Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14521453145414551456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RapperKabus

quote:

Orijinalden alıntı: The Lesser Faith

Aptala malum olurmuş

O kelimenin doğrusu "ABDAL"

Cahil cühela tayfa ders vermeye kalkıştığına göre bugünlük de forumun tadının kaçtığı dakikalara gelmiş bulunmaktayız.

• 17'lik Eljif
    Alper'den, Salih'den daha iyi fiziğe sahip, yıkılmıyor, kendini atmıyor, 2'li mücadeleden kaçmıyor, her alana koşuyor. Maşallah diyelim
  • RapperKabus kullanıcısına yanıt
    BEn salih i hiç bir zaman beğenmedim hiç bir zamanda ışık görmedim Roma ne gördü aldı , Fb ne gördü hala bizde bilemiyorum bize göstermiyor belliki :)

Stock un 1 maçı bşir maçını tutmaz bi gün bakmışssın süper bir gün bakmışssın berbat... Oda malum gece hayatı içkili çıplak spor araba ile yapılan kazalar bilmemneler kendi kendini bitirdi...

Adam olacak olsa o ışıgı görse Chelsea satmazdı bu adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Herşeye umutsuzca bakmak, herşeye olmaz gözüyle bakmak, herşeyi kötülemek, iyi yapılan herşeye bir kulp bulmak sizde adet olmuş artık. Adamı 45 dakika izledin Ozan gibi olacak diyosun bravo futbol profesoru birtek sen biliyosun futbolu.

Bunu bana Aykut Kocaman öğretti. Her ne kadar kendisini sevsem de, durum böyle. Kime çok güzel oynuyor gözüyle baktıysam, sonu ya yedek kulübesi ya da başka takıma transfer oldu. Elmas ve Valbuena'nın futbolunu sevdim ve sonlarının böyle olacağını düşünüyorum.

Kardeş sen futbolu bilmiyorsun, sorun orada. Bilmediğin konularda yorum yapmamalısın.

Sen kimsin ki futbol bilmiyor diyorsun? Futbolcu musun yoksa teknik heyette misin? Futbolu bilmek nedir? Futbolu bilmenin ölçütü nedir? Ne yapınca futbol biliniyor? Kitabı mı var, okulu mu var. Bu benim yazdığım bir ironi. İroniyi anlamıyorsan sen bana yorum yazmayacaksın. İstediğim şekilde de yorum yapabilirim ayrıca. Katılmıyorsan, katılmadığını söyleyebilirsin. Bu arada acilen ironi kelimesini araştırmalısın ve sözlükten anlamına bakmalısın!

• Ya arkadaşlar bu ozan a takıntısı ne taraftarın,forumdakilerin ben anlamıyorum vay efendim neden ıslıklanmamış,pasları yana geriye,arkadaşlar emre,emre olana kadar hatalar yapmadımı şunu sormak istiyorum uzun pas attığında,şut çektiğinde pas yerini bulmazsa şut kaleyi tutmazsa ıslıklanırım diye düşünen bir oyuncunun yapacağı şey yana geriye garanti pas olur ben olsam bende tepkiden çekinip öyle oynarım.Bu çocuk milli takımda takır takır oynuyorda neden fenerbahçede olmuyor?Taraftardan çekiniyor işte Hele şimdide çıkmışlar elif de ozanın salihin geleceğini görüyorum diyenler var bence bunlar temenni,olmasını istedikleri şeyi yazıyorlar böyle kişilerin Fenerbahçeli olduğundan bile şüphe ederim.
  • quote:

quote:

Valbuena'nın sonu Stoch gibi, Elmas'ın sonu Salih gibi olacak. Bu burada dursun.

Acilen maç izlemeyi ve futbolu takip etmeyi bırakmalısın. Futbol bilgin sıfır.

Sen yine iyiniyetlisin. Ben eksi verdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Valbuena'nın sonu Stoch gibi, Elmas'ın sonu Salih gibi olacak. Bu burada dursun.

Bunun futbol bilgisiyle ne alakası var? Ben adamlara kötü oynuyor, koşamıyor gibi imalarda bulunmadım. Stoch ve Salih de ilk zamanlarda çok göze çarpıyorlardı. Herkes oyunlarını sevmişti. Bir tane sevmedim diyen adam yoktur herhalde. Bu ikisi de şuan böyle. Çok göze çarpıyorlar ve güzel oynuyorlar. İroniyi anlamadıysanız, benim yapabileceğim bir şey yok.

Yaşın mı küçük anlamadım? Valbuena'yı, Aykut Kocaman getirdi zaten.

