Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13691370137113721373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Judge Man

quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

quote:

Orijinalden alıntı: Judge Man

quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

quote:

Orijinalden alıntı: 112600

her şeyden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz. şurda takım nasıl iyi olur onları konuşalım. daha lig başlamadı, vitoru bu kadar yermediniz. takım son 2 sezonun başlangıcına göre daha iyi.

Bu yönetimi de aykut'u da kimse istemediği için doğal olarak kimse bu takıma güvenmiyor . Bu yönetim miladını çoktan doldurmuştu , aykut'ta geçmişte yaptıklarıyla sevilmediği için ikisi üst üste binince kimse inançlı değil . Ali Koç başkan olsa aykut gelse taraftar böyle olmazdı Ali Koç için iyimser olurdu ama aziz ve onun yönetiminin orada durmasına artık taraftarlar katlanamıyor . Kimsede 17.000 kombineye inanmasın , onun 10.000'i taraftar gruplarına bedava dağıtıldı .

milat değil miad
    hadi onu boşver madem böyle yapacağız o zaman gidelim beşiktaşı galatasarayı destekleyelim sahamızdaki maçlarda da feneri yuhlayalım ne güzel
    sonra adımız taraftar olsun

Ben burada gerçekleri söyledim taraftar da bu tavrında sonuna kadar haklı , taraftarlar tüm imkanlarıyla destek verip durmadan başarısızlık yaşanıyorsa bu yönetimin burada yeri yoktur . Rakip takımı destekleyen yok konuyu çarptırmayın . Bu yönetime destek veren rakip takımı destekliyordur kaç senedir bunu görüyoruz . Stada gitmek isteyeni , takıma destek verene de kimse birşey demiyor , karışmıyor . Siz de olumsuz düşünen insanlara saygı duyun . Burada herkes ne olursa olsun umutsuz da olsa şampiyonluk istiyor bunu da unutmayın .

peki fenerbahçe eze eze bu sene şampiyon olsa bu fikriniz yine aynı mı olacak?

Fb sampiyon olursa eze eze degilde daha cok surune surune sampiyon olur. Anadolu takimlariyla bol beraberlik goruyorum Fb adina Aykutun sisteminde. Avrupa da defansif oyun is yapar ama Turkiyede cok kisir kalir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• GS'nin orta sahası bile Belhanda - Fernando - Ndiaye oldu...

biz hala Topal-Josef-Ozan
  • Josef - Ekici - Valbuena da yazabilirdin oraya ama illa takımı küçük düşüreceksiniz.
  • Fenerbahçe yönetimi bir defans bir forvet kiralayarak transfer kapatmayı düşünüyor haberiniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Fenerbahçe yönetimi bir defans bir forvet kiralayarak transfer kapatmayı düşünüyor haberiniz olsun

Duyumcı reis gelmiş djdjdhsh

Aspordan mı aldın duyumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Josef - Ekici - Valbuena da yazabilirdin oraya ama illa takımı küçük düşüreceksiniz.

sol kanat kim Stoch mu
  • Bambıl bii kullanıcısına yanıt
    17 yaş takıntınız neden ? Emre belezoğlu GS de ilk A takımla maça cıktıgında 16- 17 yaşlarındaydı...
    Alper sol kanatta da oynaya bilir ayrıca Miroslav Stoch valbuena eğer 10 numara oyarsa... 10 numara oynayacagına ihtimal vermiyorum lakin sorunuza cevap için yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Talisca gelmiş hayırlı olsun

Source ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray'ın kim Yasin değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Fenerbahçe yönetimi bir defans bir forvet kiralayarak transfer kapatmayı düşünüyor haberiniz olsun

Bunun gibi tiplere inanıp dolduruşa gelmeyin gençler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysberg34

Valbeuna'yı 10 numaraya koydun, kanatta kim oynayacak? Eljif ise daha kaç yaşında, kaç maç oynayacak bir sezonda. Mehmet Ekici iyi topçu ama kaç maç takımı alır sırtlar? Salih'e ise bir şey demiyorum. Hala umudunuz var mı Salih'ten?

iyi de herkese bir bahane bulursak o zaman yeni gelecek adam da verimli olmayabilir. garantisi var mi? ekiciye 8 numara dedik orda da oynayabiliyor ama 10 numara cikisli. kariyerinde en cok maci 10 numarada oynamis. trabzonsporda 104 macta 41 gole etki etmis bazen 8 bazen 10 oynamis. fena degil yani. tek dezavantaji ekici 10 oynarsa arkada cift libero olacak.

ortasahayi liberonun onune ekici valbu yaparsin kanada bir adam alirsin, elinde 10 no ozellikli 3-4 adam varken bi tane daha almak mi yoksa faydali bi kanat oyuncusu almak mi?

• Benim tanıdığım Aykut Josef'le Ekici'yi hayatta yan yana oynatmaz. 10 numara alınmayacağına göre Valbuena solda,Ekici'yi 10 numarada oynatır. Bu aralar Josef-Ozan ikilisi oynasa da malum ikili Josef-Topal birkaç maç sonra geri döner. Ayrıca Hasan Ali'ye zam yapıp sözleşme uzatırken, Turkish Bale'imiz İsmail ( ) 6 numarayı almışken sol bek transferi de olmaz.1-2 milyon civarı kiralama bedeli ödeyerek bir stoper, geri kalan parayı da Perez için öder, kapatırız transfer dönemini.
  • quote:

Galatasaray'ın kim Yasin değil mi ?

