Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
126.555
Cevap
188
Favori
1.949.197
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    1178 Mesaj
    Su an kalede Berke oynasa kimse laf etmeyecektir. Hazirlik maclarinda dahi degisiklik aninda herkes berkemi giriyo diye bekliyordu. Destek olur taraftar. 36 yasinda suruyle hata yapan adam yerine berke oynasin.

Berke
    İsla skrtel zouma ramirez

Dembele ramires eljif
    Ayew slimali baris

Volkan
    Topal
    Souza
    Sener
    Hasan

Hicbiri yok. Mutluluk verici 😂

Baktiginda zouma tabii biraz hayali ama o da saga sola kiralaniyo. Dembele tottenhamda zaten dogunduzgun oynamiyo. Ramires kadro disi. Olur mu olur. Hemde kral olur😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4652 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

38 yaşında Başakşehirde şampiyonluğa oynuyor mu bu adam ?

Sen sanıyormusun ki Comolli 2 m euroya Kolombiyadan wondorkid getirecek

Gidecek Ben Arfaya sulanacak yada İngiltere liginden başka bir bitik kiralayacak 1 yıllığına

Bu takımın ihtiyacı 10 numara değil 8 numara

Paramız yoksa 1 senelik birisi kiralacaksa formanın hakkını kıymetini bilen adam gelsin

Alıntıları Göster
    Yüksek yaşlarda bir sene çok önemlidir. Emre öyle bir futbolcu ki koysan en rezil kadroyu şampiyonluğa oynatır, yanındakileri de iyi gösteren takıma her zaman inanılmaz katkı veren bir yetenek var adamda. Ama 38 yaşında bunları ne kadar yapabilir bilinmez. 8 numara ihtiyacını kolay kolay kapatamaz, sakatlık sorunları falan çıkabilir, eskisi kadar enerjik değil 1 yıl için değmez kontratı falan var daha. Souza-eljif ile falan oynamamız lazım bu sene bizim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1326 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Emre kadar yetenekli ve bir de genç bir oyuncu 50 milyon euro'dan başlar, bulamazsınız hiçbir yerde.

Alıntıları Göster
    eljif elması bedava aldık, çok yetenekli
    Uzun yazacağım, ne zamandır yazmıyorum konuya…

Genel durumdan başlayarak dün oynanan maçta gördüklerime kadar devam eden fikirlerim yer alacak yazımda.

İlk merak ettiğim Fenerbahçe’nin formalarının neden hâla reklamsız kaldığı. Ali Koç’a en güvendiğim konulardan biri de çok avantajlı sponsorlar bulabilecek kapasitede olmasıydı. Başkanın ilk camiaya sesleniş programıyla birlikte kulübün mali ve idari değerlendirmelerinin yapıldığını anladım. O tarihten sonra yapılması gereken harekete geçmekti, gördüğüm kadarıyla harekete geçilmişse bile çok yavaş hareket ediliyor. Belki sponsorlar hazır, belki anlaşmalar imzalandı bile. Ama Ali Koç’un da böyle önemli bir konuyu sümen altı edeceğini sanmıyorum ama bir an önce hayata geçmeli. Fenerbahçe için en ufak bir olumlu gelişme bu taraftara motivasyon kaynağı oluyor, dayanma gücü veriyor.

