Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

quote:

Orijinalden alıntı: Burkina Faso

quote:

Daha önce Şampiyonlar Liginde gruptan çıkma başarısı gösterememiş takımın taraftarları vizyon muhabbeti falan yapıyor ya sabır allahım

ÇEyrek finale çıktık hocam yanlış bilgi vermişsin.

Şampiyon Kulüpler Kupası'nda 1986-87 sezonunda çeyrek final gören Beşiktaş, UEFA Kupası'nda en iyi derecesini 2002-03 sezonunda, Mircea Lucescu yönetiminde çeyrek finale çıkarak yapmış, bu turda İtalya'dan Lazio'ya elenmiştir.

Şampiyonlar Ligi adı altında oynamadınız çeyrek finali

Hocam kime sorarsan sor realin 12 clsi vardır , resmî olarak da 12. Diye paylaşırlar. İsim değişir ama şampiyonlar ligi yani o da kimse gidip mesela şunun bu kadar clsi var bu kadar şampiyon kulüpler kupası var demez . Tahrik filan etmeye çalışmıyorum bu arada sadece bir konuya açıklık getirmeye çalışıyorum. İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Wizard Gezici kullanıcısına yanıt
    Kimmiş o Cl'de her sene top koşturan

Geçen seneden önce ne oynadılar? Geçen sene bile ön elemeyle gittiler.

O kadar bihabersin ki bari konuşmayın şöyle konularda da bilen gelip vurmasın suratınıza.

Monaco'nun taktiği 433 atak yani Rm değil Rw.

Sağ kanadı da Dirar değil Manchester city'e transfer olan Bernardo Silva Dirar ise yedeklerinden biriydi. Sağ bek sakatlanınca iki maç sağ bek oynadı da adamlar katlamadı orijinal sol bekleri Sidibe'yi sağ beke çevirdiler böylece yedek Mendy'e gün doğdu.

O oynuyordu dediğiniz Dirar'ın ligde veya Şampiyonlar Ligi'nde bir tane ortalama 90 dakika maçı yok geçen sezon.

90 dakika oynadığı tek organizasyon Coupe de France Ulusal kulüp kupası yani bildiğin basın yazarları derneği kupası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

Adamların geçen seneki tek iyi oyuncusunu aldık hala Aziz Yıldırım'a tepki gösteren yok

Bence iyi oldu
  • Konuya gelen Beşiktaşlılara yazıyorum bunu madem çok sevdiniz bizim forumu.

Türkiyenin şampiyonluk sıralamasında 3. (ÜÇ) sünüz.

Türkiyenin taraftar sıralamasında 3. (ÜÇ) sünüz.

Türkiyenin 3. (ÜÇ) büyük takımısınız.

Şampiyonluk sayınız rekabet etmek için çırpındığınız ama asla rakip olamayacağınız iki takım olan Galatasaraydan 7, Fenerbahçeden 6 daha az.

Şampiyonluğu aldığınız da bile rakibinizin basketboldaki Avrupa şampiyonluğu daha fazla konuşuldu.

En iyi oyuncularınızı elinizden aldık dediniz; Gökhan sözleşmesiz, Caner İnter'den ve Lens Sunderland'den geldi. Biz gittik Tümer'i aldık, forma giydirdiğiniz Topuz'u aldık. Siz bizim eski sevgilimizle çıktınız, biz sizin sevgilinizi elinden tutup aldık.

Ezik psikolojinizle 2 sene başarılı olunca kendiniz Kaf dağında görmeye başladınız ama unuttuğunuz tek şey var; sizin çıktığınız o dağlara biz seneler önce bayrak diktik.

Artık alın 3 yıldızlı formalarınızı bi 20-25 sene daha yeni formaya gerek kalmaz. Yanına bir de naftalin alın da formalar sağlam kalsın.

Egoist başkanınıza da sahip çıkın çünkü yolun sonunu biz Aziz Yıldırım örneğinde gördük. Ve hala yüzünüz varsa gelip konuşun. Başarısız takımın görgüsüz taraftarları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

O kadar bihabersin ki bari konuşmayın şöyle konularda da bilen gelip vurmasın suratınıza.

Sağ kanadı da Dirar değil Manchester city'e transfer olan Bernardo Silva Dirar ise yedeklerinden biriydi. Sağ bek sakatlanınca iki maç sağ bek oynadı da adamlar katlamadı orijinal sol bekleri Sidibe'yi sağ beke çevirdiler böylece yedek Mendy'e gün doğdu.

O oynuyordu dediğiniz Dirar'ın ligde veya Şampiyonlar Ligi'nde bir tane ortalama 90 dakika maçı yok geçen sezon.

