Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37023703370437053706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi şampiyonluğumuzu 3 Haziran'da kutlayacağız Allah'ın izniyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzleyici : Takım yan pas yapmasın Başkan

Ali Koç : Sen daha benim hayal ettiğim Fenerbahçe'yi tam anlayamamışsın , yan pastan bahsediyorsun
  • Ali Koç konuşmasını yaparken bir kongre üyesi; “Ersun Yanal'ı istiyoruz."

Ali Koç susup üyeye bakarak; "Benim hayal ettiğim Fenerbahçe'yi daha anlayamamışsınız."

ANLAMI; Ersun Yanal ikinci defa Fenerbahçe’nin kapısından içeri girebilecek ayarda bir hoca (!) değildir.

islak ruyaci bi cocuk vardi nerde o bakın tekrar söylüyorum, ersun yanal bu kulüpten 1 şartla girebilir, aziz yıldırım sene sonu sıkışır keriz fethetmek isterse getirir. ali koc ile imkansiz.

söyledik anlamıyorsunuz. fenerbahce spor kulübü tesislerine yaşam kadını getiren birisi normal şartlar altında bir daha bu kulübün içine giremeyecek. siz de camiasız hocanız nerde olursa orayı tutacaksınız. burası bizim takımımız. ersun gelsin diye fenerin yenilmesini isteyenlerin değil.

fenerbahce'de ahlaklı olanlar çalışabilir. nokta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ali Koç'un verdiği iddia edildiği cevap doğru olmasa bile Ali Koç imkanı olsa Aykut Kocamanla devam eder zaten.Aykut başarılı olsa kalırdı.Ali Koç ile Aykut Kocaman'ın arası iyi.Taraftarımız bazen gerçekleri görmekten uzak yorumlar yapıyor.Ali Koç ile Aykut Kocaman düşman değil.

Aziz Yıldırım'ın mizacına Ersun Yanal daha uygun ama onların arasında mezara giden sırların döndüğü olaylar oldu muhtemelen.Sadece tesislere kadın getirmek değilÇünkü Ersun Yanal onca hakarete onca suçlamaya sessiz kaldı ters bir şey demedi.

Yine de gerek kulüp üzerindeki ölü toprağı atmak gerek yeni heyecan getirip taraftarı memnun etmek için yabancı fiyakalı birini getirmeye çalışacaktır.Umarız geldiğinde iyi bir tercih yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elder Wand -- 19 Mart 2018; 23:0:34 >
  • Bilgi kaynağı sercan hamzaoğlu olan adamların dezenformasyon yapması normal.Verdiği cevap yan pasla ilgiliydi hani şu aykutun sevdiği şey olan.Her neyse ali koçun kafasında başka aday olur saygı ile karşılarız,en azından aykut olmayacağı yan pas cevabı ile kesinleşmiş oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Orijinalden alıntı: siyahlee97

quote:

Ali koc un konusmasini dinliyorum.Aga bu adami ndedikleri oluraa bu ligde bizi mimse tutamaz cok net bayern munih oluruz bu ligin.

Allah kitap askina,yalvaririm azize oy vermeyin.Fenerimizin gekecegi icin nolur oy verip sectirmeuin tekrar baskan.Nolur nolur lutfen nolur ya

Ulan hayal ederken aglayacagim neredeyse.Bi an cok seviniyorum ama sonra futbola parmagini sokan,secimimize mudahale edip kulubumuze tamamen el atmak isteyen rte aklima geliyor.Gezi parki olaylarin da koc ailesine tavir alan rte aklima geliyor ve cok korkuyorum azize tum destegini verip baskan sectirmez diye.

Sayin Ali koc.Allah askina 17 bin dernegi uye yap kulube.Ciddi anlamda secim cok cetin gececek.Hatta sandiginizdan bile daha cetin gececek.Allah senin yardimcin olsun.

Bu nasıl bir yazıdır böyle?

