Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
85.326
Cevap
158
Favori
3.611.823
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    3264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Arap Ismail'e, Vitor'a söv, Dick'e söv ama Aykut hocana sövme hakem de. Ismailin takımı kurşunlandi takımı ne hakemi. Adama neler dendi. Vitor'da doğrandi, Onun da oyuncuları kazmaydi. Adamı bir linç etmediğiniz kaldı. Ama Aykut hocanız olunca suçlu hakem veya oyuncular. Azıcık samimiyet. He en az galibiyeti de hocanız aldi. Vardardan oley yiyip rezilde oldu.

Bosver.Babalarini sevip savunmazlar aykut kadar.Babalari "aykut iyi td degil" dese,dusuncesine bile saygi duymayip icinden siye cekip aykutu savunmaya devam ederler.Fb tarihinin en basarili hocasi Zico'dur.Ama uefa da y final oynatan aykutun ceyregi kadar konusmazlar , dile bile getirmezler.Ölumune adam sevmek boyle oluyor iste.

Aykutun ne kadar vasifsiz oldugunu yazmaya anlatmaya gerek yok zaten.yaz yaz bitmez nutuk gibi sayfalar surer.Onun kafasin da ki oyun anlayisi anca anadolu takimlarina isler.Fb buyuklugunu futbolculuk donemlerinde birakmis biri.

Cok sukur kurtuluyoruz zaten Ali Koc geldigin de.Allah bir daha bu takimin basinda cayci bile olarak goreve gelmesini nasip etmesin insallah.

quote:

Bosver.Babalarini sevip savunmazlar aykut kadar.Babalari "aykut iyi td degil" dese,dusuncesine bile saygi duymayip icinden siye cekip aykutu savunmaya devam ederler.Fb tarihinin en basarili hocasi Zico'dur.Ama uefa da y final oynatan aykutun ceyregi kadar konusmazlar , dile bile getirmezler.Ölumune adam sevmek boyle oluyor iste.

Aykutun ne kadar vasifsiz oldugunu yazmaya anlatmaya gerek yok zaten.yaz yaz bitmez nutuk gibi sayfalar surer.Onun kafasin da ki oyun anlayisi anca anadolu takimlarina isler.Fb buyuklugunu futbolculuk donemlerinde birakmis biri.

Cok sukur kurtuluyoruz zaten Ali Koc geldigin de.Allah bir daha bu takimin basinda cayci bile olarak goreve gelmesini nasip etmesin insallah.

1- Zico, Ali Koç gibi sempatik insanları kendi kutbunuzdaymış gibi göstererek haklı çıkmaya çalışma taktiği çoktan çürüdü. Onun için kimseye Zico'yu konuşmuyorlar diye ahkam kesmeyin. 2008'de yanımda mıydınız? 2008'de daha ergen bir çocukken Zico gittiğinde ağladım. Aziz Yıldırım'a kin kustum. Fenerium'a adım atmadım. Aragones geldi, o zaman da zamane "vizyon abi yea" tayfası Avrupa şampiyonu hoca getirdik dediler. Bu adamdan olmaz dedim, olmadı. Daum'u tekrar getirdi Aziz efendi, bu adamdan olmaz dedim, olmadı. Aykut Hoca'yı getirdi, Zico'dan sonra ilk kez bu adam bizi güldürecek dedim, oldu. Yeniden Fenerium'uma gittim alışverişimi yaptım. Çok şükür her zaman doğru tarafta olduk. Aziz'i sevmememe rağmen 3 Temmuz'da sırf onu sevmiyorum diye şike yaptık demedim, sevmememe rağmen savundum, haklı çıktık. 2 sene önce Kaptan Emre gönderilirken "vizyon babaaa, terraneo reiiss" derken sizler, biz karşı çıktık, gene haklı çıktık. Bizi kendinizle karıştırmayın.

