Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (1935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok sevindim penaltı vurmak dışında hiçbir şey yapmadı. Yalnız 3 senedir Josef - Topal yan yana oynuyor etrafındaki tüm oyuncular değişti sonuç değişmedi bu 2 adamla pas yapamıyoruz hücum geliştiremiyoruz 2 tane üst üste isabetli pas veremiyorlar hala nasıl görülemiyor hayret ediyorum. Kim gelirse gelsin bu 2 si oynadığı müddetçe cacık olmaz
  • Fenerbahçe karaktersizler Klubu değildir artık.

Emrenin, Aykutun, Aziz in, normalde Volkanın bile yeri yok. Ali Koç yarım sezonu düşünecek bir Fenerbahçe sistemi kurmuyor. Henüz 2.Hafta olmasına rağmen tartışmalar o kadar saçma ki,.

Yok Comolli boşmuş, Cocu Teknik direktör değilmiş.. Emre gelmeliymis..

Not : Klubun Borcu şuan itibariyle 4.2 Milyar TL

Geliri Yeni Yönetim ile beraber 600m TL olsa bile borcu ödemesi 7 yıl sürüyor.

Yıllık oyuncu maaşları an itibariyle 350m TL.

Yıllık 250M TL kar yapılsa bile borcu ödemek 15 yıl sürüyor.

Ve hala yok o alınmalı, yok Cocu yanlış yapıyor tartışmaları.

Aylık 2500Tl kazananlar.. Lüx bir Galeriye gidip 300.000 TL lik bir araba alabilir misiniz?? Kapıdan sopayla kovarlar.

Yıllarca Azizin yaptıklarını savunmasaydiniz, hesap sorsaydınız.. Bu günler bu kadar zor olmazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guney amerikadan bir on numara gelirse şaşirmam. Satin alma opsiyonlu bir kiralama. Turkiye de iş gorur. Basina bakalim giuliano yerine kimler yazilmaya basladi

• Kale için basında Southampton takımında oynayan Fraser Forster ismi geçiyordu. Şu anda 3. kaleci durumuna düşmüş durumda. Oyuncuyu bilen varsa yorumlayabilir mi acaba ? Opsiyonlu kiralayabiliriz sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

Mantığa bak. Juventus bunca sene Buffon'u o yüzden oynattı, ya da Inıesta, Xavi, Puyol Barça'da bu yüzden oynadı.

Genç oyuncu sana mental açıdan ne katacak? Genç oynayacak tabi ama Emre'yi sadece sıradan yetenekli oyuncu gibi düşünmeyin. Takımda 0 ruh var.

Topal
    Eljif-Emre

olmalı orta saha.

Alıntıları Göster
    Keske senin mantigindaki gibi olsa.

Arda/emre ayni kafada olan adamlardir.yaptiklari ortada

Arkalari saglam olmasa kimse adini anmaz..

• Volkan resmen bilerek yemiş golü

Elini çekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: ariesnet

Keske senin mantigindaki gibi olsa.

Arda/emre ayni kafada olan adamlardir.yaptiklari ortada

Arkalari saglam olmasa kimse adini anmaz..

Alıntıları Göster
    Yav futbol dediğin basit oyun.

Adamlar İzlanda topu eliyle götürse gol atamaz diyen Hasan Şaş ile şampiyon oluyor. Türkiye'de sistem, mistem hikaye. Bu yüzden Aykut da saçmalıyor işte.

Vizyon, gençlere önem önemli ama Türkiye'de şampiyonluğun nasıl geldiğini bilmek daha önemli.

Ayrıca arkayla alakası yok Emre, Türk futbol tarihinin en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 19 Ağustos 2018; 17:9:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

Volkan resmen bilerek yemiş golü

Elini çekmiş
    Sabote ediyor aykütün dönüşünün yolunu yapacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cosmos2999

Fenerbahçe karaktersizler Klubu değildir artık.

Emrenin, Aykutun, Aziz in, normalde Volkanın bile yeri yok. Ali Koç yarım sezonu düşünecek bir Fenerbahçe sistemi kurmuyor. Henüz 2.Hafta olmasına rağmen tartışmalar o kadar saçma ki,.

Yok Comolli boşmuş, Cocu Teknik direktör değilmiş.. Emre gelmeliymis..

Not : Klubun Borcu şuan itibariyle 4.2 Milyar TL

Geliri Yeni Yönetim ile beraber 600m TL olsa bile borcu ödemesi 7 yıl sürüyor.

Yıllık oyuncu maaşları an itibariyle 350m TL.

Yıllık 250M TL kar yapılsa bile borcu ödemek 15 yıl sürüyor.