Gözüm kanadı,hiç mi Türkçe dersi görmediniz

Ya bosversene.Forum burasi neyine dikkat edecegim? Dil bilgisi dersindeyiz sanki anasini satayim.Begenmiyorsan laf edecegine blokla gitsin aklin sira yorum ezme pesindesin ama bosa bunlar.

Yok dostum niye ezme peşinde olayım yada troll müsün neden blok atayım.Kırdıysam özür dilerim

• Ersuncular kabullenemiyor
  • Yan pas istemiyoruz diyen taraftara bu cevabı verdi
  • Adam acik acik soyledi zaten takima.obradovic gibi biri lazim diye.Aykutla zaten devam etmeyecek vizyonuna ters.Ersun hoca da olamaz imkani yok.

Aslanim Ali Koc be.ne guzel cevap verdi oyle.

• tekrar söylüyorum taa senenin başında da demiştim. ali koç aykutla devam ederse hesabımı sınırsız çizdiririm.
    bu oynadığımız oyunu her gün stad da ali koç ta izliyor, siz hala kalacağından emin misiniz ?
  • Ali Koç kral adam ya beni denetlicek kurul oluşturucam dedi adam kral ya beni eleştirecek benden çekinmeyecek dedi işte bu yüzden başarılı bu adam

valla inş seçilir Ali Koç seçilmezse artık yazıklar olsun
  • seni ezmek için imla kurallarına girmeye gerek yok ki. sen daha 2 sayfa önce millete "aykutbahçeliler, fenerbahçeli değiller" diye fenerlilik öğretirken 20 sayfa önce şu mesajı atmış adam değil misin:

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

dil bilgisi öğretimi en sona kalır. senin önce kendin taraftar olmayı öğrenmen lazım sonra taraftarlık öğretmen için. bjk-fb maçında fb'nin ezeli rakibi bjk'yi tutan, fb düşmanı şenola tezahürat yapan adamsın sen. şu fotoğraftan sonra hızla uzaklaşman lazım ama yine üste çıkmaya çalışırsın eminim.

• İzleyici : Takım yan pas yapmasın Başkan

Ali Koç : Sen daha benim hayal ettiğim Fenerbahçe'yi tam anlayamamışsın , yan pastan bahsediyorsun

Dikkatli dinleyememiş / aha Ersun a laf attı diyip sevinenler olmuş , gerçeği öğrenince üzülmesinler

Forum yönlendirmesinde sorun var . 1.15.42 de bu lafı ettiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 19 Mart 2018; 23:23:29 >

• Bismarckk kullanıcısına yanıt
    Siz Fenerbahçe ya karşı aziz bahçe lık yaparken ne oluyor. Bezdirdiniz insani bezdirdiniz yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

İzleyici : Takım yan pas yapmasın Başkan

Dikkatli dinleyememiş / aha Ersun a laf attı diyip sevinenler olmuş , gerçeği öğrenince üzülmesinler

Forum yönlendirmesinde sorun var . 1.15.42 de bu lafı ettiler

Aykutçuları üzmeyin hocam yazık değil mi sevinmişlerdi.

• Ali Koç un ; profesyonel bir scouting ağı , bunun için alt yapı ve a takım için ayrı 2 ekip ve futbol akademisi üzerine düşünceleri çok güzel ve yerine projeler .

Özellikle '' benden akademi dışında tesis beklemeyin '' sözü de çok iyiydi. Fenerbahçe tesisleşmeyi tamamlamış bir kulüp ve artık sportif başarıya geçmek gerekiyor . 4 Haziran'dan itibaren bunu başlatmak önemli .

