Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3692. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36903691369236933694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ersun Yanalin Gençlerbirliği ile Avrupa yolculuğunu bilmeyen liseliler Aykut Kocaman över

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan biz başağı neden yendik ki?Aykut fatih terimden bile daha galatasaraylı olabilir cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

quote:

ts kadrosu iyi değilki ersun hoca ne yapsın .tarbzon yine ayni kötü bu kafayla trabzondan birşey olmaz.calımbay sanki şampiyon yaptıda hey allahım yine kötü tarbzon.

hocam bu yıl kadroyu baştan aşağı kendisi kurdu, Trabzon tarihinin en belki en çok para harcadığı yıl oldu,scout ekibinde kendi oğlu da var zaten
    açıkcası aldığı yabancıların tümüne yakını leş

tarabzon bu kafayla inan birşey olmaz.ersun bizde eze eze daha ilk haftadan şampiyon olcaz dedi dediğini yaptı ben buna bakarım.

hocam mustafa denizli de ilk yıl şampiyon yaptı ama iyi bi hoca değildi bence,
    ki daha sonra bu ortaya çıktı

aykut kocaman da ilk yıl şampiyon yapt,ı ki bana göre iyi hoca değildi,
    zaten daha sonra ortaya çıktı iyi hoca olmadığı

ersun yanal da ilk yıl şampiyon yaptı ama bence iyi bi TD değil kesinlikle, fenerbahçeden ayrıldığı için daha sonra bunu göremedik. Ben diyorum ki Trabzon performansı bunun için fikir verebilir, bu adam fenerbahçede çalışacak kalibrede değil...

Bence hiç Türk TD falan uğraşmayalım artık, dünya futbolunu yakından takip eden bi TD getirsin ali koç

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Bizde bir şey beceremediği için Aykutun Konya'daki başarıları ile övünüyorlar. Normal Trabzonda başarısız diye Ersuna boş yapmaları. Zico nerede ? Daum nerede ? Son 15 yılın en iyi hocaları bunlar. Hepsi bizden sonra berbat. Kulüp, Hoca ten uyumu diye bir şey var. Ersun büyük takım karakterine sahip, Aykut ise Konya'ya uygun. Anlamakta güçlü çekiyorum. En iyi futbollardan birini oynatan, tabiri caizse keyif sigaraları yaktiran adama "Tsde kötü gelmesin" diyorlar. Dünyada gittiği her takımda başarılı olan hoca sayısı zaten az. Basit örnek Koeman. Git sor Saints taraftarına "Evertonda batırdı gelmesin" mi diyecekler yoksa "Hocam geri dön" mu diyecekler.

aynen aykut konya gibi takımlara uygun.ersun ise fenerbahçe gibi başa oynayan takımlara uygun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ts kadrosu iyi değilki ersun hoca ne yapsın .tarbzon yine ayni kötü bu kafayla trabzondan birşey olmaz.calımbay sanki şampiyon yaptıda hey allahım yine kötü tarbzon.

hocam bu yıl kadroyu baştan aşağı kendisi kurdu, Trabzon tarihinin en belki en çok para harcadığı yıl oldu,scout ekibinde kendi oğlu da var zaten

tarabzon bu kafayla inan birşey olmaz.ersun bizde eze eze daha ilk haftadan şampiyon olcaz dedi dediğini yaptı ben buna bakarım.

hocam mustafa denizli de ilk yıl şampiyon yaptı ama iyi bi hoca değildi bence,
    ki daha sonra bu ortaya çıktı

aykut kocaman da ilk yıl şampiyon yapt,ı ki bana göre iyi hoca değildi,
    zaten daha sonra ortaya çıktı iyi hoca olmadığı

ersun yanal da ilk yıl şampiyon yaptı ama bence iyi bi TD değil kesinlikle, fenerbahçeden ayrıldığı için daha sonra bunu göremedik. Ben diyorum ki Trabzon performansı bunun için fikir verebilir, bu adam fenerbahçede çalışacak kalibrede değil...