Ve hala yok o alınmalı, yok Cocu yanlış yapıyor tartışmaları.

Aylık 2500Tl kazananlar.. Lüx bir Galeriye gidip 300.000 TL lik bir araba alabilir misiniz?? Kapıdan sopayla kovarlar.

Yıllarca Azizin yaptıklarını savunmasaydiniz, hesap sorsaydınız.. Bu günler bu kadar zor olmazdı.
    Karakterli Souza yerine bin Karaktersiz Emreyi tercih ederim.

Sahada çabaladığı çalıştığı için kendinden geçip sağına soluna küfür eden oyuncular tercihimdir.

Al yukarıdaki Guardiola var Dünyanın en iyi teknik direktörü

O da mı karaktersiz yoksa onun yerine sevgi pıtırcığı Pereirayı istermisin Galatasaray maçında 1-0 mağlup kahve yudumluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

Volkan resmen bilerek yemiş golü

Elini çekmiş
    Benimle ayni dusunen birine rastladim. Bana da oyle geldi. Truva ati olduguna inanmak istemiyorum. İmkansizliklar yuzunden cekmek zorunda kaliyoruz. Benfica macinda yedigi gole ne demeli.

• *InfLeXibLe* kullanıcısına yanıt
    Ne alaka ismail denen adamı futbolcudan mı sayıyorsun

Hasan ali harici sol bek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

Yav futbol dediğin basit oyun.

Adamlar İzlanda topu eliyle götürse gol atamaz diyen Hasan Şaş ile şampiyon oluyor. Türkiye'de sistem, mistem hikaye. Bu yüzden Aykut da saçmalıyor işte.

Vizyon, gençlere önem önemli ama Türkiye'de şampiyonluğun nasıl geldiğini bilmek daha önemli.

Ayrıca arkayla alakası yok Emre, Türk futbol tarihinin en iyisi.

Alıntıları Göster
    Emre gelmiş geçmiş en iyi türk futbolcu olabilir bence de ama 38 yaşında fenerde ne yapacak daha. İş yapacağı zaman gönderildi adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

adamı kovarcasına gitsin diye bir tarafını yırtanlar şimdi emre geri dönsün demeye başlamış. hoş emre belözoğlu bu camianın çocuğu her türlü gelmesini istiyorum ama bundan 3 4 yıl önce aklınız neredeydi paşalar ?

Emre, Volkan gibiler yüzünden takım sempatikliğini kaybettik herkes ana avrat bize sövüyor ikisi de gitsin diye bir taraflarınızı yırtıyordunuz zamanında. Emre'ye o zaman neden sahip çıkmadınız ?
    Çünkü Emre o dönem gönderildiğinde onun yerine aynı tipte daha genç birinin geleceğini düşünüyordu herkes ben de dahil 8 milyona Souza'nın geleceğini bilsek kulübün kapısına duvar çekip Emre'nin gitmesine izin vermezdik.Emre'yi gönderen eski yönetim değil mi?Burada neden taraftar suçlu oluyor anlamak mümkün değil.
    Comolli'nin veya Ali Koç'un ağzından Arjantin,Brezilya,Güney Afrika'dan oyuncuları izliyoruz 300-400 bin euroya parlamamış adamlar getireceğiz diye bir söz çıktı mı ben mi kaçırdım?100 oyuncuyu takip ediyoruz dediler Slimani ve Ayew durumundaki 100 oyuncu olamaz mı ?Alın size Krasnodarlı Ramirez çok ünlü bir isim mi?Sırf geçmişte bize karşı oynadı diye almayalım mı yani?Ramirez deyince herkesin aklına Çin'de ki eleman geldi büyük ihtimal.Comolli'yi gömenleri anlamıyorum ben adam ''Benfica maçına yetiştirmek için çok uğraştık ama olmadı '' dedi.Transfer işleri öyle pazardan domates alır gibi olmuyor.Son şampiyon GS ŞL'ye gidecek doğru düzgün transfer yapabildi mi?Gomis sezon başından beri sorun çıkartıyor alabildiler mi yerine bir forvet?İngiltere'de küme düşmüş takımdan Ndiaye'yi almak için 2 aydır uğraşıyorlar.Bu işler FM'de ki gibi teklif yap,kabul edildi,sözleşme imzala şeklinde yürümüyor.Kiralık veya bonservisi elinde oyuncular almak zorundayız bu oyunculara talip olan tek kulüp biz değiliz.Slimani'nin toplam maliyeti 4.7 milyon euro deniyor geçen yıl Jansen'in sadece kiralama bedeline 5 milyon euro vermiştik.Benim yönetimi tek eleştirebileceğim nokta öncelik mevki değil de yan mevkilere transfer yapılmasıdır.Bu takım geçen sezon başından beri stoper ve 8 numara diye ağlarken Ayew'in falan alınması kabul edilemez vuracaksanız buradan vurun bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ariesnet

Benimle ayni dusunen birine rastladim. Bana da oyle geldi. Truva ati olduguna inanmak istemiyorum. İmkansizliklar yuzunden cekmek zorunda kaliyoruz. Benfica macinda yedigi gole ne demeli.

