Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37053706370737083709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

quote:

Orijinalden alıntı: take a minute

quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Orijinalden alıntı: Navy Blue

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

quote:

Aykut Kocaman'la 2010-2011 Sezonu: Atılan gol: 84, Yenilen gol: 34, Averaj: 50

Ersun Yanal'la 2013-2014 Sezonu: Atılan gol: 74, Yenilen gol: 33, Averaj: 41

Hücum futbolu len

Ceza sahasında 7 kişi len

Fenerbahçe savunma yaptırmaz yaptırır len

Fenercelona len

alex de souza
    33 maç 28 gol 16 asist

Bu sey degil mi? Alexi takimdan kesip ts den 9 puan fark yedkkten sonra gururunu ayaklarina altina alip,denize dusen yilana sarilir misali Alex'e sarilip onun sayesin de sampiyon olan adam? Evet evet ta kendisi.

Gelsin simdi ki duruma bakalim.

26.hafta 49 gol atilmis 30 gol yenmis 19 averaj.

Kalan 8 hafta da 16 gol ya atariz ya atamayiz (mac basi 2 gol) bu da 65 gol eder.en az 5 6 gol de yeriz 8 mac da.Bu da yenilen golu 35 36 yapar.

Tuş

Ki bu kadroyu tamamen kendisi kurdu.2011 dinemin de ki oyun anlayisimk aykutun karakterine tamamen ters.Taraftar,azizsilin ve KrAlex in insan ustu perfirmansiyla sampiyon olduk.Utanmadan aykuta yaziyorlar sampiyonlugu.Goruyoruz takimin simdi ki halini bos laf yapiyorlar burada.

Len lün olayina girersek aykutun kileri bi yazarim (daha once de yazdim) cevap bile veremezler.Geciniz efenim.

Anlat dinliyoruz.@Paşa Hazretleri

bu arada bu instagram hesabını engellemenizi tavsiye ederim, ağır antifenerbahçeliler çünkü.

Olur mu hocam. Aykut Kocaman'ın karşısında Galatasaray olsa onu da dost bilecekler.

Bilecekler değil, bildiler şeklinde düzeltelim. BJK derbisinde BJK'yi, GS derbisinde GS'yi tuttular. Seneye Ali Koç gelince de çıkıp Fenerli gibi davranacaklar?

Seneye bizim gibi gerçek taraftarlar atılan gollere nasıl sevinecek hocam? Bu adamlarla aynı tepkileri vereceğiz, fakat bunların geçen sene GS'li oldukları gözümüzün önüne gelecek. İçimiz kalkacak. Alternatif bir konu mu oluştursak?

Alternatif konu oluşturduk ve kapatıldı hocam. Düşmanlık ve trollüklerini sergilemeyecekleri endişesiyle şikayet edildi. Sınav dönemi geçsin, belki kendi aramızda bir Whatsapp grubu oluştururuz.

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    En efektif oyuncu Valbuena. Ama yaş 34 ve verilen paralar ortada. Bu nasıl bir rezalettir. Adamla 34 yaşında 3 yıl tavan ücret kontrat nedir?
    Ali Koç vizyonu bu transfer saçmalalıklarını bitirecek kanımca.
    Dün "Ersunu getir" diyenlere cevaben; "siz benim hayalimi anlayamamışsınız" diyerek dünyaca ünlü ve kariyerli bir hoca getireceği sinyali verdi.

Umarım Aziz kendi kendi seçtiremez ve Ali Koç seçilir.

Birde bu İbrahim bilmemkim kimdir nedir? ALi Koç'un yürüdüğü sokaktan geçemeyecek adam mermi falan diyor. Neyin kafasıdır?
    Aşağıda paylaştıkları resim vs de nedir biri bana anlatsın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: take a minute

quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

quote:

Aykut Kocaman'la 2010-2011 Sezonu: Atılan gol: 84, Yenilen gol: 34, Averaj: 50

Ersun Yanal'la 2013-2014 Sezonu: Atılan gol: 74, Yenilen gol: 33, Averaj: 41

Hücum futbolu len

Ceza sahasında 7 kişi len

Fenerbahçe savunma yaptırmaz yaptırır len

Fenercelona len

alex de souza
    33 maç 28 gol 16 asist

Bu sey degil mi? Alexi takimdan kesip ts den 9 puan fark yedkkten sonra gururunu ayaklarina altina alip,denize dusen yilana sarilir misali Alex'e sarilip onun sayesin de sampiyon olan adam? Evet evet ta kendisi.

Gelsin simdi ki duruma bakalim.

26.hafta 49 gol atilmis 30 gol yenmis 19 averaj.

Kalan 8 hafta da 16 gol ya atariz ya atamayiz (mac basi 2 gol) bu da 65 gol eder.en az 5 6 gol de yeriz 8 mac da.Bu da yenilen golu 35 36 yapar.

