Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31153116311731183119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ozan TUFAN İspanyol LEGANES ... hayırlısı olur hem #Fenerbahçe hem Ozan Tufan adına .. @sporundibicom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Lig başlasın biz maç kazandıkça onlar alex malez azizsilin yok mehmet topal hasan ali konusur dururlar
  • Ne diyor abi bu hain hanım Taylor
    @f@ithline

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 16 Ocak 2018; 6:43:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar, Lucas Lima'dan sonra, Scarpa'yı da bedelsiz olarak kadrosuna kattı.

düşünebiliyormusunuz bedelsiz!
    6 ay aralıklarla 2 tane 10 numara aldılar bedavadan.

bizim yönetim gerçekten çok başarısız.
    ikisiylede ilgileniyorduk oysaki, çok yazık valla.
  • Nasıl oluyor da bazı insanları bu kadar körü körüne savunabiliyorsunuz anlamak çok güç aykut için de ersun içinde aynı şey geçerli.
    Ersun hocadan başlayalım bize çok güzel bir şampiyonluk yaşattı çoğu zaman oynattığı oyundan hepimiz zevk aldık ama unutmayalım 4 maçı son saniye golleriyle kazandık bu hem takımın son ana kadar savaştığını gösteriyor ama aynı zamanda oyunun aslında çokta rahat bir şampiyonluk almadığımızı fakat şöyle bir şey var türkiye liginde oynanması gereken gerçek futbol ersun hocanın futboldur biraz daha iyi savunma ile tabi ama eger bir sonra ki sene de ersun hoca takımın başında kalsaydı aynı başarıyı yakalayacağımız pek düşünmüyordum açıkçası çünkü öyle bir futbolla avrupa da başarılı olmak zor daha kontrollü gerekiyor.

Gelelim Aykut hocaya futbolundan bir gram zevk almıyorum inanın vitorun bazı maçları daha keyifli geçmiştir ama ne hikmetse avrupa da en başarılı sezonlardan birinde payı var transfer konusunda eleştiryoruz haklıyız da ama bu ülkeye kuyt niang sow gibi bize yararlı oyuncuları da o getirmiştir. Aynı zamanda alex'imizide başını yediğini hepimiz biliyoruz.

Bu adamları ölesiye savunmak veya yermek çokta mantıklı gibi gelmiyor.

Bence 2 hoca da bizim teknik direktörümüz olmamalı bize çok daha iyi bir taktisyen kafasında kendi sabitlerine takılı olamayan gelişmeye açık bir td gelmeli bu kim derseniz Türkiye'de bilmiiyorum gelmezsi imkansız ama bir Pochettino olabilir ve ya o tarz.

• Takımda bu kadar sakatlık olması ağır antrenmanlara işaret meyvesini verse bari.
  • Kante1907 K kullanıcısına yanıt
    Ya da iyi çalışılmadığını gösterir.
  • aykut denen herıfı seven galatasaraylıdır ....
  • Bakalim bugun nasil bi kısır mac seyredecez ?

• Bizde bu karamsarlık, bu geçmişe özlem, bu yapıcı olmayan suçlayıcı eleştiriler olduktan sonra şampiyon olmamız mümkün değil. Gs camiasında takdir ettiğim tek şey vardır: Konu şampiyonluksa ve böyle bir ihtimal varsa en kanlı bıçaklı düşmanlar bile kenetlenir. Bayraklar sallanır marşlar söylenir. Çıksın bir gs’li arkadaş hayır desin. Şunu biz yapabilsek kim bilir neler olacak. Eleştirelim ama bu karamsar olup ota boka şu adamı suçlamayalım. Halihazırdaki durumu kabul edip destek olmamız lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanryco

Bizde bu karamsarlık, bu geçmişe özlem, bu yapıcı olmayan suçlayıcı eleştiriler olduktan sonra şampiyon olmamız mümkün değil. Gs camiasında takdir ettiğim tek şey vardır: Konu şampiyonluksa ve böyle bir ihtimal varsa en kanlı bıçaklı düşmanlar bile kenetlenir. Bayraklar sallanır marşlar söylenir. Çıksın bir gs’li arkadaş hayır desin. Şunu biz yapabilsek kim bilir neler olacak. Eleştirelim ama bu karamsar olup ota boka şu adamı suçlamayalım. Halihazırdaki durumu kabul edip destek olmamız lazım.

yanlış düşünüyorsun.