İkinci merak ettiğim ise kulüpte iletişimin neden bu kadar zayıf kaldığı. Transfer konularında spekülasyon yaratmamak için yönetimin ve futbol şubesinin ketum kalmasını anlıyor ve takdir ediyorum fakat iletişim inanılmaz zayıf. Bu ikisi farklı şeyler. Ali Koç ile birlikte YENİDEN dedik. Dediğimizin arkasındayız. Kulüpte çok köklü değişiklikler yapılacak, ülke futboluna ve Fenerbahçe’ye yeni bir vizyon, yeni bir felsefe gelecek dedik, bunun da arkasındayız. Fakat şuan neler yapılıyor hiçbir bilgimiz yok. Eğer siz bir enkazı ortadan kaldırıp yerine muhteşem bir yapı kurmak istiyorsanız ve bu uygulamaların en az 2 başkanlık dönemi süreceğini söylüyorsanız bu yolda sizin karşılıksız arkanızda duran ve her koşulda destekleyen taraftarı da süreç hakkında bilgilendirmelisiniz. Şuan ülkeden hiç kimsenin kulüpte neler yapıldığına dair bir fikri yok. Akşama kadar çay içip oturuluyor mu (asla ihtimal vermiyorum) yoksa harıl harıl Fenerbahçe için mücadele mi ediliyor (kesin böyle olduğuna inanıyorum) bilmiyoruz. Hiç kimse bir şey bilmediğinden dolayı da ister istemez kafasında kurmaya, senaryolar üretmeye başlıyor. Takımın oynadığı futbol kulübün genel durumu olarak kabul ediliyor ve hep olumsuz senaryolar üretiliyor. Taraftar bu şekilde hareket ediyor, gazeteciler de bu şekilde hareket ediyor, yorumcular da bu şekilde hareket ediyor. İnsanız nihayetinde, ülkemizde insanlar bu şekilde hareket ediyor. Bu sebeple insanları eleştiremezsiniz. Kulübün bir şeyler yapması lazım. Benim önerim haftada bir veya 2 haftada bir kulübün basın sözcüsü Semih Özsoy FB TV’de program yapmalı ve neler yapıldığı konusunda camiayı bilgilendirmeli. Aksi halde eleştirilerin önüne geçemezsiniz. Taraftar sizi her ortamda destekliyor, arkanızda duruyor ama bunları yaparken de argümanları olmalı. Bu yok. Her sabah radyo spor’da sabah sporu programını dinlerim, Barış Ermiş (kendisi Ali Koç’u ilahı gibi seven biri) bile sürekli aynı şeyleri söyleyen biri oldu. Bize acımıyorsunuz, bari o adama acıyın :)

Yönetim hakkında son merak ettiğim ise başkanın Barcelona ile olan iyi ilişkilerinin şuana kadar işimize yaramaması. Belki de ben beklentiyi çok yüksek tuttum bu konuda ama en azından transferler konusunda yardımcı olurlar diye düşünmüştüm. Barcelona kadrosunda olan ama ilk 11’e giremeyen, bize gelse iş yapacak adamların başkanın iyi ilişkileri sayesinde geleceğini düşünmüştüm, yanılmışım. Veya scout ekibinden destek alırız demiştim. Hani onların ekibi bir adam keşfeder, ‘’lan bu adam bizim işimize yaramaz ama Fener’de oynar’’ derler sandım ama demedi namussuzlar :) Şuan yalnız başımıza bir şeyleri halletmeye çalışıyoruz.

Diğer konu COMOLLİ. Yahu diğer arkadaşlar da yazmışlar zaten ama bu adam 1 senedir ne yapıyor? Hani yüzlerce futbolcu izlenmişti, hani markete hakimdiniz? Barış ve Berke transferini Ali Koç halletti, Ferdi’yi zaten bizzat Cocu getirdi diyebiliriz. Yaptığı transferler Ayew ve Slimani. Bu transferlerde de ‘’Comolli olmasa bu fiyata alamazdık’’ denebilecek transferler değil. Kim alsa bu şartlarda alırdı zaten. Birkaç sayfa önce bir arkadaş yazmış, Güney Amerika veya Afrika’dan bedava denebilecek rakamlara gençleri getirir sandık, o da yok. Eee, ne yapıyor bu adam? Hadi transfer yapamıyorsun bari elimizdeki adamları sat. Kadro çöplük resmen, o çöpler takımda olduğundan yeni transfer yapılamıyor. Adam alamıyorsun, adam satamıyorsun. Yahu ne yapıyorsun sen? Geçen sene 100 küsür adam izlemiş güya. Arkadaşım dışarıyı izleyeceğine Fenerbahçe’yi izleyip gönderilmesi gereken adamları tespit edip sonra da göreve gelir gelmez ilk işin onları iteleseydin ya başka takımlara. Hem maddi açıdan yönetimin elini rahatlatırdın hem de Cocu’ya istediği takımı kurma imkanı verirdin. Tamam ölümüne destek vereceğiz dedik ama ben bu desteği Fenerbahçe’ye ve Ali Koç’a gösteririm. Comolli şuan yan gelip yatan bir adamdan başkası değil gözümde. Şuan Fenerbahçe’ye zarar veren birisi varsa o da sadece Comolli’dir. Balık baştan kokar. Slimani’nin imza töreninde Ozan’ı satmayı düşünmüyoruz dedi. Son maçların kadrosuna bakıyorum, ilk 18’de yok. Neden satmayı düşünmüyorsun sayın Comolli, turşusunu mu kurmayı planlıyorsun? Guiliano’yu satmışız, hayırlı olsun. Adım gibi eminim ya başkan sayesinde ya da menajerler aracılığıyla satabilmişizdir. Bir Comolli etkisi olmadığına eminim.

