Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3677. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36753676367736783679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu saaten sonra şampiyonluk çok zor aman maç avantaj bizde falan yazmayın bu kafa ile zor oluruz.
  • İKİ TAKIMDA PATATES ARKADAŞ...

EN SON BU KADAR KÖTÜ MAÇI PTT LİGDE İZLEDİM.

BEŞİKTAŞ SALAK BİR İŞ YAPMAZSA ŞAMPİYON OLUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Fener fernandao ile baslasa kesin gol atardi.

Aynen katılıyorum bi sürü orta açtık içerde topu alacak adam yoktu.

Fernandao girdi topları kafa topu aldı stoplerlerde boğuştu.

Orta icin demedim

Ilk yari o kadar etkili degildiniz de cok tehlikeli oyuncu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlışınız var beyler aykut 3 beraberlik aldı bununla beraber 1de galibiyeti var kadıköyde gs maçlarında 1 beraberliği vitor vasıfzızı aldı 2015deki maçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

Yenseydik sizi Aziz'den kurtaracaktık ama olmadı. Sizin statta büyü olduğuna bir kez daha inandım Siz ne zaman stat değiştirirseniz o zaman yenebiliriz.

Hocam siz Aykut'a yatın kalkın dua edin. Şu stat da bizi yenmeye yaklaştığınız maçlar hep bu çapsız adamın zamanları...

Kusura bakmada iki takımda birbirinden leş...

Bu Beşiktaş kadıköy'de bizi sizde kendi sahanızda yener

Evet Aykut varken 4 kere beraberlik almışız Kadıköy'den. 1 kere yenildik o da şampiyon olduktan sonraydı.

O maç dediğin gibi traştan maçtı işte...

Gs'de kötü hocam, Bjk iki takımdan daha iyi

• Bizim takıma higuain, dybala, İbrahimoviç vb. forvet oyuncuları getir yine gol atamazlar. Bu nasıl bir şeydir anlamıyorum. Kim geldiyse atamıyor arkadaş.

• Bu kadro ile yapılacak en kötü buydu skor gs işine yaradı bir nevi bulduğu pozisyonlardan birine gole çevirse o şekilde biterdi sanırım. Çok vasatın altında bir maç izledik maalesef 2 yarıda biraz hareketlenme vardı sadece hakem sadece durumu idare etti desek yeridir.

Haziranda ki seçim çok önemli o zaman her şey belli olacak sanırım yoksa aziz ile devam edersek iş daha kötü olur.
  • Bu sene şampiyon olsak ali koç işi zora girebilirdi.Zaten senelerdir olamıyoruz bari şu seçim dönemi senesinde de olmayalım çok problem değil.

Yeter ki şu değişim gerçekleşsin artık. FFp mpp borç falan halledilir yeter ki kafa yapımız,yönetimimiz değişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

Bu saaten sonra şampiyonluk çok zor aman maç avantaj bizde falan yazmayın bu kafa ile zor oluruz.

Şu maçı kazandığında bu takımın şampiyon olacağına cidden inanıyor musunuz?
  • şu maçta gs'de bir tane kaliteli adam olsaydı ceza alanında ne yapcanı bilen futbol oyun görüşü olan gs maçı alabilirdi en kötü son dk lara doğru atar ölede biterdi..çok kötü futbol takımlarımız var ya kalite yerlerde şu bjkyi'de şişirmeyin, ne zaman derbi izlesem ya 1 gol oluyor ya hiç olmuyor neden bu kalitesiz futboldan ve oyunculardan, fenerde zaten kalite yok hoca da berbat
  • quote:

Orijinalden alıntı: dengesizherif

Yanlışınız var beyler aykut 3 beraberlik aldı bununla beraber 1de galibiyeti var kadıköyde gs maçlarında 1 beraberliği vitor vasıfzızı aldı 2015deki maçta.

o bir galibiyet traştan sezon tamamlama maçı rakip şampiyon olmuş zaten
  • Bu arada oyuna başladığımız sistem baştan sona hatalıydı madem galibiyet istiyorsun 80. dakikada ofans yaparak galibiyet bulman şans işidir oyun başında özellikle ilk 60 dakikada gol atarak galibiyete kolay ulaşrısın 80den sonra gol atmaya çalışmak çok zordur yedek giren oyuncu bile oturarak vs yorulmuş olur kimse sakin kafayla içeri sokamaz o topu ayrıca şu dirar neden herife nası 70 dakika tahammül ettin sen aykut başka bi takımın teknik direktörü flanmısnı ya sana sadece yuh artık diyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Maç başlamadan önce Kadıköy'de takıldım, hatta Yoğurtçu parkında ajan gibi Fenerbahçeliler'in fotolarını çektim, her türlü totemi yaptım ama yine de 89. dakikada topumuz direkten dönüyor, Tolga akıllısı çok net pozisyonda bebe gibi vuruyor. Nasıl yeneceğiz bir taktik verin ya.

Harbiden o Tolga’nın şutu neydi öyle ya. Aklım çıkıyordu.

• [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: obyzr

Bizim takıma higuain, dybala, İbrahimoviç vb. forvet oyuncuları getir yine gol atamazlar. Bu nasıl bir şeydir anlamıyorum. Kim geldiyse atamıyor arkadaş.

Abi hala sıkıntıyı forvette arıyorsunuz size ne diyim ya...

Orta saha yok bu takımda orta saha.. Günün futbolu forvette değil orta sahada oynanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Orijinalden alıntı: obyzr

Bizim takıma higuain, dybala, İbrahimoviç vb. forvet oyuncuları getir yine gol atamazlar. Bu nasıl bir şeydir anlamıyorum. Kim geldiyse atamıyor arkadaş.

Abi hala sıkıntıyı forvette arıyorsunuz size ne diyim ya...

Orta saha yok bu takımda orta saha.. Günün futbolu forvette değil orta sahada oynanıyor.

+1
    real madrid örneği hocam, her ne kadar ronaldo faktörü olsa da adamlar yıllardır forvetsiz oynuyor.
  • Bu galatasaray da şampiyonluğu hak etmiyor gomis ve rodriguez olmasa sıfırlar.Şu an en iyi futbolu beşiktaş oynuyor bence.
  • Ulan kahvede yanımdaki totemci galatasaraylı yüzünden yenemediysek bende bir şey bilmiyorum. Herif bütün tehlikeli pozisyonlarımızda, kornerlerimizde çıkardı telefonuna baktı. Bir değil iki değil en son Fernandao'nun pozisyonunda adamın elini tuttum çıkarma dedim gol oldu o da ofsaytmış. Ne biçim adammış yahu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 dakika çift forvetle oynadık. Büyük gelişme

Haftaya bunu 10 dakikaya çıkartır mıyız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

bugünki maç genelinde diyecek bişey yok,yapılacak herşey yapıldı.Bizim sıkıntımız şu zamana kadar böyle hamleler yapılmaması.Aykut kocaman sezon boyu bu kadar korkusuz oynasaydı bugün şampiyonluk gitmezdi merak etme.Bu maça özel olark bakma yani bu haftaya bu durumda girdiğimiz için bu öfkemiz
  • 
Sayfa: önceki 36753676367736783679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.