gsli taraftarlar iyi günde ortadadır.
    ben hiç gs nin kötü durumundayken konuştuklarını görmedim.
    etrafımda taraftarı olmuyor gibi yok oluyorlar.
    FB taraftarını küçümseyen FB taraftarı olma.

en kötü günde tek biz vardık, hala varız ki eleştiriyoruz.
    mapuslarda destekledik, feneriumlara hücum ettik. stadı kapadılar bayanlarla doldurduk tıklım tıklım ettik.

sonucu bu mu?
    anelka nanilerden dirarlara
    roberto carlos, andre santozlardan hasan alilere,
    alex appiahlardan nerelere geldik.

artık yönetim, taraftarına istediğini vermiyor. kabullenin lütfen.
    biz daha ne yapalım, kendimizi mi vuralım?

• Yönetimden beklentisi olan var mı hala?

Varsa gerçekten acıyorum bu insanlara. Kaç kere kandırdılar bizleri, söyledikleri çoğu şey yalan. Tek amaçları yönetimden gitmemek, Fenerbahçe sevgisi falan değil.

Aziz Yıldırım gelmeden önce bu kulüp tartışmasız ülkenin 1 numarası idi. Şimdiki hale bakıyorum yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

Faslı futbolcuya devre arasında birçok teklif geldiği belirtildi. Ancak Aykut Kocaman'ın yönetime, “Aatif için gelen teklifleri bana sormadan geri çevirin. Sezonun ikinci yarısı daha zorlu geçecek ve ona ihtiyacım olacak. Aatif'i bırakmam”

Kesinlikle %100 net bir şekilde asla ve katiyen şüphesiz hiçbir olumsuz durum altında kalmadan gönülden inanarak söylüyorum kesinlikle ve kesinlikle aksi mümkün olmamakla birlikte yaşanmıştır bu.
  • [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu vay be ışık görmüş bizim aykut ufo olmasin o 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 16 Ocak 2018; 11:30:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Ne diyor abi bu hain hanım Taylor
    @f@ithline

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

O saçını beyazlatmis çok mu biz de Fenerbahçe için sinir hastası olduk....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel Embiid -- 16 Ocak 2018; 11:53:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ali Koç başkanım dün akşam ergenleri fena madara etmiş yav
    Aziz gidecekse Fener yenilsin
    Aykut kovulacaksa Fener Fark yesin diyen kendine muhalif diyen zavallılara güzel giydirmiş.

Ali Koç: Bu değişim için Fenerbahçe kaybetsin istiyorsanız, sakın bana oy vermeyin.

Yallah gs bjk güzellemeye ergen tayfa Ali Başkanım geldiğinde siz de kaybolacaksınız.#YetişYaAli
  • Evra 6 ay, sene sonunda asamoah alınsa muthiş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: burxzc

Ali Koç başkanım dün akşam ergenleri fena madara etmiş yav
    Aziz gidecekse Fener yenilsin
    Aykut kovulacaksa Fener Fark yesin diyen kendine muhalif diyen zavallılara güzel giydirmiş.

Ali Koç: Bu değişim için Fenerbahçe kaybetsin istiyorsanız, sakın bana oy vermeyin.

Yallah gs bjk güzellemeye ergen tayfa Ali Başkanım geldiğinde siz de kaybolacaksınız.#YetişYaAli

Ali Koç'u desteklediğini söyleyen çoğu kişi moda olduğu için destekliyor. En fazla 1 sene sabrederler, 2. sezonda da şampiyon olamazsa moda tabirle "balon" olduğunu iddia ederler. Maalesef onların hayatları modaya uymakla, slogancılıkla, linççilikle geçiyor.

Vizyon ve vasat diye iki kelimelik sözcük havuzları var. İkisini bozdura bozdura kullanıyorlar. Halbuki vasat taraftarlık nasıl olur dersini veriyorlar. FB taraftarı 3 temmuzda zirveyi gördü taraftarlıkta. Bu sezon da dibi görmüş durumda. Derbi öncesi mağlubiyet bekleyip, kendi takımının galibiyetlerine bahane bulup rakipleri öven bir topluluk haline geldi. 4 büyükler arasında şu an en kötü taraftar bizde. Hatta taraftar bile denemez. Burda nasıl isimlendirildiklerini biliyoruz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 16 Ocak 2018; 12:12:23 >

• Son 2 gündür her yerde ' Dodo ' adı geçiyor . Gelirse sevinirim
  • Sonunda resmi maçlar başlıyor.Çok özledik takımımızı.
  • 
Sayfa: önceki 31153116311731183119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.