Bence hiç Türk TD falan uğraşmayalım artık, dünya futbolunu yakından takip eden bi TD getirsin ali koç

yabancı hocaya türkiyede sabır göstermezler.ersun ne yaptıki istenmesin eze eze şampiyon yaptı.

• quote:

quote:

ali koç o kadar vizyon, altyapı, avrupa lafları edim anadolu takımı hocası ersunu getirirse ertesi gün istifa etsin

zamanında cok iyi hoca da getirdik sonuç ne oldu..türkiye ligini anlayana kadar sonra sabır varmı bizde.türkiyede en iyi alabilceğimiz hoca ersun yanaldır.avrupa şampiyonu arogoneside getirdik sonra bin pişman olduk.

hocam daha önce bi liste paylamıştım fenerbahçede son 20 yılda çalışan TDler listesi...

İçlerinde 1 tane daha önce büyük takım çalıştırmış hoca yok, en kariyerlisi aragones o bile adam gibi kulüp çalıştırmamış... Zaten bu liste niye fenerbahçe bu halde çok rahat anlatıyo

Yani ersun yanalı, aykut kocamanı, abdullah avcıyı falan kim tanır kim sallar avrupada
    Fatih Terimi bile adam yerine koymaz kimse adamın uefa kupası var...

• Ali Koç: Doğru hamleler, doğru kişiler, Fenerbahçe'yi sevdirecek isimler vs. vs.

Çakma Ali Koççu: Bizi şampiyon yaptı mı yaptı, bana ne kişiliğinden isterse en adi insan olsun

Ali Koç: Aykut Hoca'ya sosyal medyada yazılanları görünce içim sızladı, takımımızla şampiyonluk yarışı yaparken Aykut Hoca'yı tartışmaya mı bravo, hocanın yeri bende ayrı

Çakma Ali Koççu: Biraz internete gireyim de Aykut Kocaman'a ve Aykut Kocaman'ı sevenlere ana avrat küfür edeyim

İnş Aziz Yıldırım seçilir, ve taraftar layık olduğu şekilde yönetilecek. Ali Koç gibi karakterli insanlar taraftara fazla. 40-50 fırın ekmek yiyin. Aykut Hoca'yı yediğiniz gibi Ali Koç'u da yemenize izin vermeyeceğiz. Aykut Hoca FB sevgisiyle aptallık edip görev devraldı ve linç yiyor. Ali KOÇ da FB sevgisiyle enkaz devralıp 2 sene sonra haterlerin lincini yiyecek. Sizi Aziz Yıldırım paklar!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ulan spor kulübü mü destekliyorsunuz ahlak masası mı yönetiyorsunuz? Size ne kimin kimi sevdiğinden, ne zaman, nasıl, hangi pozisyonda sevdiğinden?!

Adam kulübe tarihimizdeki en erken şampiyonluğu yaşattı, son yıllarda en zevk aldığımız maçları izletti. Siz bunlara bakın. Şampiyonluğu bunlar getirir yattığı veya yatmadığı kadınlar değil.
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Sanane adamın özel hayatından

• quote:

quote:

Futbolcuların paraları ödenemiyor. Ersun yanal kendi bile davalık oldu TS ile. Parasını alamayan adam neden uğraşsın takımla? İnanın TS kriter değildir yahu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

ali koç o kadar vizyon, altyapı, avrupa lafları edim anadolu takımı hocası ersunu getirirse ertesi gün istifa etsin

zamanında cok iyi hoca da getirdik sonuç ne oldu..türkiye ligini anlayana kadar sonra sabır varmı bizde.türkiyede en iyi alabilceğimiz hoca ersun yanaldır.avrupa şampiyonu arogoneside getirdik sonra bin pişman olduk.

hocam daha önce bi liste paylamıştım fenerbahçede son 20 yılda çalışan TDler listesi...

