Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
85.326
Cevap
158
Favori
3.612.154
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    814 Mesaj
    Ben hala genç ve başarıya aç yabancı hoca istiyorum açıkçası. Yerli hocalar yetersiz hepimiz görüyoruz bunu.

Paulo Fonseca, Sergio Conceiçao, Leonardo Jardim, Vitor Pereira gibi adamlar buna bir örnek. Böyle hocalar fazla ön plana çıkmadan kapmak ve onlara sağlıklı bir çalışma ortamı sunmak lazım. Minimum 2 sene verip ortaya nasıl bir yemek çıkaracağını görmek gerek. Bu şekilde başarı sağlamak çok daha olası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Ekici 8 numara olarak düşünen arkadaşlar adamın fiziğini temposunu görmüyor musunuz siz ? Dün takımın en başta sırıtan oyuncusuydu . Bütün maç iki ara pası atacak uzaktan şut sallayacak diye bu adamı 8 numara neden oynamıyor diye eleştiriyosunuz .

Dün normal her Zaman oynayan kadro ile başlasa kazanırdık. Bu takımın oynayacağı bir tane oyun var onu oynatınca da deli gibi eleştiriliyor . Eleştiriliyorum diye kadro değiştiriyor . Kadro değiştirdikçe puan bırakıyoruz . Yine eleştiriliypr ben Aykut Kocamana bayılmıyorum ancak taraftarın yüzde 80 i futboldan anlamıyor .

Ama Aykut hoca hangi kadroyu çıkartırsa çıkartsın kimse yine beğenmeyecek.Çünkü biri de çıkıp demiyor ki bu kadro ÇÖP.Çöplere atılan artıklardan nasıl ki çok usta aşçı olsanız bile iyi yemek çıkmayacağı gibi bu kadrodan da iyi futbol çıkmaz.

ee iyi ama aykut kocamanın takımın başına geçeceği artık kesinleştiğinde ntvde çıktığı bi program var

orda planlarını falan anlatırken geçen yılki mevcut fenerbahçe kadrosu için türkiyenin en iyi kadrosu demişti
    bu sene de bir sürü transfer yaptı o kadronun üstüne, dolayısıyla kadronun daha da iyi hale gelmiş olması gerekmez mi ?

kadro nasıl çöp oluyo ?

Ne demesini bekliyorsunuz bu kadrodan bir b*k olmaz demesini mi :) Futbolcuları gazlıyor işte en azından bu sayede şampiyonluk potasında tuttu takımı.

hayır Aykut Kocaman bu kadro, türkiyenin en iyi kadrosu dediğinde daha göreve bile gelmemişti...
    o yüzden kadronun gerçekten çok iyi olduğunu düşünmese, takımın neden başına geçsin

madem bu takımı şampiyon yaparım diye TD olmayı kabul ediyosun, kusura bakmayın ama başarısızlıkta da takım otobüsünün şoförünü eleştirecek halimiz yok

• Yarbay
    8520 Mesaj

berabere biterse bence iyi olur
    |
    |
    Paşa Hazretleri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [28 Ağustos 2020 17:10:37 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: tiempold

Rakipler Ersun Yanal gelecek diye korkuyor muymuş Allah ne yapmasın sizi

GS'nin başında Tudor varken, Tudor gidecek söylentileri varken GS'liler ne demiş açın da bakın. Galatasaray Ersun Yanal yazın twitter arama bölümüne. Adamlar dua seansları yaptılar gelmesin diye. Ne güzel bir hayal dünyanız varmış. Trabzonlular bile beğenmedi adamı. Türkiye'de futboldan en az anlayan ve en kötü taraftar profiline sahip FB taraftarı dışında Ersun Yanal'a tapınan bir kitle yok.

Siz yine tapının da milleti keriz yerine koymayın rakipler korkuyor diye.

ersun yanal bizi daha ilk haftadan diğerlerini eze eze farkla şmpiyon yaptı.ilk defa ersun hoca zamanında rahat şampiyon olduk diğerleri ite kaka oldu.ondan bu yana şampiyon olamıyoruz .daha ne yapsın adam.ondan sonra aziz kibri yüzünden gönderdi.ts de kadro mu varki başarılı olsun morınho gelsede birşey olmaz ts den.kafa yapıları kötü.

