Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14631464146514661467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Enthris

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Elmas bana biraz ürkek göründü ilk maçtan siz biraz fazla abartmışsınız
    Ayrıca Ahmethan'ın yerine forvete kütüğü koy daha çok ismi geçer

sorma yorumları okuynca dedim acaba biz aynı oyuncuyumu izledik emre belözoğlu tuncay falan diyenler olmuş..maçta bi hatasını görmedim aktif istekli bi o kadar heyecanlıydı ama vay be dedirten bişeyde yapmadı yani ceza sahası içine güzel bir top atmıştı aklımda kalan bakalım biraz daha oynasın heyecanını bi yensin o zaman anlaşılır ne olup olmadığı

Ben de bir ekstrasını göremedim ama klasik Türk taraftarı işte abartmayı severler

• valbuena bal gibi 10numarada oynar,yeter ki her iki kanatta oynayabilecek iyi bir kanat oyuncusu bulalım, şu piyasada iyi bir 10numaraya nazaran etkili bir kanat oyuncusu bulmak daha kolay
    teodor,zapata,babacar gibi santrafor,kiralık stoper+sol bek + bonus sow

souza nın yanında maçın durumuna göre oynayabilecek bir sürü adam var ekici,elmas,ozan hatta yeri geldiğinde hırsıyla isla bile oynar
  • Babacar ve gustavo gomez tr ye gelmek istemiyormuş, kim gelmek istiyor ki. Para vardı eskiden basıp parayı getiriyorduk, şimdi para yok normal gelmemeleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

en az 15 milyon harcayabiliyoruz . en az oda

2 yıl oldu hala öğrenemediniz şu FFP kurallarını. Max. 13 milyon euro harcayabiliyoruz. O da Dirar'ın bonservisi 3.5 dersek. Her yer 4.5 diyor Dirar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 8 Ağustos 2017; 13:25:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetroGeologist

Hani ruhsuz oynarlar 2-0 yenilirler de insan saçını başını yolar ya bu sefer tam tersi oldu doyurucu futbol oynandı ancak kaçan pozisyonlar derken anca 1 gol atılabildi

ahmethan gelişime açık

samet ve eljif elmas da öyle

bence yeni 10 numaramız valbu olabilir yanına emre tarzı bir ortasaha montelersek süper olur

rvp alper ozan salih satılmalı gelen para ile çok daha iyileri alınır.

Ahmethan mı gelişime açık çocukta en ufak bir umut kırıntısı yok
    Tamam genç diye heyecanlanıyorsunuz pohpohlamak istiyorsunuz ama resmen gözlerinize perde iniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 8 Ağustos 2017; 13:23:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reverse_Flash

quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

quote:

Orijinalden alıntı: Reverse_Flash

aziz yıldırım bu akşam transferleri açıklar mı acaba

Bir iki bir şey açıklar ama programın büyük kısmının "Beni fazla konuşturmasınlar, derin konulara girerim altından kalkamazlar" minvalinde geçeceğini düşünüyorum.

sanırım geçen günde beni konuşturmasınlar gibisinden bir şeyler dedi . artık konuşsa da hepimiz rahatlasak

Ozan satılırsa zaten yerine adam hazır Alper Salih Uçan oğuz Kaan ejif elmas ekici istediğini koy

• quote:

Orijinalden alıntı: Nunogomes21

quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Dusunseniz de bi transferler açıklanıyor ve soldado,gustavo,kenedy,lima efsane olur be

Bu transferlerin yapılacağına inanınca ben

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bu daha iyi

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Kennedy ile ilgili duyum var mı herkes kadroya yazıyor ama girişim bile olduğunu sanmıyorum .Forvete Soldadodan ziyade Gignacı neden düşünmüyorlar. Bonservisi Perez kadar olmaz . Adam avrupa dönmek istiyordu. Elde bonserviste kalır. Ucuz yollu bir stoper lazım. İsmaili yollayıp as bir sol bek almak lazım. Ozan 7m e giderse harika olur. Onun mevkisinde altarnatif isimler var o parayla sol bek stoper alırız. Kjaerin para ilede forvet ve oos alınır.
    8 Numarada şuan oynayabilecek 3 oyuncu gözüküyor. Salih Mehmet Elif bunlardan birisi alıp yürüse süper olacak zorlu maçlarda Souza Topal yaparız göbeği Oğuz Kağanda orta sahada forma bulabilir.
  • Ahmet Ercanlar: Babacar ve Gustavo Gomezin Türkiyeye gelmek istemediğinin söylendiğini yazmış.

Ayrıca Lima reddetti demiş.

• Elif elmas, ozan ve salih uçan hakkında bikaç şey karalamak istiyorum.

Bikere bu 3 lü arasında Elif elmas ın tecrübe kazanması gerekiyor bu maç içinde bi hatasından dolayı yaptığım bir görüş değil gayette iyi oynadı maçta ama kesinlikle eksik 3-4 yönü vardır şimdilik göremedik diye ilerde görmüceğimiz anlamına gelmez tabi ki ilk 18 e alınması kupa maçlarında ilk 11 oynaması gerekir bu çocuk fenerbahçenin geleceği. İki ayağıyla da çok temiz pas veriyor özellikle benim gibi futbol geçmişi olan biri bunun farkına varmıştır topu itmeden pas veriyor iki ayağıyla da özellikle sağ ayaklı biri sol ayağıyla pas verirken ayağının şiddetini ayarlıyamaz kolay kolay ve topu iterek pas verir hangi ayağı zayıfsa ama bu çocuk özellikle kısa paslarda ayağını zidane tarzında yumuşacık kullanıyor pasları parmak ucuyla veriyor bu bildiğin kalitedir öyle sonradan öğrenilemez doğuştan gelen bir özelliktir. Ben 6 yıl profesyonel oynadım o çocuğun ters ayağıyla verdiği pası hayatımda 1 kez bile veremedim o kadar denememe rağmen. Özgüveni de çok ama çok yerinde.

