Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25352536253725382539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gürcan gene ağlıyor hakem diye birde arkasından utanmadan fener bir şut ile maç tamamladı diyor

Şimdi de 2012 sezonu bir hakem kararı diyor

Harbi komik lan bunlar 😂😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orlando DeJoseph kullanıcısına yanıt
    Est. ne özürü. Aykut standartlarında normal gerçi bu değişiklikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rıdvan Dilmen'in federasyon için anlattığı olaylar incelenmeli. Çok farklı şeyler var beyler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyonluk yolunda Beşiktaş'tan aldığınız 3 puan için teşekkürler Fenerbahçe.

• Hakem kendini kandıranların sığınacağı bir bahane yalnızca.Bu takım maç sabaha dek oynansa pozisyona giremezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Rıdvan Dilmen'in federasyon için anlattığı olaylar incelenmeli. Çok farklı şeyler var beyler.

Fenerbahçe'nin mağlubiyetinden sonra saçmalanan şeyler.Diğer maçlarda anlatsaymış keşke.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir şut çekip hala nasıl hakem diyorsunuz ulan hahah

• 2 kırmızı kartta doğru fenerliler neyin kafasında? Alper bildiğin adamın ayağına caart diye basıyor. Alperin her zamanki karaktersiz hareketleri.

• Verilmeyen 2 kırmızı kartınızı konuşcakmısınız ?

• Bu maçta nasıl hakem konuşuluyor lan.
  • AYKUTA DA BAHANE ÇIKTI HAKEMİ ELEŞTİRİYO OFFF YA BÜLENT NE GEREKSİZ ADAMSIN ZATEN YENİLİYORUZ NİYE GEREKSİZ KARTLAR ÇIKARIYOSUN GOLDEN SONRA ŞUT BİLE YOK Bİ REAKSİYON DA YOK BOŞUNA MALZEME VERDİN AYKUTA AZİZE

• quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Beyler saçma saçma yorumlar görüyorum büyük takım her maç iyi oynamak zorunda mı? Herhangi bir takım için konuşuyorum.
    GS 89 dakika leş gibi oynar 90da gol atar maç biter konuşulmaz. Anadolu takımları iyi oynamak zorunda büyük takımlara karşı ama büyük takımlar oynamak zorunda değil. Hakem maçı katletti. Hadi bakalım konuşacaklar mı şerefli Türk basını.

Nesini katletti dua edin akhisar atamadı yoksa çok rahat 2 3 olurdu ayrıca soldado ya kırmızıda vermedi.
  • konuya mesaj atan herkes blocklu bende, zamanında ince çalışmıştım kafam rahat boşverin arkadaşlar ciddiye almayın bunları, kaşıntıları varki burda takılıp laf sokmaya çalışıyorlar.
  • maçı haketmedik kötü oynadık ama 11 e 11 oynanırken fenerin gol atıp maçın berabere bitmesi mümkün değil mi ? futbol bu herşey mümkün. Hakemin alpere gösterdiği kırmızı kart nedir yahu ? futbol üzerinde oyunlar oynandığı ne kadar belli. Akhisarın attığı golden önce faul var. bunlar kötü futbola bahane değil ama bazen kötü oynarkende kazanır takım. ve unutmayın q7yi 3 kez atamayan bülent hoca alperi nasıl attı görün. temiz lig. peh.... kapatın lig tvleri yazık.
    buarada geçen haftaya atıfta bulunan futbol özürlüleri bjknın fbyi olimpiyatta 3-2 yendiği maça baksınlar. bir gol ofsayt son gol faul....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

maçı haketmedik kötü oynadık ama 11 e 11 oynanırken fenerin gol atıp maçın berabere bitmesi mümkün değil mi ? futbol bu herşey mümkün. Hakemin alpere gösterdiği kırmızı kart nedir yahu ? futbol üzerinde oyunlar oynandığı ne kadar belli. Akhisarın attığı golden önce faul var. bunlar kötü futbola bahane değil ama bazen kötü oynarkende kazanır takım. ve unutmayın q7yi 3 kez atamayan bülent hoca alperi nasıl attı görün. temiz lig. peh.... kapatın lig tvleri yazık.
    buarada geçen haftaya atıfta bulunan futbol özürlüleri bjknın fbyi olimpiyatta 3-2 yendiği maça baksınlar. bir gol ofsayt son gol faul....

Geçen hafta lig temizdi şimdi mi kirlendi canı yanan ağlıyor cidden böyle bir lig yok ayrıca kırmızı bana göre doğru

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 29 Eylül 2017; 22:27:48 >

• tam da demek istediğimiz bu. hakem hatalariyla yenilmek kadar sinir bozucu biseh olamaz. gecen hafta biri de cikip evt hakem kararlari cok yanlişti , biz besiktasi hakemsizde yenebilirdik deseydi boyle ayni duruma düşmezdiniz.

• Ben en başından beri diyorum ligimize hiç türkçe bilmeyen Türk ligi ile hiç alakası olmayan Güney Amerikalı hakemler getirilsin ve de video hakem uygulamasına geçelim. O zaman lig kalitemiz bir hayli artar. Fenerbahçelilere şunu söylemek istiyorum bu akşam yenildiniz diye ağlama hakkınız yok çünkü Beşiktaş maçında haksızlığa karşı duramadınız. Kazanınca ''hakem iyiydi ağlayın'' diyorsunuz kaybedince ağlamaya başlıyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

maçı haketmedik kötü oynadık ama 11 e 11 oynanırken fenerin gol atıp maçın berabere bitmesi mümkün değil mi ? futbol bu herşey mümkün. Hakemin alpere gösterdiği kırmızı kart nedir yahu ? futbol üzerinde oyunlar oynandığı ne kadar belli. Akhisarın attığı golden önce faul var. bunlar kötü futbola bahane değil ama bazen kötü oynarkende kazanır takım. ve unutmayın q7yi 3 kez atamayan bülent hoca alperi nasıl attı görün. temiz lig. peh.... kapatın lig tvleri yazık.

Hocam Alper'in pozisyonunu görmedim ama Janssen'in atılması gerekmez miydi?
  • 
Sayfa: önceki 25352536253725382539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.