Yasin yedek kalır sola transfer geliyor ya da Rodriguez oynar solda ,sağda Feghouli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 5 Ağustos 2017; 17:9:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bambıl bii

şuan valbuenadan başka 10 numara oynayan adam yok ondan da bi alexlik beklenemez ki kendisi sol kanatta oynuyor zaten, aykut da sol kanat transferi olmucak dediğine göre valbuena solda. ekicinin ne olduğu belli değil görecez, salihin sadece potansiyeli olduğunu biliyoruz kendini geliştirmeyi bırak her sene daha kötüye gidiyor, eljif 17-18 yaşında umutlu olabilirsin ama bu adamdan medet umuyorsan sıkıntı büyük. kısacası şuan 10 numara oynayan adam yok gelmiş 4 kişi oynuyo yazmışsın. toz pembe hayallerrr

sikinti nerde goremedim. 17 yasinda diye topcu olamiyor mu? bu anlayis yuzunden fenerbahceden 1 tane yerli oyuncu cikmiyor.

valbuena alex olmaz demissin, senin 10 numara onerin kim? lima mi, ben arfa mi? hangisinin istatistigi alex gibi bak bakalim? biri 300 mac gol+asist 100, oteki 200 mac gol+asist 50. bunlar mi dolduracak alexin yerini? valbuenadan daha mi iyi 10 numara oynar bunlar? cok skorer bir 10 numara onerseniz eyvallah diyecegim, ben arfanin limanin istatistiklerinin ekici'den de fazlasi yok. oyun gorusu diyorsaniz ekicinin de valbuenanin da oyun gorusu arfadan daha iyi.

aykut sol kanat almayacagiz diye nerde dedi haberim yok. azizin adami alaattin metin kanat alinacak demedi mi? elde 3-4 tane 10 no orijinli adam varken bi tane daha almak mi daha mantikli, bir kanat bir forvet almak mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wung-Zhu

quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Talisca gelmiş hayırlı olsun

Source ?

O ne?

• Bize de gelecek zaten. Arkadaşın FB'yi aşağıda gösterme çabasına anlam veremedim.
  • quote:

Bize de gelecek zaten. Arkadaşın FB'yi aşağıda gösterme çabasına anlam veremedim.

Siz parayı yeni aldınız transferler gelmesi muhtemel.Açık ve net konuşursak defansa 2 ,ortasahaya 1 , forvete 1 adam kesin gelirse şampiyonluk yarışına dahil olursunuz.Şu an şu kadro şampiyonluğu hedefleyemez bence.Ancak transferler gelir diye düşünüyorum.Taraftarın sabırsızlanması normal.
  • Bu Aykut Hoca Defansif oynatıyor vs diyenler gerçekten futbol cahili... Erman söylüyor bunlarda papağan gibi tekrarlıyor

Aykut Kocaman, Fenerbahçe'nin başında 3 sezonda 151 maça çıktı.

Bu karşılaşmalarda Fenerbahçe, 89 galibiyet, 32 beraberlik, 30 yenilgi yaşadı.

Kocaman döneminde sarı-lacivertliler, resmi maçlarda rakip fileleri 282 kez havalandırırken, kalesinde 156 gol gördü.

Aykut Kocaman döneminde kulüp tarihine geçen başarılar elde eden Fenerbahçe, lig tarihinin deplasmanda üst üste kazanma rekorunu (12) bu dönemde kırdı.Süper Lig'de 2009-2010 sezonunun 24. haftasında başladığı ve 2012-2013 sezonunun 9. haftasında sona eren süreçte iç sahada yaptığı üst üste 47 maçta yenilmedi.

Süperlig : 108 maç 68 galibiyet 20 malubiyet 20 beraberlik. Attıgı 202 yediği 111
    Avrupa Kupaları 22 maç : 9 galibyet 8 beraberlik 5 malubiytet 28 attı 22 yedi
    Tr kupası : 20 maç 12 galibiyet 4 malubiyet 4 beraberlik 42 attı 20 yedi...

Toplam 151 maç 89 galibiyet 30 mağlubiyet 32 beraberlik attıgı 282 yediği 156

• Olay Alper ve Valbuena ya doğru gidiyor umarım arkalarında en azından Ekici-Joseph olur ... son maçta da Valbuena ve Alper değiştiler sürekli ikisi de sabit değildi.. forvet arkası ve kanat değişken olacak gibi ya da oyun içinde oyuncular insiyatif de almış olabilir.
  • elel E kullanıcısına yanıt
    Aykut hoca maç sonrası acıklamasında bundan bahsetti...

Posizyon sadakati çok önemli dedi özellikle bu oyun sisteminde... Hem Valbuena nın yeteneklerini törpülemeden bunu sağlamaya çalışacagız.

YAni Aykut hoca oyuncuların orda burda gezmesini değil kendi bölgelerinde kendi işlerini yapmasını istiyor daha çok
  • 
Sayfa: önceki 13691370137113721373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.