Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14221423142414251426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Come to fener guiliano falan mı yazsak :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertburak312

Düzeysiz bir şekilde yazılmadığı zaman..

ŞAMPİYON FENERBAHÇE

Bende fenerbahçeliyim unutulmamalı.

Hadi ya hiç göstermiyorsun. Elamanın biri kaç gündür nah sporlu haber paylaşıyor sayfa beşiktaşlıdan geçilmiyor Fenerbahçeli yöneticimiz maşallah anında müdahale ediyor.Teşekkürlerrr
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    hocam sağolun yüzümüzü güldürdünüz bu saatte :)
  • nihayet beklenen hafta geldi çattı, BEN ARFA ve diğer transferlerimiz inşallah açıklanacak, biraz olsun özgüvenimiz geri gelecek bu hafta içi,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: proct

En sevdiğim rakam 8. Hayatım boyunca 8 tane Liverpool maçı izledim. Ayrıca bugün 8 dal sigara içip, 8 tane de extra shot içtim. Bugün hayır olsun diye 8 kişiye bedava tiner dağıttım. 8 kere foruma girip, 8 farklı konuyu gezdim. Bu 8 çok iyi rakam değil mi beyler ?

Beyler her 8'de vardır bir hayır. Akımı ben başlattım devamını siz getirin artık. Geçen yıllardan konuda olanlar bilirler. Her mesaja 8 adet 👍🏻 Butonuna basıyoruz. 8 veren elleriniz dert görmesin. Buradan 8 numarayı giyen Ryan Babel ile gizli ajanımız 88 numaralı Caner Erkin'e selamlar.

Admine not: Beni 5 değil, 6 değil, 7 hiç değil tam 8 gün uzaklaştır; yoksa darılırım.

• 'ofspor'a giderim, bjk'ye gitmem'

seninle bu sene o şampiyonluk kupasını kaldıracağız hainlere karşı, sen bizim sahadaki ruhumuz ve kinimiz olacaksın mehmet, ve bir gün sen bu takımın kaptanı olarak sahaya çıkacaksın hatta kupalar kaldıracaksın, allah yardımcımız olsun,

• Beyler bu gustavo gomezin ayakları yere hiç sağlam basmıyor. Kjaerden sonra şoka gireceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

Beyler bu gustavo gomezin ayakları yere hiç sağlam basmıyor. Kjaerden sonra şoka gireceğiz

skrtel in yaninda siritmaz neustadter siritti cunku defansif yonu zayif ama bu herif has defans

ama sormak isterim ayaklari yere saglam basmiyor derken?

• Info : #Benarfa a rangé ses affaires, et commencé à saluer ses coéquipiers du #PSG. Cela devrait se décanter en cours de semaine pour lui.

Arkadaşlarıyla vedalaşmış, eşyalarını toplamış Türkiye'ye geliyormuş bu hafta.

Kaynak :https://twitter.com/Nabil_djellit
  • quote:

Orijinalden alıntı: crymynal

Arkadaşlar adam paragöz neden anlamak istemiyorsunuz.Bu adam geçen yıl Beşiktaş teklif sunduğunda Çin'e çıkış maddesi koydurmak istediği için transferi gerçekleşmemiş bir adam bu.

Evet Fenerbahçe 2.7 verdi ama teklif 2+1 yıllıktı.

Beşiktaş'ın teklifi 2.2 ama 5 yıllık.

Bu şekilde düşünen adam bu parayı kaçıramazdı.

Zaten başka teklifte yoktu.

Azizin dediğine göre adama bonservisini al gel demişler dalga geçer gibi. Gelmez tabi, daha doğrusu gelemez. Lens 2-3 yıllık maaşıyla bonservisini satın alıp bedavadan fenere gelecek hali yokya. . Ciğeri beş para etmeyecek van der wiel gibi adamlara tonla para verip lens gibi takımı sahiplenip mücadele eden adamı istemedi bariz, aykut hoca ve aziz. Taraftar kendilerini linç etmesin diye oyuncuyu öne atıyorlar. Oyuncunun zerre suçu yok fener almıyor diye futbol hayatınımı bitirecekti. CL de oynayn bir takımdan teklif aldı ve makul bulup kabuş etti. Fener sunderland ile anlaşsa lens sizde gelirdi muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 7 Ağustos 2017; 4:1:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Info : #Benarfa a rangé ses affaires, et commencé à saluer ses coéquipiers du #PSG. Cela devrait se décanter en cours de semaine pour lui.

Arkadaşlarıyla vedalaşmış, eşyalarını toplamış Türkiye'ye geliyormuş bu hafta.

Kaynak :https://twitter.com/Nabil_djellit

Ali Yildirim ben arfa isi olmaz artik demis muhabirlere.

• Fyodor Dostoevsky F kullanıcısına yanıt
    Onu bir tek Ahmet Ercanlar'dan duydum. Kendisi son derece yalancı bir adam, pek güvenmem.
  • Bence Ben arfa ve gustavo gomez tamam.Forvet kim gelecek asıl meraklandıran o

• quote:

Arkadaşlar adam paragöz neden anlamak istemiyorsunuz.Bu adam geçen yıl Beşiktaş teklif sunduğunda Çin'e çıkış maddesi koydurmak istediği için transferi gerçekleşmemiş bir adam bu.

