Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37043705370637073708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Herif utanmadan cikmis Ali Koc camiayi boldu diyor.Insan da biraz yüz olur bunu demek icin.

Bilmem ne edeyim boyle fb yi de, kizdirmayin beni 10 yil daha kalirim de, tribunleri böl ve takima küstür,aziz istifa diyenler icin ozel adamlar tutup tribunde dov,Tribunlere kendi adamlarini yerlestirip sana karsi olanlarin kombinelerini iptal ettir,taraftara mikrofonla parali kopekler de,hakemler takimi dograrken koltuk sevdasindan takimin hakkini arama,nisan da sampiyon yapmis adami sezon sonu kari kiz yuzunden kov ama kendin kizin yasin da ki kariyla evlenmis ol,satilan oyunculardan 3 5 gleen parayi da coplerle car cur et,kulubu maddi anlamda dibine kadar batir,sponsor bulama,fetocu dedigin maa yi sirf koltuk sevdasi ugruna kucaklayarak camiaya sok ,takima sike yaftasi yapistir el aleme maskara et,sonra Ali Koc boldu takimi de.

Secim lem bu secim.Karsi tarafi destekliyen elbet olacak.Bu mi camiayi bolmek? O zaman sen ilk aday oldugun da da camiayi boldun?

Yuru git allasen.2011 den sonra Fb senin icin zihnen ve fiilen bitti herkes gordu bunu.Takima zarardan baska birsey verdigin yok.Allahin izniyle goemcegiz seni sandjga cok az kaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aykutun defolmasi azizin gitmesinden daha cok memnun eder beni.TEKNİK direktor olmak kim aykut kim.

Cok degil yakin zamanda Meireless - Kuyt - Sow - Nani

Bide simdiki İsmini Aykutla tanidigimiz Atıf-Dirar-Soldado çöpleri.

Tez zamanda defolman dilegiyle Aykut ve copleri

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Sırf rakip oldu diye bölücülükle suçluyor. Bu sözler tanıdık geliyor. Aynı ağız.

• ltrg kullanıcısına yanıt
    Okuduğum en saçma yorumlardan biri. Aziz Yıldırım'ın gitmesi her şeyden önce camiayı kenetleyecek büyük adımdır.

Ayrıca saydığın Meireles-Kuyt-Sow'u alan da Aykut Kocaman'dır.

Ali Koç dün akşam hepimize umut verdi, inşallah şu 3 Haziran'dan alnının akıyla çıkacak ve Fenerbahçe için özlenen günler geri dönecek.
    Musa Sow, Fenerbahçe'ye Fransa gol kralı olarak geldi, her ne kadar 30 gol barajını aşamamış olsa da kendisine çöp demek doğru olmaz( ne çöp forvetler gördü bu gözler Bienvenuden Guizaya, Washingtondan Bestchastnyke), Meireles Avrupa'nın elit takımlarında oynamış bir rotasyon oyuncusuydu, para ederken de gönderilebilirdi. Dirk Kuyt, Liverpool' da senelerce üst seviye top oynadı, daha kaliteli bir takımda daha üst düzey performans gösterebilirdi.

Aykut Kocaman'ın oyun felsefesini, çıkardığı ilk 11leri, transfer dönemindeki yanlış hamlelerini ben de eleştiriyorum. O sıkıcı futboldan dolayı, maç seyredesim bile gelmiyor ama yukarıdaki üç futbolcuya çöp demek doğru olmaz. En fazla beklentilerin altında kaldı diyebilirsin performanslarıyla alakalı olarak.

• fenerlimasuk kullanıcısına yanıt
    Al isde bitane daha

siz beni nerenizle okuyosunuz.Ben Onlara cöpmu dedim bilakis onlarin daha klas oldugunu dile getirmeye calisdim.Cöp dediklerim alt ksimda ki Atıf -dirar-soldada ve cöp başi Haşortmanli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Yaptığınız yorumu daha doğru bir dille ifade ederseniz sevinirim. Kaldı ki Fenerbahçe forumlarında Meireles'i Sow'u Nani'yi vs. beğenmeyen, onlara yönelik son derece olumsuz yorumlar mevcuttur.

Kaldı ki diğer yorumunuza hiç mi hiç katılmıyorum, bizim sorunumuz Aykut Kocaman değil Aziz Yıldırım'dır. Aziz başkan bugün Mhemet Ali Aydınlar ile sponsorluk anlaşması imzalar, öbür gün kulüpten içeri sokmam dediği kişiyi teknik direktör yapar. Aziz Yıldırımın yarın tekrar Daum'u veya Ismail Kartal'ı getirmeyeceğinin garantisi yok.

Istemediğimiz tüm bu yanlışların üzerine eklenen, her şeyi ben yaparım, her şeyi ben bilirimci despot anlayışın camiada meydana getirdiği sevgisizlik ortamıdır.

