Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3126. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31243125312631273128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam etimden et koptu resmen ya Allah bize dün akşamı bi daha yaşatmasın cidden.
    hoca yine bildiğini okuyo inşallah cumartesi göztepe maçında bi kaza olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

giuliano ligin en iyi brezilyalısı yazdım mesaj silinmiş.biliyorum bazıları çok rahatsız olacak ama GİULİANO>TALİSCA......vs (Brezilya milli takımına gidiyorsa vardır bir bildikleri)

Brezilya bir hücum takımı devamlı gidip gelen bir takım olduğunu düşünürsek ve şuanki oyun planı 4-3-3 bazında orta alandaki oyuncuların fizikli hızlı top tutan ve paslaşabilen bir yapıya sahip olması gerekir bu nedenle Talisca'nın seçilmemesi normal kısa pas yok pres yok savunma yok top hakimiyeti yok ikili mücadele desen yok Brezilya gibi geniş havuza sahip bir takımın hemde önemli bir takımın Talisca'yı seçme gibi bir nedeni yok.Zaten ileri uçta Neymar Willian ve Jesus var orta alanda Ribas bile oynar hatta oynadı da Talisca gibi bir elemanın şans bulması çok zor kaptırdığı tüm toplar gol tehlikesi ve zayıf bir oyuncu.Bunu zaten brezilyalı yetkililer gözlemlemiştir.

sezon başında g20 iyi transfer,kaliteli adam mancini has fenerli kıyağın kralını yaptı dediğimizde bazıları makara geçmişti hatta konu açıp adamı çöp oğlu çöp ilan etmişti.brezilya milli takım oyuncu izleme ekibi sadece g20 değil josefi de gözlem altına almış malum son zamanlarda çok vites yükseltti.josefi alırlar almazlar bilmiyorum ama g20 bu sezon 18-20 gol arası atacak +hayvani performansla milli takıma seçilecek

nobre doğru söylemiş g20 ligin en iyi sambacısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Oğuz Kaan 5 m euro verdilerde satmadılarsa bu bir skandaldır . Samed sıfır hiç bir sey oynamıyor Oguz Kaan hiç bişey oynamıyor insanda biraz heycan olur koşar ya Mehmet Topal hepsinden fazla koşuyor .

Salihin Fenerde oynadığı ilk maçlarıda hatırlıyoruz belli ediyordu kendini o bile bir noktada tıkandı kaldı . Bu oğuzdan bu Samedden hiç bişey olmaz .

çocuk önlibero yahu ne yapmasını beklediniz şu maçta 10 kişi geçip gol atsın falan mı ?
    savunmada gayet iyiydi ayağı da düzgün top verip olduğu yerde de beklemiyo çok hareketli bi kaç tane de önemli atak kesti daha ne yapsın
    ama samed gerçekten çok kötü o bölgenin oyuncusundan daha fazla dripling bekliyo insan sadece koşuyor.
  • burxzc kullanıcısına yanıt
    Ben de anlam veremedim. Sanırım oğuz kaan ın ön libero olduğunu bilmeyenler var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    ciddi şu çocuktan salih çıkışı beklemek de bi acayip iş tarzı bi kere bambaşka gole yakın değil oyunu düzenleyen adam bu çocuk
    modric neden bu kadar az gol atıyo hiçbir şey yapmadı koşmuyo zaten demek kadar saçma
  • elif denen herıfe lyon 10 mılyon euro
    oguz kaan denılen vitamınsıze de cıty 5 mılyon euro vermısler ve bızımkıler satmamıs.. yazıklar olsun hepsıne. bu ıkı adam ıkı sene sonra ptt bırıncı lıge gıderler anca
  • futbolcu olacak çocuk koşmasından belli olur.lafım oğuza. ön libero dediğin adam aurelio gibi koşmalı,topu ısırmalı gerekiyorsa.oğuz kağan 99 doğumlu,samed 97 doğumlu.ahmet 97 li,
    oğuz 19yaşında adamsın hergün profesyonel idman yapıyorsun hocan sana şans vermiş.bu şansı her zaman kullanamazsın
    ön liberodasın orta saha ve defans arasında mekik dokumalısın normal bir orta saha oyuncusu gibi pas istasyonuna girdikten sonra ne anlamışım senin futbolundan.koşmak çok mu zor.
    yaşı yetenler hatırlar 1997 de emre.b ilk maçlarda nasıl mücadele ediyordu her yer yer-gök emre diyordu o zaman internet yaygın değildi paramız yoktu.fotomaç tan okurduk gidip kahvede cine5 izlerdik baktık gerçekten adam yırtınıyor aynı şekilde nihat kahveci 98-99 da afedersin it gibi mücadele ederdi

gelmiş beyefendi oğuz ince ince paslar koşmak,yırtınmak yok.aynı şekilde samet,ahmethan

hepsi torpilli.azizin elini öpen kapağı altyapıya yeğenini yerleştirmiş anladık.bunları acele boluspor,adanaspora,manisaspora gerekiyorsa 2.lige göndereceksin.
    yemin ediyorum genç futbolcu uzmanı altınordu bunları kadroya almaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuğs@n -- 17 Ocak 2018; 13:18:51 >
  • Elif sakatmış ondan oynamamış, aynen Skrtelin de başı dönüyordu sezon başı bir anda iyileşiverdi Osmanlı maçından sonra. :) Sızdır sizdir basina yalandan haberlerini bakalım Kocaman efendi. Senin ve sana aşık muhabirlerinin sallamalarina karnımız Vardar maçından sonra doydu. Simdikileri anca kulahima anlatırsın.