Gelelim Cocu’ya. Bu adama gelen vurmuş, giden vurmuş konuda. Arkadaşlar siz hayal dünyasında mı yaşıyorsunuz? Adamın elinde sihirli değnek mi var? Adamın elinde ne kadro var ki ne oynatsın? Geçen maç İsla’yı oynattı, istenileni veremedi. Bu maç Şener’i oynattı ve o da istenileni veremedi. Oyunun her mevkisinde aynı sorunu yaşıyor adam. Bir arkadaş yazmış ‘’mavi ekran vermiş gibi bakıyor’’ diye. Çok haklı, muhtemelen bu adamı futbola küstüreceğiz böyle giderse. Cocu’nun en büyük sorunlarından biri de teknik oyuncuların çok az olmasının yanı sıra taktiksel zekası olmayan bir yığın öküzle dolu bir takıma gelmiş olması. Basketbola baktığımızda Obradoviç’in bir taktik dehası sayesinde bu büyük başarılar geldi ama Obradoviç’in elinde söylediği taktiği anlayıp, parkede uygulayabilen adamlar var. Bu adamları da kendi getirdi. Tamam Cocu futbolun Obradoviç’i değil ama düşünsene takıma taktiği veriyorsun hepsi anlamamış bir şekilde bön bön yüzüne bakıyor, bir daha anlatıyorsun yine anlamıyor. ‘’lan böyle anlamadılar galiba, farklı bir şekilde anlatayım’’ diyorsun, adamlar yine bön bön yüzüne bakıyor. ‘’tamam hoca, anladım’’ diyor daha fazla uzatmamak için. Takım sahaya çıkıyor, Cocu’nun anlattığının yanından geçmeyen bir top oynuyor. Cinnet sebebi yemin ederim. Yakında anti depresana başlar bu adam. Katil olmasa bari.
    Onu da geçtim daha şimdiden çok yüklenilmeye başlandı kendisine. La bi durun, daha ligin ikinci haftasındayız. Adam deneyerek ideal 11’i bulmaya çalışıyor. Türkiye ligi kolay bir lig değil, çok çetin bir lig. Bahsedilen değişiklik öyle 1-2 haftada olamaz. Zaman tanıyalım kendisine. Bakın yeni yardımcısı geldi. Daha 10 gün falan oldu beraber çalışmaya başlayalı. Unutulmamalıdır ki. Kloop’un başarısının ardında Buvac, Ersun Yanal’ın başarısının ardında da İsmail Kartal vardı. Bırakın bu sene bir şey olamayalım, bu adamları tutabilmemiz ve mantalitelerini oturtmalarına yardımcı olabilmemiz bile büyük başarıdır bence. Cocu dediğimiz adam 5 sene sonra avrupa’nın en büyük 3-5 takımının birinin başında olacak. O da Fenerbahçe’ye emekliliğini yaşamaya gelmedi, burada kendini ispatlayıp bir üst klasmana gitme derdinde. Destek olmalıyız. Zaman zaman hatalı kadro tercihlerinde ben de eleştiriyorum ama asla gitmeli diye düşünmüyorum. Keşke Buvac gelseydi diyenler olmuş. Buvac madem bu kadar iyiydi, şuan hangi takımın başında? Madem bu kadar iyiydi neden kimse alıp da takımının başına koymadı?

Gelelim kadroya..

