Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31113112311331143115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Last Call

Aga bu nedir?

https://twitter.com/mehdennis_/status/951812004838244353

o kadar abartılacak bi şey yok ya 2 3 cümle fazla kullanmış işte .d
    dediği de doğru bu duruma gelmemizde suçlulardan biri de kendisi o ayrı tabi .d
  • Dün akşam Liverpool-Man.City maçını izleyince farkettim ki Spor Toto Süper Lig'i hiç özlememişim şöyle 1 ay daha başlamasa çok ama çok iyi olur. Yerde yatan futbolcular,oynamak değil oynatmamak amaçlı sahaya çıkan takımlar,eyyamcı hakemler,kötü zeminler,boş tribünler ne ararsan var maşallah.
  • serdar ali'nin cuma günkü programında aykut kocamana ne kadar sahip çıkmış izlediniz mi

dikine futbol muhabbetine de az daha hocaya hayranım diyecek .d

bu adamı muhalif falan sanıp arkasından sürüklenen arkadaşların da umarım tutuldukları bu yanılsamadan kurtulması kısa sürede gerçekleşir

bu adamın da diğer fb muhabirlerinden gram farkı yok omurgasız alayı.
  • Manc city liverpool deplamanında 15 senedir kazanamıyormuş.Kulakların çınlasın cimbom.
  • Devre arasında transfer dıye bırsey cıkarmıslar. Ne kadar sacmalık. Asla transfer yapmam devre arası...

sir aziz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

20 Ocak / Saat 19:00 / Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / Fenerbahçe - Göztepe ...

Çok özledik ...

hiç özlemedık...

hak'ı mı ozleyecegız
    ismaili mi özleyecegız
    kan emıcıyı mı
    aykut denen pısırıgı mı
    kokoreccıyı mı
    yan pas topalı mı
    josefı mı
    ozanı mı?
    dırar mı
    vitamınsız alperı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kante1907

Dün akşam Liverpool-Man.City maçını izleyince farkettim ki Spor Toto Süper Lig'i hiç özlememişim şöyle 1 ay daha başlamasa çok ama çok iyi olur. Yerde yatan futbolcular,oynamak değil oynatmamak amaçlı sahaya çıkan takımlar,eyyamcı hakemler,kötü zeminler,boş tribünler ne ararsan var maşallah.

Bende seninle hem fikirim .

Dün akşamki maçı bende bilgisayardan olsa bile soluk soluğa izledim.

Biz süper ligi boş yere takip ediyoruz, ama ediyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maniQueDepresif -- 15 Ocak 2018; 11:8:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalavar kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe'yi çubuklu formayı özledik

• quote:

Orijinalden alıntı: Hondo Ohnaka

Fenerbahçe'yi çubuklu formayı özledik

aman abı ben hıc ozlemedım .. 30 yıllık Fenerbahcelıyım hıc bu kadar bu takımdan ıgrendıgımı hatırlamıyorum.. bıktım bu azız aykut gıbı tiplerden....
  • Sümük Reis Feyenorda gittimi arkadaslar ? Durum nedir net bi bilgi bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Sümük Reis Feyenorda gittimi arkadaslar ? Durum nedir net bi bilgi bulamadim.

Az kaldı kardeşim. Fenerbahçe tarihinin en kötü insanından kurtuluyoruz, çok az kaldı.

Yarın sağlık kontrollerinden geçecekmiş, açıkçası biraz oradan korkuyorum ben. İnşallah bir sıkıntı falan çıkmaz

• kalavar kullanıcısına yanıt
    hocam sıfır ofans eğer bu kadar iğreniyosan takımda burada her gün aziz aykut diye ağlama yav
    buradan aldığın etkileşim artı bi b*ka yaramıyo twitter falan olsa rt fav aldım diye sevin derim de
    her Allah'ın günü takım çok kötü iğreniyorum sir aziz sir aykut seni yormuyo mu
  • Kocaman orta alana sol ayaklı bir isim istedi. Yönetim de Monaco’lu Traore’ye yöneldi... Yabancı kontenjanındaki sorun nedeniyle Kocaman'ın Şilili Isla'yı gözden çıkarabileceği iddia edildi.

Gerçekse.

• Kante1907 K kullanıcısına yanıt
    Liverpool-Swansea maçını izledikten sonra FB-İstanbulspor maçını izlemiştim. Yemin ederim gözlerim yanmıştı. Uzun süredir, Premier Ligi takip ediyorum ve futboldan keyif alıyorum. Türkiye liginde takımlar futbol oynadıklarını zannediyorlar. Premier Lig çok ayrı bir dünya.
  • Valla helal olsun gazetelere her gün farklı farklı isimleri bıkmadan usanmadan yazıyorlar. Hayal güçleri muhteşem.
    Yalnız nasıl keklediler bizi ama transfer yapıcaz diye :D Aziz bAŞKanım iki arsa alıverde şenlenelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The saints of killers

Ozani gs ya da bjk ye satmamak nedir

Bizim yönetim yapılacak hamlenin doğruluğuna bakmıyor. Beşiktaş Ozan için 20 milyon versin, Avrupa'dan bir takım 3 milyon, Avrupa'dan bir takıma satar Aziz Yıldırım. Sırf ''Ozan gider onlarda başarılı olursa başarısızlığımız iyice ortaya çıkar, dalga konusu oluruz'' mantığıyla hareket ediyor her zamanki gibi.

Caner ve Gökhan'ın Beşiktaş'a gitmesini izledikten sonra, kendisine ihtiyacımız olmadığı halde sırf ''Beşiktaş bunu da almasın'' diye 30 yaşındaki Topal ile senelik 3 milyon Euro'dan 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Yahu sen ''Ozan'dan artık fayda alamam, bundan cacık olmaz'' diye gönderiyorsan kime gittiğinin ne önemi var ? Eğer gönderirken ''ya orada patlarsa'' diye düşünüyorsan zaten sen teknik ekibinin bilgisine ve kendi futbol bilgine güvenmiyorsun demektir. Bu durumda da o görevi yapmayacaksın, olayın neresinden tutsan elimizde kalıyor her zamanki gibi

• quote:

Dün akşam Liverpool-Man.City maçını izleyince farkettim ki Spor Toto Süper Lig'i hiç özlememişim şöyle 1 ay daha başlamasa çok ama çok iyi olur. Yerde yatan futbolcular,oynamak değil oynatmamak amaçlı sahaya çıkan takımlar,eyyamcı hakemler,kötü zeminler,boş tribünler ne ararsan var maşallah.

izleme o zaman birader zorla mı izletiyolar ?
  • quote:

Liverpool güzel oynuyor şu an onun dışında iyi oynayan bir takım yok EPL'de.

City büyük düşüş yaşadı, fiziksel olarak yetersiz kalıyor oyuncular.Son maçları inanılmaz sıkıcı geçiyor.

EPL'nin en önemli özelliği stadlar ve taraftarlar.Ekonomik olarak güçlü olan halk tüm stadı dolduruyor.Tam bir görsel şölen maçlar.90 dakika savunma yapan vasat takımlar bile full seyirci önünde oynuyor.

• Epl bu kadar gelişmiş olmasına rağmen takımları Avrupa'da başarı gösteremiyor.Bıktık artık İspanyol Alman İtalyan takımlarından.İnşallah kırılacak bu sene.

• [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Gustavo Scarpa hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 31113112311331143115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.