Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
85.326
Cevap
158
Favori
3.612.003
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    439 Mesaj

Oyunculara bak ne liste hazırlamışlar be cevher bunlar cevher

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kakà kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [16 Temmuz 2020 00:03:42 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: kingboy14

Hakem hatasını her takım kabul ediyor. Ama sen hakem hatası deyince Galatasaraylılar diyor ki Ekici 15.dakikada çift sarıdan atılmalı ve doğrudur da atılmalı. Fenerbahçe 10 kişi kalacaktı, penaltı pozisyonları olmayacaktı bile belki. 2 net penaltımız verilmedi bu da doğrudur ancak oynanan oyunun eleştirilmesi lazım. Fenerbahçe takımı , taraftarı oyunu elinde tutan baskılı hücum futbolunu seviyor istiyor, Aykut bunun tam tersini uyguluyor. Aykut hocayı eleştirme hakkımız da olsun bırak , Valbueanayı oynatmaz , Ekici oynatmaz, Elfij Elmas oynatmaz. Bu adamları takıma da sen aldın. Oynat bunları takıma renk getiren oyuncuları oynat. Kağnı gibi Aatif oynatma. Mutlak galibiyet alman gereken maçta 7 defansif oyuncuyla çıkma.

Bizim ilk net penaltımız dakika 10da. Gol olduktan sonra ekici öyle bilinçsiz dalar mıydı.

|
    |

• Teğmen
    233 Mesaj
    Verilen liste 2015 yılına ait. William Carvalho, Joao Mario, Umtiti gibi super ligin ustunde oyuncular var. Carvalho'nun 2015'teki piyasa degeri 25 m euro. onu es geçiyorum.

umtiti'nin piyasa değeri 12 m euro. euro 2016'da patlama yaptiktan sonra 25'e Barcelona aldi. fb 1 sene once listeye almış. 15 versek kulübü satardı muhtemelen, euro16 performansindan sonra bile 25e sattiysa. o sene paramız da boldu.

joao mario da 8 milyon degeri var, onu da 12-13'e alirdik. o da euro16dan sonra 40'a intere gitti.

bu adamlar euro 16'da patladi o sebeple fiyatlarini katladilar. liste 2015'e ait. Umtiti+mario ikilisini 26-27'ye alabilirdik. tabii o zaman terraneo dayının kitledigi rvp'ye sevinmekle mesgulduk. su 3 garibana sovdugunuz kadar terraneoya sovdunuz mu acaba.

anladik adamlara ayar oluyorsunuz, sevmiyorsunuz. benim de babamin oglu degiller. ama listede 2 tane alinabilecek(o seneki butceyle) kaliteli oyuncu var. bunu bile karaliyorsunuz. adamlari sevmiyorsunuz diye itin bilmem neresine sokmanıza gerek yok. terraneo rvp copune yillik 5 milyon verip getirdi diye transfer dehasi ilan edildi bu forumda. herkes gecmis gunahlarini cok cabuk unutuyor.

• Yarbay
    8309 Mesaj
    Bu beyaz tv ne ayak beyler alex kestane falan diyor çakar bu adam harbi kafası gidik.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orlando DeJoseph -- 20 Mart 2018; 1:47:3 >
  • Yüzbaşı
    898 Mesaj

Sirf muslera diye oy verdim ona, yoksa adebayor derdim, cogu kisi öyle bakmistir olaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 20 Mart 2018; 1:59:33 >
    |
    |
    Paşa Hazretleri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O programın hayatı dümen Polemik yaratıp biraz reyting arttırmak başka bir şey değil.
    |
    |
    Orlando DeJoseph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: Navy Blue

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Aykut Kocaman'la 2010-2011 Sezonu: Atılan gol: 84, Yenilen gol: 34, Averaj: 50

Ersun Yanal'la 2013-2014 Sezonu: Atılan gol: 74, Yenilen gol: 33, Averaj: 41

Hücum futbolu len

Ceza sahasında 7 kişi len

Fenerbahçe savunma yaptırmaz yaptırır len

Fenercelona len

alex de souza
    33 maç 28 gol 16 asist

Bu sey degil mi? Alexi takimdan kesip ts den 9 puan fark yedkkten sonra gururunu ayaklarina altina alip,denize dusen yilana sarilir misali Alex'e sarilip onun sayesin de sampiyon olan adam? Evet evet ta kendisi.

Gelsin simdi ki duruma bakalim.