Volkan sana ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Yıllık 1,5 m euro’ya alındığından yine biraz anlamıştım bu durumu. Sonuçta mevcut durumda o paraya oynayacak Volkan’dan daha iyi bir kaleci yok dünya üzerinde. Ama dün bir kere daha anladım ki bu adamdan bu saatten sonra bize ekmek çıkmaz. Ne biçim Fenerbahçelisin anlamadım ki.. Aykut’u bir teknik direktör olarak sabaha kadar eleştirebilirim ama Fenerbahçeliliğini asla eleştiremem. Adamın gidişi bile çok onurlu oldu. Gideceğini bile bile Fenerbahçe’nin mevcut durumunu anlatan raporlar hazırladı, sunumlar yaptı. Gideceği belli olduğunda ‘’5 kuruş istemiyorum, yardımcılarımın ödemelerini yapın yeter’’ dedi. Yönetim onunla yola devam etmeyeceğini söyleyene kadar kendisinin bırakmamasının sebebi de eminim Fenerbahçe’yi sahipsiz bırakmak istememesidir. Dedim ya, Aykut Kocaman’ın teknik direktörlüğü 5 para etmez, bizim halı saha takımının başına koymam ama adamlığı da 10 numara. Allah yolunu açık etsin. Ne diyorduk, Volkan.. la Volkan sen Serdar Ali Çelikler’in de söylediği gibi Aziz Yıldırım’ın sahadaki tezahürüsün. Sen Arda Turan’ın Fenerbahçeli versiyonuna evrilmişsin. Sen her başarısızlıkta Fenerbahçeli kimliğinin ardına sığınan bir eyyamcısın. Allah bizi senden kurtarsın. 2 sene öncesinde adam gibi jübileni yapıp emekli olsaydın, şu takımın başına kaleci antrenörü olarak geçseydin gönüllerdeki yerin hazırdı ama sen farklı bir hayat seçtin kendine. Böyle düşünmek için onlarca sebebim var ama buraya yazmaya mecalim yok. Geçen sene de sezona çok kötü başladın ama sonra td sana sabır gösterdi ve kendini biraz topladın. Bu adama gösterilen sabrı Kameni ve Berke’ye de gösterirsek onlarda daha iyi performanslar gösterecektir. Ben istiyorum ki günü kurtarmak için bu adama sabır göstermeyelim, geleceği kurtarmak için diğer alternatiflere gerekirse daha fazla sabır gösterelim. Zaten bir maçta kaç tane şut geliyor ki kaleye?

Skirtel konusuna gelirsek ben geçen seneye göre performansını arttırdığını ve daha iyi oynadığını düşünüyorum. Yani Cocu’nun gelişiyle kendisini geliştirmiş adam. Geçen sene gösterdiği performansın üzerine 1 tık ekleyen adam benden geçer not alıyor. Demek ki adam gelişime açık. Bu gelişim devam edecek, 1 ay sonra şu andan daha iyi olacak. Helal olsun la Skirtel.

Ama Şener, Hasan Ali, Isla öyle mi? Ya arkadaş soruyorum size Cocu bu adamlarla ne yapsın? Bu adamları kesip kimleri oynatsın yerinde. Bu adamlar neden hâla bu takımda? Ulan Comolli!!

Alper’e de helal olsun. Ne yapıyor sahada, bence hiçbir şey ama helal olsun. En azından mücadele ediyor, saldırıyor, bir şeyler yapmaya çalışıyor, formayı hakkıyla terletiyor. O koşunca diğerleri de koşmaya başlıyor. Sahadayken takımın motivasyonunu yukarı çekiyor. İyi niyetli en azından.

Ayew ve Slimani için yorum yapmayacağım. İkisi de yeni transfer ve oturmuş bir takıma da gelmediler. Zaman tanınmalı. Cocu ikisinden de en yüksek verimi alacak oyun anlayışını oturtacaktır. Özellikle Slimani takımla daha 3-5 idman yapmışken çıktığı ilk maçında olumlu not aldı benden. Çok fazla kaçırdı ama daha bu sezon ilk maçıydı. İngiltere’de de maç oynamadı, bizde de. Atacaktır zamanla bu golleri. Asıl sorun bu golleri atabilmesi için yeteri kadar beslenebilecek mi?

Ekici’ye de lafım yok. Adamın maç eksiği çok fazla Ayew ve Slimani hakkında görüşüm neyse kendisi için de o şekilde. Sabır gösterilmeli.

Ferdi’den bahsetmeyeceğim, Cocu oynatmıyorsa vardır bir bildiği.

Tekrar Cocu’ya dönmek istiyorum. Şuan izlediğim Fenerbahçe’nin oyun anlayışında gördüğüm eksikler; hatalı pas oranının yüksek olması, top kaptırıldığında veya rakip atağa çıkarken topu kazanmak için yeterli pres yapılmaması ve rakibin orta sahayı çok hızlı geçmesi. Bunun yanında özellikle kanatlardan bindirme yapmaya çalışan oyuncuların her defasında koşu yoluna değil arkasına top atılması ve bindirme yapan adamın hızının kesilmesi. Bence bu sorunları çözersek çok daha verimli bir futbol oynayacağız. Cocu’nun yerinde olsam bu hafta sürekli 5’e 2 top kapma çalışması yaptırırdım. Bir de ileride oynayan oyunculara şut çalıştırırdım. Kaleyi bulan etkili şut sayımız çok az. Hatta takımda Barış’tan başka şut çekmeye cesareti olan adam yok. Aşmalıyız bunları.
    Ayrıca hafızam beni yanıltmıyorsa Ekici ve Elif dikine oynamayı seven, bire bir de adam geçebilen, daima golü koklayan adamlar. Fakat oyunda kaldıkları sürelerde bu yönlerini ortaya koyamadıklarını görüyorum. Güçlü olan bu yönlerini rahat sergileyebilecekleri bir oyun anlayışına ihtiyacımız var.

