Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2792. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27902791279227932794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni korkutan şey yarın forvetimizin olmaması. Düşünsenize yarın Rvp oynuyormuş, 2-3 gol atıyormuş. Yemin ediyorum zevkten, sevinçten dört köşe olurum. Ne olursa olsun şu Rvp’ye karşı ayrı bir sevgim var AMAAAAAAA bize çok büyük ayıp etti. Bu da bir gerçek.

Çok büyük ihtimal Rvp kadroda bile olmayacak. Mutlaka ama mutlaka Aatıf ve Giu arkalı önlü değişerek oynamalı. Ahmethan filan yaramaz bu aşamada. Alper sağda Valbu solda giu ortada Aatıf ileride olmalı. Bu şekilde fazlasıyla gol de atarız. Bana öyle geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence yarın forvet olarak Aykut Kocaman oynasın,Alex ile aradaki farkı da açmış olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Orijinalden alıntı: boassxx

Bakıyorum da cici baban Aykut hasbelkader iki galibiyet alınca deliğinden çıkıp gelmişsin hemen. İki hafta önce yoktun ortalıkta. Bir de millete futbol dersi veriyor aklı sıra. Yazık.

Max 20 yaşında egosu sivilcelerinden bile büyük bir ergeni ciddiye almaya gerek yok hocam.

23 yaşındayım. Hiç sivilce problemim olmadı ergenlik dönemim de dahil, temiz bir yüzüm var. Sadece kronik kepek problemim var, cilt problemleriyle çok ilgiliysen. Üniversite okuduğum için sınav dönemimde daha az girdim. Her an her saniye burada olacağıma dair taahüt imzaladığımı unutmuşum. Yarın 10-0 da yenilsek buradayım tamam? Geçen gün de arkamdan isim vermeden atıyordun, bu iki oldu. Bu senin karakter olarak ne kadar cılız ve zaafiyet içinde bir tip olduğunu gösteriyor. Egolu falan değilim ama böyle arkadan arkadan laf atıp sinsi sinsi pusuda bekleyeceğime en azından egolu olurum ki gözüm sizin gibileri görmez.

Yarın 10-0 da yenilsek 100-0 da yenilsek buradayım tamam mı yiğidim? Fikir doğruysa doğrudur, yanlışsa yanlıştır, skora göre değişmez. Ama sen devamlı arkamdan atacak cılız bir karaktere sahip olduğundan, sene sonu olur da şampiyon olursak burdakilerin tepkisinden korkup gelip mesaj atmaya bile korkarsın. Karşındakinin skorlarla kaçtığını falan düşünecek kadar fikir fukarası biri olduğundan, sonuçlar takım adına olumlu oldukça kendi fikrini bile savunmaktan aciz duruma düşeceğini gösteriyor. Öyle görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 2 Aralık 2017; 23:43:0 >
  • geçtiğimiz yıllarda belhanda muhabbetleri dönüyordu iyi ki almamışız elimizde patlardı
    giuliano çok daha iyi oyuncu,kadromuz kötü değil
    ciğersiz 8numara
    iyi bir sol bek
    yardırmalı oynayacak içforvet misali sol kanat ve sağ kanat
    devre arası kiralarsak çok şey değişir.
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Kardes cidden troll hesaplari neden bu kadar onemseyip parmaklarini yoruyorsun ?

• Tüm Fenerli kardeşlerimin bildiği bir gerçek vardır. Fenerbahçe fırsat haftasında o fırsatı teper , taraftarını 3 gün komaya sokar .
  • Şampiyonluk konuşmak için çok erken hangi takım olursa olsun gs fikstür avantajını çok iyi kullandı başta ama şu haliyle büyük takım olmadığını kanıtlamış oldu hiç bir güçlü rakibe karşı varlık gösteremiyor, bjk iyi bir hava yakaladı oturmmuş bir düzenleri var ŞL'de güzel bir gruba düştüler hatta olabilecek en iyi grup belkide onlar için iyi gidiyorlar, Biz ise kazanırsak tekrar potaya gireceğiz bu kadar eleştirmemize ve kötü oyuna rağmen şampiyon olursak diğer takımlara diyecek birşey yok zaten
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Hayatlar : Transferin son günü çöp biri kiralanır biter
  • bu hafta da kazanmak zorunda olduğumuz başka bir maç.
  • Bu sene fener şampiyon buraya yazıyorum. Bu tudor belası yuzunden biz bi halt edemeyiz. Guiliano>talisca valbuena>quaresma

Josef>atiba

Isla>gokhan

Janssen>cenk

• quote:

Orijinalden alıntı: Albert-Einstein

Bu sene fener şampiyon buraya yazıyorum. Bu tudor belası yuzunden biz bi halt edemeyiz. Guiliano>talisca valbuena>quaresma

Josef>atiba

Isla>gokhan

Janssen>cenk

Hepsine katılırım ama Cenk konusuna katılmam. Son 2 yılda felaket bir patlama yaptı. Şu an Türk futbolunun en iyi forveti kendisi.
    Jannsen’in çalışkanlığı, oyun zekası, hızı, tekniği filan çok daha iyi Cenk’ten ancak Bitiricilik 10 üzerinden 3 filan. Cenk’te bu sayı 7-9 arası gidip gelir.

