Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2182. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21802181218221832184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim bildiğim 10 numara oyun kurar ama Valbuena da bütün toplar toplanıyor. Giuliano 10 numara bölgesinde ama top dağıttığını hiç görmedim ben.

Fenerbahçenin 10 numara bölgesinde top dağıtan bir adama ihtiyacı var. Bizde Belhanda bu işleri yapıyor mesela.

Giuliano 10 numara oyuncusu değil gibi geldi bana
  • Salih Uçamayan'ı 1 yıllığına vermişiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 31 Ağustos 2017; 11:21:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

Benim bildiğim 10 numara oyun kurar ama Valbuena da bütün toplar toplanıyor. Giuliano 10 numara bölgesinde ama top dağıttığını hiç görmedim ben.

Fenerbahçenin 10 numara bölgesinde top dağıtan bir adama ihtiyacı var. Bizde Belhanda bu işleri yapıyor mesela.

değil zaten

işin açığı 5 para etmez bi adam sırf istatistik yaptığı için alındı getirildi.bir de alınırken kıçıkırık tranzon ile kapışıldı

hem trabzon hem gençler maçında izlediğim giuliano mevkisiz aynı alper gibi ama olurda sekerse boş kaleye atarım topu oynuyor

gram adam geçemiyor gram oyun kurma sorumluluk alma yok.

yenilen bi kazık daha

valbuenayı çek al bu takım kümede kalmaz.

bir fenerli olarak içim acıyor ama durum bu.

yazık...böyle olmamalıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conrado -- 31 Ağustos 2017; 11:24:42 >
  • Şu Salih'i 2 milyon euroya felan iteleyebilsek iyiydi kiralık yerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • undomiels kullanıcısına yanıt
    Katilamayalim anasini satim gören de her sene sampiyon oluyoz sanicak

• quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Ya WBA alacak ama Josef çok maaş istiyormuş. Git be adam git YA ! ... Hasta mıdır nedir?! istemiyoruz işte. .

WBA'da üst limit 2.4M Sterlin ile Salomon Rondon'a ait. Josef'in talep ettiği rakam bu civarda ama West Brom'un önerdiği maaş 1.2M Sterlin @yagosabuncuoglu

Fenerbahçe, Josef'i satamazsa; kiralık veya bonservisi elinde olan oyunculara yönelecek. Fred falan hayal olacak yani... @yagosabuncuoglu

Gerekirse maaşın tamamını ödesinler yine göndersinler. O geliri göstermemiz lazım.

• lucas10 kullanıcısına yanıt
    Hocam 10 numaraların da çok fazla çeşidi var. Giuliano kendisinin de dediği gibi ikinci forvet tarzı bir oyuncu tıpkı Talisca gibi. Topla yay civarında buluşmaya yatkın bir oyuncu. Bu tarz oyuncular tek vuruşla ya gol yapar ya da ince bir pasla asist. Fenerbahçe'ye orta saha merkezde oyunu geriden kurabilecek bir oyuncu lazım çünkü Giu geriye kadar gelip top almaz. Asıl sıkıntı bu, hücum hattında Valbuena oyun kurucu kanat rolünde oynuyor zaten.

• Benim bildiğim aziz Yıldırım salihi bjk ye kazandırır,siondan sonra gideceği adres belli

• quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

Benim bildiğim 10 numara oyun kurar ama Valbuena da bütün toplar toplanıyor. Giuliano 10 numara bölgesinde ama top dağıttığını hiç görmedim ben.

Bundan dolayı bize kaliteli bir 8 numara lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Şu Salih'i 2 milyon euroya felan iteleyebilsek iyiydi kiralık yerine

3m kiralama bedeli ödeyeceklermiş bize.Maaşı bizden büyük ihtimal ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilzxc

Katilamayalim anasini satim gören de her sene sampiyon oluyoz sanicak

Aziz devam edecekse aynı fikirdeyim. Bu adamla Avrupa'yı geçtim lig başarası yakalayamıyoruz zaten. Ve fakat Ali Koç gelecekse, onun dönemlerini etkileyecek şekilde onun adına böyle bir karar alması hiç adil olmaz. Ali Koç bir gelecek kulüp 2-3 yıl men yemiş. Bir sürü saçma transfer falan. Daha fazla batırmasın kulübümüzü:/.
  • Salih kiralık gidiyor yani yine geri gelecek, bir kurtulamadık şu adamdan şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 31 Ağustos 2017; 11:41:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commiss4r