26.hafta 49 gol atilmis 30 gol yenmis 19 averaj.

Kalan 8 hafta da 16 gol ya atariz ya atamayiz (mac basi 2 gol) bu da 65 gol eder.en az 5 6 gol de yeriz 8 mac da.Bu da yenilen golu 35 36 yapar.

Tuş

Ki bu kadroyu tamamen kendisi kurdu.2011 dinemin de ki oyun anlayisimk aykutun karakterine tamamen ters.Taraftar,azizsilin ve KrAlex in insan ustu perfirmansiyla sampiyon olduk.Utanmadan aykuta yaziyorlar sampiyonlugu.Goruyoruz takimin simdi ki halini bos laf yapiyorlar burada.

Len lün olayina girersek aykutun kileri bi yazarim (daha once de yazdim) cevap bile veremezler.Geciniz efenim.

Anlat dinliyoruz.@Paşa Hazretleri

|
    |
    Bahsedilenler: Paşa Hazretleri

• Teğmen
    233 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

quote:

quote:

quote:

Hücum futbolu len

Fenercelona len

alex de souza
    33 maç 28 gol 16 asist

Bu sey degil mi? Alexi takimdan kesip ts den 9 puan fark yedkkten sonra gururunu ayaklarina altina alip,denize dusen yilana sarilir misali Alex'e sarilip onun sayesin de sampiyon olan adam? Evet evet ta kendisi.

Kalan 8 hafta da 16 gol ya atariz ya atamayiz (mac basi 2 gol) bu da 65 gol eder.en az 5 6 gol de yeriz 8 mac da.Bu da yenilen golu 35 36 yapar.

Tuş

Ki bu kadroyu tamamen kendisi kurdu.2011 dinemin de ki oyun anlayisimk aykutun karakterine tamamen ters.Taraftar,azizsilin ve KrAlex in insan ustu perfirmansiyla sampiyon olduk.Utanmadan aykuta yaziyorlar sampiyonlugu.Goruyoruz takimin simdi ki halini bos laf yapiyorlar burada.

Len lün olayina girersek aykutun kileri bi yazarim (daha once de yazdim) cevap bile veremezler.Geciniz efenim.

bununla ilgili gecen hafta 3-4 tane caps paylasildi gecmis sayfalarda duruyor. bulamazsan yarin sabah bu mesaji editler koyarim. tabii kabullenmeyecegini biliyorum da maksat gorevimizi yapalim. dick advocaat'a ekici alinsa sampiyon olacaktı diyecek hale geldiniz ya ne desek bos

|
    |

• Binbaşı
    1306 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

quote:

quote:

quote:

Hücum futbolu len

Fenercelona len

alex de souza
    33 maç 28 gol 16 asist

Tuş

bu arada bu instagram hesabını engellemenizi tavsiye ederim, ağır antifenerbahçeliler çünkü.

• Yüzbaşı
    700 Mesaj

Evet korkak oynadık, GS taraftarı Muslerayı çok sevdiğinden bile oy verir kaldı ki BJK TS de var. Volkan'a oy vermelerini beklemiyordun herhalde. Bu saçma ölçütlere göre değerlendirme yapma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Paşa Hazretleri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

"Dikine futbol diye bir şey çıkarıp futbolu zehirlediler." - Sir Aykut Kocaman
  • Yarbay
    5471 Mesaj
    Herif utanmadan cikmis Ali Koc camiayi boldu diyor.Insan da biraz yüz olur bunu demek icin.

Bilmem ne edeyim boyle fb yi de, kizdirmayin beni 10 yil daha kalirim de, tribunleri böl ve takima küstür,aziz istifa diyenler icin ozel adamlar tutup tribunde dov,Tribunlere kendi adamlarini yerlestirip sana karsi olanlarin kombinelerini iptal ettir,taraftara mikrofonla parali kopekler de,hakemler takimi dograrken koltuk sevdasindan takimin hakkini arama,nisan da sampiyon yapmis adami sezon sonu kari kiz yuzunden kov ama kendin kizin yasin da ki kariyla evlenmis ol,satilan oyunculardan 3 5 gleen parayi da coplerle car cur et,kulubu maddi anlamda dibine kadar batir,sponsor bulama,fetocu dedigin maa yi sirf koltuk sevdasi ugruna kucaklayarak camiaya sok ,takima sike yaftasi yapistir el aleme maskara et,sonra Ali Koc boldu takimi de.