2- Zico'yu burda her zaman övdük. Hatta Aykut Hoca'yı Ersun'la Daum'la kıyaslamayız, ancak Zico'yla kıyaslarız dedik. Defalarca bahsettik, ismini zikrettik. Saygıyla andık. Çünkü bize tarihimizde olmayan bir şey yaşattı. Bizim için önemlidir bu. Tıpkı Aykut Hoca gibi. Biz Fenerbahçe'nin başarısına çamur atacak tipte adamlar değiliz kura şansı bilmem ne diye. Zico'yu falan sizinle taraf gibi gösterip de kamplaşma yaratmayın boşa.

3- Aykut Hoca bu kulüpte çaycı olmaktan da gurur duyar. Çünkü FB sevdalısıdır. Çaycılık da utanılacak bir şey değildir. Bu memlekette onbinlerce çaycı var hepsinin alnından öpüyorum. Allah haram kazandırmasın da. Aykut Hoca başkaları gibi "çok da umrumda değil Fenerbahçe" demediği için, çaycı da olmaktan gurur duyar.

4- Babamız Aykut kötü hoca dedi diye fikrine tabii olacak değiliz. Babaya iman diye bir iman şartı yok bildiğim kadarıyla. Sen bilirsin baba der geçeriz. Ama babaya saygıyı da babası yaşındaki adama futbol için ana avrad küfür eden adamdan öğrenmeyiz.

Selametle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1333 Mesaj
    Ersun, Aykut'un 10 puan yediği kadroyu şampiyon yaptı ❌

Ersun, Aykut'un FETÖ yüzünden kumpas kurularak yarıştan koparılan hakemlerle biçilen, buna rağmen UEFA yarı final oynamış takımını, üstüne yeni transferlerle rakipsiz ortamda şampiyon yaptı. Trabzonu ancak hükmen yenebilen, BJK'yi en kötü döneminde yenmeyi beceremeyen bir takıma çevirdi ❌

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Aynen kanka aynen

|
    |
    Bismarckk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Bismarckk

Ersun, Aykut'un 10 puan yediği kadroyu şampiyon yaptı ❌

Ersun, Aykut'un FETÖ yüzünden kumpas kurularak yarıştan koparılan hakemlerle biçilen, buna rağmen UEFA yarı final oynamış takımını, üstüne yeni transferlerle rakipsiz ortamda şampiyon yaptı. Trabzonu ancak hükmen yenebilen, BJK'yi en kötü döneminde yenmeyi beceremeyen bir takıma çevirdi ❌

bir de koşa koşa kaçmıştı oyuncuları ortada bırakıp. tam bir lider. 3 temmuz kumpasıyla dalga geçip, aykut kocaman'ın rolünü küçültenler, biz olmasak chelsea'ye mi gidecekti diyenler, bu lider duruşuna bayılıyordur.

eljif ersun yanal falan deyince aklıma geldi. son yıllardaki en potansiyelli genç yeteneğimiz salih'i bitirmişti. neyse ki bir daha gelemeyeceğini biliyoruz da eljif'in de akıbeti aynı olmayacak.
    |
    |

• Teğmen
    234 Mesaj

evdeki hesap çarşıya uymadı. anamıza küfredenler cezasını çekmeye başladı. darısı burda edep adap öğretip ana avrat sövenlerin mesajlarını artılayanların da gerçek yüzünü göstereceği günlere.

mesele anamıza sövmeleri değil. ne bize ne anamıza bir şey olur. kötü söz sahibine aittir. bizim için bütün analar kutsaldır. mesele bizlerin burda ortalığı karıştırdığını iddia edip biri bir insanın anasına küfrettiğinde 2 dakika içinde toplanıp 10-20 artı yağdıranların kendilerini gizlemesidir. delikanlı gibi siz de küfredin. kusun içinizdekileri. bizden bir şey eksiltmez.
    |
    |
    Bahsedilenler: Mr. Pink

• Yüzbaşı
    939 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Aykutun gönderileceği haberleri çıkmaya başlamış.Arada sırada camiada güzel şeyler olmuyor da değil.

