Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oskurrr

Biz sizin gibi tatlı su taraftarı değiliz.
    Biz Sırf Fenerbahçe Yenilsin Puan kaybetsinde Yönetim istifa diye bagıralım diye düşünen lerden de değiliz.
    İyi günde kötü günde diye yola cıkarız .
    farkımız bu heralde biz formaya aşığız hepsi bu.

Başkanımız bu kadromuz bu (daha takviye yapılacak)
    Teknik direktörümüz bu sonuc itibariytle bize destek olmak düşüyor daha bir şey görmeden yok yere polemik yaratmak sizlere mahsustur

Biz takımı desteklemiyoruz sanki. Aşkımız kupaya olsa Galasataraylı olurduk. Pereira'nın ne olduğunu geldiği gün biliyordum ama yine de millet akıllanana kadar destekledim. Başarısız adam eleştirilir. Sırf kulübe destek olsun diye bağrımıza basacak halimiz yok. "Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı sonuç beklemektir." Ne güzel demiş Einstein. Bu hikayeyi daha önce izledim, tepkimi veriyorum o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 5 Ağustos 2017; 22:58:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    yanlış oldu 1sn :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venoms701 -- 5 Ağustos 2017; 22:59:23 >
  • Bu hafta içi 4 transfer geliyor.

• Beyler 4 transferi bırakın.Şu alttaki fikrimi okuyup cevaplayın kısa zaten merak ettim.

Şu 1 milyon üye uygulaması yanlış yapılıyor. Her taraftara bedava üyelik verilicek. Bu şekilde 5 milyon üye rahat yapılır. Üyelikler verilirken her üyeye aylık 1 lira 3 lira kabul edene 5-10 lira gibi aylık kira tarzı ödeme baplıcak. Aylık 1 liralık dahi olduğu için baya baya üye olur. En basitinden aylık ortalama 2 lira gelir olsa 10m lira eder yani 2.5m avro. 12 ile çarp 30m avro eder yıllık. Alın size basitinden gelir. Bunu 3 sene harcama 90m a ffp kalkınca kimi istersen al.

• quote:

Orijinalden alıntı: Affedilmeyen_

quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Beyler transferleri ogrendim alintilarsiniz isterseniz

Eto

Perez

Ben arfa

Gomez

Bunlar gelecek haberiniz olsum kesin bilgi

Kaynak le götte mi hocam

Le götte della sport hocam

• V.Persie ve Fernandao çöpleri seve seve gidecekler. Yedek mi bekleyecekler yazıp durmayın. Bu takımın yeni forvetleri Eto'o ve Perez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

Eto'o ve Perez geliyor.. Babacar diyenlere inanmayın.

Ben Arfa geliyor.

Gustavo Gomez geliyor.

Başka da transfer yok, solbek falan beklemeyin.

Eee Van Persie ne olacak ? Siz onun gideceğini mi düşünüyorsunuz ? Aykut Kocaman açık ve net şekilde Van Persie'ye güvendiğini belirtti . Daha elimizde olan satmamız zor olan sakat Fernandao'da var . Onun için forvete Eto'o dışındaki hiçbir isme inanmıyorum .

• Awendel kullanıcısına yanıt
    Troll

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımın hala en eksik yeri orta saha. Konuşulan bir orta saha yok. Birçokları yine defe koyacaktır beni , Emre gibi al veri olan ve orta sahayı pasla geçebilecek , oyun görüşü yüksek bir orta saha lazım bu kesin. Alper driblingle geçer orta sahayı , josef ,topal,ozan sadece kesici özellikli. Ekici ağır ve yumuşak. Appiah gibi - Aurelio gibi ayağında top tutabilecek ve pas oyununa yatkın en az bir (bence 2) merkez orta saha gerekli. Ben kendi adıma İnterden Çine giden guarin i beğeniyorum.
    Van Persie eleştiriliyor da , adamın ölü hali senede 12-13 atıyor. Biraz daha besleseler 20 yi rahat bulur bu ligde. İlla bir santrafor transferi şart değil ama kadro genişliği açısından sakatlığı var cezası var 1 tane alınsın tabii ki.
    Gustavo Gomez bizde okumaz. Tek hamleli , ayağı düzgün değil. Skrtel in kötü bir kopyası gibi. Sadece biraz hızlısı. Topu oyuna sokabilecek , geriden oyun kurabilecek bir tandem lazım. Mesela Rafa Marquez/Mascherano/Popescu benzeri. Özellikle Almanyadan - Hollandadan böyle futbolcular bulunur.
    Sol açık diye heyecana kapılmaya gerek yok. Zaten transfer sezonu açıldığından beri ismi dönen Ben Arfa oraların adamı. Baktın Arfa olmadı çekersin Valbuena yı oraya en ufak sırıtmaz.