• Yarbay
    5700 Mesaj
    kimse farkında degil ama lig ikinciligi de cok onemli cl değişen sisteminde on elemede bize playoff turunda buyuk takimlar cikmayacak artik buyuk ihtimalle .clye gidebiliriz

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Çavuş
    79 Mesaj

ali koç o kadar vizyon, altyapı, avrupa lafları edim anadolu takımı hocası ersunu getirirse ertesi gün istifa etsin
    quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

kimse farkında degil ama lig ikinciligi de cok onemli cl değişen sisteminde on elemede bize playoff turunda buyuk takimlar cikmayacak artik buyuk ihtimalle .clye gidebiliriz

+1
    ingiliz italyan ispanyol alman gelmeyecek. 1 ve 2. turlarda kolay takımlar gelir. 3. turda dengimiz takım gelir. ya da bizden 1 tık iyi. transfer döneminde pepe tarzı 2 adam alırsak bonservissiz kaliteli, onları da eleyebiliriz. aykut hoca bizi 2. yapıp ztk alarak ayrılsa çok makbule geçer
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Ben hala genç ve başarıya aç yabancı hoca istiyorum açıkçası. Yerli hocalar yetersiz hepimiz görüyoruz bunu.

Paulo Fonseca, Sergio Conceiçao, Leonardo Jardim, Vitor Pereira gibi adamlar buna bir örnek. Böyle hocalar fazla ön plana çıkmadan kapmak ve onlara sağlıklı bir çalışma ortamı sunmak lazım. Minimum 2 sene verip ortaya nasıl bir yemek çıkaracağını görmek gerek. Bu şekilde başarı sağlamak çok daha olası

Igor Tudor olur mu hocam

|
    |
    quote:

ali koç o kadar vizyon, altyapı, avrupa lafları edim anadolu takımı hocası ersunu getirirse ertesi gün istifa etsin

zamanında cok iyi hoca da getirdik sonuç ne oldu..türkiye ligini anlayana kadar sonra sabır varmı bizde.türkiyede en iyi alabilceğimiz hoca ersun yanaldır.avrupa şampiyonu arogoneside getirdik sonra bin pişman olduk.
    |
    |
    quote:

Hocam sorun şu ki boşta doğru düzgün teknik direktör yok. Blanc , Tuchel vs. var da onları şuaki maddi durumda ikna etmek zor. Kaldı ki ikna etsek bile bizi başarıya ulaştıracaklarının garantisi yok. Ersun Yanal daha güvenilir hatta başarıya ulaştırma konusunda. Ya Ersun Yanal ya da Abdullah Avcı ile 2 yıllık anlaşmak lazım

• Yarbay
    4483 Mesaj
    ts kadrosu iyi değilki ersun hoca ne yapsın .tarbzon yine ayni kötü bu kafayla trabzondan birşey olmaz.calımbay sanki şampiyon yaptıda hey allahım yine kötü tarbzon.

|
    |

THE BEST SUPERHERO MOVIE OF ALL TIME
  • Yarbay
    4483 Mesaj
    ersun yanal bizi eze eze farkla cok rahat şampiyon yaptı.aziz kibiri ersun yanalın başarrılı olmasını kıskanıp sacma sebebten yolladı ersun yanalı .herkes biliyor.
    bjk nin oyununa bakıyorum berbat.bjk nin nasıl şampiyon olduğunu biliyoruz bjk yi ayağa kaldırma projesi yapıldı ve uygulandı.

Orijinalden alıntı: dt1907

bjk nin oyununa bakıyorum berbat.bjk nin nasıl şampiyon olduğunu biliyoruz bjk yi ayağa kaldırma projesi yapıldı ve uygulandı.

Bjk bu futbolla mi sampiyon oldu bos bos konusma kardesim.Bizim sorunumuzda hoca ama kimse laf soyletmiyor degisiklikleri gec yapiyor karsi takimi analiz edemiyor.Begenmediginiz Aykut Basaksehiri elek etti bizim takimin pozisyonu bile yok

ersun yanal bizi eze eze farkla cok rahat şampiyon yaptı.aziz kibiri ersun yanalın başarrılı olmasını kıskanıp sacma sebebten yolladı ersun yanalı .herkes biliyor.

Öyle deme hocam, antremanları kiz arkadasiyla randevulerine göre ayarliyormus!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ts kadrosu iyi değilki ersun hoca ne yapsın .tarbzon yine ayni kötü bu kafayla trabzondan birşey olmaz.calımbay sanki şampiyon yaptıda hey allahım yine kötü tarbzon.

hocam bu yıl kadroyu baştan aşağı kendisi kurdu, Trabzon tarihinin en belki en çok para harcadığı yıl oldu,scout ekibinde kendi oğlu da var zaten
    açıkcası aldığı yabancıların tümüne yakını leş
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,012
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.