Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4058. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40564057405840594060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neo23

Malesef akşamki maç ,ilk 20 dakikada al gülüm,ver gülüm şeklinde geçer.Sonrasında tahminen Gs 2-0 kazanır.Okan Buruk şike yapmaz ama şampiyonun önünü keselim,düşüncesinde de olmaz ve oyuncularını fazladan motive etmez!!Onun derdi Fenerbahçeyle!!

Alıntıları Göster
    Aksam her seyi bekliyorum, Akhisar gostermelik gol atar, sonra 1-1 olur, sonra Akhisar atar 2-1 olur, bir bakmisin mac bittiginde gs 3-2, 4-2 kazanir.

Her seyi bekliyorum o macta, ozel izlesin herkes o maci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 6 Mayıs 2018; 18:12:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• abivos kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: abivos

Cidden FB li olan arkadaşlar şu galibiyeti içlerine sindiriyo mu
    Evet ? yine hangi karara itiraz edeceksiniz yeterrr
  • Hank Rearden kullanıcısına yanıt
    şuan güldüm yaa.. mac istatistiklerine bak kim top oynamis kim oynamamid. eskide kaldi oyle kontra atak vs.

• Kimse bu takimin sampiyon olmasi gerek demesin AYKUTUN TAKIM oyunu diye bi kafa yapisi yok bide 3 atmamiz gerekiyo diyodu yahu sen bi kere aklindaki defans yapisini birak yahu kendi sahasindasin siir gibi top oynaman lazim ne olursa olsun taraftarin gelmis oynadigin oynattigin takima bak boswerin ya kimse aykutu ovmesin resmen rezalet oynadik

• Fenerli olarak, hakem bize acayip kıyak geçti.
    Valbuenanin duzenbazliktan 2.saridan atılması lazımdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne hikmettir ki aykut karsi ciktigi begenmedigi paldir kuldur hucum futbolu ile maci kazandi ve bir kez daha kendini ezdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: abivos

Cidden FB li olan arkadaşlar şu galibiyeti içlerine sindiriyo mu
    Yoo. Takım berbat oynadı. Ama sonuçta yendik ona bak.
    Eyyam, şike felan ima ediyorsan yok öyle birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Bir fenerli olarak bursayı kutlarım. Oynanması gerektiği gibi oynadılar. Umarım diğer takımlarımız da diğerlerine karşı böyle oynarlar. Fb ise çok istekli ama bir o kadar stresli idi. Yalnız hakem kıyak geçti unutmayalım. Kırmızı önce faul var ve valbuenayi 2. Sarıdan atmalıydı.
    Kirmizi oncesi faul var diye gidipte adama cift dalmana gerek yok, kaldi ki o faul de belli belirsiz, cogu hakem vermez, adamin hareketi en kotu sari kart, kasit oldugu icin kirmizi, dogru karar.

FENERBAHCE bu ligde en cok hakemler yuzunden puan kaybeden takim, yine de cikar, aslanlar gibi oynar, sahadan kacmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 6 Mayıs 2018; 18:15:25 >
  • normalde bu maci 5-0 kazansak sevinmezdim ama hem sampiyonluk macindaymis gibi oynayan bursayi hem de bursayi destekleyen gsbjklilerin agladigini gorunce inanilmaz mutlu oluyorum. sakin olun olm sampiyon olmucaz tamam. :D he bu arada kaleci harun tam şuanda tuttun fernandaonun sutunu heh bak tam suanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2yumurta1sucuk

Fenerli olarak, hakem bize acayip kıyak geçti.
    Valbuenanin duzenbazliktan 2.saridan atılması lazımdı.
    ne düzenbazlıgı kardes? söyle hele
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Hocam bu değişen statü de eleriz herkesi diye düşünüyorum.
    Bence yine zor ama hayırlısı olsun.2 olalım da gerisi önemli değil. İnşallah geçeriz. Özledik Şampiyonlar Ligi’ni

• Bu kadar kötü bir takımın bu kadar kötü bir oyunla lig ikincisi olması süper ligin kalitesinin bir özeti. halı saha maçı gibi maçlar.
  • Akşam ki Akhisar maçını dikkatli takip etmeleri gerek özellikle TFF gözlemcilerinin maçta şaibe olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Sow 1-1 iken az daha gol atıyordu. Benzer pozisyonda Demba ba ters ayağıyla topu dağlara taşlara vurdu ve maçtan önce bizim başkanımız Sow transferini düşünürüz diye bir açıklama yapmadı

Nerden tutsak elinizde kalıyor

Alıntıları Göster
    Ba topu diregede mi bilerek vurdu? Hem kendinde diyorsun az kaldi atiyordu diye. Artislik yapip rovasata cekecegine adam gibi vursa atardi

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Vay vay vay vay ne maçtı öyle inanılmaz. Sow şov yaptı hakem eyyamın kralını yaptı ona rağmen fener zar zor kazandı. Bir de utanmadan Akhisar derler

Size verilen beleş maçların ardından için sizliyor mu?

• Kenarda OKG'nin efelenmesini görenler fav. Çok büyük Fbli çok.

• Ben Akhisar'ın akşam maçı alacağını sanmıyorum ama benim gönlüm en kötü beraberlikten yana.
  • dvl0 D kullanıcısına yanıt
    2 -3 kere attı kendini ywre ceza sahaninib orda temas olmadan. Seyrettiysen görmüşsündür..

• HAKEMİ DE YENDİK!!

• 
Sayfa: önceki 40564057405840594060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.