Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25342535253625372538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yedeklerde ali palabıyık yok muydu? Onu alsaydı aykut hoca direk 2 gol attırırdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hank Rearden kullanıcısına yanıt
    kesin diye bişey yoktur...Allah izin verirse demezsen kazanamazzz....
  • bu gs akhisara 3-4 tane atmassa ben de bisey bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kılass

quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

Aykut > Igor Tudor demi beyler.

aynen öyle cahil kardeşim

Sıkıntı yok o zaman hocam yarınki maçtan sonra oluşacak 10 puanlık farkı çok rahat kapatırsınız.

• Pokemon çıkarken hakeme bir sürü f... dedi şimdi 1 maç ceza yok mu skrtel a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Citizen'in Pengueni -- 29 Eylül 2017; 22:13:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sowande

beşiktaşın yaptığı algılar işe yaradı,tetikçi hakem görevini yaptı.Tüpçünün beşiktaştan borcunu geri alması lazım tabi yapacak bir şey yok.

Dürüst ol hakem kırmızı verdi diyemi yenildiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

quote:

Orijinalden alıntı: Merzifonlu Joe

quote:

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

Bu hikayenin mazlumu kim?

Hikaye felan anlatmadım ben kardeş.Hikaye anlatan sizin hocanız.Çatır çatır yenmişler geçen hafta öyle diyor kendisi.Aliyi bu maçta oynatmazsan, kesersen kaybedersin tabi

Aynı yorumları git Bjk Fener maçına at, ağlama burlarda kardeşim böyle.

Vallahi öyle gülmekten ağlama noktasına geldim hahaha

• [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Beyler saçma saçma yorumlar görüyorum büyük takım her maç iyi oynamak zorunda mı? Herhangi bir takım için konuşuyorum.
    GS 89 dakika leş gibi oynar 90da gol atar maç biter konuşulmaz. Anadolu takımları iyi oynamak zorunda büyük takımlara karşı ama büyük takımlar oynamak zorunda değil. Hakem maçı katletti. Hadi bakalım konuşacaklar mı şerefli Türk basını.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçeli kardeşlerim kusura bakmayın ama hakem gayet güzel yönetti. Maalesef sizin takım hiç oynayamadı adam akıllı pozisyona giremedi. Hani belki Alper Potuk'un pozisyonu tartışılır ama ayağını çok yükseltti ve topla alakasız müdahale var. Sağlık olsun.
  • quote:

quote:

quote:

Hikaye felan anlatmadım ben kardeş.Hikaye anlatan sizin hocanız.Çatır çatır yenmişler geçen hafta öyle diyor kendisi.Aliyi bu maçta oynatmazsan, kesersen kaybedersin tabi

Ne bileyim, daha önceki maçlarda Beşiktaş'ın lehine bir çok hata yapılıp bir maçta mazlum olunca anlattığın şeyi hikaye sandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Adam gerideyken en önemli oyuncusunu çıkarttı. Kötü oynasa bile birşeyleri değiştirme ihtimali olan tek futbolcuydu belki de. Bence çok çılgınca.

Bak o açıdan düşünmemiştim haklısın özür dilerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yetiş ya Ali yetiş ya Tff!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

quote:

quote:

quote:

Aynı yorumları git Bjk Fener maçına at, ağlama burlarda kardeşim böyle.

Vallahi öyle gülmekten ağlama noktasına geldim hahaha

Oo manyak laf ayna ayna da dicen mi? Acısı hala geçmemiş belli, ben oynamıyım yaranızla, yeterince rezil ettiniz kendinzi.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: Sowande

beşiktaşın yaptığı algılar işe yaradı,tetikçi hakem görevini yaptı.Tüpçünün beşiktaştan borcunu geri alması lazım tabi yapacak bir şey yok.

Dürüst ol hakem kırmızı verdi diyemi yenildiniz?

Saçmalama adamlar 82 dakika boyunca Barcelona vari futbol sergilediler.1 bariz golleri ofsayt gerekçesiyle verilmedi.Üstüne üstlük rakibin ceza sahasında forvetlerinin bileğine basıldı ne penaltı ve kırmızı kart verilmedi.Maçı nasıl izliyorsunuz yahu

• ühühühühühühühü ali palabıyık
  • Fenerliler hakem mi diyor Keşke hakemlere suçu geçen hafta atsaydınız ya geçen hafta neden sessiz kaldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

10 kişiyle defans yap Fenerbahçe biraz içeri girdiğinde hayvan gibi dalıp indir Akhisar'ın maç taktiği buydu

Aklıma bir maçı getiriyor, çok da uzaklardan değil geçen hafta sizin taktiğinizdi sanki bu?

Benim de aklıma Quaresma Atiba Pepe gibi futbolcularınızın takımımızı durduramadığı için çirkefliklere başvurdukları geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trakyaali

Fenerliler hakem mi diyor Keşke hakemlere suçu geçen hafta atsaydınız ya geçen hafta neden sessiz kaldınız

Kim kaldı, geçen hafta çok hakkımız yendi, Q7 ve Pepe atılmadı diye farka gidecekken zora soktuk, her yerde konu açtık konuştuk, sen sanırım 1 haftadır yoksun, neden acaba merak ettim hocam?
  • yattarali Y kullanıcısına yanıt
    Sen okanı bulent uygunla mı karıstirdin. Herkesi kendiniz gibi bellemeyin. Valbuenayı okan mi cikardi.

Ha dedigin dogru besiktasi umarim bir daha yenersiniz.

• 
Sayfa: önceki 25342535253625372538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.