Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13701371137213731374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam adamın futbolu belli değil her maç 1 gol yemiş ortalama. Defansif oynayan bir hoca yemez bu kadar. Ne hücum yapıyor ne defans.
  • Josef-Topal-Alper orta sahasından

Josef-Eljif-Ekici ortasahasına geçicez ve hala beğenmiyosunuz ne olmasını bekliyosunuz birader Ben arfa Lima felan aynı anda mı alınsın bırakın bu işleri sonra bizde niye Oğuzhan yok niye parlatamıyoruz, parlatamayız tabi şans vermiyoruzki 17 yaşındaki oyuncumu kurtarcak diyoruzda ondan 17 yaşındaki oyuncular nerelere transfer oluyolar olcaklar 180 milyon eurolar konuşuluyor biz oynatamazmışız bırakın bu kafaları. Şans verceksin birader Oğuzhan 25 milyon euro felan diyolar ya iyikide diyolar biliyomusunuz onların taraftarı oyuncusuna güveniyor iyi gösteriyor bizim gibi balon demiyorlar 30lu yaşlarındaki Marceloyu bile parlatıp 7,5 milyonlara satıyorlar peki neden biliyomusun çünkü şans veriyorlar iyi oyuncu diyip abartıyorlar bir kerede gömmeyin şu takımı birader azcık inanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fanatizm

Josef-Topal-Alper orta sahasından

Josef-Eljif-Ekici ortasahasına geçicez ve hala beğenmiyosunuz ne olmasını bekliyosunuz birader Ben arfa Lima felan aynı anda mı alınsın bırakın bu işleri sonra bizde niye Oğuzhan yok niye parlatamıyoruz, parlatamayız tabi şans vermiyoruzki 17 yaşındaki oyuncumu kurtarcak diyoruzda ondan 17 yaşındaki oyuncular nerelere transfer oluyolar olcaklar 180 milyon eurolar konuşuluyor biz oynatamazmışız bırakın bu kafaları. Şans verceksin birader Oğuzhan 25 milyon euro felan diyolar ya iyikide diyolar biliyomusunuz onların taraftarı oyuncusuna güveniyor iyi gösteriyor bizim gibi balon demiyorlar 30lu yaşlarındaki Marceloyu bile parlatıp 7,5 milyonlara satıyorlar peki neden biliyomusun çünkü şans veriyorlar iyi oyuncu diyip abartıyorlar bir kerede gömmeyin şu takımı birader azcık inanın.

6. Hafta puan farki 10 olunca Elif dedim be dedim türküsünü söylersiniz. Bu nasıl bi polyannacılıktır

• VuvuzelaTR kullanıcısına yanıt
    Bu ne tür bir bakış açısı ?

BAşka kulübün taraftarı olarak mı ?
    Anti aziz ve Anti Aykutcu olarak Temenni mi?

Bu takımın ölüsü işte gecen seneki kadar oluyor :)
  • Lig başlıyor lig aloo, bi Ben Arfa atın da ortam şenlensin ya
  • Bu sene 7 maçtan 1ini kazandık

Takıma 5 6 transfer lazım max 2 3 kişi alacağız

Lig 1 hafta sonra başlıyor

HasanAli Rvp kalsın Dirar yeterli diyen tdmiz var

Valbuena sakatlansa bir tane hücum organizasyonu yapmaktan aciziz

Vitor kartal dick dönemindeki gibi başlıyoruz değişen hiçbir şey yok

Ve hala transferlerden ses seda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Bize de gelecek zaten. Arkadaşın FB'yi aşağıda gösterme çabasına anlam veremedim.

Siz parayı yeni aldınız transferler gelmesi muhtemel.Açık ve net konuşursak defansa 2 ,ortasahaya 1 , forvete 1 adam kesin gelirse şampiyonluk yarışına dahil olursunuz.Şu an şu kadro şampiyonluğu hedefleyemez bence.Ancak transferler gelir diye düşünüyorum.Taraftarın sabırsızlanması normal.

Haklısınız mevcut kadro yetersiz zaten. Ama arkadaşın "Gsnin ortasahası Ndiaye-Fernandao-Belhanda - Bizim ortasaha Ozan-Josef-Topal" demesini yersiz buluyorum. Transfer gelmese dahi ortasahamız Josef/Topal-Ekici-Valbuena şeklinde olabilir. Ben de bir an önce bitmesini istiyorum transferlerin ama daha ele para geçeli 3-5 gün oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Bu ne tür bir bakış açısı ?

BAşka kulübün taraftarı olarak mı ?
    Anti aziz ve Anti Aykutcu olarak Temenni mi?

Bu takımın ölüsü işte gecen seneki kadar oluyor :)

30yıllık Fenerbahçeliyim. Kimsenin anticiliğini yapmiyorum kadronun kalitesizliği açık ara dipte.

2. Hafta ts

4. Hafta basaksehir

6. Hafta bjk çelme takınca görürsünüz siz de gerçekleri.

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Açıklamayı dinledim umarım orda bahsettiği Alper ve Valbuena değildir.. Alper eğer forvet arkası oynarsa vay halimize 2 maçta da kanatlardan dribling yaptığında başarılı oldu yoksa orda pas yapacak bir oyuncu değil umarım ısrar etmezler hatta daha kötüsü Alper var diye birini almaktan vazgeçmiş olmaları ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VuvuzelaTR

quote:

Orijinalden alıntı: Fanatizm

Josef-Topal-Alper orta sahasından

6. Hafta puan farki 10 olunca Elif dedim be dedim türküsünü söylersiniz. Bu nasıl bi polyannacılıktır

Geçen sene Josef Topal Alper oynamış adam diyoki altıncı hafta Elif bilmemne türküsü, Josef-Topal olmasında orda Samed Karakoç bile olsa yarabbi şükür diyorum ben. Salih,Ozan, Eljif üç tane oyuncu var orda onu geçtim Ekiciyi geriye çekersin Valbu on numara olur ne bu orta sahamız yok takıntısı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

quote:

Bize de gelecek zaten. Arkadaşın FB'yi aşağıda gösterme çabasına anlam veremedim.

