Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14381439144014411442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hani Eljif özel izinle oynatılacak deniyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

guiliano gelse nerde oynayacak ?

gelirse 4231 oynanır o da forvet arkasında oynar
  • Ölüyen Yürüler kullanıcısına yanıt
    TD ile kavga etmişler bayağı ciddi ama asıl merak ettiğim neden 6 M, ayrıca performansı bu kadar yüksek oyuncu için çok az.
    Benim tahminim maaşı çok yüksek ve oyuna veya hocaya sürekli müdahale ediyor tahminimce.
    Yönetime azıcık vizyon kaldıysa 5e rahat alırlar bunu.
  • guiliano inşallah yalandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wizard Gezici

quote:

Orijinalden alıntı: lookback

Kadro kötü bu kadro kesinlikle şampiyon olamaz kesin yani. Gs çok iyi transferler yaptı bjk eksiği fazla olmamasına rağmen sağlam adamlar aldı. Aldığımız en iyi adam valbuena ki aradığımız oyunculardan birisi fakat orta saha hala rezil durumda. Ozanla olmaz o iş topal yedeğe bile yazılamaz.
    Transfer yapıp güçlenceğimiz yerde güç kaybediyoruz(kjaer) kjaer gitti defans ciddi anlamda çok şey kaybetti bunu telafi edip adam gibi orta saha almamız gerek.
    Ortalama bir forvet ve adam gibi orta saha alırsak belki bi ihtimal ama 13m paramız var. 4 forvete versek 9 orta sahaya kalır. 9'a iyi topcular var tabi ama takıma abi lazım (bkz: emre belözoğlu)

kardeş sen tutma bu takımı mümkünse ya, adama bak sanki lig bitmiş. daha bitmedi kardeşim transfer dönemi

Kardeşim biz biliyoruz bu senaryoları transfer yapcaz yapcaz diyip ya transfer yapılmaz yada neustadter gibi bitik adamları getirirler ve yahut vdw, millette oo psg oo psg der.
    Her sene aynı terane "ocak ayında da iyi bir 10 numara alırsak şampiyonuz" hıhı şampiyonsun. Açın gözünüüzü artık.
    Futbolda en önemli mevki orta sahadır hani hem defansı sağlam yapan hemde hücumu yapan orta saha. Hani kanatlarda dahil ama onlardan bahsetmiyorum hani o üçlü veya iki orta saha var ya oyunlardaki tabiri dmc veya mc işte o. Forvet atar veya atamaz önemli olan pozisyona girebilmesidir. Mevcut orta sahayla bu mümkün değil topal-josef-ozan-salih-ekici
    ha aykut hoca şapkadan tavşan çıkarırsa bilemeyiz veya ekici patlama yaparsa. Orta sahan iyi değil o zaman forvetin bulduğunu atması ve yoktan var etmesi gerekli kimden bahsediyorum ekmeğini taştan çıkaran eto'o dan. (Fenere gelsin demiyorum) Rvp ve fernandao ortalarda yok malesef.
    Durum bundan ibaret elimizde 12.5 m para var galiba 8'ini kullanabiliriz bu parayla kimi alcaksın? Forvet mi orta saha mı stoper mi?

• he_man kullanıcısına yanıt
    Neden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PickPower kullanıcısına yanıt
    İzin çıkmadı galiba

• beyler bu kenedy transferi kiralık değil mi ? bize yedirmez bu adamı bonsevisiyle ben beğendim orayı 5 6 sene domine eder bonservisiyle gelirse
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

quote:

Orijinalden alıntı: Kovalenko

quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

aykut kocaman'ın türlü türlü oyunları, neyse ki yemiyoruz şu alper işini,

Suarez ile Di Maria varda Ayku Kocaman mı Alpere diretiyor

ahahhahaha çok komik, şampiyonluk maçında selçukla çıktı, di maria, suarez'den daha büyük bir adam vardı o gün kulübede, o günleri bildiğimizden biz yemeyiz,

Laf cambazlığı yapma Alex gideli 5 sene oldu . Geçmişten ders çıkarıp önümüze bakma zamanı .

• Jordi reyiz ilk 18 de var mı ? bilen biri alıntılasın
  • YENİ SEZON KADROSU

VOLKAN

İSLA GOMEZ SKRTEL KENEDY

SOUZA OZAN

DİRAR GUİLİANO VALBUENA

ZAPATA
  • SakinAdam16 kullanıcısına yanıt
    oyuncu sorunlu galiba, aykut kocamandaki ego kimsede yok
    aykutla bi zıtlaşırsa gider bizim paralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: he_man

oyuncu sorunlu galiba, aykut kocamandaki ego kimsede yok
    aykutla bi zıtlaşırsa gider bizim paralar

bence sorunlu olan sadece oyuncu değil,

• Maç hangi kanalda? D Smartda ise link var mi?

• Stat niye boş ki ?

• giuliano ya yeni alex diyeni Allah çarpar
  • Stad boş?
  • Eksileyen Adam kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım hocam ben o yüzden gitmedim bize yer kalmaz diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Lordem

Stat niye boş ki ?

Benim de dikkatimi bu çekti. Taş çatlasa 15 bin kişi olacak sanırım maç başladığında. Şimdi reklama girdi ancak iyice dikkat ettim aşırı boşluk var. Maç yayını d smart 77. Kanalda bu arada soranlar olmuş.

• he_man kullanıcısına yanıt
    Kimsede yok mu?aziz yıldırım, vitor pereira , Mahmut uslu varken ona yer kalmaz ego yarışında

• 
Sayfa: önceki 14381439144014411442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.