aziz sırf başkanlık için aykutu gönderip ersunu bile getirebilir. bu adam koltuk için her şeyi yapar. zatten şimdiye kadar yaptıkları da ortada.
    |
    |

"Dikine futbol diye bir şey çıkarıp futbolu zehirlediler." - Sir Aykut Kocaman
  • Yarbay
    19666 Mesaj
    buna Aykut ne yapsin ?

taraftar yeteri kadar destek verdi mi? tartışılır ama aykut hoca taraftarı her birleştirme şansı eline geçtiğinde çuvalladı. bknz trabzon bknz akhisar bknz galatasaray... taraftara yüklenirken bütün kırılma maçlarının hayal kırıklığıyla sonuçlandığını hatırlayın.
    |
    |

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan gündeme oturacak açıklamalar; "Fenerbahçe camiası artık bölünmüştür, Ali Koç'u tebrik ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 19 Mart 2018; 16:24:48 >
    Getirin oradan kümedeki Antalyaspor'u, bir de 45 bin seyirci. Ersun hocam şov yapacak

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.
  • Yüzbaşı
    939 Mesaj
    Aziz Yıldırım: "Kongre çığırtkanlığı yapmayacağız" kisvesi altında 1,5 yıldır kongre çığırtkanlığı yapılıyor. Geçen sezon Konya maçımıza 1-2 saat kala Ali Koç başkan adaylığını 'Her şartta adayım' diyerek açıkladı. "Fenerbahçe camiası artık bölünmüştür, Ali Koç'u tebrik ediyorum"

Aziz Yıldırım: "Buradan açıkça uyarıyorum: Benim adıma, hiç kimse Ali Koç'a veya bir başkasına hakaret edemez. Böyle bir şeyi benim kabul etmem mümkün değildir. Bu konudaki görüşümü açıkça belirtiyorum. Benim faydama olacaksa da böyle bir şeyin kabul etmem mümkün değildir.

Aziz Yıldırım: "Fenerbahçe'nin futbolda Galatasaray ve basketbolda CSKA gibi çok önemli mücadelelerinden önce, her kim yaptıysa Alex'i Türkiye'ye getirmek Fenerbahçe'ye dinamit koymaktır. Alex'i kullanmak yanlıştır, Alex'e de yazıktır."

Aziz Yıldırım: "Bülent Yıldırım bizim pozisyonumuza penaltıyı vermiyor, sonra gidiyor Galatasaray'ın da hakkını yiyerek eyyam yapıyor; çünkü hatasının farkında. Bütün bir maç böyle geçti, önceki haftalar da bundan farklı değildi"

Aziz Yıldırım: "İçeride veya dışarıda, her maç, sonuca etki edecek, aleyhimizde hakem kararları veriliyor. Açıklama yapıyoruz, hemen disipline sevk ediliyoruz. Kurumlar arası ilişkiler ile çözüm arıyoruz, yine hakkımız yeniyor."

Aziz Yıldırım: "Bizim oyunumuzun iyi veya kötü olması bizi bağlayan bir durum. 'Fenerbahçe de iyi oynamadı' argümanı boş bir argümandır. Futbol bir sonuç oyunudur. Siz hakemler olarak sonuca bu kadar etki edecek kararlar alırsanız biz sizin içtenliğinize nasıl inanacağız?"

Aziz Yıldırım: "Aykut Hoca haftalardır aynı şeyi söylüyor, yaratılan baskı ile topu taça atan futbolcunun taç atışı kullanmasına mani olamayan ve taç atışını hak eden tarafa dahi veremeyen bir hakem nasıl olacak da lehimize penaltı verecek, rakibimize kırmızı kart çıkarabilecek?"

Aziz Yıldırım: “Bu süreç, başta futbol takımımız olmak üzere takımlarımızı 2. plana itti ve kongre konuşulmaya başlandı. Yaşanan her başarısızlığın ardından kongre sopası devreye girdi. Taraftarlar ikiye bölündü.”