İçlerinde 1 tane daha önce büyük takım çalıştırmış hoca yok, en kariyerlisi aragones o bile adam gibi kulüp çalıştırmamış... Zaten bu liste niye fenerbahçe bu halde çok rahat anlatıyo

Yani ersun yanalı, aykut kocamanı, abdullah avcıyı falan kim tanır kim sallar avrupada

Bir Pereira var sanırım Porto kariyeriyle, onun dışında bize gelen hocalar çoğunlukla kariyersizdi. Kariyeri olanlar da bitmiş, okeye dönmüş haldeyken geldi

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Allah akıl fikir versin ne diyeyim.Dininde,imanında,10 numara ahlaklı birisi gelsin ama fenerbahçe 10 yıl şampiyon olamasın kabulünüz yani.Adama futboluyla vuramadınız bel altı ile vuruyorsunuz.Bu yaptığına ben başka sıfat bulamıyorum mahkemeye versen hakim de öyle düşünür muhtemelen
  • quote:

quote:

quote:

fetöcü gs fatih terim hımmmm.fetöcular yurtdışında baya kuvvetliler .terimden ziyede iş yüzde 70 futbolcuda bitiyor.terimde avrupada doğru düzgün çalışmadı şutladılar.gsde şutladı kacıncıya alıyor.

• senertheking S kullanıcısına yanıt
    Löw var bana göre gelmez diye bir şey yok konuşurlar neden gelmesin ali koçun vardır bir planı ersun yanal gelmesin değil ama ersun yanal bana göre kafası dağınık bence biraz dinlensin ama aykutla devam ederlerse iş değişir işte bir şey diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Protez Bacaklı Çekirge

Ali Koç: Doğru hamleler, doğru kişiler, Fenerbahçe'yi sevdirecek isimler vs. vs.

Çakma Ali Koççu: Bizi şampiyon yaptı mı yaptı, bana ne kişiliğinden isterse en adi insan olsun

Ali Koç: Aykut Hoca'ya sosyal medyada yazılanları görünce içim sızladı, takımımızla şampiyonluk yarışı yaparken Aykut Hoca'yı tartışmaya mı bravo, hocanın yeri bende ayrı

Çakma Ali Koççu: Biraz internete gireyim de Aykut Kocaman'a ve Aykut Kocaman'ı sevenlere ana avrat küfür edeyim

İnş Aziz Yıldırım seçilir, ve taraftar layık olduğu şekilde yönetilecek. Ali Koç gibi karakterli insanlar taraftara fazla. 40-50 fırın ekmek yiyin. Aykut Hoca'yı yediğiniz gibi Ali Koç'u da yemenize izin vermeyeceğiz. Aykut Hoca FB sevgisiyle aptallık edip görev devraldı ve linç yiyor. Ali KOÇ da FB sevgisiyle enkaz devralıp 2 sene sonra haterlerin lincini yiyecek. Sizi Aziz Yıldırım paklar!

Mükemmel bir yazı eline sağlık.Bu çakma alikoççular hocaya küfür ede ede Ali Koçtan soğuttular bizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Allah akıl fikir versin ne diyeyim.Dininde,imanında,10 numara ahlaklı birisi gelsin ama fenerbahçe 10 yıl şampiyon olamasın kabulünüz yani.Adama futboluyla vuramadınız bel altı ile vuruyorsunuz.Bu yaptığına ben başka sıfat bulamıyorum mahkemeye versen hakim de öyle düşünür muhtemelen

Öncelikle;https://en.wikipedia.org/wiki/Straw_man

Tartışma adabını öğren öyle gel. Hayat siyah-beyaz değildir. Griyi de seçme imkanımız var kafamızı kullanarak. Hem ahlaklı hem de başarılı teknik direktörü seçme şansımız da var; Aykut Kocaman gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 18 Mart 2018; 21:32:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu adamın Fenerbahçe'de yeri yok.

