Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2750. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27482749275027512752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sol bek ve Babel tarzı golcü bir kanat oyuncusu lazım. Narsingh olabilir gole yakın bir kanat oyuncusu. Vietto ya da Gaitan'ı kiralayabilsek keşke ama adamlar gelmez. Belki DK'ya gitmek için oynamaları lazım bir ihtimal olabilir. Gerçi Arjantin'de öyle bir hücum hattı var ki bu adamlara sıra gelmez. Kesinlikle bu tarz hızlı,teknik ve bitirici bir adam lazım.
  • Hala kadro ve transfer yazan var. Adam glichy varken hasan aliyi isteyip topal ile souzayı yan yana oynatıyo.
  • PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Sen ekici tarafindan kuyruk acisi olan bi bjklisin dostum

Yoksa normal insan bu kadar sacmalayamaz:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hawkerx kullanıcısına yanıt
    Asıl hata senin gbilerin futboldan anladigini sanip fenerliyim diye ortalikta gezmesi

• quote:

Orijinalden alıntı: shellder25

yerin bambaskaydi kara boga

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Kım ne derse desın Fenerbahce tarıhınde bu kadar cok yonlu baska bır oyuncu gelmemıstır.. Savunma desen savunma gol desen gol... mucadele desen mucadele...

APPIAH > TOPAL JOSEF HAK ISMAIL PERSİE FERNANDAO ALPER VOLKAN ŞENER AYKUT AZIZ MAHMUT VALVUENA JANSEN SOLDADO OZAN
  • Hala kadroya Topal Souza ikilisini yazanları görüyorum yahu biz takımı teknik heyeti eleştiriyoruz da taraftarı bile bitmiş şuurunu kaybetmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun mutlu

Sen ekici tarafindan kuyruk acisi olan bi bjklisin dostum

Yoksa normal insan bu kadar sacmalayamaz:))

O halde sen de Fener kaybettikçe sevinen GSlinin tekisin. Aykutçu olmanın başka bir açıklaması olamaz çünkü:))

• Antalyaspor-Fenerbahçe maçını Mete Kalkavan yönetecek.
  • Bugün 4-1 lik maçın özetini izledim. Bayağıdır futbol maçlarını izlemeyi bırakmıştım. Aykut maç 1-1'e gelince kaba et korkusuna oyunu çift forvete çevirmiş. Şok oldum gördükten sonra. Korku nelere kadirmiş meğersem. Ayrıca hala topal-souza orta sahası diyen arkadaşlara da saygılarımı sunuyorum. Dünya futbolunda tek yönlü orta saha oyuncusu diye bir şey kalmadı. Ha illa o şekilde oynayacağız diyorsanız, günü kurtaracak bir Alex'e ihtiyacınız var.
  • shellder25 kullanıcısına yanıt
    Bu adamı kim bulup getirmişti ya o adamı geri getirelim :D Bulsun bunun gibi bir tane daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Bugün 4-1 lik maçın özetini izledim. Bayağıdır futbol maçlarını izlemeyi bırakmıştım. Aykut maç 1-1'e gelince kaba et korkusuna oyunu çift forvete çevirmiş. Şok oldum gördükten sonra. Korku nelere kadirmiş meğersem. Ayrıca hala topal-souza orta sahası diyen arkadaşlara da saygılarımı sunuyorum. Dünya futbolunda tek yönlü orta saha oyuncusu diye bir şey kalmadı. Ha illa o şekilde oynayacağız diyorsanız, günü kurtaracak bir Alex'e ihtiyacınız var.

çok orjinal yorum tebrik ederim. demek kalmadı öyle oyuncu. öğrendiğimiz iyi oldu.

souza topal ortasahasını keyiften 4 köşe olalım diye istemiyoruz elbette. bugün elimizdeki malzeme bu diye, günü kurtaracak hesaplar yapıyoruz. bunun hesabını elinde topal varken üstüne 8no eksikliği varken 8milyon’a souza, 7 milyon’a ozan’ı aldıran pereira’ya soracaksın delikanlı. transfer döneminde 10 oyuncu alıp bir tane 8numara aldırmayan aykut’a soracaksın. şuraya hala mesaj atmaya lütfeden 8-10 üyeye değil.

yok kardeşim yok. oyuncu yok. ne alper ne ekici ne de ozan 8numarada olmuyor. eğer bu 3lüden biri oynayacaksa da kanada dirar koyuyorsun işte. başka şansın yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Bu adamı kim bulup getirmişti ya o adamı geri getirelim :D Bulsun bunun gibi bir tane daha

çok aramadık bunu juventustan aldık

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Hala kadroya Topal Souza ikilisini yazanları görüyorum yahu biz takımı teknik heyeti eleştiriyoruz da taraftarı bile bitmiş şuurunu kaybetmiş

Sorma gitsin kardeşim o yüzden aziz yıldırım eleştirilerine pek katılmıyorum böyle taraftara böyle başkan yakışıyor maalesef.

Çoğu renktaşım işin bilincinde olmasına karşın büyük çoğunluk skor taraftarlığı yapıyor.

Ben aykutun kendini geliştireceğine değiştiğine zerre ihtimal vermiyorum. Takımı şampiyon yapsa bile aykut benim gözümde vasat bir td. ki şampiyonda yaptı basit taraftar gözü ile bakar isek aykut takımı şampiyon yaptı ama gerçek futbol taraftarı alexin takımı şampiyon yaptığını aykutun ise sadece ayak bağı olduğunu biliyor.

• Forumu yine boş üyeler sarmış. Pereira Topal-Souza oynatıyor diye kendisine sürekli hakaret eden, Fenerbahçe'yi küçük görüyor diyen sıradan bir üye gelmiş bugün ''ben size demiştim Topal-Souza oynamalı'' diye geçiniyor.

Bu forum da olmasa kime güleceğiz

• Mesut Özil Fener'e gelmeyeceğini sezon sonu ManU'ya gideceğini söylemiş.
    Gelmesini ciddi ciddi bekleyen varsa söylemiş olayım.
  • Souza ozan ekici valbuena şeyşu soldado/janssen alın size mis gibi ortasaha ve ileri hat.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfun mutlu

Asıl hata senin gbilerin futboldan anladigini sanip fenerliyim diye ortalikta gezmesi

Eğer basit mantık diye bir olguyu kavrayacak bir beyin gücüne sahipsen kardeşim benim haksız olmam için Fenerbahçenin son 4 senede 3 kere şampiyon olması şu anda lider olmamız gerekirdi.

Ha bu arada aziz web trollerine aylık kaç lira ateşliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Mesut Özil Fener'e gelmeyeceğini sezon sonu ManU'ya gideceğini söylemiş.
    Gelmesini ciddi ciddi bekleyen varsa söylemiş olayım.

Barca ile anlaşmış 3.5 yıllığına 20m gitmiş. Bu piyasada bedava.
  • Aziz Yıldırım gitmediği için Fenerbahçe'nin tam olarak yararlanamadığı önemli Fenerbahçeliler

Ali Koç

Sadettin Saran

Ferit Şahenk

Murat Ülker

Hakan Bilal Kutlualp

Hamdi Akın

Hulusi Belgü

Nihat Özdemir

Acun Ilıcalı

Teknik kadro için Yabancılar

Alex de Souza

Pierre van Hooijdonk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nazillili09 N kullanıcısına yanıt
    O dediğin oyuncular ismail kartal döneminde de vardı niye saldırmadı o zaman harbi dar görüşlüsün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 27482749275027512752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.