Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32273228322932303231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Michel Foucault

İçinde bulunduğumuz durumdan kurtulmak için mucize aramaya gerek yok. BJK'nin yaptığını yapabiliriz.
    http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ates-bakan/tebrikler-besiktasin-futbol-aklina-40380780

Profesyonel football takımları profesyoneller tarafından yönetilmelidir. Biz Beşiktaştan çok daha iyisini yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin böcek ilaçlama -- 1 Mart 2017; 9:0:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rikudou

Daum öldü artık öldü, 65 yaşına gelmiş adamlar yerine genç, hedefi olan, aç insanlar alınmalı. Daum kulübün kapısından da içeri giremez, ayrıca başka hoca mı kalmadı anasını satayım ve Ümit Özat 1 sene sonra Daum' un kuyusunu kazar, yerine geçer son yine felaket olur.
    Yeni yapılanma diyoruz hala şu yıldızı alalım, şuna 10 milyon verelim diyorsunuz. Daum' u ne gelirse KOÇ ister nede YILDIRIM.

hocam bunlar aziz yıldırımın taraftar versiyonu
    daum gelsin, yok zico gelsin, aykut kocaman gelsin, ersun yanal gelsin
    bunlar her dönem birisi geri dönsün ister, bunlardaki vizyon ne ki başkanlarındaki ne olsun
  • he_man kullanıcısına yanıt
    Ya kardesim devamlı bombalar patlayan, halki kutuplasmis bir ulkeye oyle her tuttugunu getiremezsin. Hem verecegin paran var mi bakalim. Vitor bile 2m aliyordu. Ayrica vitor sizin tipinizdekilerin yansimasi. Tanimadigin adama emanet ettin bak ne oldu. Al sana başarıya açlik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsini okumaya gerek yok, hocanın volkan şen'in üzerine oyun kuracak kadar zekaya sahip olduğunu yazmışsın. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin böcek ilaçlama

quote:

Orijinalden alıntı: Michel Foucault

İçinde bulunduğumuz durumdan kurtulmak için mucize aramaya gerek yok. BJK'nin yaptığını yapabiliriz.
    http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ates-bakan/tebrikler-besiktasin-futbol-aklina-40380780

Profesyonel football takımları profesyoneller tarafından yönetilmelidir. Biz Beşiktaştan çok daha iyisini yapabiliriz.

Aziz yıldırım aman feto klübü ele geçirmesin aman kimse bana muhalefet olmasın diye heryere en güvendiği,tanıdığı adamları yerleştirdi 20 yılldır,tamam artık feto klübü ele geçiremeyecek yada kimse muhalefet edemeyecek ama klüp artık doğrudur başkanım,siz en iyisini bilirsiniz başkanım diyen adamlardan oluşuyor.Kimse bir hata yaptığında başkana bunu söylemiyor,çünkü zamanında söyleyen herkesi fenerbahçeden kovdu.Klüp içinde kimse şu anda gelecek planı falan yapmıyor,zaten son 2-3 yıldır tek hedefleri yargı süreciydi geçen hafta başladı,yargı süreci dışında konuşulan konular hakemler,hoca kovma çünkü aziz suçu asla kendisinde görmüyor yanındaki adamlar hata bizde demiyor hep suçu başka yerde arıyorlar.

• Geçen hafta ben bırakırsam fetö klübü ele geçirir diye bırakmayacağının sinayalini veren aziz yıldırım,yargıtay kararı sonrası kongreye gidilmeyeceğini açıkladı.2018 mayısta seçim olur kendine güvenen çıksın karşıma gelsin sandığa diyor,orda kaybetmeyeceğini biliyor nasıl olsa.Neyse demiştik size bu adam ölene kadar bırakmayacak diye bi 10-15 sene daha burda yani.
  • 2018 e kadar forma alan da tribüne giden de fenerli falan değildir
  • "Şahsen ben, bu yöntemler ile Fenerbahçe’yi yönetmeye talip olacak bir Fenerbahçeliyi tanımıyorum, bilmiyorum. Eğer ortada bu yöntem ile Fenerbahçe’yi yönetmeye talip olan, bu yöntem ile mevcut yönetim yıkıldığında ortaya çıkacak bir başkan adayı varsa bunu da bir Fenerbahçeli olarak ben de bilmek isterim."