Siz parayı yeni aldınız transferler gelmesi muhtemel.Açık ve net konuşursak defansa 2 ,ortasahaya 1 , forvete 1 adam kesin gelirse şampiyonluk yarışına dahil olursunuz.Şu an şu kadro şampiyonluğu hedefleyemez bence.Ancak transferler gelir diye düşünüyorum.Taraftarın sabırsızlanması normal.

Haklısınız mevcut kadro yetersiz zaten. Ama arkadaşın "Gsnin ortasahası Ndiaye-Fernandao-Belhanda - Bizim ortasaha Ozan-Josef-Topal" demesini yersiz buluyorum. Transfer gelmese dahi ortasahamız Josef/Topal-Ekici-Valbuena şeklinde olabilir. Ben de bir an önce bitmesini istiyorum transferlerin ama daha ele para geçeli 3-5 gün oldu.

Belki biraz daha hücum yapabilecek bir ortasaha olsa daha iyi olabilir.10 numara transferi şart oraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Adamların kadrosuna bak be. Fabri, Gökhan, Pepe, Transfer, Caner, Atiba, Oguzhan, Lens, Talisca, Quaresma, Negredo.

Bize bak, Ozan, Josef, Alper, Topal....

Beşiktaş seviciliği yapacaksan yanlış konudasın. Yettiniz artık ya madem bu kadar iyiler gidin onları destekleyin

Ne alakasi var bilader Beşiktaş seviciliği ile. En buyük rakibimiz ile aramizdaki oyuncu kalitesi farkini gösteriyorum.

Gercekler zoruna gitti galiba Aykut sever

Konuyu biraz takip et, Aykut sever olmadığımı anlarsın.

Aykuttan nefret ederim ama adam Fenerbahçenin başında ve nefret etsem de sonuna kadar da desteklicem. Aykut hocanın takımın başında olmasıyla ilgili istediğiniz kadar ağlayabilirsiniz, sene sonu hepinizi utandıracak.

• Bazılarınızın yorumunu görünce şu sahne geliyor aklıma.
  • Ekici formayı bırakmaz

• geçen sene taraftarın stada gitmesinin sebebi olan lensi bile beşiktaşa kaptırdık hala şu aykutu azizi savunmayın artık be
  • Lukasz Teodorczyk haberleri var gelirse ülke forvet görür.

• Allâme kullanıcısına yanıt
    Feghouli. Hatta süpriz transfer olarak sol açık düşünüyorlar. Ribery, Arda vb. İsimler geçiyor

• Aykut istememişti?

• Bu forumdakilerin amacını gerçekten anlamıyorum. Takımına sahip çıkan tüm taraftarlar azizci aykutçu oluyor. Peki siz necisiniz amacınız ney? Herkes Fenere düşman olsun takımı desteklemesin mi sürekli burda azize aykuta söverek hep karamsar mı olalım? Ne istiyorsunuz açıkça belli edin artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Judge Man

quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

quote:

Orijinalden alıntı: Judge Man

quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

quote:

Orijinalden alıntı: 112600

her şeyden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz. şurda takım nasıl iyi olur onları konuşalım. daha lig başlamadı, vitoru bu kadar yermediniz. takım son 2 sezonun başlangıcına göre daha iyi.

Bu yönetimi de aykut'u da kimse istemediği için doğal olarak kimse bu takıma güvenmiyor . Bu yönetim miladını çoktan doldurmuştu , aykut'ta geçmişte yaptıklarıyla sevilmediği için ikisi üst üste binince kimse inançlı değil . Ali Koç başkan olsa aykut gelse taraftar böyle olmazdı Ali Koç için iyimser olurdu ama aziz ve onun yönetiminin orada durmasına artık taraftarlar katlanamıyor . Kimsede 17.000 kombineye inanmasın , onun 10.000'i taraftar gruplarına bedava dağıtıldı .

milat değil miad
    hadi onu boşver madem böyle yapacağız o zaman gidelim beşiktaşı galatasarayı destekleyelim sahamızdaki maçlarda da feneri yuhlayalım ne güzel
    sonra adımız taraftar olsun

Ben burada gerçekleri söyledim taraftar da bu tavrında sonuna kadar haklı , taraftarlar tüm imkanlarıyla destek verip durmadan başarısızlık yaşanıyorsa bu yönetimin burada yeri yoktur . Rakip takımı destekleyen yok konuyu çarptırmayın . Bu yönetime destek veren rakip takımı destekliyordur kaç senedir bunu görüyoruz . Stada gitmek isteyeni , takıma destek verene de kimse birşey demiyor , karışmıyor . Siz de olumsuz düşünen insanlara saygı duyun . Burada herkes ne olursa olsun umutsuz da olsa şampiyonluk istiyor bunu da unutmayın .

peki fenerbahçe eze eze bu sene şampiyon olsa bu fikriniz yine aynı mı olacak?

Bu sene isterse 100 puanla , beşiktaş'a galatasaray'a 2 maçta da 5 fark da atsak , aziz ve onun yönetimi yine gitmesini isteyeceğim . 10 senede sadece 2 şampiyonluk ve yaşanan onca rezilliği bir senelik şampiyonlukla hayatta unutmam . Sizler unutuyorsanız Fenerbahçe'li değilsinizdir .

• 
Sayfa: önceki 13701371137213731374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.