Aziz Yıldırım: “Sosyal medyada uzun süredir güdümlü hesaplar sayesinde başlamış olan gerginlik artık sokağa yansımaya başladı. Tebrik ediyorum kendisini, 3 Temmuz'da başarılamayan ayrışma şimdi başarıldı!”

Aziz Yıldırım: “Bu ortamdan hakemler de faydalanıyor, TFF ve Fenerbahçe düşmanları da. Sosyal medyada özellikle FETÖ bağlantılı hesapların, Fenerbahçe puan kaybettiğinde saldırıya geçtiğine şahit oluyoruz. Sahadaki hakem 'Nasılsa kongre var, kimse benden hesap soramaz' diyor.”

Aziz Yıldırım: “Hakemler bu güven ile maça geliyor. MHK, Fenerbahçe Kongre sathı mahalline girdi, kimsenin umurunda olmaz diye kafasına göre atamalar yapıyor, Biz de bir yandan saha dışı bu güçlerle bir yandan da saha içinde rakiple mücadele ediyoruz.”

"Dikine futbol diye bir şey çıkarıp futbolu zehirlediler." - Sir Aykut Kocaman

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Fenerbahçe de iyi oynamadı' argümanı boş bir argümandır. Futbol bir sonuç oyunudur

Aykut ve azizin ortak noktalarından biri daha.

|
    |

Ersun Yanal'la 2013-2014 Sezonu: Atılan gol: 74, Yenilen gol: 33, Averaj: 41

Hücum futbolu len

Ceza sahasında 7 kişi len

Fenerbahçe savunma yaptırmaz yaptırır len

Fenercelona len

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.
  • Yüzbaşı
    439 Mesaj
    Küme düşme potasındaki g.birligi ve konyayı yenemeyen takımın teknik direktörünü savunan adamlar Nisan'da şampiyon yapan adamı küçümsüyor.Ersun yanal haberleri çıktı bile hepiniz tıpış tıpış yola geleceksiniz hepiniz.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

Aziz Yıldırım: "Kongre çığırtkanlığı yapmayacağız" kisvesi altında 1,5 yıldır kongre çığırtkanlığı yapılıyor. Geçen sezon Konya maçımıza 1-2 saat kala Ali Koç başkan adaylığını 'Her şartta adayım' diyerek açıkladı. "Fenerbahçe camiası artık bölünmüştür, Ali Koç'u tebrik ediyorum"

Aziz Yıldırım: "Buradan açıkça uyarıyorum: Benim adıma, hiç kimse Ali Koç'a veya bir başkasına hakaret edemez. Böyle bir şeyi benim kabul etmem mümkün değildir. Bu konudaki görüşümü açıkça belirtiyorum. Benim faydama olacaksa da böyle bir şeyin kabul etmem mümkün değildir.

Aziz Yıldırım: "Fenerbahçe'nin futbolda Galatasaray ve basketbolda CSKA gibi çok önemli mücadelelerinden önce, her kim yaptıysa Alex'i Türkiye'ye getirmek Fenerbahçe'ye dinamit koymaktır. Alex'i kullanmak yanlıştır, Alex'e de yazıktır."

Aziz Yıldırım: "Bülent Yıldırım bizim pozisyonumuza penaltıyı vermiyor, sonra gidiyor Galatasaray'ın da hakkını yiyerek eyyam yapıyor; çünkü hatasının farkında. Bütün bir maç böyle geçti, önceki haftalar da bundan farklı değildi"

Aziz Yıldırım: "İçeride veya dışarıda, her maç, sonuca etki edecek, aleyhimizde hakem kararları veriliyor. Açıklama yapıyoruz, hemen disipline sevk ediliyoruz. Kurumlar arası ilişkiler ile çözüm arıyoruz, yine hakkımız yeniyor."