Yok mu çıkıp cevap verecek, olağanüstü seçime davet edecek babayiğit. Artık birinin çıkıp bi bitmedin demesi lazım şu herife yeter demesi lazım. Ali Koç olur Saadettin Saran olur. Biri bi çıkıp konuşsun artık insaf... Çünkü belli ki bu adam 2018'e kadar gitmeyecek hatta o seçimde de aday olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Péhlione -- 1 Mart 2017; 12:10:14 >

• Seneye olması gerekenler
    yeni başkan ali koç
    yeni teknik direktör istemesem de adaylar arasında en mantıklısı aykut kocaman
    kaleci
    transfer-volkan(yedek)
    sağ bek
    transfer-şener(yedek)
    sol bek
    transfer-hak veya iso biri satılsın biri kalsın yedek olarak 3m kazanç sağlarız
    stoper
    skrtel kjaer ikilisi yedek için neus gönderilip lig içinden ucuz genç biri gelmeli neus 3 e gönderilir
    orta saha
    topal souza ikilisnden biri satılmalı 1 tane ofansif orta saha + ekici transfer edilsin
    kanat
    lens uygun fiyata bırakmazlarsa 2 kanat almamız gerekecek stoch aatıf teklif gelirse direk satılmalı 4-5m ederler heralde 2si toplam
    forvet
    rvp emenike satılmalı sow zaten dönecek 1 tane nokta atışı santrafor lazım ama max 28 yaş diyorum rvp ve emenike den 8m gelse
    totalde 20m ye yakın kazanç olur 10m de zarar hakkımız var tabi oyucu maaşları da buna dahil bu parayla 8-9 tane transfer yapmamız lazım işimiz zor ama yapılabilir,beşiktaş orta sahası atiba oğuzhan talisca maliyetlerine bakın mesele bide bizim topal souza ozan 3lüsünün maliyetine iş bilen bir yönetim her şeyi yapabilir

seneye olacaklar
    aziz sene sonu dick advocaat ı kovar sezon başlayana kadar saçma sapan oyuncular alıp zaten az olan parayı bitirme noktasına gelir giden oyunculardan para kazanamaz sezon başlamaya yakın bi hocayla anlaşır transfere fazla para kalmadığı için orta saha alınamaz (ekici dışında) ve sezona şu kadroyla girilir
    volkan
    şener skrtel kjaer hak
    topal souza ozan
    alper şen
    rvp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masyur -- 1 Mart 2017; 11:54:44 >

• Aziz yıldırım bu sene de gitmezse seneye de şampiyon olamayız. Belki daha kötü oluruz. Eğer bir mucize olur da Ali Koç bu sene başkan olursa akıllıca hamleler yaparak seneye şampiyon oluruz.

Yapmamız gerekenler:
    Volkan ve Hasan Ali ile sozlesme yenilememeyiz.
    Kjaer (15m)
    Rvp (Bonservissiz)
    Fernandao(4-5m Çine)
    Emenike(2-3m Rusyaya)
    Neustadter(2-3m Rusyaya)
    Souza(3-4m)
    wiel(2-3m)

yaklaşık 30m civarı bonservis yapar.

Almamız gereken oyuncular

Kale=
    Adrian(bonservissiz)

Solbek=
    Ludwig agustinsson(3-4m)

Sağbek=
    Kiralık ya da Çok ucuz bi yedek

Stoper=
    Cristopher Julien(3-3.5m)
    ya da
    Chedjou(Bonservissiz)

Orta Saha=
    Lucas Lima(9-10m)
    Mehmet Ekici(Bonservissiz)

Kanatlar=
    Lens(Kiralık)
    H.Onyekuru(3-4m)

Forvet=
    Sow(Kiralık)
    Valere Germain(9-10m)

yaklaşık 30m bonservis ediyor.