Devre arasında satılırsa en az 15’e okuturlar. O da en kötü ihtimalle ancak şampiyonluk isteyen Beşiktaş’ın satacağını hiç ama hiç düşünmüyorum.

Ayrı bir parantez açmak gerekirse sağlam bir Soldado Cenk+Jannsen eder. Ancak o da sağlam gözükmüyor maalesef. Bakalım şu sakatlığı atlatıp forma kavuşsun, o zaman göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proct -- 3 Aralık 2017; 0:21:50 >
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Hocam bence o abartı oldu
    Fabri - Volkan (Volkan çok daha güven veren bir kaleci şu yaşında bile)
    Isla - Gökhan (Bence şener bile gökhan dan iyi ben gitmeden önce şenerin 11 oynamasını istiyordum rezil bir top kontrolü var)
    Pepe - Neto (Pepe tabiki)
    Tosic - Skrtel ( yazmaya gerek var mı ? )
    Hak - Adriano ( :Ddd )
    Atiba - Souza ( Souza derim ben bu sezon olarak önceki sezonlarda atiba )
    Oğuzhan - Ekici ( ikisini de beğenmiyorum ama oğuzhan daha iyi )
    Talisca - Giuliano( Açık ara Giuliano )
    quaresma - Valbuena (Bence karşılaştırmalar arasında ki en büyük kıskaç bu ikisi arasında var valbuena çok çok daha iyi ligdeki açık ara en iyi kanat ortasaha )
    Babel - Dirar ( Babel )
    Cenk - Janssen ( Bu biraz objektif gelebilir ama janssen cenk ten 1 tık daha iyi bir forvet o tık zaten aradaki 2 milyon dolarlık bonservis bedelinden anlaşılıyor )

Fenerde görmek istediğim 2 oyuncu olur beşiktaştan 1 i adriano ( oda yokluktan HAK yerine andre santos geri gelse yine kabulüm) 2 tolgay arslan
  • Beşiktaş'lı oyuncularla bizim oyuncular karşılaştırılmış ama bizim kaç sezondur şampiyon olamamamızın sebebi kalitesiz oyuncular değil sisteme uymayan oyuncular. Bu sene şampiyon olmamız için tek bizim iyi olmamız yetmez, Beşiktaş'ın ve Galatasaray'ın da formsuz olması lazım. Gerçi onların gidişat da pek iç açıcı değil. Geriye bir tek şans faktörü kalıyor.

• Valla açık deyim Fenerde bir Ozan iyi Valbuena iyi Giuliano iyi Janssen pozisyon bulmada iyi bitiriciliği iyi değil ama iyi pozisyon alıyor.Onun dışında her pozisyonda kötü Fenerbahçe kadrosu.Oyuncuları iyi değil yerli olarak Potuk iyi gibi ama onunda nerede oynadığı belli değil.Artı oturtulmuş bir sistemi yok güven veren bir oyun şekli tamamen maç günü performansına bağlı bir gidişatı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Aralık 2017; 1:3:20 >
  • Ah ulan kanat beklerinde Hasan Ali ve Şener kekoları olmasa şu an 3 4 puan önde olabilirdik.

• Hesaplarıma göre Başakşehir deplasmanı hariç bütün maçları alıyoruz 20 galibiyet 1 mağlubiyet 83 puanla şampiyonuz

• Boş yere Fener'in kadro ile Beşiktaş kadrosu kıyası yapıyorsunuz . Daha doğrusu yanlış şeyi kıyas ediyorsunuz .

