Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21792180218121822183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Ali Koç yönetiminden önce mevcut Fenerbahçe'den hiçbir şey beklemeyin. Açık ve net.

ben de böyle düşünüyorum, zaten ali koç'un yapacağı ilk iş bizi türkiye kupalarına talim eden aykut beceriksizini kovmak olacaktır, bir şeylerden umutlanmak için ali reis'in gelişini beklemek gerekiyor sanırım, bu sene böyle aykut çapsızının rezilliklerini izlemekle geçer,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadroyla Beşiktaş yada Galatasaray ile karşılaşsak bizi çok rahat yenerle bu şampiyonluk yarışına bu takımlara karşı kafa kafaya gidemeyiz.Bunun farkında değiller mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

Helal olsun Fiko başkan bir FB'li GS'ın şampiyon olmasını istiyor. Bu duruma gelinmiş.

Gerçi Emre'li FB, Melo'lu GS zamanında da birbirlerinizi çok severdiniz

Sahiden siz nerdeydiniz o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fleches z Noires

Fenerbahçe konusunda neden 8jk'li ve 6s'li arkadaşlar tartışıyor?

Fenerbahçenin durumu çok hoşumuza gidiyorda o yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asterix -- 31 Ağustos 2017; 9:45:58 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ennnes58

quote:

Helal olsun Fiko başkan bir FB'li GS'ın şampiyon olmasını istiyor. Bu duruma gelinmiş.

Gerçi Emre'li FB, Melo'lu GS zamanında da birbirlerinizi çok severdiniz

Sahiden siz nerdeydiniz o zaman

Bugünleri bekliyorduk işte

Demek istediğim GS iki sene şampiyon olsun bu sefer GS taraftarına laf atıp BJK'ın şampiyon olmasını isteyecekler. Bu hep böyle oldu.

Bu hep böyle olmadı. Kabul edin bu ligde 2 büyük takım var. fener ve gs. Bu ikisi arasında geçmezse lig yarışı zevkli olmuyor. Bakın bu oyuncu kalitesi para mara olarak ölçülen bişey değil. Öyle kampanyalar başlatmanız yok çinde müsabakalr düzenlenmesi falan sadece adınızı duyurma çabanız bunlar. Fenerbahçe 40 yılda gitmese CL ye Türkiyede beşiktaştan daha büyüktür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: crista galli

Nani Lazio'ya gitmiş

İyi kurtulmuşuz. Adam zaten sakattı. Sezon başı kamp çalışmalarına katılmadı. Form tutması 2 ayı bulur.
    Ölüsü bile yeter derseniz bilemem ama 2 sene önce 6 ay yattığını unutmadık...
  • Ya WBA alacak ama Josef çok maaş istiyormuş. Git be adam git YA ! ... Hasta mıdır nedir?! istemiyoruz işte. .

WBA'da üst limit 2.4M Sterlin ile Salomon Rondon'a ait. Josef'in talep ettiği rakam bu civarda ama West Brom'un önerdiği maaş 1.2M Sterlin @yagosabuncuoglu

Fenerbahçe, Josef'i satamazsa; kiralık veya bonservisi elinde olan oyunculara yönelecek. Fred falan hayal olacak yani... @yagosabuncuoglu
  • quote:

Orijinalden alıntı: undomiels

Ya WBA alacak ama Josef çok maaş istiyormuş. Git be adam git YA ! ... Hasta mıdır nedir?! istemiyoruz işte. .

WBA'da üst limit 2.4M Sterlin ile Salomon Rondon'a ait. Josef'in talep ettiği rakam bu civarda ama West Brom'un önerdiği maaş 1.2M Sterlin @yagosabuncuoglu

Fenerbahçe, Josef'i satamazsa; kiralık veya bonservisi elinde olan oyunculara yönelecek. Fred falan hayal olacak yani... @yagosabuncuoglu

Fenerbahçenin Josef'in yıllık maaşına yardım etme durumu varmış.
  • BenKimimKimimBen kullanıcısına yanıt
    Valla birkaç nokta transfer yapabileceklerse, maaşa yardım etsinler de itelesinler çünkü şu an bonservis parası ile FFP'yi açmak lazım.

Yok yine saçma sapan oyuncu alınacaksa valla hiç uğraşılmasın. Şu an 4-5 transfer lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 31 Ağustos 2017; 10:26:35 >
  • Belkide 2000 den beri en kötü ve en umutsuz kadroyu kurduk bu sene..

• quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

quote:

Orijinalden alıntı: I need $

quote:

Takım daha birbirine alışmadı hemen enseyi karartmayın bence biraz sabır. Çift ön liberodan vazgeçmeli aykut. Fenerbahçenin ancak o zaman etkinliği artar

Gs tüm takımı değiştirdi gecen seneki 11den 9 oyuncu yok birisi de muslera kalan kaleci zaten,adamlar yamyam gibi oynuyor kadro iyi değil hoca diye bostan korkuluğu var bunlar 5 sene beraber oynasalar taktik topu al valbuenaya pas at olacak.Valbuena sakatlansa takim kaleye gidemeyecek durumda oyuncu secimleri bastan asagi yanlis.

