmek zorunda kaliyoruz. Benfica macinda yedigi gole ne demeli.

Alıntıları Göster
    Buna rağmen hâlâ oynatılmasına ne demeli? Bu bizim sorunumuz değil hocanın ve yönetimin sorunu. Serdar Çelikler forumda pek sevilmiyor ama yaptığı açıklama çok doğru. Yenilik diyoruz hâlâ Volkan denen kovayla maçlara çıkıyoruz.
    |
    |

"Dikine futbol diye bir şey çıkarıp futbolu zehirlediler." - Sir Aykut Kocaman
  • Yarbay
    3053 Mesaj
    [07 Temmuz 2020 07:42:13 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

4 3 3 oynanacaksa orta sahadakilerin çok koşmaktan ziyade maçı iyi takip edip nerede durmaları gerektiğini iyi bilmeleri gerek. Iniesta xsvi busqest gibi bir orta sahamız olamayacağına göre fenerin 4 2 2 2 oynaması ideal olur. 2 on libero 2 kanat 2 forvet.

Kameni

İsla transfer skrtel hak

Topal elif

Transfer transfer

Ayew slimani
    dediğin sistem 442 oluyor o sistemi vitor denemişti topal souza nani diego ile ama tutmadı oynanan futbol leşti o yüzden bizim ligde o sistem tutmaz bizim ligde 433 yada 4231 işler yada çok iyi oturtulursa 343 bu sistemde kanatta oynayanların defansa katkısı çok önemli

kaleye kameni koymuşsun o oynayacağına berke oynasın daha iyi

• Binbaşı
    1245 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Adamlar ciddi ciddi Giuliano yerine Akbaba'yı alacaktı ya la.
    Nasıl 100 oyuncu izlediler anlamıyorum cidden. 100 oyuncu arasında Emre'yi layık gördüler bu takıma.
    Umarım Giuliano'nun yerine güzel bir adam bulunur. Giuliano sezona her ne kadar kötü başlamış olsa da belli bir standartı olan bir oyuncuydu.

Şu an için tek teselli olabilecek şey bonservis bedelidir. Konuşulan rakamlar doğruysa iyi satış. Darısı Souza'nın başına.
    |
    |

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.
  • Binbaşı
    1109 Mesaj
    Bu ramirez kimdir bir kaç yorum yapabilecek varmi?

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

İstediğimiz, takıma uygun olabilecek rasullion 8 milyona gitmiş.

Bu seviyede sadece sol bek bile bu fiyatlarda olmasına rağmen 2.maçtan yönetim gömülmeye başlanıyor.

Halbuki ekvator 2.liginden, seria b den 100 binlik oyuncularla gelene geçene 5 atmalıydık

Guardiola bile takımı yeni oturttu, bunlar cocuyu gömüyor..
    Salamanka hocam haklısınız daha 4 resmi maç oynanmış ki oynanan oyun bir şeyler vadediyor ama bu adamlar ne bekliyor anlamak güç. Hatalar var ama hemen böyle baskı olması çok saçma geliyor, ekşi sözlükte ali koç istifa diye başlık açılmış, yuhj

|
    |

• Binbaşı
    1044 Mesaj
    İstediğiniz kadar eleştirin. Fizik olarak bu adam kadar hazır ve iyi, 3. bölgede buluştuğu topları kolay kolay harcamayan başka adam yok takımda.

Dirar'ı savununca adamlar trol diyor. Ulan siz Ayew'e Hazard muamelesi yaptınız, ben trol isem siz nesiniz?

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.
  • Binbaşı
    1977 Mesaj
    Giu dan gelecek parayla 1-2 milyona 5-6 tane adam alalım. Dirar Souza Isla yi ücretsiz verelim. Çünkü bize 1 sol bek 2 ortasaha lazim en acilinden.

|
    |
    775 Mesaj

4 yıldır bulamadık be hocam.

|
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Bu ramirez kimdir bir kaç yorum yapabilecek varmi?
    Ramirez mı geliyor. Nerden çıktı bu isim ?

quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

dediğin sistem 442 oluyor o sistemi vitor denemişti topal souza nani diego ile ama tutmadı oynanan futbol leşti o yüzden bizim ligde o sistem tutmaz bizim ligde 433 yada 4231 işler yada çok iyi oturtulursa 343 bu sistemde kanatta oynayanların defansa katkısı çok önemli

kaleye kameni koymuşsun o oynayacağına berke oynasın daha iyi

Alıntıları Göster
    O sistemi tam deneyememiştik hocam. Shakhtar maçlarında : Souza-Meireles-Diego-Nani-Sow-Fernandao şeklinde çıkmıştık, zaten sezon planları da bu yöndeydi ama Sow satıldı, elde de sadece 2 forvet kaldığı için mecbur takım tek forvetli sisteme dönmüştü.

Yani o sistemin oturması için biraz izlememiz lazımdı takımı, nasip olmamıştı

• Yüzbaşı
    439 Mesaj
    Benfica karşısında elif ve barış gibi gençlere görev veren,makine gibi oynayan oturmuş benfica'ya volkan denen herifin aptallığı ile 1 gol farkla elenen,geçen sezon Malatya karşısında dışarıdaki oynanan aciz futbol belliyken yine kaleye gelen ilk topta içeri alan volkan beceriksizine rağmen galibiyeti kaçıran takımın teknik direktörüne laf eden sabretmeyi öğrenecek.Biz bu adamın arkasındayız kimsenin elinde sihirli değnek yok.Geçen sezon başını da biliyoruz aykut diye de zırvalamasın kimse,bu takım vardara falan elenmedi
    çok şükür .Aldıgı hasan,dirar,kameni gibi çöpleri göndermekle uğraşıyoruz maaş yükü de cabası.Kısacası cehennem donana kadar philip cocu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneForSorrow -- 19 Ağustos 2018; 18:0:33 >
bankalar.org
Media Sözlük
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,983
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.