Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27892790279127922793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GS'nin defansı ilk golden sonra fena dağıldı.

BJK, ileri attığı her topta pozisyon buldu resmen.

6-0 yendiğimiz maçta, 7 pozisyonun 6'sı gol olmuştu, bu akşam gollük 10 pozisyonun ancak 3'ünü atabildi BJK, büyük hezimet olacaktı yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

burası tiyatro salonu değil. taraftar gelince takım yükseliyor. bu takım yetersiz bu takım fakir bu takım taraftarsız oynayamaz diye 40 kere söyledik. vardar maçına kaç kişi geldi de hesap soruyorsunuz? adamlarsa o zaman derbilere de gelmeyecekler. tiyato seçer gibi maç seçene de maç seçen oyuncular müstehak. oturup tiyatro eleştirmenliği gibi eleştiri yapsınlar o zaman. içimiz yanıyor eaağbi ayağı çevirmesinler

Futboldan anlamayan birine göre fazla futbol konuşuyorsun.

Bu hoca taraftarı hak etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 2 Aralık 2017; 22:48:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    vardar maci buyuk bir rezaletti ama sen ondan sonra ben artik gitmem dersen her hafta da bu takim niye boyle demenin anlami olmaz. umudunu kestiysen tamamen alakani da kesmen gerekiyor. vardar maçındaki rezillikler fenerbahce tarihinde çok yaşandı. ama sonra ayağa kalkmak gerekiyor. fenerbahce zaten kriz icinde, en cok taraftar gerekiyor. taraftar da yok ben küstüm diyorsa, bosuna kendini de harap etmesin takim niye boyle diye. sen gitmedikce takim duzelmez

• bi mekanda otururken yan mekandan bağrışmalar geldi noldu lan dedim derbi varmış meğersem.Puan durumuna baktım biz yneresek ciddi ciddi 3 puana mı düşecek şimdi.Galatasaray naptı öyle abi kendi kendine
  • sana sene basinda ders verdigime pismanim. ders bir ise yaramadigi gibi bir de daha da hircinlastin. sen git biraz bilgi tazele. malum hafiza konusunda buyuk eksiklerin vardi

• Yarın da bu fırsatı değerlendiremezlerse tesislere dönmesinler

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

sana sene basinda ders verdigime pismanim. ders bir ise yaramadigi gibi bir de daha da hircinlastin. sen git biraz bilgi tazele. malum hafiza konusunda buyuk eksiklerin vardi

Konuda rezil ettiğim adamdın sen di mi? Bende diyorum nick nerden tanıdık geliyor... Acısı hala geçmemiş ki unutmamış beni.

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Bakıyorum da cici baban Aykut hasbelkader iki galibiyet alınca deliğinden çıkıp gelmişsin hemen. İki hafta önce yoktun ortalıkta. Bir de millete futbol dersi veriyor aklı sıra. Yazık.

• boassxx kullanıcısına yanıt
    sen cok biliyon galiba bu cici baba islerini ?

• Seriyi devam ettirme vakti.Paşayı farklı yenip rakiplere korku salmalıyız.

Aykut hocamıza inanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Giuliano+Janssen ikilisi ligin en iyisi. Aksini iddia eden gitsin Maria Sharapova Vs Çağla Büyükakcay tenis maçını izlesin.

Beşiktaşın neredeyse her mevkisi bizden iyi, abartmaya lüzum yok

Beşiktaş takım olarak iyi, medel bile gol pozisyonuna giriyor, tosic gol atıyor. Şenol'un sisteminden iyi görünüyor. Yoksa al bizim Ozan'ı koy o bile parlar ki parlattı Şenol.
  • Aga pek sevmem cop falan türü laflar ama..

Bu belhanda nedir ya

Bi ara belhanda cezali yada sakat heralde dedim sonra arkadas uyardi oyundaymis:)

Bide giulianoyla falan kiyaslamaya calisiyolardi.

Giuliano > 10xbelhanda

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Isla,Guiliano,Janssen,Souza çok daha iyi. Valbuena en az Quaresma kadar iyi. Takım oyunu ile bireysel oyuncu performansını karıştırmayın. Bizde iyi hoca olsa şu an liderdik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

bi mekanda otururken yan mekandan bağrışmalar geldi noldu lan dedim derbi varmış meğersem.Puan durumuna baktım biz yneresek ciddi ciddi 3 puana mı düşecek şimdi.Galatasaray naptı öyle abi kendi kendine

7 8 puan öndeyken ayağa kalk dediler gelen geçen vuruyor şimdide

Tudor vitor vol2 demiştim daha derbi maçları başlamadan tudor vitordanda kötü çıktı yanılmışım
  • Bu arada q7 nin son vurusu ve bitiriciligi berbat sifir oglu sifir.

Oynanan oyundan bagimsiz olarak soyluyorumki bizim kadromuz kesinlikle sampiyon olacak gucte ve kalitede.

Giulianonun cilingirligi soldadonun bitiriciligi jansenin gucu valbuenanin mucadelesi ve hirsi bizi samp yapacaktir

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Aklın yolu bir. Giu'nin aşağı kalır yanı yok lafı yanlış yalnız. Giuliano, Taliscadan bir iki gömlek iyi oyuncu.

• quote:

Orijinalden alıntı: boassxx

Bakıyorum da cici baban Aykut hasbelkader iki galibiyet alınca deliğinden çıkıp gelmişsin hemen. İki hafta önce yoktun ortalıkta. Bir de millete futbol dersi veriyor aklı sıra. Yazık.

Bu adam haklı kotuyken bazi arkadaşlar orta da yoktu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boassxx

Max 20 yaşında egosu sivilcelerinden bile büyük bir ergeni ciddiye almaya gerek yok hocam.
  • Kadromuz en iyi kadro.

Benim bir lafım vardır koyun sürüsü yöneten aslandan korkarım, aslan sürüsünü yöneten koyundan değil.

Şuan şampiyonluk ihtimali en yüksek takımız, Gs fatih terimi almazsa Aykut hocam tarlaları sürün emri verirse çok rahat şampiyonuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giu ve Taliscayi karsilastirmak komik, burada arada cikip nerde diyen bir kac sakat vardi, onlarda anlamislardir, ovulen taliscanin nereye secilmedigi ve begenilmeyenin nerede oynadigi ortada.

Takim bjk macindan beri yer yer bazi maclarda bir sey yapmaya calisiyo, yapiyolar isin sonunda one gecince omru boyunca loser olan bir adam yuzunden farkli bir taktige donuyorlar.

Kasimpasa macinda giu forvet oynar kesin

• 
Sayfa: önceki 27892790279127922793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.