Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
85.326
Cevap
158
Favori
3.612.182
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    233 Mesaj
    Christoph Daum: "Antrenör olduğum dönem Messi'yi Fenerbahçe'ye gelmek için ikna ettim. Barcelona ile maaş konusunda anlaşamamıştı. Tek yapmamız gereken imza attırmaktı. Aykut'a bunu söyledim. 'Mehmet Topuz zaten Messi etkisi yaratıyor, bütçemizi aşmamıza gerek yok' dedi. Messi'den sene sonu için söz aldım ancak ben ayrılınca bu transfer gerçekleşmedi."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Eleştrimek ayrı Ertem ve Ahmet Çakarın kayıgına binip Fenere yüklenmek ayrı
    |
    |
    Hondo Ohnaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Doğru adamın Melih'in kanalıda işi ne zaten. Her yerinden haset fışkıran biri. Buda kurduğu efsane uyduruk 11. Kurduğu kadrodan bile ne denli kompleksli biri olduğu anlaşılıyor. Bir de namağlup şampiyon olur bu takım demiş : ) https://www.youtube.com/watch?v=Ey-cDIkGkZA&t=200s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 15 Ocak 2018; 19:11:31 >
    |
    |
    tiempold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aykut Kocaman'ı eleştiren eski bir Fenerbahçeli futbolcu bile primcilikle ve Fenerbahçeli olmamakla suçlanıyor. Bunu yapanlar Aykut Kocaman'ın futbolculuğunu öne sürerek ona saygı duyulmasını isteyenler. Bu adam milli bir kahraman mı bu kadar el üstünde tutuluyor anlayamadım ki.

Göztepe maçında tribündeyim. Umarım şu passolig illetinin bana çektirdiği çilelere ve verdiğim paralara değer de iyi bir başlangıç yaparız.

Biz Türküz. Tarihimize ve en yakın mazimize dayanarak Türküz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız.
  • Binbaşı
    1436 Mesaj
    -
    --

Elbet güzel günler gelecek. Elbet bizim de yüzümüz gülecek...

|
    |

MSI B150M Bazooka | Intel Core i5 6500 | MSI Nvidia GeForce GTX1660 Ti | CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance | Kingston 120GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | LOGITECH Z506 5.1 SURROUND | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 &amp; Shifter | Beats Solo3 Wireless - Break Blue | Iphone 7 32GB Jet Black | PHILIPS 65PUS8204 65" TV
    Steam PSN TvTime
  • Teğmen
    214 Mesaj
    Beyler bu Scarpa olur mu dersiniz?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kayra Han

Aykut Kocaman'ı eleştiren eski bir Fenerbahçeli futbolcu bile primcilikle ve Fenerbahçeli olmamakla suçlanıyor. Bunu yapanlar Aykut Kocaman'ın futbolculuğunu öne sürerek ona saygı duyulmasını isteyenler. Bu adam milli bir kahraman mı bu kadar el üstünde tutuluyor anlayamadım ki.

Göztepe maçında tribündeyim. Umarım şu passolig illetinin bana çektirdiği çilelere ve verdiğim paralara değer de iyi bir başlangıç yaparız.

Dogru sekilde elestiri yapana kimsenin lafi olmadi, olmaz da. Bu uslupla konusulmaz, prim amacli yapiyor. Abdulkerim Durmaz da Aykut Kocaman da Fenerbahcede top oynamis futbolcular. Hocanin saygiyi hak ettigi olay dogru insan olmasi duzgun karakter olmasi, kimse hakkinda hicbir zaman boyle konusmayacagini tamamen karsisinda olanlar bile bilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2831 Mesaj
    aatıfa gelen tekliflere rağmen aykut tüm teklifleri reddedin ona ihtiyacım var diyor. sonra para yok, kontenjan sıkıntısı falan filan... anadolu takımı teknik direktörüsün aykut, fazlası değil. senden adam olmaz. göz göre göre şampiyonluk hayallerimiz yine sonraya kalıyor.

kederli günler olsa da bazen...
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj

Özlüyoruz, arıyoruz...

|
    |
    Ingoshi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

• Yüzbaşı
    439 Mesaj
    Benim bir arkadaşın babası kongre üyesi.Sordum durumlar ne diye,bu yaşlı,eski kafa üyeler aziz aday olursa ona vereceklermiş ihanet etmek istemiyorlarmış.Bizim diğer akrabayı da ben ikna ettim adam klasik 'yıkılmayan son kale' kafasında.Nolursunuz tanıdığınız kongre üyelerini ikna etmeye çalışın 1 oy 1 oydur başka şansımız yok beyler.

O habere ancak siz ve türevleriniz inanır .... Atıfa 5 - 10 m vermişlerde Aykut mu sattırmamış acaba ... Hey Allah'ım insanın aklıyla dalga geçmeyin şurada
    |
    |
    PERENAL. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aykutu sevmem, hocalığını da beğenmem ama Aatıf konusunda bir suçu yok. Bu adam fenerde yedeğin yedeği olarak alınmış bir kanat ama yokluktan oynuyor. Bu da beceriksiz yönetimin elde oyuncu tutamaması, transfer beceriksizliği ve eldeki parayı çarçur etmesinden kaynaklanıyor.

|
    |
    Illusions

quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Benim bir arkadaşın babası kongre üyesi.Sordum durumlar ne diye,bu yaşlı,eski kafa üyeler aziz aday olursa ona vereceklermiş ihanet etmek istemiyorlarmış.Bizim diğer akrabayı da ben ikna ettim adam klasik 'yıkılmayan son kale' kafasında.Nolursunuz tanıdığınız kongre üyelerini ikna etmeye çalışın 1 oy 1 oydur başka şansımız yok beyler.

Bizde de yaşlı, eski kafalı üyeler çok. Liseli dinozor diyoruz onlara. 5 gün sonra seçim var ve muhtemelen Özbek'e verecekler oylarını. Keşke kongre üyeleri de taraftar kafasında olsa. O zaman 1 oy bile alamaz böyle başkanlar.
    |
    |
    Intel Core i7 4790 / Asus H81M-D R2.0 / Zotac GTX 1660 6 GB / Kingston Hyperx 2x8 GB DDR3 1600 MHZ / FSP Hyper 700W / Seagate BarraCuda 2TB ST2000DM008 / Kingston Hyperx Fury 120 GB SSD / Dark Freezer X120RD
  • Yüzbaşı
    856 Mesaj
    Valbuena dururken aatifta ısrar eden Aykut hocamin hiç suçu yok arkadaşlar. Suçlu benim.

Orijinalden alıntı: Ingoshi

-
    --

Elbet güzel günler gelecek. Elbet bizim de yüzümüz gülecek...

|
    |

• Emekli Yönetici
    1343 Mesaj

Aatıf ı her transfer döneminde Anadolu kulüpleri istiyor ve bunu basına açıklıyorlar

|
    |
    AltaNora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Yüzbaşı
    405 Mesaj
    şu emre bolu şurdan indirsin biri. kime oy verirsin diye soruluyor aziz yıldırıma veririm niye çünkü başarılı.
    |
    |
    |

MSI B150M Bazooka | Intel Core i5 6500 | MSI Nvidia GeForce GTX1660 Ti | CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance | Kingston 120GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | LOGITECH Z506 5.1 SURROUND | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 &amp; Shifter | Beats Solo3 Wireless - Break Blue | Iphone 7 32GB Jet Black | PHILIPS 65PUS8204 65" TV
    Steam PSN TvTime
Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,811
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.