Secim lem bu secim.Karsi tarafi destekliyen elbet olacak.Bu mi camiayi bolmek? O zaman sen ilk aday oldugun da da camiayi boldun?

Yuru git allasen.2011 den sonra Fb senin icin zihnen ve fiilen bitti herkes gordu bunu.Takima zarardan baska birsey verdigin yok.Allahin izniyle goemcegiz seni sandjga cok az kaldi

• Binbaşı
    1342 Mesaj
    Aykutun defolmasi azizin gitmesinden daha cok memnun eder beni.TEKNİK direktor olmak kim aykut kim.

Cok degil yakin zamanda Meireless - Kuyt - Sow - Nani

Bide simdiki İsmini Aykutla tanidigimiz Atıf-Dirar-Soldado çöpleri.

Tez zamanda defolman dilegiyle Aykut ve copleri

Sırf rakip oldu diye bölücülükle suçluyor. Bu sözler tanıdık geliyor. Aynı ağız.

|
    |
    !sTaNbLuE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Okuduğum en saçma yorumlardan biri. Aziz Yıldırım'ın gitmesi her şeyden önce camiayı kenetleyecek büyük adımdır.

Ayrıca saydığın Meireles-Kuyt-Sow'u alan da Aykut Kocaman'dır.

Ali Koç dün akşam hepimize umut verdi, inşallah şu 3 Haziran'dan alnının akıyla çıkacak ve Fenerbahçe için özlenen günler geri dönecek.
    |
    |
    ltrg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Musa Sow, Fenerbahçe'ye Fransa gol kralı olarak geldi, her ne kadar 30 gol barajını aşamamış olsa da kendisine çöp demek doğru olmaz( ne çöp forvetler gördü bu gözler Bienvenuden Guizaya, Washingtondan Bestchastnyke), Meireles Avrupa'nın elit takımlarında oynamış bir rotasyon oyuncusuydu, para ederken de gönderilebilirdi. Dirk Kuyt, Liverpool' da senelerce üst seviye top oynadı, daha kaliteli bir takımda daha üst düzey performans gösterebilirdi.

Aykut Kocaman'ın oyun felsefesini, çıkardığı ilk 11leri, transfer dönemindeki yanlış hamlelerini ben de eleştiriyorum. O sıkıcı futboldan dolayı, maç seyredesim bile gelmiyor ama yukarıdaki üç futbolcuya çöp demek doğru olmaz. En fazla beklentilerin altında kaldı diyebilirsin performanslarıyla alakalı olarak.

|
    |
    1342 Mesaj

Al isde bitane daha

siz beni nerenizle okuyosunuz.Ben Onlara cöpmu dedim bilakis onlarin daha klas oldugunu dile getirmeye calisdim.Cöp dediklerim alt ksimda ki Atıf -dirar-soldada ve cöp başi Haşortmanli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fenerlimasuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yaptığınız yorumu daha doğru bir dille ifade ederseniz sevinirim. Kaldı ki Fenerbahçe forumlarında Meireles'i Sow'u Nani'yi vs. beğenmeyen, onlara yönelik son derece olumsuz yorumlar mevcuttur.

Kaldı ki diğer yorumunuza hiç mi hiç katılmıyorum, bizim sorunumuz Aykut Kocaman değil Aziz Yıldırım'dır. Aziz başkan bugün Mhemet Ali Aydınlar ile sponsorluk anlaşması imzalar, öbür gün kulüpten içeri sokmam dediği kişiyi teknik direktör yapar. Aziz Yıldırımın yarın tekrar Daum'u veya Ismail Kartal'ı getirmeyeceğinin garantisi yok.

Istemediğimiz tüm bu yanlışların üzerine eklenen, her şeyi ben yaparım, her şeyi ben bilirimci despot anlayışın camiada meydana getirdiği sevgisizlik ortamıdır.

Bu karamsar ortamı dağıtacak olan da Aziz Yıldırımın farklı versiyonları olan Ali Şen yada Saadettin Saran değil, Ali Koç'tur.

|
    |
    4045 Mesaj

Hocam kime ne anlatıyorsunuz ? Değmez. Adamın derdi Fenerbahçe değil, Aykut Kocaman zaten her halinden belli. Söylediğiniz bu camiadaki sevgisizlik ortamının da Ali Koç, yeni yönetim, yeni hoca, yeni futbolcularla giderileceği çok açıkken adam hala Aziz Yıldırım gitmesin, Aykut Kocaman gitsin diyor.
    |
    |
    fenerlimasuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,958
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.