Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • aziz başkan başarıyı cezasız bırakmaz,kjaeri satar 10 milyona 6 milyona kör topal bir stoper alır,lens'de çok pahallı der almaz seneye trabzon,başakşehir,antalya falan bizim üstümüzde bitirir ligi 5. olmak için uğraşırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Ercanlar bonservisle oyuncu transfer edebileceğimizi söyledi. Kjaer i satmadan. Umarım böyle bir şey yapmayız. Adamlar Uefa listesinde olmaz.

Uefa ile bir gorusme yapildi ve çok iyi geçtiği söylendi. Belki belli bir miktara kadar izin almış olabiliriz. -5 -10 gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • --TimuR-- kullanıcısına yanıt
    Aslında şike döneminden dolayı ufak bir tölerans göstermeleri gerekiyor .
  • quote:

Aslında şike döneminden dolayı ufak bir tölerans göstermeleri gerekiyor .

Söz konusu Fenerbahçe ise Uefa bu konuda ''sıfır tolerans'' ilkesini devreye sokar her zaman

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Adımızın geçtiği her olayda ''sıfır tolerans'' ancak Lyon göstere göstere şike yapınca tek hareket yok
  • Bu bölüme çok yazmıyorum ama ara ara girer yazılanları okurum. Gördüğüm şeyler hiç değişmedi.

Gg sakatlandığında Şener oynuyordu, herkes Şener harika, efsane, Gg sakat kalsın yazıyordu. Bu adamı Fenerbahçe laneti bitirdi. Şimdi herkes ona sallıyor.

Birkaç ay önce Topal hariç herkes gitsin deniyordu, şimdi "Kadroya Topal yazıyorlar." deniyor. Yine suçlu oyuncu olmuş, Fenerbahçe değil.

Volkan Gs maçlarında efsunlanınca "Heykeli dikilsin." konusu açılıyor, kötü bir hareketinde "Fenerbahçe'li bile değil, para söğüşlüyor." deniliyor. Ve eminim biraz derinlemesine araştırma yapılsa, bu değişik sözlerin arkasında aynı insanları görebiliriz.

1 maç Josef topçunun tillahı deniyor, diğer maç Mafya ile ortak Fener'in parasını çalan hırsız oluyor.

Volkan Şen geldiğinde takımın en iyisi diyorlardı, bu adamı da Fenerbahçe bitirdi, şimdi adı kazmaya çıktı.

Ben Fenerbahçe ile ilgili şunu bilirim. Fenerbahçe oyuncuları bir şekilde mahvediyor, içindeki aşkı, enerjiyi alıyor, ruh emiciler gibi mutluluklarını söküyor. Bu insanlar Fenerbahçe'ye geldiğinde ölümüne oynuyorlardı, şimdi ruh oldular. Bu yüzden içeride ne dönüyorsa ona bakmak lazım, önce ne yanlışsa onun değişmesi lazım, yoksa kim gelirse gelsin bu düzen değişmeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Edizkowicz -- 18 Mayıs 2017; 18:17:32 >
  • obradovic etkisi yaratacak bir teknik direktör alınması şart. sonra transferler yapılmalı. 6-7 transfer yapılsın. sözleşmesi bitmiş bir sürü harika oyuncular var.

transfer
    transfer kjaer skrtel transfer
    topal ekici
    transfer transfer transfer
    transfer

sow lens atıf emenike hak wiel rvp fernandao stoch karaviev roman v.demirel ile yollar ayrılmalı

çok iyi bir yabancı sol bek ısrarla yabancı diyorum çünkü hak ile sözleşme uzatma ve antalyalı sakıp ile ilgili haberler çıkıyor kafayı yiyeceğim.

şener yedek kalıp çok iyi bir yabancı sağ bek alınmalı

josef alper ozan salih v.şen yedek kalmalı sonradan girip katkı vermeli

ilk 11 de ki ileri 4 lü komple değişmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 18 Mayıs 2017; 18:21:43 >
  • quote:

Adımızın geçtiği her olayda ''sıfır tolerans'' ancak Lyon göstere göstere şike yapınca tek hareket yok

Shakhtar bize karşı Şampiyonlar Ligi ön elemesinde dopingli oyuncu oynattı hocam, bunun daha ötesi olabilir mi ?

