Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (1921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: i will survive

Buyuk konuşuyorum. Sol bek orta saha hikaye kaleci alınmadan Fenerbahçe ilk ikiye giremez. Sezon sonu görüşürüz
    mourinhonun öyle bi demeci vardı

bana iyi bir kaleci ve forvet verin, gerisini ben hallederim diye
  • august landmesser kullanıcısına yanıt
    Düşünceniz şurada yanlış, dediginiz genç yetenekler için büyük kulüpler ön protokol yapmış olabilir.

Eto için zamanında aziz ne demişti , istedik kulübü Barcelona ya söz verdik dedi.

Kolay değil. Bir Liverpool gibi değil bir İspanya kulüpleri gibi değil. Oyuncu ben Türkiye de oynamak istemiyorum dediğinde ne yapabilirsin.

Dediğim gibi FM oyununda bile kulübü ile anlaşıyorsun oyuncu gelmemek içim öyle şartlar ortaya sunuyor ki alamıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selodonanımhaber kullanıcısına yanıt
    Kariyeri için tasalanmıyorum.

Ama sene başında herkes form durumundan habersizdi.

Bayern scoutları da geçen seneyi ele aldılar dolayısıyla.

Sene başında güzel bir yere satacakken şimdi ıslıklayıp Arabistan'a veriyoruz

• Dünkü maç gerçekten moral bozucu oldu. Takım bir şeyler oynuyor daha iyiye gidecek derken dün hiç bir şey yansıtamadık sahaya.

Ayew özellikle hiç ışık vermiyor. Bizim Bu seneki gelen oyunculardan verim almamız lazım. Ayew ne pas atıyor ne şut atıyor. Ne adam geciyor. Hiç bir şey yapmıyor. Slamani mesela top aldı indirdi. Pozisyona girdi. Işık verdi.

Volkandan kurtulmalıyız. Berke oynasın oynamadan kaleci gelişmez. Zaten kaleye gelen top gol oluyor. Berke ekstra yan top filan yer ama dun Volkanın yediği golü yemezdi. Benfica maçındaki yediğini yemezdi

• quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

İnanıyor musun bayer Leverkusen in o 10 milyon vereceğine?

Alıntıları Göster
    Evet.

Devre arasında da 12 verdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Kariyeri için tasalanmıyorum.

Ama sene başında herkes form durumundan habersizdi.

Bayern scoutları da geçen seneyi ele aldılar dolayısıyla.

Sene başında güzel bir yere satacakken şimdi ıslıklayıp Arabistan'a veriyoruz
    Bizden gittikten sonra hiçbir önemi yok. Kiralık vermiş olsaydık, o zaman haklı olurdun.

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Yaa geçin şu işleri ya sorumlusu Volkan ile sözleşme yenileyen Comolli ile Ali başkanmış lafa bak.

Cocu değilmiydi Volkan ile sözleşme yenilenmeden önce çok önemli ve iyi bir kaleci öyle karakterler klüpler içinde önemlidir umarım bizle olur diyen bu açıklamadan sonra sözleşme yenilendi zaten.

Ortada Volkan kalıcak diye bir zorunlulukta yoktu Berke'yi bu sene oynatma garantisi ile anlaşıp seneye alırdın ona verdiğin 2.5 milyonada kaleci kiralardın madem hazır görmüyorsun niye okey verdin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Evet.

Devre arasında da 12 verdiler

Alıntıları Göster
    Hmm böyle bir haber ben hic duymadım. Belki oyuncunun stili Almanya değil? Belki para az geliyor sonuçta avrupa da vergi çok.

• Gui’dan gelen parayı yönetim kiralık oyunculara gömerse benim için yönetimi sorgulama vakti gelir...

Elindeki tapulu oyuncuyu satıp parayı 5m Ayew 6m Slimani dağıtacaksan senin seçim öncesi “5m oyuncu kiralamışsınız başkanım” demenin ne anlamı vardı ? Elimizdeki değerli tapulu oyuncuyu satıp kiralıklara yatırmamalıyız... Gui’dan gelecek para çok iyi kullanılmalı ve nokta atışı yapılmalı çünkü İKİNCİ BİR ŞANSIMIZ YOK!!! Satacak başka bir oyuncumuz yok...

• Gs forumunda akhisar mağlubiyetinden sonra küfür,hakaret içermeyen iki üç kelime ettik diye 2 hafta ceza almışız,adminlerden aynı performansı bizim konuda da göstermelerini bekliyoruz!!!

İki haftalık gözlemle,temel sorunlarımız devam ediyor.