4 Haziran'da kulübe sıcak para konacak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bismarckk

seni ezmek için imla kurallarına girmeye gerek yok ki. sen daha 2 sayfa önce millete "aykutbahçeliler, fenerbahçeli değiller" diye fenerlilik öğretirken 20 sayfa önce şu mesajı atmış adam değil misin:

dil bilgisi öğretimi en sona kalır. senin önce kendin taraftar olmayı öğrenmen lazım sonra taraftarlık öğretmen için. bjk-fb maçında fb'nin ezeli rakibi bjk'yi tutan, fb düşmanı şenola tezahürat yapan adamsın sen. şu fotoğraftan sonra hızla uzaklaşman lazım ama yine üste çıkmaya çalışırsın eminim.

Laf etti bal kabaga koy sabaha ye sabaha.sen ve senin gibilerden 50 kere daha taraftarim ben rahat ol.Senin gibilerden nokta kadar sey ogrenecek durumim uok benim bak dalgana

10 sene once mecidiyekoy sokaklarinda, 8 sene once de taksim ara sokaklarinda gs ve bjk liler tarafindan fb formam var diye dayak yememek icin dakikalarca kactim ben deplasmana gittigimde.ne icin? Sen ve senin gibiler gibi hicbir zaman isimsporli olmadim.Bos yapma bana.Benim lise ve uni yillarim kale arkasinda tribunlerd egecti.Cok merak ediyorsan gel zeytinburnundayim telefonumdan bilmem kac gb lik tribun videolarimi gostereyim sana.Teee nokia n95 zamanindan kalma videolar.

Aykut gibi anadolu hocasinin bu takima zarar verdigini,asla istedigimiz duzeyde td olmadigini bildigim icin , basarisiz olup defolup gitmesi icin yazdim onlari.Benim gibi de onbinlerce hatta daha fazlasi var.Bak ali koc konusurken bile yan pas yapan adam istemiyoruz diyor millet.Biliyor herkes neyin ne oldugunu.2+2=4. Sizler gibi sosyal alemde asosyallik yapip hunharca aykut fanligi yapmiyoruz cok sukur.

Delikanli gibi yaziyorum en azindan.Aykutsporlu olup sinsice fb liymis gibi davranmiyorum en azindan.Oturma organiyla butun gun elin de telefonla asosyallik yapip aykutu veya baska birini savunmuyorum en azindan.Alismisiniz tabi vasifsiz vizyonsuz ozleseltiri yapmayan dik kafali egoist kendini elestirenleri iplemeyen adama bile katlanip sabretmeyi , aksini yapana sasirip kaliyorsunuz.

Cok sukir Ali Koc ve bizim gibiler sizin kafanizi yasamiyor.Geldigi zaman kurtulacagiz alayinizdan az kaldi.Gerci bu yuzle yine takilirsiniz buralarda fbliyim ayagina.Bosversene

laf salatası yapıp üste çıkmaya çalışacağını bildiğim için son cümleyi yazdım. üreteceğin bahane benim için önemli değil. benim için önemli olan sağa sola o fenerli bu değil diyen birinin beşiktaşı tuttuğunu ispatlamaktı. onu yaptım. o bana yeter.

fener için aykut hayırlı olmazmış da o yüzden demiş. görürsem söylerim. sen feneri tut, takımın yenmesini iste. yine aykut gitsin dersin. ama sen aykut gitsin diye yenilsin istiyorsun. isimlere takılan sensin bu durumda. "ben başarı istiyorum bu yüzden aykutu istemiyorum" degil senin derdin. "aykutu istemiyorum bu yüzden başarılı olmasını da istemiyorum." boşa bahaneler uydurdun durumu kurtarmak için.

özet: beşikaş-fenerbahçe derbisinde beşiktaş'ı tutan adamın milletin fenerbahçeliliğini yargılama girişimi kısa sürede bastırıldı

• quote:

quote:

quote:

seni ezmek için imla kurallarına girmeye gerek yok ki. sen daha 2 sayfa önce millete "aykutbahçeliler, fenerbahçeli değiller" diye fenerlilik öğretirken 20 sayfa önce şu mesajı atmış adam değil misin:

Laf etti bal kabaga koy sabaha ye sabaha.sen ve senin gibilerden 50 kere daha taraftarim ben rahat ol.Senin gibilerden nokta kadar sey ogrenecek durumim uok benim bak dalgana

