Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
126.555
Cevap
189
Favori
1.949.030
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    4071 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Sol bek ramires kesinmi?
    gelmiş bile istanbula sosyal medyada öyle diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: arobasgan

Bence herkes çok eksik ve yanlış analiz yapıyor. Giuliano, Diego, Nani, Valbuena hepsi farklı meziyetleri olan adamlardı ama hiçbiri istediğimiz gibi oynayamadı. Sorun oyuncu değil. Takımda inanılmaz bir toksik hava var. Bu havayı dağıtmak için 3e 5e bakmadan oyuncu yollamak lazım. Eskiden çubukluyu giyenler kendini göstermeye çalışırdı şimdi taraftardan ıslık yemeyim diye yanındakine pas atıyor. Alper'i bir ilk geldiği zamanki coşkusuna bakın bir de şimdiki yıpranmışlığına. Bu havayı dağıtmazsak yarın Elif de Barış da böyle olacak.

Bunun sebepleri

1- 3 Temmuz

2- Alex olayı

3- Aykut Kocaman - Aziz Yıldırım gerginliği

3- Paralı Köpekler lafı

4- Ersun Yanalın şantaj ile gönderilmesi(Bence camia içinde samimiyet ve güven sorunu yaşanmasını 1 numaralı sebebi)

5- 2015-16 sezonunda takım kimliğini oluşturan Egemen, Emre gibi adamların bir anda gönderilmesi ve yerine saçma sapan bir omurga kurulması.

6- 12 sezondur şampiyonlar ligine gidememek.

7- Taraftar oyuncu ilişkisinin dibi görmesi

Şener, Topal hepsinin yüzünde huzursuzluk akıyor. Yavaş geçiş falan palavra. Bu toksik havayı soluyan yıpranmış kim varsa yollamalıydık. Geçen sezon Galatasaray'ın yaptığını yapmamız lazımdı. Selçuk, Yasin, Emre Çolak, Semih Kaya, Hakan Balta, Hamit, Sneijder vs kim varsa ya yolladılar ya yedeğe aldılar. Östersunds'a elendiler ama sonuç ortada.
    Doğru bir tespit. Psikolojik olarak aşırı yıpranmış bir camia var. Önce bu psikolojiyi dağıtmak lazım. Bence Ali Koç ile birlikte taraftar üzerindeki o umutsuz hava bir an dağıldı herkes kombineleri kapıştı, digitürke yeniden üye oldu falan. Ancak sahada yine o eski zehirli günleri hatırlatan yansımaları gördükçe korkarım ki taraftar üzerinde etkili olan o bahar havası da kaybolacak. Teknik kadronun bu gerçeği iyi analiz etmesini dilerim.

|
    |

• Yarbay
    3460 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Galatasaray'ın kjaeri aldığı yazılıyor.

Eğer doğruysa bu seneyi pas geçsinler direk versinler ligi.

Beini de iptal ederim maç da izlenen yeter ulan yeter.

İnşallah yalandır.

Kjaer yapmaz diyorum ama sonra aklıma kimler kimler gitti ki diye bir düşünce geliyor...
    Kjær da yavaş stoper. Terim istemez bence. Zaten Sevilla ilk 11 oynatıyor kiralamazlar. Almaya da paraları yetmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Diyelim ki dünyadaki en iyi iki stoper bizde. Josef ve topal’ın iq’su mu yükselecek. Yetenekleri level mi atlayacak? Nasıl olacak bu işler?

|
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Satın Almıyoruz kiraliyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3460 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Satın Almıyoruz kiraliyoruz
    Körsün sanırım hocam geçmiş olsun.

|
    |

• Yüzbaşı
    797 Mesaj
    VOLKAN DENİLEN ADAM FENERBAHÇE TARIHINDEKİ GLMİŞ GEÇMİŞ EN KÖTÜ KARAKTERLİ İNSANDIR

|
    |
    Dün fenerbahçe maçının tamamını izledim, simdi de chelsea manu maçını izledim. Ve aradaki farka dünyalar sığmaz.

Bizim maçta daha taç kullanmasını bilmeyenler var. YIL 2018! Pas atmasını bilmeyen var YIL 2018.

Boşu boşuna 2 saatimi harcadım.