...............Germain............
    Henry.........................Lens
    .........Lima.......Salih.........
    ..............Topal...............
    Ludwig.......................Şener
    ........Skrtel....Julien..........
    ..............Adrian..............

yedekler
    Sow
    volkan şen
    alper
    ozan
    ekici
    ismail
    chedjou
    yiğithan
    ertuğrul

• Aziz Yıldırım'ın son açıklamaları üzerine bende moral falan kalmadı.

İstifa etmesi için elimizden geleni yapıyoruz, istifa etmesinin çok zor olacağını da biliyoruz. Ama bu kadar yüzsüz davranacağını bilemezdik. Yüzsüz davranması insanın sinirini daha da bozuyor.

Azizbahçe'den soğudum artık,eski Fenerbahçe'yi özlüyorum.

Son saniyede 3 tane şampiyonluk kaçırdık,ezeli rakibimiz sahamızda kupa kaldırdı,3 temmuz sürecinde Avrupa'dan haksız şekilde men edildik,kaliteli kadromuz dağıldı. O günleri bile mumla arıyorum. Başarısızken,işlerimiz iyi gitmezken bile Fenerbahçe'yi seviyorduk.

Bize iyi gün taraftarı diyemezler. Aragones zamanında bile Fenerbahçe'yi seviyorduk. Takım başarısız olduğunda Aziz Yıldırım'ı küçük bir azınlık dışında kimse istifaya davet etmiyordu. Çünkü Başkan iyi işler yapıyordu.

Aziz Yıldırım ya farklı bir takımın ajanı (komik geliyor, ama bir ajan rakip baltalamada ancak bu kadar başarılı olur) ya da 3 Temmuz sonrası travma yaşadığı için akli melekelerini kısmen kaybetmiş. Ben başka bir neden yazamıyorum,aklıma gelmiyor.

Ayıptır arkadaş ya, 3 Temmuz sürecinde o kadar kenetlendik,kulüp ayağa kalksın diye Fenerium'dan alışveriş yaptık. Bayanlar 2011-2012 sezonunda seyirci rekorunun kırılmasını sağladı. İsmail Kartal'lı sezonda bile tribünler doluydu.

Bu adam bunları görmek istemiyor. Yalnızca koltuğunun derdinde. Sıradan bir müteahhit iken Fenerbahçe sayesinde meşhur oldu. Bir açıklama yaptığı zaman en az bir hafta gündemde oluyor.

Taraftarımız umarım 3 Temmuz sürecindeki gibi kenetlenir. Gerekirse binlerce kişi toplanıp yürüyüş yaparız. 3 Temmuz'daki gibi kenetlenirsek bu adam elbette gitmek zorunda kalacaktır.

• aziz yıldırım en büyük gs lidir
  • Aziz Yıldırım: "Şahsen ben, bu yöntemler ile Fenerbahçe’yi yönetmeye talip olacak bir Fenerbahçeliyi tanımıyorum, bilmiyorum."

Burada Ali Koç'a biraz laf var.

• Bu saatten sonra boşuna kadro kurmayın burada yada sezon sonu sözleşmesi biten adamları vs bunu alalım diye yazmayın,çünkü hiçbiri gerçek olmayacak artık ben ciddi manada donduruyorum fenerbahçeliliğimi boşa kafa patlatıp zaman harcamaya gerek yok orda oturanlar bizim kadar kafa patlatmıyor,transfer sezonu açıkdıktan 2-3 hafta sonra bakmaya başlayacaklar oyuncu elde kalan çürük çarık ne varsa artık sonra videolarını azize izletip onay bekleyecekler keyiflerine kalmış herşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 1 Mart 2017; 12:44:21 >
  • Bugün uyandığımda üstümde bir sıkıntı vardı. Sonra metrobüste aziz'in açıklamalarını okudum, meğersem bunun habercisiymiş. Bittik biz beyler ne diyelim ki yani. Ölmesini beklemekten başka çaremiz yok. Ayrıca artık Ali Koç Ali Koç diye zırlamamızın da bir manası yok. Aziz'in gitmesini bekleyecekse ne anlamı kaldı ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: --TimuR--