İster paragöz olarak adlandır ister profesyonel. Adam işini yapıyor mu? yapıyor. Ne çabuk unuttunuz yaptığı asistleri attığı golleri kazandırdığı puanları. Gecen sene fenerde işe yarayan tek tük adamdan biriydi. Bu adamın transferin yapılmamasının tek kabul edilebilir sebebi avrupadan bir tane bile teklif alamazken fenerden 4 küsur istemesi ve diretmesi olabilir bunun dışında aziz buna yada menejerine kızmış ve işi yokuşa sürmüş olabilir malum aziz bu şampiyon takımı bozar, şampiyon hocayı yollar, para harcasam şampiyon olurdum der harcar yine olamaz üstüne ffp denetimine sokar takımı, mayısta bırakacam der bırakmaz a der b çıkar. Bu sene olurda şampiyon filan olursa sevinmeyin sonraki sene bozar takımı. Sonraki sene yok filan demeyin var tabiki ali koç'a karşı güçlenmek icin rte'yi yanına aldı takımı hükümet takımı yaptı. bende kestim ilgimi alakamı zaten ne bilet alırım ne de feneriumdan bir kalem. Ben ürün alacam bizimkiler fb tv de hükümet goygoyu yapacak yok öyle dünya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperepla -- 7 Ağustos 2017; 5:30:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

quote:

İster paragöz olarak adlandır ister profesyonel. Adam işini yapıyor mu? yapıyor. Ne çabuk unuttunuz yaptığı asistleri attığı golleri kazandırdığı puanları. Gecen sene fenerde işe yarayan tek tük adamdan biriydi. Bu adamın transferin yapılmamasının tek kabul edilebilir sebebi avrupadan bir tane bile teklif alamazken fenerden 4 küsur istemesi ve diretmesi olabilir bunun dışında aziz buna yada menejerine kızmış ve işi yokuşa sürmüş olabilir malum aziz bu şampiyon takımı bozar, şampiyon hocayı yollar, para harcasam şampiyon olurdum der harcar yine olamaz üstüne ffp denetimine sokar takımı, mayısta bırakacam der bırakmaz a der b çıkar. Bu sene olurda şampiyon filan olursa sevinmeyin sonraki sene bozar takımı. Sonraki sene yok filan demeyin var tabiki ali koç'a karşı güçlenmek icin rte'yi yanına aldı takımı hükümet takımı yaptı. bende kestim ilgimi alakamı zaten ne bilet alırım ne de feneriumdan bir kalem. Ben ürün alacam bizimkiler fb tv de hükümet goygoyu yapacak yok öyle dünya.

Ooo fb tv de goy goya başlandıysa vay halimize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Hocam bunu bizimkiler gormez muhtemelen arfa ya yogunlastilar eski kafa yonetici olduklari icin ille de adi duyulmus bi oyuncuyu almak isterler basinda ses getirmek icin. Ama gelirse yine soyluyorum bu takima cag atlatir sakatlik yasamazsa.
    Besiktas muhtemelen %80 ihtimal talisca yi kaybetti artik benfica nin oyuncusu ve bu adama yonelebilirler tahminimce.
    Aykut kocaman bosta oldugunu ogrense biri citlatsa sallayin ben arfayi ben bu adami istiyorum der tam tamina aykut kocamanin istedigi 10 numara bu adam.
    Insallah alinir sabaha kadar ovebilirim bu adami cok macini izledim bildigin alex de souza ayarinda bi oyuncu hemde modern olanindan hem 8 hem 10 numara butun ozellikleri var

Adamı tanımıyorum ama yaptığın tanıma göre Emre +Alex = Terrraneo Dayı mı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: askereplatonik

Geçen sene UEFA Avrupa Ligi'ni yakıp geçti bu Guilano umarım gelir 6 milyonu direk verebiliriz zaten alın şu adamııi

Avrupa kupası maçında oynamış Zenit ile tam net bir bilgim yok ancak bize gelirse UEFA için kayıt edemiyoruz diye biliyorum. Net bilen birisi aydınlatırsa iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eee kjaeri sattık daha topcu alınanmadı.

maç bitimi tünel ışık transfer olayı doğru mu ?

bu transfer ya ben arfa ya robben tarzı futbolcudur.

babacar ve pereze sanmam

• Gustavo gomez kiralık ve Ben Arfa geliyor gibi gözüküyor bakalım diğer transferler ne olcak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

eee kjaeri sattık daha topcu alınanmadı.

maç bitimi tünel ışık transfer olayı doğru mu ?

bu transfer ya ben arfa ya robben tarzı futbolcudur.

babacar ve pereze sanmam

Twitter da Hulk lafı dolaşıyor.

Takımı 2 sene önceki gibi batıracak transferler yapıyorlar yine. 2 sene sonra ne Hulk kalır ne Valbuena ne Dirar nede Arfa. Şıp baştan takım kur bir daha.

• 
Sayfa: önceki 14221423142414251426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.