Bu karamsar ortamı dağıtacak olan da Aziz Yıldırımın farklı versiyonları olan Ali Şen yada Saadettin Saran değil, Ali Koç'tur.

• fenerlimasuk kullanıcısına yanıt
    Hocam kime ne anlatıyorsunuz ? Değmez. Adamın derdi Fenerbahçe değil, Aykut Kocaman zaten her halinden belli. Söylediğiniz bu camiadaki sevgisizlik ortamının da Ali Koç, yeni yönetim, yeni hoca, yeni futbolcularla giderileceği çok açıkken adam hala Aziz Yıldırım gitmesin, Aykut Kocaman gitsin diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Sırf rakip oldu diye bölücülükle suçluyor. Bu sözler tanıdık geliyor. Aynı ağız.

Korku boyle birsey iste.Takim ilk 3 e giremeyip ztk yi bile alamasin, Ali Koc'un karsisina bile cikmayacak.Simdiden sagina soluna hastalik bahanelerini uyduruo oraya buraya tahlil yaptirmaya kontrile gidiyormus.

Havayi koklayip kacma pesin de.Sasirmam yani yaparsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: kingboy14

Evet korkak oynadık, GS taraftarı Muslerayı çok sevdiğinden bile oy verir kaldı ki BJK TS de var. Volkan'a oy vermelerini beklemiyordun herhalde. Bu saçma ölçütlere göre değerlendirme yapma.

sizin gözünüz dönmüş

• Dün Ali Koç’u biraz izledim. İlk olarak kulübe sermaye girişi sağlayacağız dedi bi nevi hibe yapacaklar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • soldado ve jannsen, van persie’nin verdiği katkının çeyreğini verebilmiş mi? pardon bu 2 forveti aykut kocaman aldırdı, o yüzden laf söylemeye hakkımız yok. :)

• Dün bir gazetede gördüm.Aziz Başkan yeni sezonda Aykut kocamanla devam etmeyecekmiş.Yolcu abbas.

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    22 Yaşında şampiyonlar liginde bile takımının ilk 11 çıkardığı bir adamı kağıt üstündeki değerine alabileceğini mi zannediyorsun ?

Yazdığın iki oyuncu da zaten Avrupa takımları tarafından takip ediliyordu .

Her şeyi savunmak zorunda değilsiniz. O gün bu listeyle herkes dalga geçti
  • Ali Koç'un söyledikleri gerçekten heyecan verici. Tutkusu gözlerinden okunuyor. Beni bilen bilir, şampiyonlukmuş, şampiyonlar ligiymiş fazla umursamam. Yeter ki bizi Türkiye'nin Bayern Munchen'i yapsın, her derbiyi rakiplerimizin kafasına vura vura kazanalım başka bir şey istemiyorum.

Ali Koç'u seviyor olmamız, Aziz Yıldırım'a saygısızlık yapabileceğimiz anlamına gelmez. Herkes haddini bilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: take a minute

quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Orijinalden alıntı: Navy Blue

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Aykut Kocaman'la 2010-2011 Sezonu: Atılan gol: 84, Yenilen gol: 34, Averaj: 50

Ersun Yanal'la 2013-2014 Sezonu: Atılan gol: 74, Yenilen gol: 33, Averaj: 41

Hücum futbolu len

Ceza sahasında 7 kişi len

Fenerbahçe savunma yaptırmaz yaptırır len

Fenercelona len

alex de souza
    33 maç 28 gol 16 asist

Bu sey degil mi? Alexi takimdan kesip ts den 9 puan fark yedkkten sonra gururunu ayaklarina altina alip,denize dusen yilana sarilir misali Alex'e sarilip onun sayesin de sampiyon olan adam? Evet evet ta kendisi.

Gelsin simdi ki duruma bakalim.

26.hafta 49 gol atilmis 30 gol yenmis 19 averaj.

Kalan 8 hafta da 16 gol ya atariz ya atamayiz (mac basi 2 gol) bu da 65 gol eder.en az 5 6 gol de yeriz 8 mac da.Bu da yenilen golu 35 36 yapar.

Tuş

Ki bu kadroyu tamamen kendisi kurdu.2011 dinemin de ki oyun anlayisimk aykutun karakterine tamamen ters.Taraftar,azizsilin ve KrAlex in insan ustu perfirmansiyla sampiyon olduk.Utanmadan aykuta yaziyorlar sampiyonlugu.Goruyoruz takimin simdi ki halini bos laf yapiyorlar burada.

Len lün olayina girersek aykutun kileri bi yazarim (daha once de yazdim) cevap bile veremezler.Geciniz efenim.

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Anlat dinliyoruz.@Paşa Hazretleri

bu arada bu instagram hesabını engellemenizi tavsiye ederim, ağır antifenerbahçeliler çünkü.