Son olarak bu sene Türkiye liginin en kuvvetli şampiyonluk adayının Başakşehir olduğunu, hatta büyük ihtimalle şampiyon olacaklarını söylemek istiyorum. 3 büyüklerin hepsinin Avrupa maçlarından dolayı yoğun bir programı olacak ama bu adamlar sadece lige odaklanacaklar. Son 2-3 sezondur zaten şampiyonluk kovalıyorlar. İstedikleri zaman ligde yenemeyecekleri takım olmadığını geçen sezon herkese gösterdiler. Oturmuş ve sürekli beraber oynayan kadrolarıyla lige şuan en hazır takım Başakşehir. Başarılı yöneticileri, başarılı bir teknik ekibi bulunuyor. Maddi problemleri yok. Bu sene muhtemelen Başakşehir şampiyon olacaktır.

• Yüzbaşı
    319 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Umarım opsiyonlu kiralarız.

Değilse seneye elimizde yeni dirarlar olabilir
    O zaman bütçe yaratmak için seneye de oyuncu satman gerek. Kim satılacak?

Emre bu saatten sonra olmaz geçti artık zamanı. Comolli işini yapsın bize genç Emre bulsun bi' zahmet. Kjaer kiralanabilirse kiralansın seneye adam gibi bir savunma hattı kurulacak zaten. Olay vefa ise Emre'nin jübilesi yapılır Kadıköy'de. Alex de çağırılır tam olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeletedUser -- 19 Ağustos 2018; 17:26:58 >
    |
    |
    4 3 3 oynanacaksa orta sahadakilerin çok koşmaktan ziyade maçı iyi takip edip nerede durmaları gerektiğini iyi bilmeleri gerek. Iniesta xsvi busqest gibi bir orta sahamız olamayacağına göre fenerin 4 2 2 2 oynaması ideal olur. 2 on libero 2 kanat 2 forvet.

Kameni

İsla transfer skrtel hak

Topal elif

Transfer transfer

Ayew slimani

Orijinalden alıntı: he_man

eljif elması bedava aldık, çok yetenekli

Alıntıları Göster
    Doğru hocam o almaya değil yetiştirmeye giriyor şu an. Prime'ındaki oyunculardan bahsediyordum yani direk gelip katkı verebilecek. Elifte emre potansiyeli var umarım emre gibi olur.

|
    |
    giuliano transferi bazılarını çok rahatsız etmiş. Bjk lisi GS lisi kafa kafaya vermiş bu adam nasıl satıldı ne yaptı da bu kadar para etti yok kara para aklama işi bu gibi teoriler üretmeye başlamış.
    |
    |

Orijinalden alıntı: darkness12

O zamanlar burada Topal gibi bir ortasahamız daha olsa diye yırtınanlar vardı

Al işte Topal-Souza ikisi de birbirinin aynısı mutlu oldunuz mu :)

Emre Belözoğlunu aslında bizim camiamızdan daha çok Lig TV ve medya mafyasının kurbanı oldu.

Erman gibiler yüzünden bu adamı gönderdi Aziz

Her maç ağzının içini zoomlayıp küfür etsin de malzeme çıksın diye bir tarafını yırttı Şansal

Biden gittikten sonra Emre 1-2 Gs maçı hariç hiç gündem olmadı bu konu hakkında çünkü artık FEnerbahçeye fayda sağlamıyordu.

Fenerbahçenin en iyi oyuncusunu göndermek için ellerinden geleni yaptılar ve malasef bizim taraftarımızın bir kısmıda buna ikna olup o zamanlar alet oldu.