Tuş

Ki bu kadroyu tamamen kendisi kurdu.2011 dinemin de ki oyun anlayisimk aykutun karakterine tamamen ters.Taraftar,azizsilin ve KrAlex in insan ustu perfirmansiyla sampiyon olduk.Utanmadan aykuta yaziyorlar sampiyonlugu.Goruyoruz takimin simdi ki halini bos laf yapiyorlar burada.

Len lün olayina girersek aykutun kileri bi yazarim (daha once de yazdim) cevap bile veremezler.Geciniz efenim.

Anlat dinliyoruz.@Paşa Hazretleri

bu arada bu instagram hesabını engellemenizi tavsiye ederim, ağır antifenerbahçeliler çünkü.

Olur mu hocam. Aykut Kocaman'ın karşısında Galatasaray olsa onu da dost bilecekler.

Bilecekler değil, bildiler şeklinde düzeltelim. BJK derbisinde BJK'yi, GS derbisinde GS'yi tuttular. Seneye Ali Koç gelince de çıkıp Fenerli gibi davranacaklar?

Seneye bizim gibi gerçek taraftarlar atılan gollere nasıl sevinecek hocam? Bu adamlarla aynı tepkileri vereceğiz, fakat bunların geçen sene GS'li oldukları gözümüzün önüne gelecek. İçimiz kalkacak. Alternatif bir konu mu oluştursak?

Alternatif konu oluşturduk ve kapatıldı hocam. Düşmanlık ve trollüklerini sergilemeyecekleri endişesiyle şikayet edildi. Sınav dönemi geçsin, belki kendi aramızda bir Whatsapp grubu oluştururuz.

güzel olur hocam. bir dalga cikti aykut kocaman taraftari boluyor aykut kocaman giderse fb taraftari birlesir diye. Aykut kocaman onumde diz cokup hadi birlesin dese aykut kocaman'i da silerim. derbilerde ezeli rakipleri tutan adamlarla bir butun olacakmisiz da aykut kocaman engelliyormus oyle mi?

sonra bunlarin sahte fenerbahceliliklerini gormek istemeyip kendimizi uzak tuttugumuzda sadece aykut doneminde burdasiniz diyorlar. hayir. aykut doneminde meydani ihanet sebekesine birakmamak icin burdayiz. aykut gidince zaten herkes fenerli rolu yapiyor. bizim de o sahte ortamda bulunmayi midemiz kaldirmiyor hepsi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şampiyonluğa inanan var mı hala arkadaşlar ? Akhisar maçını kaybetmeseydik benim baya umudum vardı. Ama hala bir ihtimal daha var diye düşünüyorum :)
  • Arkadaşlar bende yaptım yanlış yapmışım şu trolleri beslemeyin lütfen. Köşeye sıkısınca mesajlarda kaybolup 2 gün sonra pişkin pişkin trollüğe devam ediyorlar.
  • Bir yanım staywithus Aziz Yıldırım diyor ama diğer taraftan da artık bu diktatörlüğe ben bile katlanamıyorum.
  • Zaten şampiyonluk gitti bari aykut valbuena oğuz kaan/elif josef alper giu soldado ile çıksın da biraz futbol izleyelim.En son ne zaman tek ön libero izlediğimi hatırlamıyorum adam bir kere oğuz kaanla çıktı onda da bakın aykut ne kadar cesur dediler seviye nerelere düştü

• 35plt35 kullanıcısına yanıt
    Ersun hoca için '' siz beni anlayamamışsınız '' demedi. Yan pas istemiyoruz diyen taraftara cevap verdi
  • taraftarın istediği kişi ali koç tur.aziz yıldırım artık bırak.
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Neyse, farketmez. Aykut gibi basiretsiz küçük takım hocasıyla, Esun gibi büyük ama yerel takım hocasınla çalışmayacağı kesin.
  • quote:

Ali Koç'un söyledikleri gerçekten heyecan verici. Tutkusu gözlerinden okunuyor. Beni bilen bilir, şampiyonlukmuş, şampiyonlar ligiymiş fazla umursamam. Yeter ki bizi Türkiye'nin Bayern Munchen'i yapsın, her derbiyi rakiplerimizin kafasına vura vura kazanalım başka bir şey istemiyorum.

Ali Koç'u seviyor olmamız, Aziz Yıldırım'a saygısızlık yapabileceğimiz anlamına gelmez. Herkes haddini bilsin.

al işte aziz yıldırım kafası
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35plt35

Neyse, farketmez. Aykut gibi basiretsiz küçük takım hocasıyla, Esun gibi büyük ama yerel takım hocasınla çalışmayacağı kesin.

"Futbol takiminin basina obradovic gibi biri lazim" demesi zaten herseyin ozeti.Seneye aykut maykut yok kurtuluyoruz cok sukur.Iyi bir yapilanma,iyi transferler ve gercek bir Td ile basarilar beraberinde gelecektir.

Su aykut ve aykutsporlulardan kurtulalim yeter.Gina geldi cidden migde bulandiriyor.oynattigi rezil futbol ,cop oyunculari prensi yapip takimimizi anadolu takimindan hallice yapan,Fb basindayken Gs ye 4.sampiyonlugu vermek icin emin adimlarla kosan vasifsizi suursuzca destekleyip Fb liyim diye geciniyorlar bi de.

