Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36853686368736883689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekiciyle falan olacak bir şey değil. Bu takıma adam gibi bir merkez orta saha şart. Bu sezon zaten kapandı. Bundan sonrası için çok bir şey konuşmaya gerek yok. Gelecek sezon konusunu ve Haziran seçimini bekleyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Gomisi daha ucuza aldı gs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Kardes sen ne yaşıyorsun acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hakem konuşmayalım demek de abartı Aykut Kocaman gibi sürekli hakem konuşmak da abartı.Dün bizim aleyhimize kararlar verildi bunları kabul etmek gerek.Sırf Aykut Kocaman düşmanlığı yapacağım diye bazı gerçekleri göz ardı etmeye gerek yok.

Maça gelirsek Galatasaray bu stadda oynadığı en iyi 2.oyununu oynamış olabilir.İlkini 2008'de ZTK maçında yerli 11'le çıkıp bizim tam kadroyla 0-0 kalmasındaki oyunuydu.Deplasmanda derbide bundan iyisini oynamak zor.Planlarını uyguladılar,maçın kazananı oldular.

Aykut Kocaman da 5 Galatasaray iç saha maçında 1 galibiyet 4 beraberlik neden geldi sorgulamalı.Malesef ortalamanın çok altında.Çok bu istatistiklere takmam ama bu takım Gençlerbirliği Trabzon Beşiktaş İBFK Galatasaray Akhisar 6'lısından 12 maçta 3 galibiyet alabilmiş sadece.3 galibiyet çok düşük bir oran ve niye 4.yüz sorusunun yanıtı.

Bu kadro kalite olarak rakiplerinden geride ve 4.kadro evet ama daha iyi daha temelli oynayabilirdi,daha iyi kadro kurulabilirdi.Kimliksiz bir takımız.Kızdığım nokta da o.Ve hocanın Konya macerası 2.Fenerbahçe macerasına hiç iyi bir ön hazırlık olmadı.Konya'da kazandığı şekilde doğrulardan sıyrılamıyor.

• Diyelim aziz secildi aykutla dewam karari aldi aziz aykut seneye hoca olursa sizce kimleri gonderir takimdan nerde ise yarayan oyuncular varsa gonderir dirar gibi amator takimda oynayamiyacak oyunculari alir he kaliteli topcu garezi var adamin ben topcu olsam aykut tarzinda ni teknik direktor varsa takimin basinda gelmem o klube

• quote:

Orijinalden alıntı: AMAD3US

Diyelim aziz secildi aykutla dewam karari aldi aziz aykut seneye hoca olursa sizce kimleri gonderir takimdan nerde ise yarayan oyuncular varsa gonderir dirar gibi amator takimda oynayamiyacak oyunculari alir he kaliteli topcu garezi var adamin ben topcu olsam aykut tarzinda ni teknik direktor varsa takimin basinda gelmem o klube

''Diyelim aziz secildi aykutla dewam karari aldi''

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Aykutun kafası ayrı çalışıyor aslında ama bana göre yabancı bir td gelse istedikleri adamları alabilirmiydi açıkcası emin değilim. Aziz o yüzden aykuta yönelmiştir burada. Artık olan oldu valbuenayı bile kesen adam normal olarak oyuncularla arası pek iyi olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMAD3US

Diyelim aziz secildi aykutla dewam karari aldi aziz aykut seneye hoca olursa sizce kimleri gonderir takimdan nerde ise yarayan oyuncular varsa gonderir dirar gibi amator takimda oynayamiyacak oyunculari alir he kaliteli topcu garezi var adamin ben topcu olsam aykut tarzinda ni teknik direktor varsa takimin basinda gelmem o klube

Öyle bir şey olursa ilk maç 50 bin kişi gidip koro halinde dümdüz küfretmemiz lazım. İstifa deyince anlamıyorlar demekki.

• Azo tekrar seçilirse öldüğü güne kadar takımı bırakırım yeter artık çektiğim bu kahır.Hala destek verenlerde Fenerbahçe düşmanı,azobahçenin pavalı taraftarıdır
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Bu adam rahatsız doğru oyun diye tutturmuş. Bu oyun eğer 60 milyon Euro dan iki orta saha, 10 küsür milyondan iki kanat ve iki bek alırsan doğru oyundur. İşte o zaman hem koşan hem yetenekli takım olursun. Yeteneksiz çöpleri toplayıp at gibi koşturmak marifet değil. Bütün doğu ve kuzey Avrupa takımları Aykuta göre doğru oyun oynuyor o zaman hangisini izlemekten zevk alırsınız hangisinin Avrupa başarısı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Kolay fikstüre girdik. Kayseri ve Sivas'tan 3 puanla dönmek şampiyonluğun habercisidir.

