Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (1917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19151916191719181919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sene basinda volkan ile anlasmayip begovic i getirecektik. Sezonun hatasi bu oldu bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cocu 4-3-3 oyununda diretmesi güzel lakin bu orta saha ve kanat oyuncularıyla bu iş zor olur.Topal'ı çapa olarak 3 lü'nün ortasına koydunuz diyelim , sağ iç ve sol iç oyuncusu fenerde yok.Sağ iç için elif biraz daha fiziğini yükselterek oynayabilir ama sol iç kesinlikle yok.Bunun için Sol ayaklı bir oyuncu lazım fenere acilen.Kanatlar aynı şekilde defans yapılırken içeri girmeyi ve hucüma kalkarken kanatlara açılmayı bilmiyorlar.4-3-3 te oyunu açmanız gerekli ama fenerbahçe dün içeri sıkıştı kaldı , rakip takımın defansı da gelene gidene vurdu , uzaklaştırdı.

Haberlerde okuduğuma göre cocu bolasie ve vermaelen konusunda istek bildirmiş.Özellikle bolasie'yi kiralamak yönünde.Bunlara ek olarak acil bir sol iç ve sol bek alınabilir.
  • Eljif barış ferdi berke gibi gençleri kadroya monte ettikten sonra şahsen 5. de olsa o kadar kızmam cocu ya aykutun 30 40 yaşındaki dedelerle oynattığı futbolu izlemekten bıktı bu gözler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 19 Ağustos 2018; 10:53:47 >
  • Beyler relax olun. 1. Si bu takım 11 günde 4 maç yaptı hem mental hem fiziksel olarak yoruldular. Ayrı ayrı her maça kendini hazırlamak zor iş cocu hocam bu yüzden farklı kadrolar çıkardı yenilginin sebebi de budur bence. Ama normal düzene girip belli bir kadro oturduğunda iddia ediyorum bu kadro tr’nin en iyi topunu oynayacak ve şampiyon olacak. Herşey hocanın ve takımın alışmasına bağlı.Takım bence ümit vadediyor

slimani tam aradığımız bir forvet özellikle ona şişirilen bi uzun topu göğsü pamukmuşcasına yumuşatıp pas verdi orda hayran kaldım.Safkan bir santrafor.

Ayew vücudunu kullanarak iyi top saklıyor valbuena kadar teknik ve seri değil belki ama zamanla barış-slimani-ayewin birlikte oynamaya alışıp harikalar yaratacağına inanıyorum.

Şener dün ki maçta kötüydü ama 3 senedir gözlemlediğim kaderıyla bu adam oynadıkça form tutuyor o yüzden içim rahat.

Bu takımın tek sıkıntısı var o da vitorun artığı josef.Ben bunun kadar düz düşünen bir orta saha görmedim kaç kere kanatlar bekler koşu gösterdiği halde tek yaptığı yanına stopere pas vermek. Topal’a dikkat edin yeri geldiğinde dikine oynuyor kanatlara pas veriyor he bazen basarısız pas atıyor ama yinede deniyor adam.

Bir de ben bu ferdi kadıoğlunu merak ediyorum elifle barış ilk 11 oyuncusu olmuşken bu adam neden yedeğe bile giremiyor. Futbol katili joseften kötü oynucak hali yok

• Arkadaşlar kampanyayı ben başlattım, olabildiğince paylaşalım.

Fenerbahçe Taraftarı: Fenerbahçe kalesinde Berk'i görmek istiyoruz - Kampanyaya imza ver!https://chn.ge/2N02ewL

• Aykut kocaman vasat len

Josef topal beraber oynamaz len

Valbuena varken aatif oynamaz len

diye zirlayan tayfa fenerbahcenin bu halinden siz sorumlusunuz!

Birkac haftaya da şarlatan comolli, stajyer hoca cocu diye zirlamaya baslarsiniz.

Asagiladiginiz, hor gordugunuz Aatif'in şu Ayew hirdavatindan ne eksigi var. Hatta fazlasi var. Valbuena desen, satilsa gobek atacaksiniz.

• Slimani fiziği sayesinde sırtı dönük oyunlarda iyi top bırakmıyor kolay kolay ama ilk maç gözlemim olarak bitiricilik kosunda Fernandao'dan farkı yok oda 5 tane top gelirdi birini adam akıllı vururdu inşallah ilk maç olduğu içindir düzelir.

Cocu'yu bir maçla gömdünüz demiş herkes konu zaten kaybetmek değil gol yedikten sonra 10 dk yardımcısı ile değişiklik hesaplayıp gidip kusura bakmayın ama aptal gibi Eljıf'i sağ beke koydu.Yapacağı çok basit Topal ile Josef'den birini al Eljıf koy Ayew al Soldado koy Amerika'yı baştan keşfe gerek yok.

Birde senin geriye düşersek öne geçersek 10 kişi kalırsak vs diye maç önü planların olması lazım ama yaptıkları gösteriyorki oda yok.

Aynı Cocu Benfica maçında Topal'ı çıkarıp ortasaha yı boşalttı bu maç 90 dk Topal-Josef sabretti bana bunu kimse açıklayamaz böyle saçma işler yaparsa ben eleştiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Arkadaşlar kampanyayı ben başlattım, olabildiğince paylaşalım.

Fenerbahçe Taraftarı: Fenerbahçe kalesinde Berk'i görmek istiyoruz - Kampanyaya imza ver!https://chn.ge/2N02ewL
    Ahaha senin iş baştan patlamış Berk değil Berke olucak.

• Geçen sene malatya maçı ile dünkü malatya maçı hücum dörtlüsü arasında dağlar kadar fark varmış.