Ayrıyaten Josef defansif orta saha olarak tek oynamalı. Topalla birlikte olmuyor , olamıyor. Oyun boğuluyor , bal yapmayan arıya dönüyoz. Yana pas , geriye pas , yana pas geriye pas.Taraftar da boğuluyor. Josefin ayakları daha düzgün. Takım pas oyunu oyanayacaksa Josef Stoperlerin önünde tek oynamalı. Önünde Ekici + Merkez orta saha oynamalı ki, takım dikine oynayabilsin.

Sol kanat muhtemelen Ben Arfa , Sağ kanat Valbuena. Önlerinde Van Persie.

• Beyler görüşünüzü merak ettim siz hangisini daha çok istersiniz, Babacar mı - Lucas Perez mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Troll

trollden zıyade psıkolojık sorunları varmıs gıbıme geldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: td1907

quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

ben arfa %99 gelecek artık belli oldu hazır bonservis te yok, aziz kjaer den gelecek paranın çoğunu yıldız forvete basacak,gomez zaten kiralık diğer forvete bonservis ödenmez veya az ödenir mesela eto'o veya sow

Hocam büyük ihtimalle aatıf etoo takası olacak gibi.

gitsin uğursuz aatıf hiçbir faydası dokunmadı son 2 yıldır bıktık usandık abuk subuk forvet izlemekten şu gözler samuel eto'yu izlesin biraz leblebi gibi gol atar,bu sene minimum 15-18gol bekliyorum reis ten
  • Allâme kullanıcısına yanıt
    Lucas perez için 13M falan diyolar eğer öyleyse babacar daha mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: krenz

V.Persie ve Fernandao çöpleri seve seve gidecekler. Yedek mi bekleyecekler yazıp durmayın. Bu takımın yeni forvetleri Eto'o ve Perez.

Van Persie'nin yıllık 5 milyon euro'luk maaşını kim verecek ? Avrupa'da futbolcu vergileride yüksek %30-50 arası değişiyor . Van Persie bizden gitmesi imkansız artık bunu anlayın . Fernandao da gönderilmesi zor çünkü sakat bir sezondur top oynamadı ve kiloları olan herhangi bir yeteneği olmayan kötü bir forvet .

• quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Beyler görüşünüzü merak ettim siz hangisini daha çok istersiniz, Babacar mı - Lucas Perez mi ?

Babacar. Perez tek forvet oynayamaz büyük takımlarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Beyler görüşünüzü merak ettim siz hangisini daha çok istersiniz, Babacar mı - Lucas Perez mi ?

İki futbolcu hakkında da kimsenin bir görüşü yok hocam. Kimse bu adı gecen futbolcuların maçını 90 dk izlememiştir.

• keşke sol bek te gelse
  • Bence;

Ben Arfa garanti FB TV'dede sinyalleri verilmişti
    1 Forvet gelecek
    1 Stoper
    4.yü kestiremiyorum inşallah Sol bektir
  • Bizim taraftarıda anlayamıyorum . Bizim ihtiyaçlarımız ;

ofansif orta saha , stoper , sol bek ve alternatif oluşturacak forvet . Herkes gelmiş burada en büyük sorun forvetmiş gibi Perez de Perez demeye başladı . Bu aynı 2016'da ön liberoda Topal ve Souza varken üstüne bir ön libero daha ozan'a 8 milyon euro vermemize benzer . Umarım yönetim yine hata yapıp paramızı böyle Perez'le aptalca harcamaz .

• Biz
    Biz şampiyon
    Biz şampiyon olacağız!
    Biz şampiyon
    Biz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 5 Ağustos 2017; 23:13:31 >
  • 
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.