Alıntıları Göster
    Bizim çoğu taraftarda var bu maalesef. Önceleri diego'ya sallayıp gitsin derlerdi yerine gelen adam beğenilmeyince diego'yu arar oldular. Keza gökhan orta açamıyor yetenek yoksunu diye gitsin Şener ondan kat ve kat daha iyi diyenler şimdi tam tersini düşünüyor. Yakın örnek olarak Alex'in bile gitmesini birçok insan istedi. Artık onun tipinde futbolcu yok koşan basan adam lazım dediler alex gitti şimdi de her geleni alex'le kıyaslayıp alex'i anıyorlar keşke olsaydı diye. Böyle böyle uzar gider maalesef.

Emre'nin ben ne olursa olsun gitmemesini isterdim. Hoş şu an gelse hayır demem birçok insan da demez fakat geldiği andan itibaren olacak şeyler eskisinin aynısı. Yine emre'nin üzerine oynanacak her deplasman maçında. Emre'yi yine tahrik edecekler saha içinde. Sen ne kadar çok onu uyarsan da bu adam yüreğiyle de oynayan biri. Bir yere kadar onları dinler. Ondan sonra denecek lafları söyleyeyim şimdiden

37 yaşına gelmiş adam camianın çocuğu diye getirdiler al işte sahada yine kendini tutamıyor rakiplere meze oluyor mümkünse kulübün kapısından girmesin hede hödö. Bu taraftar zamanında alex'i sahada yuhlamış taraftar. Hep söylerim her zaman da söyleyeceğim bizim bu taraftarın birçoğu futboldan gram anlamıyor. Eğer anlasaydı Volkan'a şimdiye kadar çok kez tepki koyulması gerekiyordu. Ama onlar ne yaptı ? 1 maç insanüstü performans sergiledi k.çıyla başıyla top tuttu diye kudurtucu volkan, ne bileyim bir volkandır fenerbahçe diye diye adamı tepemize bindirdiler.

yahu o salladıkları gs'nin kaleci muslera var ya o adam gs'yi şampiyon yaptı. Bakın Burak Yılmaz,Drogba veya gomis vs değil o takımı şampiyon yapan muslera. Kaç kere ipten aldı takımı ben saymıyorum bile

peki bizim volkan ne yaptı ? Cevabını aslında biliyoruz..

• Binbaşı
    1837 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ariesnet

Benimle ayni dusunen birine rastladim. Bana da oyle geldi. Truva ati olduguna inanmak istemiyorum. İmkansizliklar yuzunden cekmek zorunda kaliyoruz. Benfica macinda yedigi gole ne demeli.

Alıntıları Göster
    Tek yapması gereken elini topa uzatmak

Bilinçli uzatmıyor bu adama birşey yapmak lazım

|
    |

@Brkfba7171 : Kaleci ve Stoper yazdım zaten, kaleci 1.öncelik olmalı. Stoper ise senin dediğin gibi Skrtel'in yanına iyi biri lazım, Neus da onu yedekler. Emre gelince Volkan pantere dönmeyecek, o yüzden önce kaleci gelmeli Giuliano'dan alınan parayla.

Emre meselesi ise şöyle, 37 yaşındaki Emre'yi almak yönetim adına acziyet göstergesi olur. 37 yaşındaki Emre'yi almak "ben bu adamın kalitesine yakın birini bulamadım, bu adama muhtacim" demek olur. Hiçbir yönetici bu duruma düşmek istemez. Zaten daha öncesinden bu hatayi yapıp adamı Atletico'ya yolladık, anında devre arası geri aldık. Biz zaten camia olarak bu adamı 2 kez yollamişız. Emre'nin kalitesi ortada ama muhtemelen kapali kapılar ardında başka şeyler dönüyor.

@ darkness12 : "Bize katkı verecek başka ortasaha önerin var mı?Transferin kapanmasına 15 gün kala kim gelip direk katkı verecek ortasahayı bırakır"

Bu soruyu bana değil bu kulübün maaşlı çalışanı Comolli'ye soracaksınız güzel kardeşim. Damien'ın demecinde bahsettiği 100 oyuncu arasında 1 tane Emre tarzı adam yok muymuş ? Terraneo en azından Emre gittikten sonra Guarin, Clasie, Aranguiz'i kovalıyordu Ozan sonrası bunlar rafa kalktı. Bizde 8 numara oyuncusu haberi bile çıkmıyor, ya Cocu 2 ön liberodan memnun ya da Comolli'nin oyuncu ağı kısıtlı

|
    |
    Bahsedilenler: darkness12 , Brkfba7171

• Emekli Yönetici
    1343 Mesaj
    Emre 50 defa dedi, dönmeyecek.