90 dakika oynadığı tek organizasyon Coupe de France Ulusal kulüp kupası yani bildiğin basın yazarları derneği kupası.

baskan sen ya futboldaki maclarin kac dakika oldugunu bilmiyorsun, ya da 90 sayisinin sayisal izdusumunu bulmakta zorlaniyorsun.

http://www.sahadan.com/mac_sonucu/Monaco-Juventus/2800954

basin yazarlari dernegi degil bak sampiyonlar ligi. eski adini falan yazmistim ya ben diyip kiviracaksan eski adi da sampiyon kulupler kupasi. monaco da 433 falan oynamiyor salt 442 oynadilar neredeyse tum sezon. yalan yanlis bilgilerle insanlarin kafasini bulandirmayin. suraya gelip coluk cocuk aklinizla laf etmeye calismayin rezil etmekten yoruldum size degil annenize babaniza aciyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fyodor Dostoevsky -- 6 Ağustos 2017; 4:1:52 >

• tugrulmd T kullanıcısına yanıt
    Nihayet tarafsız ve düzgün bir yorum hem de bir Beşiktaş'lıdan.

Teşekkürler kardeşim bu forumdaki çoğu kişinin ısrarla görmek istemediği gerçekleri bizlere tekrar hatırlattığın için.

• Unbelievable7 kullanıcısına yanıt
    https://www.google.com.tr/amp/www.futbolarena.com/amp/fenerbahce/fbtvde-transfer-mujdesi-cok-konusulacak-oyuncu-324070h/

şu tanım çok net arfa

• quote:

Orijinalden alıntı: Fyodor Dostoevsky

quote:

baskan sen ya futboldaki maclarin kac dakika oldugunu bilmiyorsun, ya da 90 sayisinin sayisal izdusumunu bulmakta zorlaniyorsun.

basin yazarlari dernegi degil bak sampiyonlar ligi. eski adini falan yazmistim ya ben diyip kiviracaksan eski adi da sampiyon kulupler kupasi. monaco da 433 falan oynamiyor salt 442 oynadilar neredeyse tum sezon. yalan yanlis bilgilerle insanlarin kafasini bulandirmayin. suraya gelip coluk cocuk aklinizla laf etmeye calismayin rezil etmekten yoruldum size degil annenize babaniza aciyorum

https://www.transfermarkt.com.tr/nabil-dirar/leistungsdaten/spieler/42267/plus/0?saison=2016

Baba evinden ayrılalı çok oldu kendi haline acı delikanlı.

16/17

18-864 lig maçı- dakika ort: 48

7-234 Cl-dakika ort: 33

• Bilgilendirme: Nabil Dirar Monaco'da geçen sezon ligde 8 maçta 90 dakika forma bulmuştur. Ayrıca 10 maçta daha süre almıştır. Sakat olduğu dönem ve milli takımda olduğu dönem 15 maç kaçırmıştır. Sakat ya da izinde olmadığı halde oynamadığı maç 5'tir.

Şampiyonlar Ligi'nde ise 2 maç 90 dakika oynamıştır, 5 maçı sakatlığı sebebiyle kaçırmıştır. Geri kalan maçlarda yine süre almıştır.
  • Aziz bu hafta 4 transfer açıklayacağız dediğine göre Ben Arfa artık geldi gibi diyebiliriz. İkinci transfer Elif Elmas olduğuna göre muhtemelen bir stoper ve santrafor transferiyle sezonu kapatırız. Şu kadro tam oldu yalnız, eksiklikleri aratmayacak gibi duruyor.

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Ya Fenerli arkadaşlar lütfen şu cok bılen gs ve bjk'lı arkadaslara cvp vermeyın he dıyın gecın,,
    bıktık artık Fenerbahçe transfer konusunda başka takım taraftarı yorumları okumaktan..

Herkes neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor hepimiz biliyoruz,,biz bakalım kendi takımımıza kendi halimizde takılalım herzamanki gibi boşverin,,en büyük kulüp herzaman belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lokooo -- 6 Ağustos 2017; 4:24:15 >
  • 4. transferimiz sow olucak herhalde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fyodor Dostoevsky

quote:

https://www.transfermarkt.com.tr/nabil-dirar/leistungsdaten/spieler/42267/plus/0?saison=2016

Baba evinden ayrılalı çok oldu kendi haline acı delikanlı.

16/17

18-864 lig maçı- dakika ort: 48

7-234 Cl-dakika ort: 33

iniesta gecen sene barca maclarında bırak 90 dk ortalamayla (!) sahada kalmayı, ligde 57 dk, tum kulvarlarda ort 61dk sure almis. ki bahsettigimiz adam iniesta dunya futbo tarihinin gordugu en iyi orta saha belki, sen şimdi iniesta'yı alsak ortalama 90 dk "bile" oynamamış mı diyeceksin?

dünyada 90 dk ortalamayla oynayan adam biliyor musun? 90 dk ortalamak ne demek biliyor musun

• Karma Police kullanıcısına yanıt
    Dostum iyi güzel ama bu adam nereden bilecek ki kimi alacagımızı bence sallıyor
  • Insallah buraya lens parayi degil bizi secti diyen besiktaslilar gelmemistir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aziz bu hafta 4 oyuncu alıcaz demiş...