Volkan,kardeşim 38 yaşında adamsın,bari tecrübenle 1-2 kritik kurtarış yap,kritiği geçtik kurtarış yap be adam,geleni alıyorsun içeri.

Bekler şaka gibi H.Ali ne pas atmayı bilir,ne orta.

Isla her maç 2-3 kritik pas hatası illa ki yapar.

Roman desen,elimiz yüreğimizde izliyrz hem yavaş,hem kız gibi.

Josef-Topal,dilimizde tüy bitti bu ikiliden sadece biri oynamalı demekten.

Ekici,arkadan yeterli destek gelmediği için etkisiz görünüyor,halbuki hazırlık döneminde josef-eljif-ekici gayet iyiydi hoca bu orta sahada neden ısrar etmedi anlamadım.

Hadi Eljif i rotasyona aldın,Ozan öldü de haberimiz mi yok,kullanmayacaksanız satın ya da kiralayın,daha fazla zarar etmenin alemi yok.

Valbuenanın 45 dk lık enerjisi var,Barış iyi,Ayew şimdilik vasat,Slimani dün 2 net gol pozisyonuna girdi keşke birini atsaydı,hem ona moral olurdu hem takıma.

Cocu,Barış ve Eljif i oynatmasıyla gönlümüzü kazanırken,Josef-Topal ikilisinde ısrar ederek yüreğimizi dağlamaya devam etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Alıntıları Göster
    Baba tarafı ve anne tarafı dahil baya bir kulaklarını çınlattım o esnada bu jesus mudur hesusmudur ne halttır,kafasını kaldırmadan yolluyor çapsız utanmadan.

Aynı pozisyonun benzerini geçen sene Alper Potuk yaşatmıştı böyle ekran görüntüsü alınmıştı,pas verse karşı karşıya kalacak oyuncu gidip 2 kişinin arasındaki oyuncuya pas yolluyordu.

Al birini vur ötekine,Super Lig tadında güzel bir kadro kuran Adana Demirspor'da kadroya giremez bunlar.

• Ramirez in en beğendiğim özelliği sağ ayağını da kullanabiliyor olması

Hasan Ali sağ ayağını sadece yürümek için kullanıyor

Gerçi Sol ayağın da yürümek dışında kullanmasa olur.İsmi Hasan yerine Hans olsa Almanya 3.liginde 1.800 euro maaşla oynuyor olacak yetenekte adam bizde senede 1.8m euro alıyor

• strong mind strong body S kullanıcısına yanıt
    Kıskaaaanaaanlaaar çatlaaasıııınnnn

• Üyelik adında meymenet yok zaten senle boş diyalog kuracak değilim sen köşe de boş eleştiri yapmaya devam et.

Yabancı hocalar avrupa da daha rahatlar bekleyen taraftarı var. Arsenal taraftarı yerine sizin gibiler olsa arsen venger yüz elli kez kovulmuştu.

Neyse sen eleştir devam et.

• Kale + 2 ortasaha alınmazsa işimiz Allaha kalmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Gui’dan gelen parayı yönetim kiralık oyunculara gömerse benim için yönetimi sorgulama vakti gelir...

Elindeki tapulu oyuncuyu satıp parayı 5m Ayew 6m Slimani dağıtacaksan senin seçim öncesi “5m oyuncu kiralamışsınız başkanım” demenin ne anlamı vardı ? Elimizdeki değerli tapulu oyuncuyu satıp kiralıklara yatırmamalıyız... Gui’dan gelecek para çok iyi kullanılmalı ve nokta atışı yapılmalı çünkü İKİNCİ BİR ŞANSIMIZ YOK!!! Satacak başka bir oyuncumuz yok...
    Ne 5 6sı?

Verilen ücret max 1.5 milyon oluyor. Maaşını zaten sen ödüyorsun kiralık da olsa tapulu da olsa.

Adamların 30m verdiği adama 1.5 veriyorsun sorun nerede?

• Be4die kullanıcısına yanıt
    Giuliano nun kariyerinden bize ne hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • *InfLeXibLe* kullanıcısına yanıt
    Bienvenu bize aykutun kazigidir zaten hatirlarsan.

Kendi takimini hazirlayamamasi ve kondisyonunun dusuk olmasindan iki macta da iyi gozuktu ve bu mal aldirdi iste durum bu.

Guney amerikali olarak baktiginda bizde sikinti yasayan diego disinda pek olmadi. Ondan dolayi da uyum sorunu olmayacaktir bence 😂

• Oh be hasan aliyle olmayacağı sonunda görüldü sol bek almışlar.

• 
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.