Sizin takımın zamana ihtiyacı var biraz sabır kardeşim. Aynı aykut uefa yarı finaline çıkarmadı mı ? Ben mi yanlış biliyorum.

Aykut bu takımı yap boz hesabı deneye deneye düzeltecektir biraz sabretmek gerekiyor bence

Zamana ihtiyacımız yok hocam Ali Koç ve hücüm oynatan bir hoca ve kaliteli bir kadroya ihtiyacımız var.
    Bu takımdan bir b*k olmaz.

• quote:

Valla birkaç nokta transfer yapabileceklerse, maaşa yardım etsinler de itelesinler çünkü şu an bonservis parası ile FFP'yi açmak lazım.

Yok yine saçma sapan oyuncu alınacaksa valla hiç uğraşılmasın. Şu an 4-5 transfer lazım...

avrupadan elendik ffp lik bir durumumuz kalmadı.Gelecek sene sıkıntı çıkar onuda sene sonu bir oyuncu satışıyla kapatırsın.Ama mevcut beceriksiz yönetim başaramaz.
  • Nani Lazio'da
  • Bu Josef işi kesin olsaydı Fenerbahçe ne yapar eder maaşının yarısını öder gönderirdi,
    Acaba Aykut hoca kalsın falan mı dedi. Dememiştir zannetmiyorum ama bu işte başka bir iş oldu bence.

adam dün idmana çıktığına göre, geçmiş olsun.
    hani eşyalarını falan topluyordu...

yazıklar olsun be..

sat anasını satayım sat 3 e 4 e 5 e sat, yeterki sat şu çöpleri
  • Aykut bizdeyken GS 2 sene üst üste şampiyon oldu.Aykut gitti GS dibe vurdu.Aykut geri geldi şimdi yine GS şampiyon olacak.GS efsanesi Aykut
  • Bu van persi kadar bir futbolcudan nefret etmedim ben bizi sömürdü bu adam yazıklar olsun bu adama stadda destek olan bütün taraftarada yazıklar olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimKimimBen

quote:

avrupadan elendik ffp lik bir durumumuz kalmadı.Gelecek sene sıkıntı çıkar onuda sene sonu bir oyuncu satışıyla kapatırsın.Ama mevcut beceriksiz yönetim başaramaz.

Aynen. Bizim anlaşmamız Gs gibi değilmiş. Bir başka değişle evet delersek seneye/senelere katılamayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 31 Ağustos 2017; 10:59:1 >
  • Nani Lazioya gitmiş.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: I need $

quote:

Takım daha birbirine alışmadı hemen enseyi karartmayın bence biraz sabır. Çift ön liberodan vazgeçmeli aykut. Fenerbahçenin ancak o zaman etkinliği artar

Gs tüm takımı değiştirdi gecen seneki 11den 9 oyuncu yok birisi de muslera kalan kaleci zaten,adamlar yamyam gibi oynuyor kadro iyi değil hoca diye bostan korkuluğu var bunlar 5 sene beraber oynasalar taktik topu al valbuenaya pas at olacak.Valbuena sakatlansa takim kaleye gidemeyecek durumda oyuncu secimleri bastan asagi yanlis.

Sizin takımın zamana ihtiyacı var biraz sabır kardeşim. Aynı aykut uefa yarı finaline çıkarmadı mı ? Ben mi yanlış biliyorum.

Aykut bu takımı yap boz hesabı deneye deneye düzeltecektir biraz sabretmek gerekiyor bence

Zamana ihtiyacımız yok hocam Ali Koç ve hücüm oynatan bir hoca ve kaliteli bir kadroya ihtiyacımız var.
    Bu takımdan bir b*k olmaz.

Kardeşim daha erken bir takım otursun dur bakalım daha transfer yapacaksınız belli ki 8 Eylül e kadar devam ediyor bizde transfer. Yerli oyuncu alırsınız FFP bu yıl etkiledi sizi çok.

Valbuena Giuliano Soldado Isla ve Kameni transferlerinin iyi olduğunu düşünüyorum. Ama Dirar kötü bana göre.

Josef ile tek ön libero önünde Giuliano Alper oynamalı. 4-1-4-1 sistemi ile daha aktif olur takım.

Mehmet T. defansif Josef defansif 2 si fazla ortasahada. Sadece Josef oynamalı önünde ofansif Giuliano ve Alper.

Alper top kapması ve dribling özellikleri ile kanatta değil ortasahada oynamalı. O zaman takım daha etkin olacaktır

• quote:

Aykut bizdeyken GS 2 sene üst üste şampiyon oldu.Aykut gitti GS dibe vurdu.Aykut geri geldi şimdi yine GS şampiyon olacak.GS efsanesi Aykut

Galatasaray takımı komple yeniledi kardeşim Aykut a biraz zaman verin sizin oyuncular daha birbirine alışmadı beşiktaşta öyle
  • 
Sayfa: önceki 21792180218121822183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.