Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
85.326
Cevap
158
Favori
3.610.809
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    4271 Mesaj
    Negredo hayırlı olsun şimdi haber geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam ben size katılmıyorum. Bence komplo teorilerinden önce futbol takımlarının kendi yönetim Biçimlerine bakması gerekiyor. Fenerbahçe’nin doğru yolda gittiğini açıkçası düşünmüyorum aziz Yıldırım yönetimine senelerdir eleştirmişimdir. Yapılan hataların haddi hesabı yok. Geçen sene için mesela hadi neyse ama bir önceki sezon Fenerbahçe’nin 42 milyon € harcayıp şampiyon olamamasını siz Beşiktaş’ın kayrilmasina bağlıyorsaniz benim diyecek hiçbir şeyim yok. Unutmayın ki o sezon Stada olmadan Beşiktaş şampiyon oldu.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    pUnduli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj
    aksam azız :

3 temmuz
    lens gokhan caneri biz istemedık
    fetö
    onemlı olan spor yapmak
    basketbol takımı
    kızdırmayın herseyı anlatırım
    3 temmuz
    hede hede hödö hödö

kapanış...
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Affedilmeyen_

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Bence akşam Aziz Yıldırım, lafını yemek için NTV Spor'a çıkıyor. Geri vites programı yani...

"Kimseyi alamadık, transfer görüşmelerimizi sürüyor" lafını eğip bükerek anlatacak. Tükürdüğünü yalama yayını bekliyorum.

Aziz'i yalan makinesine soksalar makine bozulur.

|
    |

• Yüzbaşı
    499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Ben anlamadım hocam yanlış maç izlemişiz dedin ama ozanı sen de en az benim kadar gömdün :))) Şimdi onun bölgesi zaten pas hatası yapılmaya müsait bir bölge değil ozanın oynadığı bölge genellikle yana sağa sola geriye oynanan bölge zaten o bölgedeki adamdan beklenen şeyler
    1 koşması
    2 pres yapması
    3 ruhu olması
    4 pas istemesi pas istasyonu oluşturması orta alana derinlik ve organizasyon getirmesi

e zaten bunlar yoksa bu çocuk niye oynuyor ki burda ayrıca uzun pasları abartmayın bence oyun yönü değiştirmek en sol orta çizgiden en sağ orta çizgiye atmakla olmaz onu ben şuan 30 yaşında ki halimle ters ayağımla yaparım kendi futbolcumun da ayağına kelebek gibi kondururum. Uzun pas atma yeteneği david beckham daki gibi olur pirlo daki gibi olur sağ orta çizgiden topun dibine girersin rakip ceza sahasında ki sol önde ki oyuncunun ayağının ucuna değil tam koşu yoluna topu bırakırsın 3 pasla golü bulursun.

Ozan da uzun pas yeteneği falan da yok.

Ayrıca ozana ön yargı ile yaklaşmıyorum en son oynanan hazırlık maçında övgüler dizmiştim ozana gayet iyi oynamıştı ama işte 1 maç oynuyor 5 maç ayı gibi yatıyor. Genel sezon itibari ile böyle. Ama ozanın oynadığı en iyi maçı salihin en kötü oynadığı maçla aynı kalibrede bence.

Salihe hiç pas hatası yapmadı ozan yaptı demissin ya ondan öyle söylemiştim. Ama dediklerinde haklısın. Ozan in yerine oynayacak yığınla ortasaha var. Samed, Oğuz Kaan, Eljif, Salih. Sırf 7m verdiler diye oynatıyorlar yoksa hepsi farkında iyi olmadığının. Ama şu konuda katılmıyorum, ozanın uzun pasları her seferinde adrese teslim gidiyor. Uzun pasları iyi ama sırf uzun pası iyi diye oynatilmaz bir futbolcu.

|
    |

• Yarbay
    2800 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Illusions

quote:

Orijinalden alıntı: Affedilmeyen_

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Bence akşam Aziz Yıldırım, lafını yemek için NTV Spor'a çıkıyor. Geri vites programı yani...

"Kimseyi alamadık, transfer görüşmelerimizi sürüyor" lafını eğip bükerek anlatacak. Tükürdüğünü yalama yayını bekliyorum.

Aziz'i yalan makinesine soksalar makine bozulur.

Dursun için geçerli bence bu.
    |
    |
    https://twitter.com/ogcnice/status/894879881691004928

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 8 Ağustos 2017; 14:39:21 >
    |
    |

PSN ID : KenanK89

• Yarbay
    17936 Mesaj
    O kadar ismin üzerine Soldado çöp bidonunu almazlar bence.

Soldado fena topçu değil aslında iş yapar bence.
    |
    |
    venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Totem direği nerede hocam evde kaldı herhalde.

Beklemede Tamaaaaaaaaaaaaaaaaam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 8 Ağustos 2017; 14:47:55 >
    |
    |
    Mishakal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Nancy Botwin #
  • Er
    6 Mesaj
    Şimdide Soldado çıktı hay allahım.

Perez,Lima,Arfa,Giuliano,Gomez,Eto'o hani nerde bunlar?

Ben arfa da ziyech gibi oldu sıkmaya başladı iyice

Offff of

|
    |

Fenerbahçe'ye gelebilir...

https://twitter.com/ogcnice/status/894879881691004928

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 8 Ağustos 2017; 14:49:22 >
    |
    |
    JP Rivere: "Ben Arfa'yı ben de çok seviyorum ama daha önce de söylediğim gibi o konu kapandı."

|
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Geçen sene 10 maçta 746dk süre almış bir oyuncu çöptür çöp oğlu çöptür . İnşallah soldado falan gelmez
    |
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Propaganda öyIe bir sanattır ki, insan başkasının ayağına basarken kendisi “ah” der. "Bob Hope"
  • Binbaşı
    1126 Mesaj
    Emenikenin beyinli versiyonu lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Soldado yu alan top olsun. Bu kadar net.

Zapata, Babacar alın yeter, madem Gignac ı alacak kapasiteniz yok.

soldado izlemedim ama transfermark da istatisklikleri baya iyi gözüküyor.clde 23 maçta 16 golü var.ama yorumlarda oyuncuyu çok gömüyorlar.yaşından dolayımı yoksa doldurma istatistiklermi bunlar

Hocam birde ne zaman attığına baksaydın. Rvp nin ölüsü bu adamdan iyidir.

yok hocam sadece sordum çünkü baya gömmüşler.izlemediğim için bilmiyorum ama rvp gibi olucaksa hiç gelmesin.zaten 32 yaşında bence genç bir forvet alabilsek daha iyi olur
    |
    |

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
Media Sözlük
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.