Cok sukur bu kafa da degiliz.Aykutun bu takima verecek birseyi olmadigini bildigimiz icin,daha fazla rezil rusfa etmemesi icin basarisizliga sevinir olduk.Bu herifi destekledikce daha uzun sure basarisiz olacagiz cunku adamin kapasitesi belli.Konyaspor gibilerinde anca basarili olur kucuk takimlarin guccuk hocasi ne de olsa.

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Yenildikçe bende seviniyorum, yeterki Aykut+Aziz gitsin. Ama Ali Koçun seçilme ihtimalini düşük görüyorum :(
  • quote:

Yenildikçe bende seviniyorum, yeterki Aykut+Aziz gitsin. Ama Ali Koçun seçilme ihtimalini düşük görüyorum :(

Bence bu sene biraz umut var. Baskıya fazla dayanabileceğini sanmıyorum Ali Koç sağlam geliyor. Vaatleri güzel, taraftarın desteğini de arkasına aldı. Ali Koç gelsin uzun süredir alışveriş yapmadığım Fenerium'dan dolu çıkacağım mesela :)
    Elif elmas diye genç almssin anlatiyorsuna anlatiyorsun şöle iyi böyle iyi ortada yok. Alt yapıdan bir oyuncuyu ingiltereden izliyorlar diyorsun oyunda yok.

Bu sene onları monte etse belki taraftar aykut için laf etmeyecek. Gençlere şans verdi diyecek gelecek için umut olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 20 Mart 2018; 14:51:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    Gelecek senenin en büyük transferi Fenerbahçe için Ali koç. Formasını yapsınlar yildiz futbolcu gibi satılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Imkani yok.7 8 bin oy alir en fazla.Seneye aziz ve tayfasi,aykut,aykutsporlular ve aykutun coplerinden ilelebet kurtulacagiz ismi bile zikredilmeyecek artik.

#Alikocbaskanolacakgunesdogacak

Hocam Allah Aşkına ne sezon sonu satması ne ileriyi düşünmesi.

Aziz Yıldırım ve tayfası herzaman için günü kurtarma üzerine planlar yaptılar zaten içinde bulunduğumuz durumda bunun en büyük kanıtıdır. Bu takımdan Souza ve Giu dışında satabileceğin oyuncu yok belki arada Soldado'yuda ite kaka veririz birine.

Asıl şenlik gelecek sezon olacak bakalım nasıl oyuncu transfer edeceğiz. Souza ve Giu'yu sattık diyelim yine o kalibrede oyuncular için o paralar verilecek bildiğin aynı yerde dön babam dön.
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Ali Koç 6800 kemik oyumuz var demişti şuna dayanarak = 6800 kişi bize bilgilerini verdi bu da demektir ki 6800 kemik oyumuz var dedi şuan kulüpte oy kullanacak toplam üye sayısı nedir bilmiyorum son seçimde Aziz Yıldırım 6820 küsür bir oy ile kazanmıştı 2300 küsürde Mehmet Ali Aydınlar almıştı sanrıım.
  • Evet Ali Koç camia'yı bölmüştür. Fenerbahçe'nin menfaatlerini düşünenler ile kulübü arka bahçesine çeviren, çapsızlaştıran ve vasatlığa mahkum eden azizbahçeliler, menfaatçiler olarak bölündük. Bence çok da güzel oldu. Çünkü bu seçim orta yolculuk yapılacak bir seçim değildir. Herkesin safını belli etmesi lazım. Bu seçim tam manası ile KÖPRÜDEN ÖNCE SON ÇIKIŞTIR! Formaya "acıbadem" sponsorluğunun alınması ile geri dönülemez bir bölünme olmuştur.

Yıllardır bulduğu her fırsatta kadın erkek demeden taraftarını azarlayan, stada sokmayan, tribündeki taraftarın arasına bile polis koridoru koyduracak kadar paralı köpeklerini salıp ortalık kızıştıran adam bölücülük imasında bulunuyor trajikomik cidden.

Hoş şahsen ben pek şaşırmadım aslında çünkü seçim zamanı yaklaştıkça daha da bel altı vurabilecek bir karakter olduğunu herkes biliyor. Bugün sponsorluğunu aldığı adamın vefat eden oğlu üzerinden ona yüklendiği zamanları da gördük, biliyoruz o yüzden çok şaşırmamak lazım. Şekeri yükseldikçe daha da saldırganlaşacaktır.

Ali Koç dünkü yaptığı konuşma ile gönülleri bir kez daha fethetmiştir. Karşısında "şampiyon olmasak ne olur çok mu önemli şampiyonluk" zihniyeti varken; ben başkan olmasam da olur yeter ki şampiyon olalım demesi ve tribün mühendisliğine soyunmadan Kadıköy'ü eski haline getireceğiz demesi benim için yeterlidir.

Yolu, bahtı açık olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orctzl -- 20 Mart 2018; 15:24:31 >

• 
Sayfa: önceki 37053706370737083709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.