Garip işler peşinde koşmanın anlamı yok.

Emre gibi futbolcu bulamıyorsak kulübü kapatalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Yarbay
    19311 Mesaj
    Borsaya bildirilmiş giu ama bonservis bedeli belirtilmemiş mecburi değilmi kap açıklamalarında rakamların açıklanması?

Emre kadar yetenekli ve bir de genç bir oyuncu 50 milyon euro'dan başlar, bulamazsınız hiçbir yerde.

Alıntıları Göster
    Transfer yapması için Terrenao diye bir adam getirmişsin Ülker'den 90 milyon dolar para almışsın Nani ve Markovic gibi adamlar alınıyor ve Emre gönderiliyor Souza gibi bir adamın gelmesini bekler misin?Ben taraftardaki beklentiden bahsediyorum.Taraftara suç bulanlar sanki Emre'yi apar topar gönderen,gitmesi için imza kampanyası düzenleyen bir taraftar varmış gibi bahsediliyor.Eski başkana soruyorlar Emre'yi neden gönderdiniz diye ben göndermedim Terrenao gönderdi diyor bu sözün ardından 3 yıl daha başkanlık yapıyor ee sende görüyorsun takımda Emre kalitesinde bir adamın eksikliği var 3 yıl boyunca benzer bir oyuncu arayışı var mı?Yeni yönetime en büyük eleştirimde bu zaten Haziran'da Wilshere ile ilgilenip olmayınca bir daha aynı tarz oyuncu adının geçmeyişi beni en çok sinirlendiren şey.2 lig maçı ve 2 Benfica maçında da bu eksik bariz şekilde görülmesine rağmen ortada tek bir isim bile yok bugün çıkıp Comolli oraya bir transfer yapacağız dese tamamen süpriz hiç bir haber yok.Bir ara Meyer'in adı geçiyordu oda olmadı.
    |
    |

• Yüzbaşı
    775 Mesaj

Maalesef eljif ve barış form tutarsa ferdi.

|
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizim taraftar takımı liverpool falan zannediyor 5-6mlik adamdan 50-60mlik performans bekliyor ve herkesi gömüyor sıkıntı burada.

|
    |
    4TL4NT1S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Borsaya bildirilmiş giu ama bonservis bedeli belirtilmemiş mecburi değilmi kap açıklamalarında rakamların açıklanması?
    Transfer gerçekleşirse bildirme mecburiyeti var hocam.
    |
    |

Yüksek yaşlarda bir sene çok önemlidir. Emre öyle bir futbolcu ki koysan en rezil kadroyu şampiyonluğa oynatır, yanındakileri de iyi gösteren takıma her zaman inanılmaz katkı veren bir yetenek var adamda. Ama 38 yaşında bunları ne kadar yapabilir bilinmez. 8 numara ihtiyacını kolay kolay kapatamaz, sakatlık sorunları falan çıkabilir, eskisi kadar enerjik değil 1 yıl için değmez kontratı falan var daha. Souza-eljif ile falan oynamamız lazım bu sene bizim.

Alıntıları Göster
    Ne Souzası yahu o adam bu teknikle ancak Çinde oynayabilir.

Dünyada artık ortasahalarda Hüseyin Çimşirler kalmadı

Souza tek yönlü bir oyuncu topu getiremiyor defanstan

Yine çıkamayacağız topla Eljifin yanında Top yapabilen güvenilir biri olmalı Souza değil bu

Eljif Souza ortasahası ile en iyi ihtimal Gs Başak Bjkden kötü olanının önüne geçeriz şampiyon olmaya yetmez

• Yarbay
    19311 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Schweitz

Büyük takım nasıl oynar görmek istiyorsanız açın, City'nin maçını izleyin.

6 gole rağmen en ufak bir kopma yok, rakibe top gösterme yok, hala gol arıyorlar.

Dikine oyun, ara pas, bloklar arası uyum, oyunu çevirme, pas alışverişi her şey var takımda.
    Bu ligdeki hiç bir takım onların seviyesine erişemeyecek hiç bir zaman onun için o kadar kasmaya gerek yok, Onların liglerini ve düzenini örnek almak lazım ama aynı seviyeye gelmeyi beklemek saçmalık olur doğrusu bu.
    |
    |
Canlı Tv izle
emek server
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.