Olur mu hocam. Aykut Kocaman'ın karşısında Galatasaray olsa onu da dost bilecekler.

• quote:

Ali Koç'un söyledikleri gerçekten heyecan verici. Tutkusu gözlerinden okunuyor. Beni bilen bilir, şampiyonlukmuş, şampiyonlar ligiymiş fazla umursamam. Yeter ki bizi Türkiye'nin Bayern Munchen'i yapsın, her derbiyi rakiplerimizin kafasına vura vura kazanalım başka bir şey istemiyorum.

Ali Koç'u seviyor olmamız, Aziz Yıldırım'a saygısızlık yapabileceğimiz anlamına gelmez. Herkes haddini bilsin.

kesin yapar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: take a minute

quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

quote:

Aykut Kocaman'la 2010-2011 Sezonu: Atılan gol: 84, Yenilen gol: 34, Averaj: 50

Ersun Yanal'la 2013-2014 Sezonu: Atılan gol: 74, Yenilen gol: 33, Averaj: 41

Hücum futbolu len

Ceza sahasında 7 kişi len

Fenerbahçe savunma yaptırmaz yaptırır len

Fenercelona len

alex de souza
    33 maç 28 gol 16 asist

Bu sey degil mi? Alexi takimdan kesip ts den 9 puan fark yedkkten sonra gururunu ayaklarina altina alip,denize dusen yilana sarilir misali Alex'e sarilip onun sayesin de sampiyon olan adam? Evet evet ta kendisi.

Gelsin simdi ki duruma bakalim.

26.hafta 49 gol atilmis 30 gol yenmis 19 averaj.

Kalan 8 hafta da 16 gol ya atariz ya atamayiz (mac basi 2 gol) bu da 65 gol eder.en az 5 6 gol de yeriz 8 mac da.Bu da yenilen golu 35 36 yapar.

Tuş

Ki bu kadroyu tamamen kendisi kurdu.2011 dinemin de ki oyun anlayisimk aykutun karakterine tamamen ters.Taraftar,azizsilin ve KrAlex in insan ustu perfirmansiyla sampiyon olduk.Utanmadan aykuta yaziyorlar sampiyonlugu.Goruyoruz takimin simdi ki halini bos laf yapiyorlar burada.

Len lün olayina girersek aykutun kileri bi yazarim (daha once de yazdim) cevap bile veremezler.Geciniz efenim.

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Anlat dinliyoruz.@Paşa Hazretleri

bu arada bu instagram hesabını engellemenizi tavsiye ederim, ağır antifenerbahçeliler çünkü.

Olur mu hocam. Aykut Kocaman'ın karşısında Galatasaray olsa onu da dost bilecekler.

Bilecekler değil, bildiler şeklinde düzeltelim. BJK derbisinde BJK'yi, GS derbisinde GS'yi tuttular. Seneye Ali Koç gelince de çıkıp Fenerli gibi davranacaklar?

Seneye bizim gibi gerçek taraftarlar atılan gollere nasıl sevinecek hocam? Bu adamlarla aynı tepkileri vereceğiz, fakat bunların geçen sene GS'li oldukları gözümüzün önüne gelecek. İçimiz kalkacak. Alternatif bir konu mu oluştursak?

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

soldado ve jannsen, van persie’nin verdiği katkının çeyreğini verebilmiş mi? pardon bu 2 forveti aykut kocaman aldırdı, o yüzden laf söylemeye hakkımız yok. :)

Soldado bizim lige hiç uygun değil. Bizim ligde genelde fizikli forvetler iş yapıyor, Adebayor, Gomis tozu dumana kattılar mesela. Soldado güçsüz bu çok belli, bazen zor dönüyor, yani dönene kadar rakip yetişiyor bile. FFP döneminde şöyle yaşlı oyunculara bonservis vermek kadar saçma bir şey yok. Beşiktaş gidiyor Porto'nun, Benfica'nın genç oyuncuları olan Aboubakar ve Talisca'yı kiralıyor, biz gidip bonservisle böyle yaşlı adamlar alıyoruz...

Hayır yani akıl var mantık var, sene başı bir hocanın, başkanın, yönetimin şunu düşünmesi lazım ; ''Abi biz bu sezon şampiyon olamazsak kimi satarız bu takımdan ?''

Çünkü yeni bir takım kurabilmek için eldeki bazı oyunculardan bonservis ücreti alabilmen lazım. Kjaer'i satıp o parayı bir nevi Dirar, Kameni, Soldado üçlüsüne gömdük diyebiliriz...

Şu anda takımda Souza + Giuliano dışında satılıp para getirebilecek bir oyuncu hemen hemen yok. FFP döneminde böyle planlama olmaz işte

• 
Sayfa: önceki 37043705370637073708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.