Aziz'e kalsa transfer Haziran da bitiyordu.

Olacakları söyleyeyim. Transferin son günlerine doğru bir forvet, bir de Sow alınır. Olay kapanır. Ben de bu mesajı alıntılarım...

• Biliyorum mesela sizin Dirar 3 tane kupa maçının hepsinde 90 dakika oynamış. Sayı 40 maç değil 8 maçtan bahsediyoruz ayrıca arkadaş iddia etmiş as oyuncu olduğunu ben değil.

Mesele baş belamız Selçuk İnan 12/13 sezonu Şampiyonlar ligi 10 maçta 90 dakika ortalama

Mesela Eboue Galatasaray'da 12/13 13/14 sezonlarında toplam 18 Cl maçında 85 dakika ortalamayla oynamış sadece 1314 sezonu 87 dakika ortalama bu arada. Telles'de benzer dakikalar.

Sadece kendi takımımdan örnek verdim yani bu maç sayısında "as" oyuncu için yüzlerce örnek bulunur.

Sen de kalkmışsın sezonda 40 50 maç oynayan 30 küsür yaşında sakatlanmaya çok müsait adamdan örnek veriyorsun ben en başından beri 8 maç gibi düşük bir sayı için konuşuyorum Dirar zaten as oyuncu olsa hiç bu mevzu konuşulmaz ama alıntıladığım ilk arkadaş böyle bir yazı yazmış onun üzerine böyle olmadığını belirttim kendisinin kimin yedeği olduğuna kadar. Yine aşırı savunmaya geçmenizi anlamadım Dirar kötü diyen yok he varsa da o diğer forumda Lens-Dirar muhabbeti yapanlardadır ben öyle bir kıyaslama yapmam kimin iyi olduğu zaten aşikar.

• Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    ben de 210 milyon euro bonservis istenen, şl'de 6 gol atan mbappe'nin ortalamasının o 8 maç gibi düşük bir sayıyla bile 60 dakika olduğunu söylüyorum. şimdi mbappe as değil mi?

burda senin en iyi ihtimalle diyeceğin şey şu olmalı, mbappe bile 60 dakika forma buluyorsa ortalama, monaco'nun rotasyonu çok fazla değişken. o yüzden dirar'ın bu süreyi bulması gayet normal. bu onu yedeğin yedeği yapmıyor. takımın yıldızının bile 60 dk bulduğu bi takımda dirar'ın bulduğu süre onu gayet oynayan bir oyuncu yapıyor. daha fazla oynayanlar zaten 50 milyondan başlıyor bu sene

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burkina Faso

quote:

Daha önce Şampiyonlar Liginde gruptan çıkma başarısı gösterememiş takımın taraftarları vizyon muhabbeti falan yapıyor ya sabır allahım

ÇEyrek finale çıktık hocam yanlış bilgi vermişsin.

besiktasin nasil ceyrek final oynadigini soyleyelim;

oncelikle o zamanin ceyrek finali 3. turdu yani sadece iki tur gecerek geldi bjk

2.turda da siyasi nedenlerle kibris takiminin maca cikmamasiyla hukmen tur atladi

yani besiktas sadece 1 (bir), evet yanlis duymadiniz 1 takim eleyerek ceyrek final oynadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: akacme

ben de 210 milyon euro bonservis istenen, şl'de 6 gol atan mbappe'nin ortalamasının o 8 maç gibi düşük bir sayıyla bile 60 dakika olduğunu söylüyorum. şimdi mbappe as değil mi?

burda senin en iyi ihtimalle diyeceğin şey şu olmalı, mbappe bile 60 dakika forma buluyorsa ortalama, monaco'nun rotasyonu çok fazla değişken. o yüzden dirar'ın bu süreyi bulması gayet normal. bu onu yedeğin yedeği yapmıyor. takımın yıldızının bile 60 dk bulduğu bi takımda dirar'ın bulduğu süre onu gayet oynayan bir oyuncu yapıyor. daha fazla oynayanlar zaten 50 milyondan başlıyor bu sene

Mbappe sezonun başında 210 milyon olmadı o sezon bitince o kadar oldu.

Mbappe sezona başladığında sol kanat oynattılar sol iç oldu en son santrafora evrildi. Yani süre kayıpları olur ayrıca adam santrafor iki gol bulursun alırsın kenara yerine defansif oyuncu sokarsın zaten top tutan Falcao var.

Dirar ın aldığı süre bence de çok iyi çünkü kendisinin ası Bernardo Silva. Ama ilk alıntıladığım arkadaş Manchester citynin starından bihaber olduğu için kendisini bilgilendirdim.

• 
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.