Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (710. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ed Wood

https://www.periscope.tv/w/1gqxvMoWlbRJB

Ahmet Ercanlar periscope

Hocam size görüntü geliyor mu? Bana gelmiyor da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geliyor hocam sorun yok.
  • Bir tane İskandinav ülkesinden sol bek gelecekmiş.

Hemde ucuza ve genç.
  • Ahmet Ercanlar Periscope yayınından ;

Skertel Pzt büüyk ihtimal antrenmanda olacak.

Fb Skertel transferini şaşıracağınız derecede düşük bir rakama kapatmaya çalışıyor. Bu sayade 10 nuamra transferine daha da kaynak sağlanmış oluyor.

Sol bek için Lukaku falan değil, bunu kaç defa söyledim. Evet lukaku ile bir defa görülüldü ama 3. 4. alternatifti. Sol bek adayı kolarovda değil. İskandinav ülkelerinden bir tanesinden gelecek. Bir kaç gün içinde görürsünüz.

Gelecek sol bek HaK ile iyi bir rakabete girer ve onu keser. Çok yetenekli bir sol bek alacak Fenerbahçe.
  • Skrtel için Aziz Yıldırım devrede!
    Fenerbahçe stoper transferini bitirmek üzere. Roman Neustadter'den sonra Sarı lacivertliler Martin Skrtel'i de kadrosuna katmaya yakın. Liverpool ve Skrtel ile görüşmeleri Başkan Aziz Yıldırım ve Ali Yıldırım yönetirken, taraflar anlaşmaya yakın. Sarı lacivertlilerin son pürüzleri de aşarak kısa zaman içinde Slovak stoperi kadrosuna katması bekleniyor.
    Sol bek bölgesine de takviye yapmak için çalışan Fenerbahçe transfer listesinde bulunan Jordan Lukaku haricindeki adaylara yöneldi. Belçika milli takımıyla gösterdiği performan beğenilmeyen genç oyuncunun yerine başka adaylara öncelik verilecek.
    Hücum hattına yapılacak transfer içinse yönetim ısrarcı davranmıyor. Daha önce Twente'den Hakim Ziyech ve Lyon'dan Mathieu Valbuena ile ilgilenen Sarı lacivertliler bu oyunculardan vazgeçme aşamasına geldi. Yönetim bu bölge transferi için aceleci davranmayacak.

Kaynak : Ntvspor

• Ludwig Augustinsson GELİYOR BEYLER.

KESİN BİLGİ ZAMANINDA ALINTILAYIN. ÇOK CİDDİYİM.

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Inter, Ever Banega'ya senelik ne kadar ücret ödüyor acaba? Keşke biz alabilseydik.
  • 10 numara adayları:

Hakim Ziyech 8m
    Belhanda 10m

Ahmet Ercanlar
  • Desmond kullanıcısına yanıt
    Zor hocam, bu ayın başında sorduğumuzda 6 milyon fiyat çekmişlerdi
  • ahmet ercanlar belhanda bitti dedi
  • ahahahah Ahmet Abi benim dediklerimi tekrarlıyor Buda size [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu Olsun
  • İskandinavli sol bek diyince aklıma tek Ludwig geliyor. Müthiş orta kesiyor herif.

• Birinci öncelik Belhanda, ikincisi Ziyech'miş hoaaydaa :D
  • Defans almayın lütfen defans olmayın BU ÜLKEDE DEFANSI İSMAİL OLANDA SEMİH KAYA OLANDA ŞAMPİYON OLUYOR 2 YILDIR

Atanın-Tutanın iyi olsun yeter. 2 yıldır az gol yiyoruz da ne oluyor? Bas parayı Skrtel filan uğraşacağına bir OS+OOS paketi yap getir. Gol atamadan şampiyon olamıyosun anlamak lazım artık.
  • Ahmet Ercanlar: İlk 10 numara adayımız Belhanda.

Saçma sapan bir hamle. Krasic 2 olur. Ne çok kafayı taktılar su adama. 10 M istiyormuş bir de Kiev. Dünyada başka oyuncular yok mu dönüp dönüp aynı kişilerle ilgileniyoruz. Moralim bozuldu.

• Aga belhanda nedir , ahmet ercanlar periscope
    'Da ilk adaylar ziyech ve belhanda diyor

• Josef'e 8 verenler Ziyech'e veremiyor. Ayrıca Belhanda nedir ya...
  • Josef'e 8 milyon veren yönetim Ziyech'e 8 vermek istemiyor

• Skrtel, 1-1.5 M diyor Ercanlar. Kuyt tarzı iyi transfer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bulshizza

Defans almayın lütfen defans olmayın BU ÜLKEDE DEFANSI İSMAİL OLANDA SEMİH KAYA OLANDA ŞAMPİYON OLUYOR 2 YILDIR

Atanın-Tutanın iyi olsun yeter. 2 yıldır az gol yiyoruz da ne oluyor? Bas parayı Skrtel filan uğraşacağına bir OS+OOS paketi yap getir. Gol atamadan şampiyon olamıyosun anlamak lazım artık.

Kardeş 3 kulvarda mücadele edeceğiz ve elimizdeki tek sol bek var.

• 
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.