Nitekim geçen sezonki Bebek vakasının arkasında da bu Uefa vardı, ben bundan adım gibi eminim. Zira hiçbir hakem güvendiği bir dal olmadan bir takımın kaderiyle o derece oynayamaz. Adamlar düpedüz istemiyor bizi avrupa'da. Baştan aşağı şaibeyle dolu bir kurum

• Hala millet rvp ye atıp tutuyor. Dün gol atamasada müthiş oynadı. Ama tabiki;

Musaaaaaağ, musaaağağağa, musaaaaağğğ, musaaağaaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ercanlar bonservisle oyuncu transfer edebileceğimizi söyledi. Kjaer i satmadan. Umarım böyle bir şey yapmayız. Adamlar Uefa listesinde olmaz.

amaaan sanki uefaya gidiyoruz da ne oluyor hocam bu sene yakalım gemileri güzel adamlara harcayalım parayı 1 sene ceza alırız sonra muhteşem bir geri dönüş yaparız diyeceğim de

başkan aziz olunca işte diyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frozzy45

Bu 4. yıldız hedefi, 25 yıllık kupa özlemi gibi duruma dönüşecek.

Yaşımın yettiğince görebildiğim şampiyonluksuz dönem, 4 sene Fenerbahçe'nin. O 4 senede de üst üste Galatasaray şampiyon oldu zaten. Onun dışında 2007-2010 arası ve 2014-2017 arası şampiyonluk yok 3 sene. Bunun 4 sene olacağını sanmıyorum, seneye Fb takar 4. yıldızı.
  • Şu forumda en nefret ettiğim şey böyle kibirli kibirli "şu çöp, bu çöp" denmesi. Bunu ben de yapıyorum bazı maçlardan sonra ama sonra aklıma birşey geliyor düzeliyorum. Sizin de aklınıza bunların gelmesi lazım:

Fenerbahçe krizde, takım uyumsuz, taktik yok, teknik yok, mali kriz var, moral yok.

Bu durumlarda oyuncuların en kötü hallerini görürüz elbette. Aykut Kocaman döneminin üstünden de seneler geçmiş. Biraz inanın herkesi hemen harcamayın. Sorgusuz sualsiz harcanacak tek adam Aziz Yıldırım'dır. Aykut hoca gelsin transferler olsun ondan sonra ne diyeceksek deriz. Şu son 10 haftadaki performanslarla oyuncuları değerlendirmeyin. Unutmayın hangi saçma oyuncularla hangi başarıları kazandığımızı. Olay takım olmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanryco

Şu forumda en nefret ettiğim şey böyle kibirli kibirli "şu çöp, bu çöp" denmesi. Bunu ben de yapıyorum bazı maçlardan sonra ama sonra aklıma birşey geliyor düzeliyorum. Sizin de aklınıza bunların gelmesi lazım:

Fenerbahçe krizde, takım uyumsuz, taktik yok, teknik yok, mali kriz var, moral yok.

Bu durumlarda oyuncuların en kötü hallerini görürüz elbette. Aykut Kocaman döneminin üstünden de seneler geçmiş. Biraz inanın herkesi hemen harcamayın. Sorgusuz sualsiz harcanacak tek adam Aziz Yıldırım'dır. Aykut hoca gelsin transferler olsun ondan sonra ne diyeceksek deriz. Şu son 10 haftadaki performanslarla oyuncuları değerlendirmeyin. Unutmayın hangi saçma oyuncularla hangi başarıları kazandığımızı. Olay takım olmak.

Ben Aykut Kocaman'ın burada başarılı olacağına inanmıyorum. O potansiyeli göremiyorum, kimse de beni buna inandıramaz

100 sene de geçse Aykut hoca Fenerbahçe için "aranan kan" olmayacak.

Bize camianın üzerindeki ölü toprağı kaldıracak Başkan + hoca + oyuncular lazım, üzerimize ölü toprağı atan Aziz, Aykut, Volkan Demirel gibiler değil.

• Yarın bağdatta mekanlar dolar mı acaba ?