Aziz Yıldırım: "Bizim oyunumuzun iyi veya kötü olması bizi bağlayan bir durum. 'Fenerbahçe de iyi oynamadı' argümanı boş bir argümandır. Futbol bir sonuç oyunudur. Siz hakemler olarak sonuca bu kadar etki edecek kararlar alırsanız biz sizin içtenliğinize nasıl inanacağız?"

Aziz Yıldırım: "Aykut Hoca haftalardır aynı şeyi söylüyor, yaratılan baskı ile topu taça atan futbolcunun taç atışı kullanmasına mani olamayan ve taç atışını hak eden tarafa dahi veremeyen bir hakem nasıl olacak da lehimize penaltı verecek, rakibimize kırmızı kart çıkarabilecek?"

Aziz Yıldırım: “Bu süreç, başta futbol takımımız olmak üzere takımlarımızı 2. plana itti ve kongre konuşulmaya başlandı. Yaşanan her başarısızlığın ardından kongre sopası devreye girdi. Taraftarlar ikiye bölündü.”

Aziz Yıldırım: “Sosyal medyada uzun süredir güdümlü hesaplar sayesinde başlamış olan gerginlik artık sokağa yansımaya başladı. Tebrik ediyorum kendisini, 3 Temmuz'da başarılamayan ayrışma şimdi başarıldı!”

Aziz Yıldırım: “Bu ortamdan hakemler de faydalanıyor, TFF ve Fenerbahçe düşmanları da. Sosyal medyada özellikle FETÖ bağlantılı hesapların, Fenerbahçe puan kaybettiğinde saldırıya geçtiğine şahit oluyoruz. Sahadaki hakem 'Nasılsa kongre var, kimse benden hesap soramaz' diyor.”

Aziz Yıldırım: “Hakemler bu güven ile maça geliyor. MHK, Fenerbahçe Kongre sathı mahalline girdi, kimsenin umurunda olmaz diye kafasına göre atamalar yapıyor, Biz de bir yandan saha dışı bu güçlerle bir yandan da saha içinde rakiple mücadele ediyoruz.”

Adam resmen açık açık kendisine düşman olanları fetöcü ilan ediyor. Senin Allah bin türlü belanı versin adam.
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)

• Yarbay
    19666 Mesaj
    TRT SPOR az once soylediler. RESMEN 3 PENALTIMIZ VERILMEMIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TRT SPOR az once soylediler. RESMEN 3 PENALTIMIZ VERILMEMIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

|
    |

ee biz sene basindan beri bunu diyoruz zaten? ali koc baskan adayi, sen baskansin. adamin secime hazirlanmak normal hakki. kaldi ki adam saldirgan bir politika da izlemiyor. izlese tepki koyardik zaten. baskan olarak sen bu isi yapacaksin. haftalardir kongre uyeleri ile yemek yemekten mhk'ye ses cikaramiyorsun ki. ts macinda biciyorlar kongre uyeleriyle kahvaltidasin, gb macinda biciyorlar kongre uyeleriyle acilistasin. biz bunu sene basindan beri soyluyoruz. fb basibos diye gelen gecen vuruyor. taraftari zaten allahlik olmus. maglubiyete seviniyor. sen kendi gorevini yapmiyorsun. suclu ali koc mu oldu ? sen takimin hakkini koru, sampiyon yap, zaten senin icin en iyi secim calismasi o
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Getirin oradan kümedeki Antalyaspor'u, bir de 45 bin seyirci. Ersun hocam şov yapacak

Getirin oradan ligin dibindeki takımları Aykut hocanıza karşı şov yapacaklar.

gençler 2-2
    konya 1-1
    osmanlı 1-1

|
    |

Yaşa Mustafa Kemal Paşa!

• Yüzbaşı
    814 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

buna Aykut ne yapsin ?

Bu çok net bir pozisyon değil bana kalırsa.

Kaleye 25 metre falan var ve adamın ters ayağına gelmiş. Sol ayağıyla oradan aşırtma yapması çok ekstra bir gol olurdu

kolayoto.com
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.