Rakipler birbirleriyle oynarken aradan sıyrılıp gideceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Kolay fikstüre girdik. Kayseri ve Sivas'tan 3 puanla dönmek şampiyonluğun habercisidir.

Rakipler birbirleriyle oynarken aradan sıyrılıp gideceğiz.

kacinci oldugumuz onemli degil. bu sene su 10 hafta bir an once bitsin ve hoca gitsin. hayatimda ilk defa bir derbide 3 penaltimizin verilmedigi ve fb taraftarinin hakemi kolladigi bir gun görüyorum. artik tahammulum kalmadi. keske hic gelmeseydi hoca. bunlarin bu halini gördükten sonra beni fenerbahceli yapan dedeme kiziyorum. Dünyada hicbir taraftar boyle bir ihanet icine girmemistir.

bunlar taraftar olamaz da artik, hic degilse aykut gidince tekrar taraftar rolu yaparlar da sinirlerimiz daha da yipranmaz. ha bu sezon takimi destekleyenler artik eskisi gibi olabilir mi o ayri. ali koc baskan oldugunda takimin haklarini savunurken bu adamlar hic bugunler yasanmamis gibi takimin haklarini konusurken bizim midemiz bulanacak.

• zamanı hızlıca ileri alabilsek keşke.

alabilsekte bu sezon bitse. bu ızdırap bitse.

her maç günü ve sonrası ızdırap yaşıyorum.

kurtulsak şu ikiliden.
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Sesimiz kısıldı, boğazım yanıyor dünden beri taraftarlığı sizden mi öğreneceğiz. 90+5e kadar verdik desteğimizi maç sonunda da gerekeni yaptık. Hala bunları savunabildiğine göre senin mide sağlam bir şey olmaz merak etme. O gün görürsek eğer biz Ali Koç'un yanlışını söylerken bizden çok savunursun yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 18 Mart 2018; 14:51:17 >
  • takımın bu haline midesi bulanmıyor.

bize midesi bulanacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Ekici 8 numara olarak düşünen arkadaşlar adamın fiziğini temposunu görmüyor musunuz siz ? Dün takımın en başta sırıtan oyuncusuydu . Bütün maç iki ara pası atacak uzaktan şut sallayacak diye bu adamı 8 numara neden oynamıyor diye eleştiriyosunuz .

Dün normal her Zaman oynayan kadro ile başlasa kazanırdık. Bu takımın oynayacağı bir tane oyun var onu oynatınca da deli gibi eleştiriliyor . Eleştiriliyorum diye kadro değiştiriyor . Kadro değiştirdikçe puan bırakıyoruz . Yine eleştiriliypr ben Aykut Kocamana bayılmıyorum ancak taraftarın yüzde 80 i futboldan anlamıyor .

Ama Aykut hoca hangi kadroyu çıkartırsa çıkartsın kimse yine beğenmeyecek.Çünkü biri de çıkıp demiyor ki bu kadro ÇÖP.Çöplere atılan artıklardan nasıl ki çok usta aşçı olsanız bile iyi yemek çıkmayacağı gibi bu kadrodan da iyi futbol çıkmaz.

ee iyi ama aykut kocamanın takımın başına geçeceği artık kesinleştiğinde ntvde çıktığı bi program var

orda planlarını falan anlatırken geçen yılki mevcut fenerbahçe kadrosu için türkiyenin en iyi kadrosu demişti
    bu sene de bir sürü transfer yaptı o kadronun üstüne, dolayısıyla kadronun daha da iyi hale gelmiş olması gerekmez mi ?

kadro nasıl çöp oluyo ?

Ne demesini bekliyorsunuz bu kadrodan bir b*k olmaz demesini mi :) Futbolcuları gazlıyor işte en azından bu sayede şampiyonluk potasında tuttu takımı.