Alıntıları Göster
    Aynen bencede Volkan sabote'ye başladı ilk 21'e bile almayıp 11'e Berke'yi yedeğe Kameni'yi koyduğumuzda Messi'yi almışız gibi sevinicem artık.
  • Bir tek gercek var ki cok gec kaldik. Liste hazirsa giden yerine hemen eksiklikleri tamamlarsin. Valbuena da gidecek anlasilan. Kaleci stoper on numara almazsan bu sene de yalan olur

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Romanoviç

Ne alaka ismail denen adamı futbolcudan mı sayıyorsun

Hasan ali harici sol bek yok.
    İsmail normalde hasan aliden yetenekliydi bence ama adam kendini vermiyor oynamıyor.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Başkanın dediği sadece Spurs e 5 di hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Emre Belözoğlunu neden istemiyoruz Başakşehirden

50 yaşına gelse bile bu vasıfsızlardan daha iyi oynar.

Bu saatten sonra kim gelecek ki bu ortasahaya direk katkı verecek.

Zaten katkı verecek adamı da kiralayacağız almaya bonservis veremeyiz

Eljif-Emre önlerinde Ayew

Guliden gelecek parayı da Stoper Sol Bek ve Sap açık için harcarız
    Adam hırslı ve lider bir oyuncu, bizim böyle Fenerbahçe'li adama ihtiyacımız var. Keşke gelse.
  • Transfer Dedikodusu...

Cristian Ramirez, Fenerbahçe'de.

Yaş - 24
    Boy - 1.74
    Mevki - Sol Bek

2017 - 2018 Sezon Katkısı.

Oynanan Maç - 25
    Aldığı Süre - 2.048'
    Asist - 3

Eleştirilerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aSeRR

Çünkü Emre o dönem gönderildiğinde onun yerine aynı tipte daha genç birinin geleceğini düşünüyordu herkes ben de dahil 8 milyona Souza'nın geleceğini bilsek kulübün kapısına duvar çekip Emre'nin gitmesine izin vermezdik.Emre'yi gönderen eski yönetim değil mi?Burada neden taraftar suçlu oluyor anlamak mümkün değil.
    Comolli'nin veya Ali Koç'un ağzından Arjantin,Brezilya,Güney Afrika'dan oyuncuları izliyoruz 300-400 bin euroya parlamamış adamlar getireceğiz diye bir söz çıktı mı ben mi kaçırdım?100 oyuncuyu takip ediyoruz dediler Slimani ve Ayew durumundaki 100 oyuncu olamaz mı ?Alın size Krasnodarlı Ramirez çok ünlü bir isim mi?Sırf geçmişte bize karşı oynadı diye almayalım mı yani?Ramirez deyince herkesin aklına Çin'de ki eleman geldi büyük ihtimal.Comolli'yi gömenleri anlamıyorum ben adam ''Benfica maçına yetiştirmek için çok uğraştık ama olmadı '' dedi.Transfer işleri öyle pazardan domates alır gibi olmuyor.Son şampiyon GS ŞL'ye gidecek doğru düzgün transfer yapabildi mi?Gomis sezon başından beri sorun çıkartıyor alabildiler mi yerine bir forvet?İngiltere'de küme düşmüş takımdan Ndiaye'yi almak için 2 aydır uğraşıyorlar.Bu işler FM'de ki gibi teklif yap,kabul edildi,sözleşme imzala şeklinde yürümüyor.Kiralık veya bonservisi elinde oyuncular almak zorundayız bu oyunculara talip olan tek kulüp biz değiliz.Slimani'nin toplam maliyeti 4.7 milyon euro deniyor geçen yıl Jansen'in sadece kiralama bedeline 5 milyon euro vermiştik.Benim yönetimi tek eleştirebileceğim nokta öncelik mevki değil de yan mevkilere transfer yapılmasıdır.Bu takım geçen sezon başından beri stoper ve 8 numara diye ağlarken Ayew'in falan alınması kabul edilemez vuracaksanız buradan vurun bence.

Alıntıları Göster
    Emre kadar yetenekli ve bir de genç bir oyuncu 50 milyon euro'dan başlar, bulamazsınız hiçbir yerde.

• 
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.