Hücum yönünde neler yapabilceğini henüz görmedik zamanla görürüz umarım.

Ozan tufan : Bu arkadaş bi tarafını da yırtsa ömrünü de verse naparsa yapsın bu arkadaş küçük takım futbolcusu ne kadar özgüveni olursa olsun yetenekli değil. Hiçbir zaman da olamıcak hiçbir zamanda üstüne ekliyemicek. Çünkü elif elmasta verdiğim özgüven bunda da var ama o özgüvenin içinde ben oldum havası yatıyor. Halbuki olmadı. Maçın başında daha ilk 20 dk da bir top kaptırdı kendisi ortasahada ve yine kaptırdığı topun peşinden çok ağır adımlarla geldi M.topal durdurdu rakibi. 8 numaraysan o topun arkasından tazı gibi koşman lazım. Ayrıca çok pas hatası yapıyor ve bu pas hatalarının hepsi ben oldum ya havalarında yapıyor kendi oyuncusunun olduğu konuma bakmadan verdiği paslar bildiğin artistlik yapim derken sıçıp sıvama başka birşey değil. Hücum yönü zayıf defansif yönü zayıf pres yönü zayıf teknik kapasitesi zayıf daha ne gerek var ki konuşmaya ?

Salih Uçan : Bu çocuk ozan tufandan 3-4 gömlek daha yetenekli istediğiniz kadar beğenmeyin istediği kadar da kaleciyle karşı karşıya kalsın ilk 45 dk da fizik olarak takımın en iyilerinden di 4-5 defa rakipten topu söküp aldı pasları gayet isabetliydi mümkün mertebe hücuma çıkmadı. Kesinlikle artık ozan tufan ısrarı bırakılıp salihe forma şansı verilmesi lazım ozan kadar salihe forma verilse şimdiye çok temiz bi 8 numaramız olmuştu. Maçta çok iyiydi.

• aziz en son 4 ya da 3 transfer yapacaz diye kıvırmış zaten,elif elması daha açıklamadılar 1 tanesi elif,sow gelir 2,stoper alırlar 3 sonra aziz adam almak o kadar kolay mı çok uğraştık bakın neymar 222 milyon yurolara gidiyor kasada para var ama fenevbahçenin menfaaeti için yarınlar için harcamadım der sezon açılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

quote:

Orijinalden alıntı: PetroGeologist

Hani ruhsuz oynarlar 2-0 yenilirler de insan saçını başını yolar ya bu sefer tam tersi oldu doyurucu futbol oynandı ancak kaçan pozisyonlar derken anca 1 gol atılabildi

ahmethan gelişime açık

samet ve eljif elmas da öyle

bence yeni 10 numaramız valbu olabilir yanına emre tarzı bir ortasaha montelersek süper olur

rvp alper ozan salih satılmalı gelen para ile çok daha iyileri alınır.

Ahmethan mı gelişime açık çocukta en ufak bir umut kırıntısı yok
    Tamam genç diye heyecanlanıyorsunuz pohpohlamak istiyorsunuz ama resmen gözlerinize perde iniyor

Katılıyorum abi iyiniyetli ama fenerbahçemizin seviyesinde değil

• Dirar 5.5 imiş sanırım. Monaco'nun sitesine girip araştırsa biri ögreniriz.

quote:

Nabil Dirar'ın Fenerbahçe'ye transfer olmasının ardından Monaco, bu boşluğu Lyon'dan Rachid Ghezzal'ı transfer ederek doldurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 8 Ağustos 2017; 13:30:58 >
  • Soldado ney la
  • [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

o nasıl ayak be kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Dirar 5.5 imiş sanırım. Monaco'nun sitesine girip araştırsa biri ögreniriz.

quote:

Nabil Dirar'ın Fenerbahçe'ye transfer olmasının ardından Monaco, bu boşluğu Lyon'dan Rachid Ghezzal'ı transfer ederek doldurdu.

10 a tamamlayacağız dirarı ha gayret
  • quote:

quote:

Yok 10 milyon euro anasını satayım. Abi nasıl inanıyorsunuz bu saçmalıklara? Valbuena'yı 1.5 milyon euro'ya getiren, Isla'ya bonservis vermemek için 40 takla atan takım hiçbir albenisi olmayan 31 yaşındaki bir adama 5.5 milyon euro mu gömecek?
  • Bu hafta bir tane bile kap gelmezse şaşırmayın. Aziz bu, söylediklerine kimsenın zerre güveni yok.
  • Hocam yapmayin. Son iki senedir FFP’mi vardida BJK avantajliydi ? FB daha bu sene FFP’ye girdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

5.5 ise nasıl Uefa ya kaydettik hesap yaparsan sevinirim

• 
Sayfa: önceki 14631464146514661467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.