Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28002801280228032804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Barajda bile durmayı beceremedi futbol özürlüsü 😡 tiksiniyorum şu heriften

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şansız goller yiyoruz.
  • Kurban falan kesmek lazım bu takımın şanssızlıkları bitmiyor ağa.
  • Madem aradan topu gecirecekseniz niye baraj kuruyorsunuz sigirlar ordusu ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forvetsiz mükemmel oynadığımız ilk yarıyı 1-1 kapattık artık ne desem bilemiyorum

hayır adamlar golde atamayacak yine kendi kendimize attık golü şaka gibi barajda düzgün dursan gol olmayacak o pozisyon
  • Artist volkan kaleden bok mu var cikiyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Türk futbolunda bu kadar kalas olupta hem Fenerbahçe hem Galatasaray hemde Valenciada oynayabilen başka bi topçu varmı acaba ? ulan hadi bizim takımlar kerizde Valencia ne buldu bu kalasta ?

Hamit altıntop var, munih real ve galatasaray

Hamitin en azından belli oranda fizik gücü vardı şutları etkiliydi ama dediğin gibi asla real seviyesinde bi topçu değildi...ama bu topal ne gs de ne fb de yan pas geri pas yapmaktan başka bi halta yaramayan sadece defansif yönü olan bi adam bu tip oyuncuların artık dünya futbolundan silinmesi lazım orta saha dediğin iki yönlü olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 3 Aralık 2017; 20:23:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMAD3US

Artist volkan kaleden bok mu var cikiyosun

25 dakikası izlediğim en iyi fenerdi lavaboya gideyim dedim gol yemiş nasıl oldu abi

• ulan bizim şu oyunla şu ligte hala şampiyonluk potasında olmamız ne kadar rezil bir ligimiz olduğuna dair çok iyi bir kanıt

yani kasımpaşayı yensek bile oynadığımız futbola bakıyorum ve üzülüyorum.
  • topal mali oynadigi ver mac hata yapmis hatta kupadan etmis bizi. ozan gibi formda bi oyuncu varken neyin kafasi bu kalasi oynatmak.

• Bu mehmet topal denen andaval kalas ne zaman bir macta oynasa hatali şanssiz goller yiyoruz.

• ozan bu kadar formdayken mehmet topal oynatmak niye?
  • baraj kurmayı bile beceremiyoruz. nasıl profesyonellik bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ulan bizim şu oyunla şu ligte hala şampiyonluk potasında olmamız ne kadar rezil bir ligimiz olduğuna dair çok iyi bir kanıt

yani kasımpaşayı yensek bile oynadığımız futbola bakıyorum ve üzülüyorum.

Bi kere bos yapmayin cok iyi oynadik forvetsiz olammiza ragmen

• quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Orijinalden alıntı: AMAD3US

Artist volkan kaleden bok mu var cikiyosun

25 dakikası izlediğim en iyi fenerdi lavaboya gideyim dedim gol yemiş nasıl oldu abi

Frikik oldu alicim baraja carpti gol oldu

• Topal uzun uğraşlar sonucu attırdı golü

• Neyse beyler sağlık olsun diyelim. İyi oynuyoruz böyle devam edersek değişiklikte yapılırsa şu topal sığırı çıkarsa goller buluruz. İçimizi rahat tutalım taraftar muhteşem.
  • Yediğimiz golde hiçbir oyuncunun hiçbir hatası yok futbolda doğal şeyler bunlar ne barajla nede volkanın durduğu pozisyonla alakası var golün. Şanssızlık sadece.

İlk yarı ilk 35 dk çok çok iyi oynadı takım ama sadece sağ kanat işledi sol kanatta hiçbir hareketlilik yoktu valbuena nın bu takımın değişmez oyuncusu olduğu gerçek ama aykut hoca neden aatıf ı başlattı anlamadım kupada da iyi oynadı valbuena.
    Şuan için takım gayet iyi sinyaller veriyor pozisyon vermiyor pozisyon üretiyor daha bundan 1 yıl önce souza topal ile oynamak imkansız diyorduk ama gayette oynuyor şuan takım ve forvetsiz oynuyor maçta. Alper in hiçbir etkisi olmadı maç içinde alper ile aatıf pozisyon değiştirse daha etkili olabilirdi. Valbuena girer ikinci yarı 1 asist ya da 1 gol atar kapatırız defteri rahat olun
  • Beyler ilk devre 1-1 bitti. Şanssızlık yaşadık ama SON 3 YILIN EN BASKILI, EN COŞKULU FUTBOLUNU oynuyoruz. Alacağız inşallah bu maçı. Ağzım açık izledim ilk yarıyı, hop oturup hop kalktık resmen. Demek ki ne imiş ? Fenerbahçe iyi top oynayabiliyormuş.

• Topal ile olmaz..
  • 
Sayfa: önceki 28002801280228032804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.