Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31193120312131223123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takım resmen 9 kişi oynuyor.aykut genç oyuncu sever ama yanlış gençlerin üstünde duruyor.oğuz,samet 1.lig oyuncusu ikisinde de ışık yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

fanerbahçe, istanbulspor’a topu bırakıp kendi sahasında rakibi bekliyor. not düşülsün tarihe. bu ayıp aykut kocaman’ın.

Olurmu öyle deme nasil olsa önemli değil bu maç der aykutcular yazik ne hale geldik değil aykut ilk 6 hafta umarim hezimet olmaz bizim icin

• aykut hoca illaki fantezi yapacaksa samet,oğuz yerine daha faydalı fanteziler denesin bu tip maçlar bir nevi sahada gözlemdir deneydir

1)dirarı sağ bek islayı sol bek denesin.

2)mehmet topal önünde 8num eljif oynatsın

3)skor avantajı olunca ferdi-soldado çift forvet oynatsın

• Getirin oradan bi ptt takımı Aykut hocam show yapacak

bile yazamıyoruz
  • Alperle sözleşme yenileyenlerin aklını seveyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan alper it gibi koşuyor 😁 maç acayip sıkıcı ortada futbol denen bir şey yok.

• ulan bizim altyapıda çok mu torpil dönüyor nerede boş beleş adam varsa topçu olmuş.ahmethan,samet,oğuz kağan üçünü topla bir topçu yapmaz abicim gönder o zaman 1.lige 2.lige beleş kiralık pişsinler. bir kaleci erten var idare eder.gerisini salla gitsin.torpili koyan yeğenini topçu yapmış galiba.ben olsam it gibi koşardım o sahada 19yaşında adamsın pes ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuğs@n -- 16 Ocak 2018; 21:22:7 >
  • Beykan Şimşek ve Recep Niyaz tutmadılar ama umut veriyorlardı.Bu Samed 1.lig seviyesinde bile değil 0 yetenek 0 potansiyel

• Fernando aşırtma atsaydı goldü o kafa nerde onda forvet mis yaw he he

• Ben 45 dk ne izledim az önce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

aykut hoca illaki fantezi yapacaksa samet,oğuz yerine daha faydalı fanteziler denesin bu tip maçlar bir nevi sahada gözlemdir deneydir

1)dirarı sağ bek islayı sol bek denesin.

2)mehmet topal önünde 8num eljif oynatsın

3)skor avantajı olunca ferdi-soldado çift forvet oynatsın

skor avantajı olursa aykut forvet çıkarıp sağ bek alır

• Oğuz Kaan 5 m euro verdilerde satmadılarsa bu bir skandaldır . Samed sıfır hiç bir sey oynamıyor Oguz Kaan hiç bişey oynamıyor insanda biraz heycan olur koşar ya Mehmet Topal hepsinden fazla koşuyor .

Salihin Fenerde oynadığı ilk maçlarıda hatırlıyoruz belli ediyordu kendini o bile bir noktada tıkandı kaldı . Bu oğuzdan bu Samedden hiç bişey olmaz .

• Alper sözleşme uzatmak için 1 maç iyi oynayınca methiyeler düzülüyordu burda yıllardır ne katkı verdiki şimdi versin.Senede max 2-3 maç iyi oynar.Serbest vuruşta topun arkasına aatifla hasan alinin geçmesi Fenerbahçenin durumunun özetidir.Aykutta ısrarla samedi oynatıp duruyor ama bir cacık olmayacak belli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykutun mac sonu açıklamaları :: ist spora atak vermedik iyi defans yaptık cok iyi oynadık sampiyonluk icin ışık görüyorum

• Fenerbahçe niye hiç gurbetçi yerli alıp denemiyor.Şuan oynayan gençlerinizden daha kötüsünü bulamazlar yurtdışında.
  • Yaziklar olsun oynanan futbola bak. Orta saha lazım Eljif denenmiyor. Solbek lazım hala Hak denen vasıfsız oynuyor. Kanat lazım Dirar denen top kaldıramayan adam oynucak. 3 eksik var ve ne bir transfer ne bir gelişme var adam istanbulspora bile defans yapıyor. Geçmiş olsun beyler elin teknik direktörü parlatir 22mi 25mi milyon eurolara satar. Bu adam olanı öldürüyor. Eljif'i de bitircek eminim. Bu adam Topal-Souza'dan vazgeçmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMAD3US

Aykutun mac sonu açıklamaları :: ist spora atak vermedik iyi defans yaptık cok iyi oynadık sampiyonluk icin ışık görüyorum

Şu Elif Elmas'ı oynatsaydı keşke. Onu ben de merak ediyordum.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sağda solda konuşan yorumcuların şu oyuna hala takım olma yok taktik disiplin demeleri polyana görse aglardı

• Aykut sırf bugün değil hep iyi olan yada parlayacak adamları harcadı bu hep boyle oldu egosu tavan yapan biri şenol güneş yorumunu dinledim dediği laf gidenler kadar gelenlerin değerini bilmek gerekir dedi bizim kidee iyi oyunculari harcayip kotu oyuncuları sürmek aynı pazardaki meyvalar gibi öndekiler iyi arkadaki ler hep kötü aynı hikaye size soruyorum oynadığımız oyun sizi memnun ediyormu lig icin ?

• 
Sayfa: önceki 31193120312131223123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.