Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Kombine Transfer Konusu (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
17
Favori
15.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe Migros C tiribününde kombinem var, Beşiktaş maçına gidemeyeceğim için devretmek istiyorum.
    İlgilenenler pm yazabilir.
  • Biletim satılmıstir arkadaslar ilginize tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar stubhub üzerinden 125 liradan kale arkası 160 liradan maraton bilet alabilirsiniz.
  • Fenerbahçe - Beşiktaş maçı için Fenerium Üst H blok 1 adet biletim bulunmaktadır, gişe fiyatından (110 TL) (SATILMIŞTIR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parn -- 17 Nisan 2018; 20:1:4 >
  • gişe fiyatından maraton üst a b h ı alınacaktır.(Alındı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 17 Nisan 2018; 20:56:0 >
  • arkadaşlar,
    arkadaşlarımla birlikte fenerium üstten 3 adet bilet aldık.
    C D G bloklardan
    şimdi sorum şu..
    defalarca gittim ama stada yine de ikilemde kaldım..
    girişleri bunların aynı yerdendi fakat oturma düzeninde yanyana olsak sorun yaşar mıyız ?
    herkes kendi blogunda otursun vs gibi ?
  • dark1907 kullanıcısına yanıt
    Yan yana olduğunuz zaman sizin oturacağınız yer doğal olarak başkasının yeri olacak o kişi eğer yerinde oturmak isterse yer vermek zorundasınız. Bir ihtimal hepiniz g blokta oturur gelecek kişilere daha iyi olan c ve d blok yerlerinizi teklif edersiniz sorun çözülebilir.
  • Fenerbahce bjk macina maraton ust yada fenerium ust 2 adet bilet alinik. Pm atarsaniz sevinirm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okul Açık(Spor Toto Trübü) 1 Adet biletim var. Arkadaşım ile maça gitmek istiyorum o Migors tan bilet almış. Migors bileti olup (Okul açık ile) takas etmek isteyen var mı? PM e atabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler turkiye kupasinda passolig varmi

• Maraton üst I blok 1 adet kombinemi gidemeyeceğim için devredeceğim. Gişe fiyatına yakın bir fiyat düşünüyorum. İlgilenen pm atabilir

• Merhaba,

FENERIUM ALT C BLOK satılık bilet 300 TL
  • Gişe fiyatından 2 adet fenerium üst B blok mevcut, isteyen yazsın.

Whatsapp: 05332346162

• Maraton veya Fenerium üst tribünlerinden 2 adet bilet alınacaktır. Gişe fiyatına yakın fiyattan alınır. Önce bilet sonra banka havalesi şeklinde alınacaktır. İlgilenenler pm atsın.
  • Fenerbahçe Migros C tiribününde kombinem var, Beşiktaş maçına gidemeyeceğim için devretmek istiyorum.
    İlgilenenler pm yazabilir. Fiyat 125 TL.
  • 130 tl lik biletlerden gişe fiyatından 2 tane lazım yanyana varsa mesaj atabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdkmdk -- 19 Nisan 2018; 16:5:59 >
  • dark1907 kullanıcısına yanıt
    araya basın tribünü girdiğinden g bloktaki kişi sizden ayrı kalır. girişleri farklı kapıdan ve diğer tarafa geçiş yok.
  • 23 ünde Antalya Maçı için gidemeyecek olan varsa 4 tane kale arkası bilete ihtiyacım var.
  • Antalya maçı için 2 adet fenerium üst B blok mevcut, isteyen yazsın. Tanesi 90 TL

Whatsapp: 05332346162

• fenerbahçe antalya maçına numaralı ust 4 adet yanyana konbine bilet devredilir adet fiyatı 50 tl .
    irt 05380841100
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.