Kıyas etmeniz gereken şey Şenol Güneş'in futbol aklı ile Aykut Kocaman'ın futbol aklıü

Eminim Şenol Güneş Fenerin başında olsa Fener ilerler , Aykut Beşiktaş'ın başında olsa Beşiktaş geriler
  • quote:

Orijinalden alıntı: proct

quote:

Orijinalden alıntı: Albert-Einstein

Bu sene fener şampiyon buraya yazıyorum. Bu tudor belası yuzunden biz bi halt edemeyiz. Guiliano>talisca valbuena>quaresma

Josef>atiba

Isla>gokhan

Janssen>cenk

Hepsine katılırım ama Cenk konusuna katılmam. Son 2 yılda felaket bir patlama yaptı. Şu an Türk futbolunun en iyi forveti kendisi.
    Jannsen’in çalışkanlığı, oyun zekası, hızı, tekniği filan çok daha iyi Cenk’ten ancak Bitiricilik 10 üzerinden 3 filan. Cenk’te bu sayı 7-9 arası gidip gelir.

Devre arasında satılırsa en az 15’e okuturlar. O da en kötü ihtimalle ancak şampiyonluk isteyen Beşiktaş’ın satacağını hiç ama hiç düşünmüyorum.

Ayrı bir parantez açmak gerekirse sağlam bir Soldado Cenk+Jannsen eder. Ancak o da sağlam gözükmüyor maalesef. Bakalım şu sakatlığı atlatıp forma kavuşsun, o zaman göreceğiz.

Ben cenkin bu performansını talisca ve babelin acayip besleyici topcular olmasına bağlıyorum. Janssen 23 yaşında ve cenk kadar bitirici olsa Türkiyeye adım atmaz attırmazlar. Adamdaki futbol zekası ve güç muazzam avrupada bu konuda her forvetle kapışır biraz bitiricilik konusunda gelişmesi lazım asistci forvet konumunda şuan şahsen gomisin yanına kimi istersiniz deseler tereddut etmem janssen derim. Tek forvette iş değişir ama

• Kardeş futbolu senın kadar takip edip de bu kadar az anlayan adam görmedim. O yazdklarının dışında Isla , Souza ,Skrtel var bunlar lig için gayet yeterli adamlar bölgelerinde. Alternatif olarak bakarsan yedekte Alper, Soldado,Iso(hak) Atıf, Roman(Neto) bunlar fena adamlar değiller yedek için . Esas sıkıntı yıllardır çözüm bulunamayan 8 numara ve sol bek . Bu 2 bölge o kadar kötü ki takımı direk çöp kutusuna gönderecek kadar etkiliyor. Onun dışında sistem ile alakalı söylediklerinde haklısın. Bu Aykut Kocaman’ın eseridir

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Orijinalden alıntı: boassxx

Bakıyorum da cici baban Aykut hasbelkader iki galibiyet alınca deliğinden çıkıp gelmişsin hemen. İki hafta önce yoktun ortalıkta. Bir de millete futbol dersi veriyor aklı sıra. Yazık.

Max 20 yaşında egosu sivilcelerinden bile büyük bir ergeni ciddiye almaya gerek yok hocam.

23 yaşındayım. Hiç sivilce problemim olmadı ergenlik dönemim de dahil, temiz bir yüzüm var. Sadece kronik kepek problemim var, cilt problemleriyle çok ilgiliysen. Üniversite okuduğum için sınav dönemimde daha az girdim. Her an her saniye burada olacağıma dair taahüt imzaladığımı unutmuşum. Yarın 10-0 da yenilsek buradayım tamam? Geçen gün de arkamdan isim vermeden atıyordun, bu iki oldu. Bu senin karakter olarak ne kadar cılız ve zaafiyet içinde bir tip olduğunu gösteriyor. Egolu falan değilim ama böyle arkadan arkadan laf atıp sinsi sinsi pusuda bekleyeceğime en azından egolu olurum ki gözüm sizin gibileri görmez.

Yarın 10-0 da yenilsek 100-0 da yenilsek buradayım tamam mı yiğidim? Fikir doğruysa doğrudur, yanlışsa yanlıştır, skora göre değişmez. Ama sen devamlı arkamdan atacak cılız bir karaktere sahip olduğundan, sene sonu olur da şampiyon olursak burdakilerin tepkisinden korkup gelip mesaj atmaya bile korkarsın. Karşındakinin skorlarla kaçtığını falan düşünecek kadar fikir fukarası biri olduğundan, sonuçlar takım adına olumlu oldukça kendi fikrini bile savunmaktan aciz duruma düşeceğini gösteriyor. Öyle görünüyor

dünyadaki sayılı hocalardan olan advocat bu takımı 11 kişi kendi alanımızda tutup lens ile oynatırken. takım 3 tane pası yapamazken hocaya ses çıkarmayanlar aykut hocayı beğenmiyorlar. 2 senedir bu takım hangi maçta 5 pas üst üste apabilmişti ben hatırlamıyorum. AYKUT KOCAMAN bu takıma yeniden takım olduğunu hatırlattı
  • 
Sayfa: önceki 27902791279227932794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.