Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28662867286828692870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oskurrr

İLk 11 de oynayan adamın isteğine arzusuna bak birde Ozana... Sanki bana dünya yıldızı totsunu kaldırmıyor zoraki oynuyor

Ozandan bir yol olmaz hocam yol yakınken hala para ediyorken elden çıkarmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AltaNora kullanıcısına yanıt
    Aynen kaç para veriyorlarsa hemen göndermek lazım yada kiralık miralık vermek lazım olmuyor arkadaş adam da tempo yok istek yok arzu yok... Bu yaşta bukadar para kazanınca bunlar sapıtıyor yıldızım sanıyor
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun zaten 7 8 metre uzakliktan olmasi 5 4 metre olsa bir sey demeyiz de boyle benim gozumde beceriksizlik.(Fenerbahce kalecisine gore,Erten rahat bir sekilde anadolu takiminda as kaleci oynar orasi ayri)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Be4die kullanıcısına yanıt
    Penaltı noktasının 2 - 3 metre ilerisi ve sert bir kafa vurusu... 7Metrelik bir kale için 7-8 metre gayet yakın bir mesafe bence cocugun o pozisyonda bir hatası yok. HA olsa da olabilir 23 yaşında bi çocuk volkanın ne hataları varken bu çocuk sabahtan akşama hata yapsa ne olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 13 Aralık 2017; 21:49:55 >
  • ISla nın maç eksiği çok net görünüyor
  • Bu nasıl bi hücum zenginliğidir bu sene allahım ya
    Maçı izliyorum valbuena müthiş oynuyor
    aatıf harika oynuyor
    guiliano desen o da öyle
    Dirar desen o da geri ileri git geli çok iyi
    Soldado son maçta bildiğin resital yaptı
    Jannssen desen o da çok verimli

Ben hepsinin de aynı anda oynamasını istiyorum. Özellikle valbuena yı küstürmemesi lazım aykut hocanın bi şekilde aatıf ile valbuena bildiğin maç içinde birbirlerine negatif davranıyorlar özellikle aatıf bazı pozisyonlarda valbuena ya pas vermeyip çalım deniyor kendince ondan iyi olduğunu kanıtlamaya çalışıyor.
  • Valbuena çok çok özel bir oyuncu hep diyorum yine taktı ligdeki açık ara en iyi hücum oyuncusu her takımı sırtlar bu adam messi vari gol attı biraz önce
  • Altyapıdan gelenler bencillik yapıp gol atarak takıma girebileceklerini mi sanıyorlar? Etrafına bakmaksızın çatır çutur vuruyorlar.
  • Köksal Babaya benzer bir çocuk girdi az önce oyuna. Kimden torpilliyse artık

• Fernandao nun geri dönüşü önemlidir bu iyi...
    Atıf günün en iyisiydi ciddiye aldı ...
    VAlbuena da bir o kadar hırslıydı

Günün vasatı Ozan oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Valbuena çok çok özel bir oyuncu hep diyorum yine taktı ligdeki açık ara en iyi hücum oyuncusu her takımı sırtlar bu adam messi vari gol attı biraz önce

Karsidaki takim Adana , abartmayalim istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Valbuena cok hatalar yapiyor.Ustunde bir dalginlik var.

Adam 1 gol 3 asist yaptı tüm gollerde imzası var daha ne yapsın Aykut sevici.

• Maç/gol

FB 21/46

GS 19/40

BJK 23/44

Aynen knk defans

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Benim yazdigim zamana da baksaydin keske.

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Bu adam bütün maçlarda bu şekilde oynuyor zaten her maçta da 1 asisti var
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Ayrica belli ki malum donemimizde sineye cekilenlerdensin in asagilara bak bakayim aykut sevici olacak en son kisiyim su forumda in asagilara oku.

• Alexi harcadigi gibi valbunenayida harciyacaktir aykut çünkü egosu ust seviyede bu adamin 😡😡

• Valbuenayı fenerbahçe'ye getiren aykut kocaman ki daha önceki yıllarda'da istemişti.
    Ne harcamasından bahsediyorsunuz ? Ruh hastasımı bu adam ilk transfer ettiği ,deli gibi istediği 33 yaşındaki adamı bilerek oynatmasın ?
  • Şu aman tadımız kaçmasın taraftarlığı yüzünden geldi başımıza gelenler. Aferim devam edin böyle aykyt hoca penlano atım dirar. Müstehak sizlere

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Siz bence futboldan başka sporlara yönelin. Antalya maçında 50 metre top sürdü, ver kaç yaptı gol attı. Daha napacak defanstan alip herkese çalım mi atsın? Aman aman topçu değil diyor yav. Aynen hocam Özil mi istersiniz Eriksen mi ?

Okuduğunu anlama yok herhalde. Bir maçlık olay hakkını da verdim zaten, antalya gibi ilginç defans yapan başka takım yok zaten. Herkes geçiyor içlerinden.

• 
Sayfa: önceki 28662867286828692870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.