Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3920. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39183919392039213922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    özge yorumlarını takan olduğunu sanmıyorum burada boşuna yazıyorsun
  • Dostlar,rakip takım taraftarının tahrik edici mesajlarına lütfen cevap vermeyin şikayet edip geçin. Cezasız kalmıyorlar merak etmeyin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Neuer

Dostlar,rakip takım taraftarının tahrik edici mesajlarına lütfen cevap vermeyin şikayet edip geçin. Cezasız kalmıyorlar merak etmeyin.
    Beşikta a ve Teknik direktörüne hakaret serbest bir Beşiktaşlı girip bunlara cevap verirse ceza öyle mi? Bu mudur adalet.
  • proteo kullanıcısına yanıt
    Her türlü provake edici,şahıslara hakaret edilen mesajlar siliniyor. Hakaret edeninde cevap vereninde. Kimsenin kimseye hakaret etmesi serbest olan bir durum değil. Ha durduk yere gelip provake edici mesajlar atılırsa ( ki atılıyor rakip takım taraftarları tarafından) o zaman evet ceza alırsınız. Kast ettiğim olay budur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meradz

Yalniz sunu farkettim guzel top oynamiyor muyduk macta.ben baya begendim takim oturmus
  • adamlar mağdur olabilcek bir şeyler bulabiliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meradz

Yalniz sunu farkettim guzel top oynamiyor muyduk macta.ben baya begendim takim oturmus
    Lig yeni basladi takimi hemen oturtmus aykut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni denk geldim de atılan koltuk salon takımıymış

• quote:

Her türlü provake edici,şahıslara hakaret edilen mesajlar siliniyor. Hakaret edeninde cevap vereninde. Kimsenin kimseye hakaret etmesi serbest olan bir durum değil. Ha durduk yere gelip provake edici mesajlar atılırsa ( ki atılıyor rakip takım taraftarları tarafından) o zaman evet ceza alırsınız. Kast ettiğim olay budur.
    Aynı maçtaki gibi gelip Provoke edip mağdura yatıyorlar gene biz alıştık sayın bölüm yetkilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Beşikta a ve Teknik direktörüne hakaret serbest bir Beşiktaşlı girip bunlara cevap verirse ceza öyle mi? Bu mudur adalet.

Alıntıları Göster
    Hayır çok mesaj siliniyor, hatta tiyatrocu demem bile hakaret kapsamına alınıp silindi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• şenol güneşin bugün yaptığı açıklamadaki "ölseydim o dikiş gerçek olur muydu" sözü, dikişin gerçek olmadığını kanıtlamıyor mu yoksa benim mi algılarım değişti ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdenizhan

şenol güneşin bugün yaptığı açıklamadaki "ölseydim o dikiş gerçek olur muydu" sözü, dikişin gerçek olmadığını kanıtlamıyor mu yoksa benim mi algılarım değişti ?
    burda gerçekliğine inanmanız için illa ölmem mi gerekiyor mealinde bir şey söylemiş

• quote:

Kalkavan'ın raporu ortaya çıkmış sanırım.

Dev derbiyi tatil eden hakem Mete Kalkavan kararını savundu. Kalkavan'ın raporuna, "Şenol Güneş'in tünelden içeri girdiğini gördüm. Beşiktaşlı futbolcular başına gelen bir cisimle düştüğünü söylediler. Ben de tünele gittim. O ana kadar maçı tatil etme gibi bir düşüncem yoktu. Şenol Güneş'i yerde yatarken gördüm. Maçın iptaline ise Güneş'in hastaneye götürüldüğünü ve maça çıkamayacağını anladığımda karar verdim"
    Besiktasliların tüm savunması iptal oldu
    Başka senaryo yazsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orlando DeJoseph -- 21 Nisan 2018; 18:21:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-813D491AA

burda gerçekliğine inanmanız için illa ölmem mi gerekiyor mealinde bir şey söylemiş

Alıntıları Göster
    acaba gerçekten öyle mi söylemiş :)
  • Geçen gün bir arkadaş Otto Bariç örneği vermişti. O olaya ve Mete Kalkavan’ın raporuna bakılırsa Beşiktaş’ın hükmen mağlup olması dışında çıkan her sonuç rezillik olur. Bu olayların yaşanmasına ben de kızdım sonuçta avantaj bizdeydi cahil taraftar akıllı davranmalıydı ama zaman geçtikçe kirli çamaşırlar ortaya dökülmeye başladı. Stada giren Bjklilerin videosu twitterda dolanıyor. Tolga zengin’in yumruğu , Gökhan Gönül’ün açıklamaları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda ilk defa bir spor forumuna yazı yazıyorum üstelik tuttuğum beşiktaş değil de fenerbahçe bölümüne.Nedenine gelirsek basit bir neden.Futbol bir oyun olmamalı ve sahada kalmalı.Bu kadar abartılacak cumhurbaşkanının bile katılacağı bir şey olduğunu düşünmüyorum.Türkiyede her maçta sahaya yabancı madde yağıyor mu yağıyor.Peki aynısını fenerbahçe real madride veya barcelonaya veyahut bir avrupa takımına yapsa sonuç ne olurdu.Birde fenerbahçenin beşiktaşa karşı van persinin josefin volkanın tahrikleri neticesinde beşiktaş ağır bedeller ödedi.Peki siz ne dediniz tahrik olmasalardı.Şimdi aynısını ben ve diğer beşiktaşlılar diyor fenerbahçe taraftarı tahrik olmasaydı.Aslında çözüm basit ne fenerbahçenin bize futbol dışı verdiği zararlar nede şu an bizim yaptığımız şeyler olmamalı ama senelerdir aynı şeyi sen yaparsan döner dolaşır seni bulur.Bir oyun için bu kadar yaygara yapmaya gerek yok sonuçta siyasette karıştı.sonuç aleyhinize çıkarsa da üzülmeyin bir oyun için kıytırık bir kupa için.Ben aksi çıksa bile asla üzülmem hayırlısı olsun der geçerim.

• Olayların olduğu gece herkes Fenerbahçe'ye olan kinini birden ortaya döktü herkes Fenerbahçe'nin suçlu olduğunu düşündü.

Ama işin güzel yanı zaman ilerledikçe ortaya çıkan yeni videolar, cumhurbaşkanımızın söyledikleri, bakanların maç hakkındaki yorumları derken olayın nasıl bir tiyatrodan ibaret olduğu yavaş yavaş gün ışığına çıkıyor.

Belki bu maçın sonucunda biz zararlı çıkıcaz. Ama asıl kaybeden Fenerbahçe düşmanları olucak.

"Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır"
  • Raporda kafada yarık olmadığı da ortaya çıktı. Dikişin senaryo olduğu ispatladı.

Sevgili Fenerbahçeliler, spor programlarına açılan hashtaglere yazmamız lazım bunları. Baskı yapmamız lazım. Tv'de algılar hep Fenerbahçe'mizin aleyhine. Buna bir dur demek lazım.

• 
Sayfa: önceki 39183919392039213922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.