Çevremden birisi bu görünütüyü önüme koysa ağzımı açamam.

Teknede Amerikan bayrağı, gayrimeşru ilişki, zina...

Tam Fenerbahçe düşmanlarının dahil olmamızı isteyeceği kare.

yahu bu adam futbolcu mu .seks yapması hocalığını mı engelliyor.

Evli ve çocuklu bir adamın karısından başka bir kadınla yakınlaşması örf ve adetlerimize aykırıdır. Türk halkının dejenerasyonuna çanak tutamaz Fenerbahçe'nin teknik direktörü. Fenerbahçe bir halk takımıdır ve halka örnek olup, halkı resmetmelidir.

İnşallah yakın zamanda zina tekrar suç kapsamına alınacak.

hocam onla bunla ilişkiye girdim diye başka yerlerde yazılar yazıyordun ya fikrin mi değişti

Sormayın hocam. Gençlik zamanında kapıldık bir takım heveslere. Şu an param ve uygun bir aday olsa 1 dakika düşünmem evlenirim. İnsanın düşünceleri de kendisi gibi hep bir evrim halinde. Bana 3 sene önce sorsalar votka+fastfood'la sonsuza kadar yaşayabilirdim ama şimdi işler çok başka.

sadece cocuk için evleniliyor şimdi diyecen düzenli seks ama oda belli bir zamandan sonra bıkmaya dönüyor iki arkadaş oluyor bu sefer gözler yine dışarıda .hergün aynı yemek ten sıkılırsın

İnsan sağ elinden nasıl sıkılmıyorsa sevdiğinden de sıkılmaz hocam. Ben sporumu yapayım, yemeğim önüme gelsin başka bir şey istemiyorum.

şuanki hatunlar coğu internetten cıkmıyor önüne yemek mi koycak cok zor gibi internet cağına denk gelmeyenler bile internete takılmaya meraklı gec kalsalar bile

• bu arada bjk ye başakşehir 10 kişiyle caktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

quote:

Orijinalden alıntı: Protez Bacaklı Çekirge

Ali Koç: Doğru hamleler, doğru kişiler, Fenerbahçe'yi sevdirecek isimler vs. vs.

Mükemmel bir yazı eline sağlık.Bu çakma alikoççular hocaya küfür ede ede Ali Koçtan soğuttular bizi.

bunlar günü gelince Ali babaya da küfür etmeyecek mi sanıyorsunuz hocam? Ali Koç dünkü rezillikten sonra 2007'de yaptığı gibi gözleri dolu şekilde kameralar önüne çıkıp hakeme hakaretler eder ve hak mahrumiyeti cezası alırdı.

Kendini Alici olarak adlandıranlar ise hakemi allayıp pulladılar. Aykut Kocaman'a hakaretler ettiler. Ali Koç gelir FB için bir şeyler yapmaya çalışırsa yumuşak yüzünü görüp ona da sövmeye başlar. Aralarında biri var ki, FB'li olmadığını biliyorum. Tanıyorum yani. Özel konuşmaları ifşa etmemek için söyleyecek değilim. Takım tutmuyor ama buraya yazdıklarıyla FB'lilerle gülüp eğleniyor. Bunlar da onu artılıyorlar, helal olsun hocam falan diyorlar. Kendi kendilerine güldürüyorlar haberleri yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Öncelikle;https://en.wikipedia.org/wiki/Straw_man

Tartışma adabını öğren öyle gel. Hayat siyah-beyaz değildir. Griyi de seçme imkanımız var kafamızı kullanarak. Hem ahlaklı hem de başarılı teknik direktörü seçme şansımız da var; Aykut Kocaman gibi.

Ahlak kısmı doğru ama neye göre iyi hoca.. Konya için iyi ama halen orta sahada top süremeyen adam geçemeyen pas veremeyen 2 defansif adamla başarılı olabileceğini düşünen dar kafalı küçük takım hocası...

• 
Sayfa: önceki 36903691369236933694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.