Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
85.326
Cevap
158
Favori
3.610.770
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1492 Mesaj

Hocam youtubedan 2 dk da adam mi secilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    crymynal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    giuliano perez cop duvan zapata kenedy gomez babacar falan isimleri geçiyor
    yönetim de ne yapacağını şaşırmış önüne gelene vuruyor teklifi muhtemelen. 1 hafta fb'yi hiç takip etmeyip sonra gelenlere göre plan yapmak en mantıklısı. çıldıracağım yoksa o mu bu mu derken

Orijinalden alıntı: Fyodor Dostoevsky

ben arfa nice'ye gidiyor.
    giuliano perez cop duvan zapata kenedy gomez babacar falan isimleri geçiyor
    yönetim de ne yapacağını şaşırmış önüne gelene vuruyor teklifi muhtemelen. 1 hafta fb'yi hiç takip etmeyip sonra gelenlere göre plan yapmak en mantıklısı. çıldıracağım yoksa o mu bu mu derken

Nice snejderi aldi ben arfayi almazlar kendileri söyledi yuksek maastan dolayi transfersen vazgecildiğini.

|
    |

Nice snayder aldı bir de üstüne ben arfa nice yi aşar bence ama bilemedim ayrıca Fenerbahce nin veremediği neyi verebilir nice

|
    |
    Fyodor Dostoevsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Binbaşı
    1034 Mesaj
    Perez ben arfa ile çifte forvet gibi oynar mı acaba

|
    |

Fenerbahçe S.K
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RapperKabus

quote:

Orijinalden alıntı: xfire212

Her sene bekliyorum Stoch kadroya dahil olsun diye bir tek ben mi görüyorum bu adamdaki yeteneği adam çalım atıyor uzaklardan vuruyor daha ne olsun ilk 11 bile girmese de yedeklerde her zaman böyle bir futbolcumuz olması lazım

Ben de senin gibi düşünüyorum. Bu adam yedekte bile olsa olmalı. Golsüz veya sıkıntıya giden maçlarda oyuna alacaksın, şutuyla rakibi daraltacak. Sonrasında gol geliyor mutlaka.

Büyük takımız biz arkadakiler kapatsın hatayı risk almamız lazım
    |
    |

• Yüzbaşı
    405 Mesaj
    Perezde ne var bu kadar ısrarcı oldular anlamadım. Ne cektiysek topla kat edemeyen forvetlerden cektik. Eto ilacimiz ama recete hep yanlis yazılıyor. Yanlış ilac kullanmaktan iyilesemedik bir türlü

Bu arada kanatlarda as adamlar iyi güzelde yedeklerimiz yeterli mi ? Siyahi forvet lazım bize aslında koşan kaçan güçlü.

Orijinalden alıntı: erenfb1907

o nefret değil aslında rekabetin getirdiği doğal bişey. fb ve gs lilerin birbirini iğnelemesi dalga geçmesi ve birisi başarılı olduğunda diğerinin üzülmesi ve kıskanması normal bi olaydır. mesela 2 senedir bjk değilde gs şampiyon olsa sinirimden kudururdum ben ama bjk olunca o kadarda tınlamadım sadece kendi takımıma ve başkana yaptığı yanlışlardan dolayı kızgınım o kadar. işte bjk lilerin zoruna gidende bu fb ve gs liler tarafından fazla iplenmemek o yüzden ota boka her yerde fb ve gs ye laf sokma peşindeler

BJK'lılerın buraya gelıp sureklı yazması yanlıs bır hareket. Bır ıkı ufak atısma tabı kı olabılır kı futbolun dogası, guzellıdır bunlar. Ancak bu forumda bu malesef bıraz abartılıyor ve Besıktas'ın durusu denılen kavrama da oldukca aykırı. Iyı bır taraftar baskasına bakmaz, sureklı laf sokmaz doner onune ılerıye bakar.

FB ve GS'lılar tarafından ıplenmemek konusunda da bence yanlıs yorumlar yapılıyor. Besıktas bu ulkenın en buyuk takımlarından bır tanesı ancak Demıroren zamanında malesef korkunc bır gerıye gıtme durumu var. Derbılerı sureklı kaybetmek, cok yanlıs transferler, sureklı olarak rakıplerının en kotu futbolcularını transfer etmek, bır turlu stadı yapamamak ve daha bır cok hata uzun yıllar devam ettıgı ıcın, statu olarak BJK oldukca gerıledı.

Ancak bu fark son yıllarda yapılan ataklar ıle yenıden eskı sevıyesıne donmeye basladı.

BJK'yı ıplenmeyen bır takım olarak gormussunuz ancak FB ve GS sayfalarında son 200 sayfada en cok konusulan konu FB'den zıyade Besıktas. Iplenmeyen bır takım hakkında bu kadar yorum yapılmaz. Ornek olarak GS ve FB taraftarları kendı sayfalarında Bursaspor hakkında bu kadar konusuyor mu mesela ? Sımdı dıyeceksınız kı BJK'lılere cevap verılıyor. Evet bu yorum dogru olabılır ama yuzde 30'unda cevap hakları kullanılıyor olsada yuzde 70'ınde Besıktas'ın kadro kuvvetı, transferlerı veya Lens gıbı konular konusuluyor.