Volkan %100 hatalıdır kabulümdür ama beyler o golü yemesekte fenerbahçenin gol atacağı yoktu. Her ne kadar kalende kova da olsa sen fenerbahçesin rakibin en fazla ne kadar kalene gelebilir? Sen gittiğin her atağı abuk subuk bir hata ile sonlandırırsan nasıl maçı alacaksın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türevlenebilen Fonksiyon -- 19 Ağustos 2018; 13:33:3 >
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Teğmen
    176 Mesaj

Şunu anlatamıyorum. Fenerbahçe olarak önceliğimiz ne? Buna karar vermemiz lazım. Dün skertel ve roman sakat değildi mesela, yerlerine ben de oynamadım ama yenildik.

Yenildik işte bu kadar.

|
    |
    HankMoodies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ekmek Arası Klavye

Bu takımın bu duruma gelmesine sebep olan Aziz ve çetesi, yaptıklarınız tek tek çıkar bir yerlerinizden inşallah. Bu kadar ah aldınız, yanınıza kalmaz umarım.

Kjaer'in maaşının yarısını biz ödüyoruz ve üzerine Gs alacak, kebap yemin ederim. En büyük Gsli bu Aziz denen diktatör.

|
    |
    josef stoper oynayabiliyo hem de iyi oynuyo

ortasaha alacaksak stopere gerek yok aslında
    quote:

Orijinalden alıntı: xxzero

Bu 4-3-3 ısrarı neden onu da anlamış değilim,şu taktik neden denenmez acaba?

Guiliano,Soldado ve orta sahadan en fazla verim alınabilecek taktiktir,tabi fişek gibi bekler de olmalı.

4-3-3 en nefret ettigim saha dizilimidir. Bizde de Rijkaard 4-3-3 inadi ugruna Keita, Kewell, Arda, Elano, Baros'lu kadroyu harcamisti.
    Bu sistemi adim gibi biliyorum. Herkes sahanin baska bir ucunda oluyor. Orta sahadaki 3 oyuncun hem uzun mesafeli hem cabuk pas yapmak zorunda. Basit pas hatalari yaparsan büyük bosluk veriyorsun.

Bizde Baris Ayhan Mustafa Sarp üclüsünden patlamisti. Sizde de Josef-Topal-Eljif'ten patlayabilir. Öyle hem defansif katki versin, hem tikir tikir pas yapsin diyebilecegin orta saha oyunculari kolay kolay bulunmuyor.

Buna en yakin futbolu gectigimiz iki sene boyunca Basaksehir oynadi. Kimle oynadi? Emre Belözoglu- Mahmut Tekdemir- Mossoro ile oynadi. Izledigim kadariyla sizde bu oyunculara benzer sadece Eljif var. Onun da bir firin ekmek yemesi lazim.
    |
    |

• Yüzbaşı
    279 Mesaj
    Marchisio'yu alamayız adam Bayern Psg ile anılıyor. Ramires'le imzalamalıyız acilen. Adam 31 yaşında 3 sene çok rahat kaldırır bu ligi çok rahat. Marchisio için tüm imkanlar zorlanmalı ikisi birden transfer edilmeli imkanlar zorlanıp. Geriye 10 milyon euro kalacak zaten giulianodan. Onunla da stoper ve bek alınır.

Adamlar maaşı da bize ödetecek.ulan aziz ulan aziz

İnşallah yalandır ama feci bir şekilde yazılıyor şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be4die -- 19 Ağustos 2018; 13:34:51 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Spider-Man , Lord Bruce Wayne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Adami satmadiniz mi,neden ödüyorsunuz

|
    |
    Lord Bruce Wayne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aziz Yıldırım effect

|
    |
    Sphygmus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [05 Temmuz 2020 15:33:51 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Sakatlanınca kim oynayacak hocam. 2 stoperle lige başlarsak , bunların birisi yarım stoper, 10. Haftada havlu atarız lige. Bit kadar adama paso kafa vurduran adam kaçıran hamlesi dışında artısı olmayan bir stoperle öyle golleri çok yeriz. Sizin dediğiniz için sağ bek sol bek iki orta saha ve güvenilir bir kaleci lazım o da bu sene zor. Fenerbahçe zor günlerde bunu unutmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 19 Ağustos 2018; 13:38:20 >
    |
    |
    hotvote kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Nancy Botwin #
  • Binbaşı
    1250 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ekmek Arası Klavye

quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

Adami satmadiniz mi,neden ödüyorsunuz
    Çünkü dahi bir başkanımız vardı, Aziz Yıldırım. Tam bir ticari deha.

|
    |
bankalar.org
kolayoto.com
Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.