Aziz yıldırım bu sene de gitmezse seneye de şampiyon olamayız. Belki daha kötü oluruz. Eğer bir mucize olur da Ali Koç bu sene başkan olursa akıllıca hamleler yaparak seneye şampiyon oluruz.

Yapmamız gerekenler:
    Volkan ve Hasan Ali ile sozlesme yenilememeyiz.
    Kjaer (15m)
    Rvp (Bonservissiz)
    Fernandao(4-5m Çine)
    Emenike(2-3m Rusyaya)
    Neustadter(2-3m Rusyaya)
    Souza(3-4m)
    wiel(2-3m)

yaklaşık 30m civarı bonservis yapar.

Almamız gereken oyuncular

Kale=
    Adrian(bonservissiz)

Solbek=
    Ludwig agustinsson(3-4m)

Sağbek=
    Kiralık ya da Çok ucuz bi yedek

Stoper=
    Cristopher Julien(3-3.5m)
    ya da
    Chedjou(Bonservissiz)

Orta Saha=
    Lucas Lima(9-10m)
    Mehmet Ekici(Bonservissiz)

Kanatlar=
    Lens(Kiralık)
    H.Onyekuru(3-4m)

Forvet=
    Sow(Kiralık)
    Valere Germain(9-10m)

yaklaşık 30m bonservis ediyor.

...............Germain............
    Henry.........................Lens
    .........Lima.......Salih.........
    ..............Topal...............
    Ludwig.......................Şener
    ........Skrtel....Julien..........
    ..............Adrian..............

yedekler
    Sow
    volkan şen
    alper
    ozan
    ekici
    ismail
    chedjou
    yiğithan
    ertuğrul

ya bos bos fifa fm oynayip suraya gelmeyin ya. adam ilk 11 in hepsini degistirmis ilk 11 den 8 oyuncu filan gondermis. basari oyuncularla degil uyumla gelir, her sene 2-3 kisi degistirip ilk 11 den anca boyle temizleyebilirsin 11 ini bi anda 8-10 kisiyle degil.

• Belarius B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle fifa ya da FM oynamıyorum.

İlk 11 tamamen rezil oyunculardan oluştuğu için boyle büyük bir yenilik gerekiyor.

Ben de bu kadronun kurulmayacağını biliyorum. Amacım durumumuzun kötü olmasına rağmen çözüm yolları olduğunu göstermek.

Eğer Aziz giderse bu ve benzeri bir değişim gerçekleşebilir.

Ya da BJK gibi FEDA sezonu yapar hem maaş politikamızı duzeltiriz hem de geleceğe yönelik kadro kurarız. Tabi 1-2 sene şampiyon olmamız zor olur.

BJK kendini düzeltti. İyi kötü oyuncu alıp satıyor. Oyunculara fazla maaş vermediği için rahat satış yapabiliyor.

Bizim de benzeri bir yeniliğe gitmemiz gerekiyor.
  • Şu azizin açıklamalara Ali Koç cevap vermeyecekse eğer o da başımıza falan gelmesin. Yeter lan herkes susuyor
  • Bu Ludwig Werder Bremene gitmedi mi? Burada oyle okumuştum, oyle aklimda kalmis.

Ludwig,Delaney, Gnabry. Saglam transferler yapiolar adamlar helal olsun.
  • Şimdi baktım transfermarkttan, 4.5 milyona werder bremene gitmiş malesef. Öldürücü ortalar kesen çok iyi bir solbekti. Ludwig yerine ismaili almıştı AZIZ.
  • 
Sayfa: önceki 32273228322932303231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.