Bırde kımsenın farkında olmadıgı bence bır tehlıke var. Onumuzdekı seneden ıtıbaren lıgde kı yayın gelırlerı uc katına cıkıyor. Takımlar artık cıddı gelırler elde edecekler. Kulupler acısından oldukca krıtık bır nokta. Su anda bana gore en guclu kadroya ve teknık dırektore sahıp olan bır Besıktas'ın lıgde uc sene daha sampıyon olması ve sampıyonlar lıgınden her sene 35 mılyon Euro ( Gecen senekı gelırı) ve uzerı rakam kazanması BJK'yı bugunku oldugu konumdan cok daha guclu bır pozısyona getırecek ve rakıplerını buyuk bır maddı yıkıntıya sokacaktır. Seneye Besıktas'ın FFP denetımınınde bıttıgını dusunursek bu takımı bence bıraz ıplemek gereklı dıye dusunuyorum. Yok hala GS ve FB en buyuktur, arasındakı maclar en zevklıdır olayına ınanmayı secmekte tabı kı bır opsıyondur.
    |
    |

• Binbaşı
    1437 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yattarali

Perezde ne var bu kadar ısrarcı oldular anlamadım. Ne cektiysek topla kat edemeyen forvetlerden cektik. Eto ilacimiz ama recete hep yanlis yazılıyor. Yanlış ilac kullanmaktan iyilesemedik bir türlü

Perez topla kat edebilen futbolcu????
    |
    |

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

Bu range rover muhabbeti nedir ?

Bu arada kanatlarda as adamlar iyi güzelde yedeklerimiz yeterli mi ? Siyahi forvet lazım bize aslında koşan kaçan güçlü.

• Er
    3 Mesaj

Attığı gollere baktım hocam hiç 18 dışından kesme,plase,sert köşeye vurduğu gol yok.sonuçta YouTube da attığı bütün goller olmasada genel olarak bir fikir verebilir.

Tamam sakin,pas alışverişi iyi olan,zeki,oyun görüşü iyi olan,ceza sahası içinde seken topları iyi takip eden ve golle sonuçlandıran bir adam ama şut özelliği yok.Bizim ligimizde kapalı defansa karşı en önemli hucüm silahlarından birisi orta ve uzak mesafeli şutlardır.

Bence Fenerbahçe'nin son yıllardaki en büyük eksikliklerinden bir tanesi de bu şekilde isabetli şutlar çıkaracak oyuncumuzun olmaması.

|
    |
    crymynal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben arfa kim lan? Toplasan 50 maçta 90 dakika sahada kalmış biri. Scout ekibi ne halt ediyor anlam veremiyorum? Başka adam mı yok alınacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drmelihx -- 8 Ağustos 2017; 4:13:27 >
  • Teğmen
    107 Mesaj
    AY: beylev 10 numava alcaz kimi alalım vakit davalıyo?

Scot: ben arfa diye bi oyuncu keşfettik başganım

AY: biliyom ben onu alalım hadi teklif çakın hemen bol sıfıvlı

Aykut: olmaz! Sistemime uymaz. Defansa gelmez.

AY: hoca ne devse o. Başka kim vav?

Scout: Guiliano var başganım.

AY: güzel topçu mu nevden duydunuz?

Scout: forum dh tan duyduk. Kulübü satmak istiyormuş.

AY: fovum dh nediv? Neyse hemen futbol menajevliği 2017 ye bakın. İyiyse alalım.

Aykut: istatistiklerini bana rapor halinde gönderin.

AY: napacan istatistiği?

Aykut: 10 tane gol-asistten az yaparsa senede güzel. Fazlasını yapıyorsa olmaz. Defansa yardım etmiyor demektir. Bireysel oynuyordur ve sadece gol atmayı düşünen bencil bir oyuncudur. Günümüz kollektif futbolumda yeri yoktur.

AY: ???

Hala oynanan futbolu izlemeden 6 sene önceki Aykutu, o zamanki oyunu eleştirip onun yorumunu yapıyorsunuz.

3-4 senedir ilk defa bu yıl takımı bu kadar iştahlı görüyorum. Cagliari gibi bir İtalyan takımına top göstertmedik bugün yedek denecek kadroyla. Dakikalarca top bizde kaldı, top çevirip ceza sahasına girmeye çalıştık. Eksik mevkilerden çok yapamadık ama neyse. Topu kaybedince topçulae yamyam gibi anında kapmak için basıyordu. Dakika 90 da bile basıyordu herkes.

Geçen sene Aatıflar, İsmailler alınırken bu sene İsla, Dirar, Vakbuena, Eljif, Oğuz Kaan gibi forma hakkı için mücadele eden adamlar alınıyor. Kim istetip aldırıyor ? Beğenmeyip izlemeden yorum yaptığınız Aykut.

Aldığı paranın hakkını vermek umrunda olmayan Dick Ztkde Aatıflar, Wieller oynatırken, Aykut Uefa maçlarında Salih, Ahmethan gibi gençleri oynatıp kulübün geleceğini de düşünen birisi. Bugün hele Samed, Ahmet, Eljif, Ozan, Oğuz gibi hep gençleri sahada denedi oynattı.

Tamam 4 4 lük adam demiyorum kaldı ki kimse de öyle değil. Ama bırakın artık şu düşmanlığı da oynanan oyunun, birliğin keyfini çıkartın

surge Voltage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    154 Mesaj
    Hani ruhsuz oynarlar 2-0 yenilirler de insan saçını başını yolar ya bu sefer tam tersi oldu doyurucu futbol oynandı ancak kaçan pozisyonlar derken anca 1 gol atılabildi

ahmethan gelişime açık

samet ve eljif elmas da öyle

bence yeni 10 numaramız valbu olabilir yanına emre tarzı bir ortasaha montelersek süper olur

rvp alper ozan salih satılmalı gelen para ile çok daha iyileri alınır.
    |
    |

|
    |
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.