Basketbol olduğu için şüpheliyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harun ile transferi konusunda anlaşma sağlamışız sonunda adam akıllı bir transfer yaptık
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

obradovic etkisi yaratacak bir teknik direktör alınması şart. sonra transferler yapılmalı. 6-7 transfer yapılsın. sözleşmesi bitmiş bir sürü harika oyuncular var.

transfer
    topal ekici
    transfer

sow lens atıf emenike hak wiel rvp fernandao stoch karaviev roman v.demirel ile yollar ayrılmalı

çok iyi bir yabancı sol bek ısrarla yabancı diyorum çünkü hak ile sözleşme uzatma ve antalyalı sakıp ile ilgili haberler çıkıyor kafayı yiyeceğim.

Obradovic'in futbolda karsiligi yok. O belki de Fenerbahce Spor Kulubu'nun tarihindeki en buyuk 3 sansindan biridir. O yuzden Mourinho da gelse bu takimdan oyle muhtesem futbol beklemesin kimse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Son of the beach

Hala millet rvp ye atıp tutuyor. Dün gol atamasada müthiş oynadı. Ama tabiki;

Musaaaaaağ, musaaağağağa, musaaaaağğğ, musaaağaaa

Sen böyle yazınca Hüloooğğ geldi aklıma

• quote:

Orijinalden alıntı: das Beste vom Besten

quote:

obradovic etkisi yaratacak bir teknik direktör alınması şart. sonra transferler yapılmalı. 6-7 transfer yapılsın. sözleşmesi bitmiş bir sürü harika oyuncular var.

transfer
    topal ekici
    transfer

Obradovic'in futbolda karsiligi yok. O belki de Fenerbahce Spor Kulubu'nun tarihindeki en buyuk 3 sansindan biridir. O yuzden Mourinho da gelse bu takimdan oyle muhtesem futbol beklemesin kimse.

Mourinho Man Utd'a bile güzel futbol oynatamıyor bize hiç oynatamaz

Emery, Mourinho ve Guardiola'nın bu sezon başarısız oldukları aşikar. Bu üç hoca da yıllık çok büyük paralar kazanıyorlar, Ancak Üçü de görevlerine devam ediyorlar, kovulmadılar.

Bizim de artık bunu öğrenmemiz lazım, sadece iyi kadro kurarak başarı geleceğini düşünüp şampiyon olamayan hocayı yerin dibine sokmayı bırakmamız lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Orijinalden alıntı: das Beste vom Besten

quote:

transfer
    topal ekici
    transfer

Mourinho Man Utd'a bile güzel futbol oynatamıyor bize hiç oynatamaz

Emery, Mourinho ve Guardiola'nın bu sezon başarısız oldukları aşikar. Bu üç hoca da yıllık çok büyük paralar kazanıyorlar, Ancak Üçü de görevlerine devam ediyorlar, kovulmadılar.

Bizim de artık bunu öğrenmemiz lazım, sadece iyi kadro kurarak başarı geleceğini düşünüp şampiyon olamayan hocayı yerin dibine sokmayı bırakmamız lazım.

Haci helal olsun sana ya. Buradan bile Slim fit'i ovecek sey buldun. :D aslindacok haksiz da sayilmazsin ama bu lafim slim fit icin gecerli degil.

Ayrica mourinho derken en iyi teknik direktor kimse onu kast ettim. Yoksa ismi onemli degil. :) hak, cift on liberolu orta sahada goruldugu uzere yillarin tecrubesi Skrtel ile fb'nin en iyi ilk 3 defans oyuncusu arasina girebilecek olan Kjaer de is yapamiyor. Normalde bu ikili su an Tottenham, Lyon, Liverpool, Arsenal, Valencia gibi takimlarin direkt olarak ikili savunmasi desen kimse sasirmaz. Ama gel gor ki sistemsiz oynayan fb'de onlar da fayda etmiyor. Yani t.d degisse bile bu sekilde yillarin fanatigi olan ben bile basaksehir fb maci yerine arkadaslarla evde pes 17 oynadim. Sen hesap et artik nasil bikmisim. Ha obradovic bey'e gelirsek; final four'u iple cekiyorum. Bende adeta bi sampiyonlar ligi havasi yarattiklari icin basketbol takimizla da sonuna kadar gurur duyuyorum. Buraya nasil geldim onu da bilmiyorum ama noktayi koyayim artik :D

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.