Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14301431143214331434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Advocat lens ile anlaşacaksanız uzun vadeli anlaşmayın kısa vadeli kontrat yapın diye rapor bırakmıs adam BJKL de emekliliğini garantiye aldı.
    Daha yazmayın BJK ye neden gitti diye ...

pe pe pe pe dediler gördük akşam pepe yi... Semihten ne farkı vardı :) Sürekli pas hatası üzerine süper bir penaltı ..

Forvetleri desen adamı balon ettiler Cenk ondan daha iyi seviyede...

Dün bjk de gecen sezondan fazla bir şey gördünüz mü ? Ben göremedim hatta daha gerideler. Bizim takım ise bariz geçen seneden çok daha iyi. YEni transferlerle daha da iyi olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 7 Ağustos 2017; 16:33:24 >
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    Ya bilader sizin deliyle bi münasebetiniz mi oldu. BEN YILLIK MALİYETİ Mİ DEDİM? TOPLAM DİYORUM TOPLAM.

Bak orada çarpma işlemi çok mu zor anlamak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene önceki yaz alınan her adama sevindik. O yaz muhteşemdi Fenerbahçe forumu için. Hepsi elimizde patladı(Kjaer hariç). O yüzden taraftar olarak pek ağlamaya hakkımız yok arkadaşlar. O sene havaya uçan paralar şimdi böyle kös kös Beşiktaş'ı izlememize sebep oluyor. Ama üzülecek bir şey yok, döngüdür bu, 1-2 sene içinde yine terse döner.
  • Konya maçından sonra Beşiktaşlılar 1 hafta rakip bölüme yazmazlar dedik ama anlaşılan aynı tas aynı hamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: Wizard Gezici

Talisca'yı alıyormuşuz bi de

Talisca gelmez de diyelim Gomez, Sosa vs. geldi. BJK'nin 8 yediği, 6 yediği maçları rüyalarında gördükleri ve Beşiktaş'a gelmiyorum dedikleri bir video yapmak lazım.

Bizim resmi hesaplar öyle trollükler, kalitesizlikler, ciddiyetsizlikler, cıvıklıklar yapmaz. Öyle şeyler kulübü küçültür. Küçük düşürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machan

Konya maçından sonra Beşiktaşlılar 1 hafta rakip bölüme yazmazlar dedik ama anlaşılan aynı tas aynı hamam

Usta mesela sizle muhattap oluyoruz. Çünkü size saygı duyuyoruz. Ama onlara değil!
  • beşiktaşın dün hiç mi suçu yoktu tribün olaylarında, sizce bu sefer de kayırırlar mı tffdeki abileri beiktaşı?

• 2 sene üst üste şampiyonluk onlar için mucize, bünyeleri alışkın değil.
  • Zenit 10 numarasını elden çıkarmak istiyor, izlediğim kadarıyla taş gibi topçu biz görüyoruz da yönetim görmüyor mu? çöksek işte temiz temiz bu adama, luce scoutingten çıkan bir adam neden olmasın?
  • o nefret değil aslında rekabetin getirdiği doğal bişey. fb ve gs lilerin birbirini iğnelemesi dalga geçmesi ve birisi başarılı olduğunda diğerinin üzülmesi ve kıskanması normal bi olaydır. mesela 2 senedir bjk değilde gs şampiyon olsa sinirimden kudururdum ben ama bjk olunca o kadarda tınlamadım sadece kendi takımıma ve başkana yaptığı yanlışlardan dolayı kızgınım o kadar. işte bjk lilerin zoruna gidende bu fb ve gs liler tarafından fazla iplenmemek o yüzden ota boka her yerde fb ve gs ye laf sokma peşindeler
  • Lucas Perez Fenerbahçe'de
  • Lucas Perez akşam tünelde..

• Fikret baskan ayağa kaldıririm demis bjk ceza gelirse neden stada sokulan doner bicaklar sopaları soylemiyo fikret basgan sutten cikma ak kasik sanki kim yapmissa esit sekilde ceza alsin

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

o nefret değil aslında rekabetin getirdiği doğal bişey. fb ve gs lilerin birbirini iğnelemesi dalga geçmesi ve birisi başarılı olduğunda diğerinin üzülmesi ve kıskanması normal bi olaydır. mesela 2 senedir bjk değilde gs şampiyon olsa sinirimden kudururdum ben ama bjk olunca o kadarda tınlamadım sadece kendi takımıma ve başkana yaptığı yanlışlardan dolayı kızgınım o kadar. işte bjk lilerin zoruna gidende bu fb ve gs liler tarafından fazla iplenmemek o yüzden ota boka her yerde fb ve gs ye laf sokma peşindeler

Asla FB ve GS seviyesine gelemeyecekler. Belki 10 sene sonra falan gelirler ama o zaman FB ve GS daha da büyümüş olur. Mesela bizde şuan lise hakimiyeti olduğu için kulüp doğru yönetilmiyor buda büyümeyi ve yükselmeyi engelliyor. Bu gidişle 2-3 yıl sonra GS yabancılara satılıp hakettiği şekilde yönetilmeye başlar bence. Size de zaten Ali Koç geliyor.

• Muhabirlerden birisi yazmış kulüp binasında diye ama muhabirlere gram güvenmem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sercam hamzaoğlu kimdir, güvenilir midir? Lucas Perez kulüp binasında demiş.
  • Lucas Perez şu an kulüp binasında.

16:40 - 07 Ağu 2017 @sercanhamzaolu

https://twitter.com/sercanhamzaolu/status/894553835762569217
  • No hay escasez (Sıkıntı yok)

• Adam binaya kadar gelmis sadece bir gazetecinin mi haberi oluyor bundan

• sKjaer kullanıcısına yanıt
    Ya fenerden kimse onemli degil tabi de ersunu da ne sebepten yolladiklarini biliyoruz o yuzden yazaym dedm.

• 
Sayfa: önceki 14301431143214331434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.