DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu- LÜTFEN KAYNAK BELİRTİNİZ
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BlackEagle03 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 8 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
64.562
Cevap
249
Favori
1.433.694
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu- LÜTFEN KAYNAK BELİRTİNİZ
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 3229
Giriş
      3212 Mesaj
      Hala nerdeyse herkes hocaya laf ediyor. O hocayı getiren kim ? Başkan. Peki başkan niye göndermiyor hocayı hiç düşündünüz mü ???

Tazminat mi ??? HAYIR

Zaten birini kovdu sezon başında birinin koyduğunda hoca bulamayacak olması mı ??? HAYIR

TEK NEDENİ VAR . SEZON SONU KOVUP KENDİ KOLTUĞUNU KURTARMAK . ŞİMDİDEN KELLEYI ALIRSA YİNE BAŞARISIZLIK DEVAM EDECEK VE BU TARAFTARİN ÖNÜNE ATACAĞI BAŞKA BİR KELLE KALMAYACAK VE KENDİ KELLESİ GİDECEK.

BU İŞ BEN KADAR BASİT AZİZ YILDIRIM KENDİ KOLTUĞUNU KURTARMAK İÇİN ADVOCATİ KOVMUYOR...

ADVOCAT ta bunun farkında ve inatla o da istifa etmiyor . Kaldı ki advocat başarısız olduğunda istifa etmeyi bilen biri diye hatırlıyorum eski çalıştırdığı takımlardan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      91 Mesaj
      Şu kötü geçen sezon bile bu seneye bin basar. En azında yetenekli adamlar vardı kadroda. Şimdi yeteneksizler sürüsü kaynıyor. Hasan Ali, İsmail, Topal, Ozan, Josef, Alper, Volkan Şen, Sow, Chahechouhe, Fernandao, Karavaev.. Allahım kabus gibi. Keşke next next yapıp kayıt dosyasını yeni sezondan açsak.

• Yüzbaşı
      521 Mesaj
      İstifa protestosunda niye meşale yakılır bunu anlayamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Fenerbahçe Yıkılmaz,Cümle Alem Bir Olsa Başa Çıkamaz !!
      Tükürün,milleti alçakça vuran darbelere! Tükürün,onlara alkış dağıtan kahpelere!
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.