• Takimin durumu ortada leş gibi oynuyoruz lig baslayincada bundan dahada iyi olmayacağımız kesin bu sene sampiyonluk olmaz bu oyunla ilk 6 hafta 5 puan toplarsak öpüp başımıza koymak gerek en sevindirici olayda bu sene aykutun ve azizin gitmesi olacak

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Adam ikinci yarı kenarda ısındı , kim dedi sakat diye ?

• Türkiyede futbol genç çocuk kendini gösterecek ısıracak basacak yoksa topçu değildirle devam ediyo aynı zihniyet Alex'i koşmuyo diye kovan Aykut'a laf ediyo
    ülkenin asıl problemi tutarsız insanlarız ne istediğimizi bile bilmiyoruz bizim taraftar için de bu geçerli
    elif 10 milyon teklif var satılsın, oğuza teklif gelmiş satılsın (ederi geldiyse tabiki satılsın.)
    sonra merih'i sporting aldı biz nasıl kaçırdık. ozanı nasıl kadro dışı bıraktılar şenol olsa kazanır.
    ee çünkü seni yönetenler senle aynı kafada
    1 maçta genç oyuncu yemek 1 maçta topçu yemek adet olmuş o topçu değil bu adam değil en iyisini siz biliyosunuz.
    aziz aykut az bile yapıyo size böyle taraftara böyle hoca böyle başkan yakışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burxzc -- 17 Ocak 2018; 13:11:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Dunku macı ilk 5 dk snda kapattim.Sabah kalkdim 1-0 yenmis. tebessum bile etmedim.Dediginiz gbi korkak futbol devam ediyor.Edecekde.

Sampiyon olsa ne yazar.Gitse avrupaya bu sefer bu rezillik korkakligi avrupada gorecek daha bi rezil olacagiz.En iyisi ligi 3.srada filan btirsin belki kovarlar.

Aykut KOCAMAN sayesinde bu takım Avrupa Liginde yarı final oynadı

Sana KOCAMAN sitem ediyorum güzel kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

giuliano ligin en iyi brezilyalısı yazdım mesaj silinmiş.biliyorum bazıları çok rahatsız olacak ama GİULİANO>TALİSCA......vs (Brezilya milli takımına gidiyorsa vardır bir bildikleri)

• MÜSLÜW SOW BABA'YI Bursaspora kaptırdık Azize çok büyük sitem ediyorum

Müslüm Baba artık Bursa Camiilerinde secdeye gidecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: burxzc

quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Oğuz Kaan 5 m euro verdilerde satmadılarsa bu bir skandaldır . Samed sıfır hiç bir sey oynamıyor Oguz Kaan hiç bişey oynamıyor insanda biraz heycan olur koşar ya Mehmet Topal hepsinden fazla koşuyor .

Salihin Fenerde oynadığı ilk maçlarıda hatırlıyoruz belli ediyordu kendini o bile bir noktada tıkandı kaldı . Bu oğuzdan bu Samedden hiç bişey olmaz .

çocuk önlibero yahu ne yapmasını beklediniz şu maçta 10 kişi geçip gol atsın falan mı ?
    savunmada gayet iyiydi ayağı da düzgün top verip olduğu yerde de beklemiyo çok hareketli bi kaç tane de önemli atak kesti daha ne yapsın
    ama samed gerçekten çok kötü o bölgenin oyuncusundan daha fazla dripling bekliyo insan sadece koşuyor.

Yorumu yazdığım zaman ilk yarı sonuydu. İlk yarı hiç bir şey oynamadı. Ne pas alışverişi yaptı ne boşa çıkıp top aldı. Ne kendini gösterdi. İkinci yarı ilk yarıya göre biraz daha sorumluluk aldı. Sorumluluk aldı dediğimde çapraza 3 4 tane pas atıp önde pres yaptı. Samedi yorumlamaya gerek yok bitik zaten. Oğuz Kaanın üzerinde durulursa forma verilirse belki bir şeyler olur üç dört maç daha izlemem lazım lakin 5 m Eurolardan bahsediliyor . City verdi satılmadı diye bu dönemde böyle paraya bu oyuncu gönderilmemişse skandaldır. Rakip İstanbulspor Bjk gönderdiği genç oyuncular bile göze batarken bizim paf takımı oyuncularında ışık yok Ön libero diye kendimizi kandırmayalım . Mehmet Topalı beğenmiyoruz bu çocuk onun yarısı kadar bile oynamıyor.
  • SON DAKİKA: Fenerbahçe'de İstanbulspor maçında sakatlanan Yiğithan Güveli'nin sol üst adalesinde kopma ve kısmi yırtık tespit edildi

• Gençlerden bir cacık olmaz.Eljif'i biraz parlatıp 10-15'e satsak büyük başarı olur.

Oğuz ile Samed amatör küme topçuları.

Yiğithan sakatlanmış yine geçmiş olsun.Onu da kaybettik artık toparlanamaz.
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Sinsi Yılan aygıt gocaman bilerek oynatmıştır belki sakatlanır da gitmez diye. İleri görüşlü koca yürekli ak saçlı aygıt
  • Transfer olacak bir oyuncuyu son derece önemsiz bir maçta oynatmak ya salaklıktır ya da sabotajdır.Ulan sanki madrid seviyesinde oynuyorsun da avrupada parlayabilecek,satabileceğin genç adamı böyle bir maçta sahaya sürüyorsun hem de kötü hava koşullarında.
  • eğer alacak kulüpten oynatın en azından form tutsun gibi bir teklif gelmediyse aykut kocaman bir gencecik futbolcunun kariyeriyle oynadı dün akşam.
  • 
Sayfa: önceki 31243125312631273128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.