Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13481349135013511352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: I need $

1 tanesi ile yeni sözleşme imzalayıp zam vermişsin diğerine geçen sezon hayatının kontratını vermişsin bu sezon da josefin 6 numaralı formasını vermişsin hala sol bek alacağını zannedenler var bu yönetimin ve aykutun,1 tane forvet 1 tane stoper alınacak transfer kapanacak hayalperest arkadaşlar.

Katılıyorum . Valbuena - Eljif - Alper varken ben 10 numara alacağımızı da zannetmiyorum . Perez ve bir stoper alınır . Taraftar gaıznı almak içinde 31 Ağustosta Sow kiralanır
  • Bizden bu sene de bir yol olmaz. Kapatıp gidelim dukkani :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu kim bu #mustafahoca denen adam.

Bildiğin kameranın karşısına geçmiş sıkıyor arkadaş sen kimsin klıübden misin gazeteci misin sen nesin yok lens bjk ye değil bize gelecekmişte ulan sahtekar youtube kanalına takipçi kasmak için insanlara masal anlatıyorsun terbiyesiz.adam kargalara çoktan imzayı attı asalak.aykutun maç sonu açıklamasından damı anlamadın bunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün burada bir mahluk suç teşkil eden bir resim paylaşmıştı ve ben de ona hakaret etmiştim. Ve de Fleches z Noires nikli bir üyede burada hakaret edemezsin diyerek beni şikayet etmiş ve onu savunmadigini dile getirmişti. Şimdi bu Fleches z Noires nikli kişiye ait bir kaç resim atacağım. Atmamim sebebi ise 21 yaşındaki bu gencin sozde forumda hakaret etmenin yanlış olduğunu bahane ederek o ayıp resmi atani savunmadıgi soylemini çürütmek. Nitekim atacağım resimde Podolski ye ırkçı dediği ( olabilir olmayabilir bir insana buradan ırkçı denmesi de yanlış) ve chp hayır ama konusunda yazdığı ağır sözleri ve ne hikmetse sonradan bir yönetici tarafından ":D" şeklinde değiştirilmesini göreceksiniz. Sağolsun bir arkadaş önbellek falan bilmediğim şeyler söylerek buldu. Sizde gorun. Özellikle akp aleyhine söyledikleri emniyetin çok hoşuna gidecek.
    [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anbilivıbıl -- 4 Ağustos 2017; 18:44:58 >

• Eljifin devre arası gelmesi durumunda orta saha transferi olabilir bence. Ama Eljif şuan katılırsa takıma orta saha transferi rafa kalkar ki kalksında zaten Souza-Eljif-Ekici olucak dünki maçtan iki oyuncu değişecek orta sahadan. Efektiflik acayip artacak. Bunun yanısıra solda Valbuya okeyiz zaten sağdada Dirar idare edebilir.

Tek yapmamız gereken acil bir santrafor almak ve lütfen solbek solbek solbek, Allahım o kadar önemli ki solbek şuan, Clichy gelse dün o kaleciye topu atmazdı ah ah...

Kameni

İsla-Neu-Skrtel-transfer

Dirar-Eljif-Souza-Ekici-Valbu

Transfer

Eğer Eljif devre arası değilde şimdi gelirse Ekiciyle birlikte orta sahanın verimi yüzde bin beşyüz artacak iddaa ediyorum bu Eljif çok yetenekli bir çocuk. Ki Salih'i Ozan'ı felanda var rotasyon açısından.

Yukarda yazdığım kadro olursa yani iyi bir forvet ve solbek gelirse muhteşem olacak.

• Yağız Sabuncuoğlu @yagosabuncuoglu

Fenerbahçe, resmi olarak sol bek aramaya başladı bugün itibarıyla. İsimler netleşsin ve adaylar ciddileşsin, yazacağım. Araştırmadayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Rize'de bir bayi imiş
  • Adamlar Lens'i aldılar.Akşama come to videosu yayınlanır.Allah bu azizin bin türlü belasını versin.
  • Bambıl bii kullanıcısına yanıt
    Zaten yönetimin kendisi almak istemedi bonservis sorunu falanda vardı kısacası büyük ihtimal aykutta dirar var diye gerek yok dedi alınmadı kısacası. Bunun gidip alınması ile alakası yok adamlar sunderlande 5 m bonservis ödeyecekler daha nasıl alıyor.Aziz bu ffp varken bir halt yapamaz.
  • Ulan paramız yokken daha çok transfer haberi çıkıyordu paramız var transfer yok arkadaş siz ne yiyip ne içiyonuz ya aziz transfer yap lan
  • Bir transfer politikası bu kadar kötü yapılırdı. Minimum 4-5 transfer gerekiyor, şurada kalmış 26 gün ama hala tık yok. 2 senedir orta saha sorunu var. Bu yönetim ne yapıyor yahu. Kim bu scout ekibi? Bırakın Fenerbahçeliler gönüllü scout ekibini oluştursun oyuncu arasın yeminle daha iyi yaparız, artık okadar zor bir şey değil oyuncu izlemek, teknoloji diye bir şey var. Ben böyle rezillik görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Adamlar Lens'i aldılar.Akşama come to videosu yayınlanır.Allah bu azizin bin türlü belasını versin.

Lensi alsınlar hiç bir isim Fenerbahçe'den büyük değil kendinizi/kendimizi kahretmeye gerek yok. Beni asıl endişelendiren Aziz in lens duyuruldugunda üste çıkmak için saçma isimlere saçma paralar verip acele ile açıklama gereği duyması. Umarım hocanın istekleri doğrultusunda devam eder transfer ve doğrusu yanlışı ile Aykut hocanın performansını değerlendirebiliriz.

• Hasan Ali denen yeteneksiz oğlu yeteneksizi bir daha kadroda görmek istemiyorum. Şampiyon olduğumuz 2013 döneminde Hasan Ali sadece 4 maç (297 dakika) oynamıştı.

Kenedy'i bırakın da her PTT takımındaki sol bek Hasan ali'den daha iyi katkı verir zaten.

• Deleted User kullanıcı değil arkadaşlar mesajınız silinince öyle yazıyor

• Koskoca kulüp hasan ismail sener kalibresinde topçu cikaramiyorsa alt yapıdan mübalağa degil kapatalim bütün alt yapıları.

• malum takım Lens için Come To malum takıma videosu yaparsa , büyük ihtimalle sınırsız çizik yerim

Edit : büyük yazım yanlışı xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 4 Ağustos 2017; 19:16:30 >
  • [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karma Police -- 4 Ağustos 2017; 19:19:50 >
  • Fenerbahçe transfer çalışmaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezmer -- 4 Ağustos 2017; 19:25:5 >
  • arkadaşlar Eljif'in lisansı ne durumda? ilk yarıya yetişebilecek mi belli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyond-Birthday

Hasan Ali denen yeteneksiz oğlu yeteneksizi bir daha kadroda görmek istemiyorum. Şampiyon olduğumuz 2013 döneminde Hasan Ali sadece 4 maç (297 dakika) oynamıştı.

Kenedy'i bırakın da her PTT takımındaki sol bek Hasan ali'den daha iyi katkı verir zaten.

O yıl zaten şampiyonluğun en önemli adamı Canerdi.

• 
Sayfa: önceki 13481349135013511352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.