10 sene once mecidiyekoy sokaklarinda, 8 sene once de taksim ara sokaklarinda gs ve bjk liler tarafindan fb formam var diye dayak yememek icin dakikalarca kactim ben deplasmana gittigimde.ne icin? Sen ve senin gibiler gibi hicbir zaman isimsporli olmadim.Bos yapma bana.Benim lise ve uni yillarim kale arkasinda tribunlerd egecti.Cok merak ediyorsan gel zeytinburnundayim telefonumdan bilmem kac gb lik tribun videolarimi gostereyim sana.Teee nokia n95 zamanindan kalma videolar.

Aykut gibi anadolu hocasinin bu takima zarar verdigini,asla istedigimiz duzeyde td olmadigini bildigim icin , basarisiz olup defolup gitmesi icin yazdim onlari.Benim gibi de onbinlerce hatta daha fazlasi var.Bak ali koc konusurken bile yan pas yapan adam istemiyoruz diyor millet.Biliyor herkes neyin ne oldugunu.2+2=4. Sizler gibi sosyal alemde asosyallik yapip hunharca aykut fanligi yapmiyoruz cok sukur.

Delikanli gibi yaziyorum en azindan.Aykutsporlu olup sinsice fb liymis gibi davranmiyorum en azindan.Oturma organiyla butun gun elin de telefonla asosyallik yapip aykutu veya baska birini savunmuyorum en azindan.Alismisiniz tabi vasifsiz vizyonsuz ozleseltiri yapmayan dik kafali egoist kendini elestirenleri iplemeyen adama bile katlanip sabretmeyi , aksini yapana sasirip kaliyorsunuz.

Cok sukir Ali Koc ve bizim gibiler sizin kafanizi yasamiyor.Geldigi zaman kurtulacagiz alayinizdan az kaldi.Gerci bu yuzle yine takilirsiniz buralarda fbliyim ayagina.Bosversene

laf salatası yapıp üste çıkmaya çalışacağını bildiğim için son cümleyi yazdım. üreteceğin bahane benim için önemli değil. benim için önemli olan sağa sola o fenerli bu değil diyen birinin beşiktaşı tuttuğunu ispatlamaktı. onu yaptım. o bana yeter.

fener için aykut hayırlı olmazmış da o yüzden demiş. görürsem söylerim. sen feneri tut, takımın yenmesini iste. yine aykut gitsin dersin. ama sen aykut gitsin diye yenilsin istiyorsun. isimlere takılan sensin bu durumda. "ben başarı istiyorum bu yüzden aykutu istemiyorum" degil senin derdin. "aykutu istemiyorum bu yüzden başarılı olmasını da istemiyorum." boşa bahaneler uydurdun durumu kurtarmak için.

özet: beşikaş-fenerbahçe derbisinde beşiktaş'ı tutan adamın milletin fenerbahçeliliğini yargılama girişimi kısa sürede bastırıldı

Laf salatasi yapan basindan beri sensin ben degil.He bjk yi tutuyorum kesin ispatlamisindir.Kafalar ponc masallah kendi kendine guzel yasiyorsun afferin.

2.paragrafin tamamen bosa yazilmis cumlelerle dolu.yazdigimi anlayacak kapasiten olsaydi zaten boyle bos konusmazdin.Iyi kurtardin kendin iaradan afferin.

Ozet: kendi kendini tatmin ederek yoluna devam et.Bir aykutsporluyu daha bertaraf ettik hamdolsun.Mayis dan sonra yallah konyasporda aykutunuzu desteklemeye.

• Beyaz TV açın Ertem Ali Koç yayına bağlanacak dedi

• Orlando DeJoseph kullanıcısına yanıt
    pek ihtimal vermiyorum ali koç o şakşakçıların yayınına bağlanır mı ya?
  • 
Sayfa: önceki 37023703370437053706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.