Yerli hoca, ligi tanıyor, ama Akhisara 3 maçtada mağlup oluyor.

Ezeli rakiplerin efsanesi

• Bu arada forumun bana yükleneceği aksine ben slimani'yi ortadogu çomarı diye bekliyordum. Fakat adam çok mücadeleci çıktı. Ben 178-182 arası teknik santraforları daha çok severim. Dün kendisine firsat gelmesine ragmen iki pozisyonu harcadi ama yine de çabası takdire değerdi.

Ayew konusunda ise Ayew'in teknik olduğunu düşünmüyorum. Hic bahsedilen rakamların adami degil bence. 4 yil once de ayni dusuncedeydim bu 4 yilda hiç takip etmedim bize gelene kadar. O da çalışkan. Fakat maalesef alper kadar bile adam geçme vasfı yok. Fakat oturan sistem de iş yapacaktır.

Topal, souza ikisinin de artik gonderilmesi gerek. Yerlerine ozanin oynamasina raziyim. Dün elif souza ciksaydi maci alirdik.

Ekici'yi cok tutmayacağım ama adami bir macla öldürmeyin. Bence yararli olacaktir.

Volkan ve Hasan'in hemen yedege cekilmesi gerekmekte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adem Büyük ün boyu 1.77. Dün akşam golden önce skrtel den 1.91 kafa topunu aldı. Sonra 2 pozisyonda Noustader den kafa topunu aldı. Özellikle bir pozisyonda Noustader topa sıçramadı bile. Bu defans ile hiçbir başarı beklemeyelim. Volkan zaten evlere şenlik.

Kesinlikle sol ayaklı bir orta saha gerekiyor.

Maçlara Ayew solda Barış sağda başlamalı. Ters ayak ters kanat stratejisi tutmuyor.

Şener veya İsla oynasın değişen birşey yok. İkisininde artısı eksisi aynı.

Sol bek olarak Hasan Ali iyi yedek olur. Mali tabloda alacak güç yok ama birşeyler denenmeli.

Mehmet Topal ı ilk 11 e koymam. Kafası hep sağa sola bakıyor. Önüne bakmayı öğrenemedi.

Josef te teklif gelirse satılmalı.

Ozan Tufan a bence bir şans verilmeli. Bu topal josef ten daha iyi oynar.

Valbuena da satılsın artık. Yalandan hep kendine ve şahsi oynuyor.

Eljif te sakatlanmasın diye uğraşılıyor galiba. Dinlendirerek oynatıyor diye düşünüyorum. Yoksa dün ilk 11 de olmamasının açıklaması olamaz.

• Giu 10M üstüne gitti ise iyi lakin 5-7 gibi rakamlara gitti ise kötü oldu bence, Ona gelene kadar çok kişi var ama gitmiyor onlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkms1907

Ahaha senin iş baştan patlamış Berk değil Berke olucak.

Alıntıları Göster
    düzelttim hocam. Evet hatam. İmzalayin şunu ya hu

Fenerbahçe Taraftarı: Fenerbahçe kalesinde Berke'yi görmek istiyoruz - Kampanyaya imza ver!https://chn.ge/2PnucEn @ChangeTR aracılığıyla

• Josef-Topal ile çıkmamızın sebebi defansımız ve beklerimizin savunmada güven vermemesidir bunu göremeyecek kadar futbol cahili misiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • td1907 T kullanıcısına yanıt
    Hep bu Robben'ler Ribery'ler Hazard'lar yüzünden oluyor bunlar.Ters ayak ters kanat iyi oynadıkları için dünya genelinde böyle bir sevda oluştu.Bari oyun içinde değiştir oda yok sabit oynuyorlar Barış bir nebze içe kat edebiliyor ama Ayew hiç oynayamıyor.
  • PERENAL. kullanıcısına yanıt
    aykutu desteklediğimden değil ancak kadromuz anadolu takımı seviyesinde malesef.Slimani-elif-skrtel dışında koy anadoluya hiçbiri sırıtmaz yıllarca oynar hele şener,hasan ali falan ptt 1. lige koy yıllarca kimsenin dikkatini çekmeden oynarlar orada.
  • Bize talisca tarzi bi oyuncu sart 👍

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Yorumuna Neuer hariç katılıyorum. Ulreich gayet iyi kaleci. Bundesliga'da da yılın kalecisi seçildi zaten. Neuer Real Madrid ile ne zaman eşleşseler bir maçta 4 tane yiyor garanti. Yaptığı hatayı Neuer yapmazdı diyorsan bu adam egosu uğruna defalarca benzer hatalar yaptı. En basit örneği Euro 2016 Fransa ve Euro 2018 Güney Kore maçları. Bu adama dünyanın en iyisi diyenler var bir de. Hayret ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Sanki avrupaya gitti. Yarısını vermezler verdikleri ücretin avrupada. Muhtemelen 8-10 a gitti. Sisteme uymuyordu bu kadar basit yırtınmanın anlamı yok.

Umarım hoca ozamana kadar şu saçma sapan oyuncu değişiklikleri yapmayıda bırakır hem geç hem 3 maçtır yanlıs hamleler yapıyor (2 benfica malatya)

Yoksa yandık ki ne yandık.

• abi comolli diyo ki scoutlarımız dağıldı heryerde bizim için oyuncu bakıyo,
    sanıyosun ki güney amerikadan henüz büyük takımların almakta tereddüt ettiği bi yeteneği alacaz

adam alanyaspordan emre akbabaya 4m teklif ediyo. ya scout ağına falan gerek yok aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 19 Ağustos 2018; 11:31:16 >
  • 
Sayfa: önceki 19151916191719181919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.