Hocam 10 numaraların da çok fazla çeşidi var. Giuliano kendisinin de dediği gibi ikinci forvet tarzı bir oyuncu tıpkı Talisca gibi. Topla yay civarında buluşmaya yatkın bir oyuncu. Bu tarz oyuncular tek vuruşla ya gol yapar ya da ince bir pasla asist. Fenerbahçe'ye orta saha merkezde oyunu geriden kurabilecek bir oyuncu lazım çünkü Giu geriye kadar gelip top almaz. Asıl sıkıntı bu, hücum hattında Valbuena oyun kurucu kanat rolünde oynuyor zaten.

Fenerbahçe böyle oynamalı Mehmet T. fazla defansif. Alper ortasahaya çekilmeli top kapma sayısı fazla mücadele gücüde yüksek ortasahayı hareketlendirecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: Fleches z Noires

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Şu Salih'i 2 milyon euroya felan iteleyebilsek iyiydi kiralık yerine

3m kiralama bedeli ödeyeceklermiş bize.Maaşı bizden büyük ihtimal ama

3 milyona direk sataydık daha iyiydi ne dıye uğraşıyoz salihle falan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • undomiels kullanıcısına yanıt
    Aziz bi ton para harcayipta sampiyon yapamiyor,harcamamis haliyle sampiyon olmamiz hayal zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Commiss4r

Ben geriden oyun kuran bir 10 numara görmedim zaten. Topal- Ozan'la bağlantı kuramadığı için sürekli kanatlara gidip pas yapmaya çalıştı kanat ortalarında içeriyi zorladı etkisizdi ama daha alışma sürecinde Topal ya da Ozan yerine arkasına pasör 8 numara konulduğunda etkinliği 2 kat artar. Lucas Lima mesela o işi yapıyordu biraz geriye gelip sağa sola top dağıtır, top taşır. Onu alsak bu sefer de gol atmıyor diye eleştirecekler çünkü öyle leş bir kitle var ki yapılan her şeye bir kulp takma , çamur atma peşindeler.

Eleştiri iyidir ama gereksiz eleştiri aptallıktır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

quote:

Fenerbahçe konusunda neden 8jk'li ve 6s'li arkadaşlar tartışıyor?

Fenerbahçenin durumu çok hoşumuza gidiyorda o yüzden

burası fenerbahçe konusu git başka yerde miyavla

Yok ya sanamı soracam istediğim yerde olurum. Çıkartsana hadi

anneni de çağırıp şikayet edersin sen şimdi hahaha laflara bak

Üyelik sürem senin yaşından büyüktür. 8jk 6s yazan çocuğa göre merak etme sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asterix -- 31 Ağustos 2017; 12:3:14 >
  • Mehmet Ekici, Fenerbahçe'nin en iyi orta sahası ve takımın oyununu önemli ölçüde değiştirecek isimdir. Lisansı çıkınca da kesinlikle yanında Eljif Elmas sürekli oynamalıdır. (Mevcut durumda bu bölgeye transfer yapma yetisi gösterilemeyecekse tabi)

3 senedir Topal-Souza izleyen taraftar iki maçta neredeyse 1 senedir oynamayan Ekici'yi yargılayıp küstürmez umarım. Ama döner dönmez potansiyelini gösterecek bir oyuncu bu.

Hiçbirşey yapmasa bile bize olur olmadık yerde düşmanca tavır takınan TS'ye gösterdiği duruş bile yeterlidir, üstelik onların oyuncusu iken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 31 Ağustos 2017; 12:10:13 >
  • Salih Türk futbolunun en büyük hayalkırıklıklarından çocuğa 19 yaşındayken methiyeler diziliyordu en büyük yıldızlarla karşılaştırıyorlardı çöp oldu gitti
  • Boşuna umutlanmayin bence josef gitmediğine göre topal-josef kanser ikilisi devam edicek ve kötü oyun devam edicek

• 
Sayfa: önceki 21802181218221832184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.