Nefret yaymaya çalışmışsın da becerememişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Elmas için çok erken konusmak lakin Valbuena tecrubeli kariyerli kişiliği karakteri futbolu oturmus bir oyuncu Onun sonu onlar gibi olmaz merak etme.

Dediğim gibi, ben oynadıkları futbolu çok beğendim zaten. Beğendiğim için böyle bir ironi yaptım zaten.

• Bu sene kadro planlamamız böyle olacak gibi duruyor tabi bahsedilen 4 transferin hepsi gerçekleşirse. Bahsettiğim bölgelere sırasıysa Gomez - Kenedy - Guliano - Perez gelirse bu seneye oldukça umutlu bakabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

quote:

Orijinalden alıntı: AltaNora

Bu wiel karaktersizini alkışlayan salaklar kim acaba umarım bacağı falan kırılır futbol hayatı biter.Her türlü yatıp parasını alacak sonuçta.

Ayıp bu laflar, adam karaktersiz olabilir ama bu birisi için bunu dilemeye değer mi cidden beyler?

3 sene daha kapı gibi sözleşmesi var ve top oynamayıp sevgilisiyle gezip tozup Fenerbahçenin parasını yiyecek.Ben dayanamıyorum böylelerine.Karaktersiz oyuncuları sevmiyorum.

• Aatıf Stoch'un yedeği olmalı. Stoch en azından seri adam, çabuk oynuyor. Anadolu maçlarında mümkün olduğunca hızlı futboblcularla oynamalı ki kilidi çözsün. Aatıf g*tünü kaldıracakta top oynayacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekşiden alıntı

quote:

fenerbahçenin maç için cagliari takımına 3 milyon euro civarı bir para verdiği söylenilen maç. bilin bakalım niye? acaba son zamanlarda aralarında bedelsiz bir oyuncu transferi mi oldu(?)

Ulan Aziz. Paranoyak yaptın Beşiktaşlıları.

• quote:

quote:

quote:

Bunun futbol bilgisiyle ne alakası var? Ben adamlara kötü oynuyor, koşamıyor gibi imalarda bulunmadım. Stoch ve Salih de ilk zamanlarda çok göze çarpıyorlardı. Herkes oyunlarını sevmişti. Bir tane sevmedim diyen adam yoktur herhalde. Bu ikisi de şuan böyle. Çok göze çarpıyorlar ve güzel oynuyorlar. İroniyi anlamadıysanız, benim yapabileceğim bir şey yok.

Valbuena ile Stoch' u kıyaslaman çok yanlış. Valbuena' nın ne vereceğini herkes bilir, kendini kanıtlamış kaliteli birisi.

• AltaNora kullanıcısına yanıt
    ayağı kırılacagına yada ıslıklanacagına saha cıkıp oynuyor işte bu daha iyi değilmi... BAhsettiğin gibi olsa hiç bir şey yapmadan da alacak o parayı belki talibi falan cıkarda satılır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 7 Ağustos 2017; 22:55:48 >
    Güzel kardeşim bahsettiğin oyuncular gece hayatına düşkün karıyla kızla sahaba kadar gezdikleri için bu haldeler aykut napsın onlara alıp eve mi bağlasın futbolcunun içinde olacak bazı şeyler
  • Wiel'i ıslıklayanlara söyleyecek bir şey bulamadım ilk maçta. İsmail'i Volkan'ı geçip Wiel'i ıslıklamak söylenecek kelime yok.Kötü niyetli biri olduğunu düşünmüyorum.
  • Zapata da gelirse adam yiyen bir takim oluruz biz

• quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

Bu sene kadro planlamamız böyle olacak gibi duruyor tabi bahsedilen 4 transferin hepsi gerçekleşirse. Bahsettiğim bölgelere sırasıysa Gomez - Kenedy - Guliano - Perez gelirse bu seneye oldukça umutlu bakabiliriz

Napoli tarzı

• quote:

Orijinalden alıntı: VincenzoMontella

Wiel'i ıslıklayanlara söyleyecek bir şey bulamadım ilk maçta. İsmail'i Volkan'ı geçip Wiel'i ıslıklamak söylenecek kelime yok.Kötü niyetli biri olduğunu düşünmüyorum.

VOLKAN ?
    Valbuena ve Stoch mu şaka falan sanırım. Stoch ancak Valbuena olmayı hayal edebilir. Şu takımda zaten Valbuena nın oyununa ayak uyduracak 2 kişi çıksa hücumda önünde duramazsın.
  • 
Sayfa: önceki 14521453145414551456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.