Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39173918391939203921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalkavan'ın raporu ortaya çıkmış sanırım.

Dev derbiyi tatil eden hakem Mete Kalkavan kararını savundu. Kalkavan'ın raporuna, "Şenol Güneş'in tünelden içeri girdiğini gördüm. Beşiktaşlı futbolcular başına gelen bir cisimle düştüğünü söylediler. Ben de tünele gittim. O ana kadar maçı tatil etme gibi bir düşüncem yoktu. Şenol Güneş'i yerde yatarken gördüm. Maçın iptaline ise Güneş'in hastaneye götürüldüğünü ve maça çıkamayacağını anladığımda karar verdim"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Neuer

Kalkavan'ın raporu ortaya çıkmış sanırım.

Dev derbiyi tatil eden hakem Mete Kalkavan kararını savundu. Kalkavan'ın raporuna, "Şenol Güneş'in tünelden içeri girdiğini gördüm. Beşiktaşlı futbolcular başına gelen bir cisimle düştüğünü söylediler. Ben de tünele gittim. O ana kadar maçı tatil etme gibi bir düşüncem yoktu. Şenol Güneş'i yerde yatarken gördüm. Maçın iptaline ise Güneş'in hastaneye götürüldüğünü ve maça çıkamayacağını anladığımda karar verdim"
    Ah Şenol Güneş ah öyle bir oyun oynamış ki hakem maçı tatil etmek zorunda kaldı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölüyen Yürüler -- 21 Nisan 2018; 12:34:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

O zaman suç bizim taraftarda kafa yapan madde yerine kafa yaran madde atmışlar

• Sondaki Bjklı Tümer Metin kadar adam değiller.Kendi kendilerine mağdurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Neuer

Kalkavan'ın raporu ortaya çıkmış sanırım.

Demek ki tünele gitmese maç yarıda kalmayacak. Hakemde şenol güneşin tünele gittiğini görüyor yani kendi başına tünelin yolunu tutmuş bu adam. Ortalığı daha fazla germek için.
    Suçlu burda şenol güneş oluyor yine kendi başına tünele gidiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şenol Güneş maç tatil edildikten sonra ambulansa bindi

Mete Kalkavan'ın raporu: Şenol Güneş'in hastaneye kaldırıldığını öğrenince maçı tatil ettim.

• Kupa zaten çok önemli değildi bjk maçı olduğundan biraz önem kazanmıştı.
    Zaten kupanın bize bir faydası yok eğer bir ceza vereceklerse bize kupadan men versinler (1-2 yıl farketmez) bjkyede hükmen versinler kupayı da akhisara versinler konu kapansın.

• quote:

Orijinalden alıntı: arizeus

Kupa zaten çok önemli değildi bjk maçı olduğundan biraz önem kazanmıştı.
    Zaten kupanın bize bir faydası yok eğer bir ceza vereceklerse bize kupadan men versinler (1-2 yıl farketmez) bjkyede hükmen versinler kupayı da akhisara versinler konu kapansın.

Aynen madem hükmen 3 0 yenilgi vereceklerse yiyor ise 1 2 yılda men versinler ki zor verirler kupanın zaten bir önemi yok iyice yok olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalniz sunu farkettim guzel top oynamiyor muyduk macta.ben baya begendim takim oturmus

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Bu mesaj silindi.
    Bu maç hükmen 3-0 yazar.saha olayları klubu bağlar.güvenlik yetersizse sorumluluk maç oynanan stadın sahibindedir.kendinizi böyle avutmayın 3-0 tescil edilince üzülürsünüz

• quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

süper özet olmuş

• Kim bilir daha neler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 21 Nisan 2018; 14:46:43 >
  • Seno Gunes basin karsisina ne zaman cikiyor.Bakalim basi gercekten dikisli mi

• İste zaten bu mantik yuzunden bu maclar hukmen degilde tekrar edilmeli.

2-0 vitor zamani sosa
    0-0lik macta tolgay
    2-1lik macta caner ortaligi karistirmamismiydi ?

Bir defa diyerek yuzsuzluk yapmayin. Komik duruma dusmeyin.

Bunun bize ders olacagi durum yok. Bak emin ol mac kaldigi yerden seyircili oynatilsin ya da bir sonraki bjk macinda tolgaya ve senola neler olacak. Cunku baslatan iki kisi onlar. Onumuzdeki sene cebe bozuklari saklayarak gelmenin zamanidir 😘

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ahahshahhs noldu lan maç 57.dk dan itibaren devam edecek hukmenciler yuvasına dönsünler.

• Az once gsli birinin bjkli birine yaptığı yorumu gordum. Dua edin hukmen size vermesinler. Yoksa bundan sonra vodafone da galibiyet yuzu goremezsiniz emsal olur demis 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Kim bilir daha neler var.
    Tiplere bak tam at hırsızı
  • bir pozisyon var.

valbüena ile medel arasında olan.

sonra 4. hakem geliyor. medelin arkası dönük hakeme. hakem bırak çekmeyi , tutmuyor bile.

hakemin eli medelin sırtına değdiği anda medelin kendini yere atması var.

tabi küçük enişte medel ne bilsin hakem olduğunu. fenerli futbolcu sanıyor.

işte bu beşiktaşın özeti.

alıcan yayıcan her yere. gif yapıcan.
  • 
Sayfa: önceki 39173918391939203921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.