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Beşiktaş şampiyon olurken Oğuzhan oynuyordu 8 numara. Çok mu iyi fiziği ? Ekici güle oynaya oynar 8. Fizik kapasitesi zayıf dediğiniz adam gayet ikili mücadele kazanıyor. Algılayamadığıniz nokta şu. Ise hep top rakipte iken bakıyorsunuz. Aman kanatlar hücumcu olmasın rakip bekler çok çıkar, aman orta ikili defansci olsun orayı kapasinlar. Ya top bizde iken? Orta ikilin Topal Josef iken nasıl oyun kurmayı bekliyorsunuz ? Bunun imkanı yok. Ekici'yi dün kenara atıp "Aaa bakın çöp oynuyor" demek komik. Ekici topu savunmasından alıp öne aktarabilecek bir isim. Bu adam bal gibi 8 oynar. Elif de oynar.

Tamam Biz anlamıyoruz futboldan madem bir siz ve Kocaman anlıyorsunuz iki senedir şampiyon olan Şenol niye çift dmc ve savunmaci kanatlar ile niye oynamıyor ? Bu takımın orta sahası Ekici,Josef,Valbuena,Giu,Alper'dır. Burası Norveç ikinci lig takımı değil "Fizik gücümüz iyi olsun, Çok koşalım" ile başarılı olamazsın. Yetenekli olmazsan böyle 9 tane beraberlik alıp lige havlu atar, Vardardan oley yersin.

İyi oynuyor dediğiniz adam dün normal bir hakem olsa 15. Dk da kırmızı yiyordu.İkiside zamanlama hatası geç kalınmış hamlelerden faul.Çünkü maç temposu ve fiziği yetersiz.Klasına birşey demiyorum ama bu sene için yedek kalması doğru.

Valbuenaya gelince ilk 11 oynadığı maçları gördük vasat vasat vasat.Sonradan yorgun rakibe karşı girmesi bence daha doğru.Hem asist hem golleriyle fayda sağlıyor.

Mesela aykut hoca dün hücumcuları son 10dk sürdü sahaya.Gui ferdi alper valbu.Dirar ve atıf yoktu tamam atak yaptık pozisyona girdik ama kaç pozisyon verdik 3 bulduysak 5 verdik.

Aykut hoca bunu istemiyor ki aklı başında futbolu bilen biride istemez bu durumu.Çünkü senin forvetinde lewa higuain veya benzema yok.3 poziyon bulup atabilicek forvet yok.Dün son toplar tolga rodrigueze değil de gomise gelse yenilmiştik.Aykut hoca dediği gibi doğru futbolu oynatıyor kim ne derse desin kadro belli yapbilecekleri belli.

Bu kadroyu vasatlaştıran bir etmende Aykut bunu neden anlamak istemiyorsunuz. Gs garry rodrigesi aldığı paraya biz Monaconun bekini aldık kanat oynatıyoruz. Bu adam vasat düz ama koşan adamları seviyor. Ver Beşiktaşı Babeli quaresma taliscayı keser oynatmaz. Yerlerine Caneri tolgayı felan koyar.

Bir kaç sayfa önceki sayfada yazmıştım. Bu yılın faturasını 1-Aziz Y. 2-Taraftar 3- scout ekibi ve kadroyu aykut kurduysa aykuta keserim diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Sesimiz kısıldı, boğazım yanıyor dünden beri taraftarlığı sizden mi öğreneceğiz. 90+5e kadar verdik desteğimizi maç sonunda da gerekeni yaptık. Hala bunları savunabildiğine göre senin mide sağlam bir şey olmaz merak etme. O gün görürsek eğer biz Ali Koç'un yanlışını söylerken bizden çok savunursun yine.

demek ki tek bagiran sendin. uzerine alma o zaman. cunku bize sadece gs taraftarinin sesi geldi. hayatimda ilk defa kadikoyde derbide gsli sesi duydum. kusura bakma.

ve evet, sampiyonluk derbisinde 3 penaltimizi vermeyen hakem icin burda %90 hakemi mi konusacagiz diyorsa taraftarligi benden ogrenecekler. hatta ben bile ogretemem.

• hahahahaha

aykut şampiyonluk potasında tutmuş takımı.

uyan kardeş rakiplerde kötü.

şu üçlüden biri iyi olsa şimdiye puan farkı atardı.

aykut potada tuttu falan geçeceğiniz o yalanları.
  • lig daha bitmedi bir tane fenerbahçe var az takima sahip ve destek olun her puan kaybindan sonra cocuk gibi o istifa bu istifa diyenlere blok

• 
Sayfa: önceki 36853686368736883689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.